تالار گفتمان مانشت
تقویت زبان برای ارشد و دکتری - نسخه‌ی قابل چاپ

تقویت زبان برای ارشد و دکتری - wskf - 28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ

سلام دوستان
چه کتابی یا منبعی باید خوند که به درد مصاحبه دکتری و .. بخوره؟ لغات زبان یا Reading باید چی خوند ؟
ممنون اگه راهنمایی کنید..

RE: تقویت زبان برای ارشد و دکتری - mmirzay - 28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
چه کتابی یا منبعی باید خوند که به درد مصاحبه دکتری و .. بخوره؟ لغات زبان یا Reading باید چی خوند ؟

به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه سر بزن، عالیه

تقویت زبان برای ارشد و دکتری - wskf - 29 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ

ممنون
بیشتر ی چیزی میخوام که لغاتی که بلدم رو تو حافظه تثبیت کنم. یعنی بتونم لغات رو استفاده کنم . لغات تافل رو خوندم . مثلا ی کتاب reading و ..

RE: تقویت زبان برای ارشد و دکتری - mmirzay - 29 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  ممنون
بیشتر ی چیزی میخوام که لغاتی که بلدم رو تو حافظه تثبیت کنم. یعنی بتونم لغات رو استفاده کنم . لغات تافل رو خوندم . مثلا ی کتاب reading و ..
پس بشین ترجمه کن البته از فارسی به انگلیسی ولی اگه بتونی خودت متن فارسی رو بنویسی که دیگه می ترکونی، نمی خواد کتاب بنویسی Big GrinBig Grin یه متن کوتاه یک صفحه ای هفته ای یکبار رو تجویز می کنمCoolCool موفق باشین

RE: تقویت زبان برای ارشد و دکتری - chahianm - 30 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳ ب.ظ)mmirzay نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان

به سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه سر بزن، عالیه

سلام مرسی از معرفی
عالی بود

تقویت زبان برای ارشد و دکتری - Jooybari - 30 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۵۶ ب.ظ

سلام. پیشنهاد میکنم سراغ جزوه یا کلاس دکتر آموخته (فن ترجمه) برید. من از وویس استفاده کردم. واقعاً راضی بودم.

تقویت زبان برای ارشد و دکتری - Happiness.72 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ

من چون خودم الان کلاس میرم بهتون میگم :

- سعی کنید Listening خودتون تقویت کنید
- تماشای فیلم می تونه مفید باشه.
- هر روز زبان بخونید Smile

تقویت زبان برای ارشد و دکتری - The BesT - 31 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ

به سایت زیر هم سر بزنید. کتب گرامر یا ... که به دردتون میخوره دانلود کنید و تو برنامه روزانه تون قرار بدید.

تقویت زبان برای ارشد و دکتری - wskf - 01 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۰ ب.ظ

ممنون از همه . خودم هم کانال اکسین و سایت
پیدا کردم.

RE: تقویت زبان برای ارشد و دکتری - arshad_95 - 01 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ).Heydari نوشته شده توسط:  من چون خودم الان کلاس میرم بهتون میگم :

- سعی کنید Listening خودتون تقویت کنید
- تماشای فیلم می تونه مفید باشه.
- هر روز زبان بخونید Smile

فیلم هایی که مدنظرتون هست رو از کجا میشه دانلود کرد؟ اگر آدرسشو دارید لطف کنید بذارید! ممنون