تالار گفتمان مانشت
عیدانه کتاب - نسخه‌ی قابل چاپ

عیدانه کتاب - diligent - 03 فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ

سلام دوستان. این پیام توی تلگرام برام اومده بود. فکر کنم تمام استان ها رو پوشش میده. امیدوارم استفاده کنین ازش.
HeartHeart
در حرکت جالبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هر نفر ۲۰ درصد تخفیف یارانه کتاب به عنوان طرح عیدانه در نظر گرفته است.

از این یارانه رایگان تا ۱۵ فروردین میتوانید استفاده کنید.

برای خرید کتاب و استفاده از این یارانه یا عیدانه کتاب باید کارت ملی خود را به همراه داشته باشید یا شماره ملی خود را حفظ باشید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آدرس کتابفروشیهای مربوط به تفکیک استانها و جزییات طرح در سایت بالا.

RE: عیدانه کتاب - arefeh.hp - 03 فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ

(۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  در حرکت جالبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هر نفر ۲۰ هزار تومان یارانه کتاب به عنوان طرح عیدانه در نظر گرفته اند.

۲۰ درصد تخفیف نه ۲۰ هزار تومانSmile

RE: عیدانه کتاب - diligent - 03 فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ق.ظ

(۰۳ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  در حرکت جالبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای هر نفر ۲۰ هزار تومان یارانه کتاب به عنوان طرح عیدانه در نظر گرفته اند.

۲۰ درصد تخفیف نه ۲۰ هزار تومانSmile
بله شما درست میگین. من پیامی که برام اومد رو بلافاصله اینجا کپی کردم، متنشو دقیق نخونده بودم.
اینجور که من فهمیدم در اصل سقف خرید کتاب رو ۱۰۰ هزار تومن برای هر نفر!! تعیین کردن که با ۲۰ درصد تخفیف میشه معادل ۲۰ هزار تومن.