تالار گفتمان مانشت
جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ - mostafa222 - 11 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)mostafa222 نوشته شده توسط:  با سلام
امیدوارم هممون به آرزوهامون مخصوصا در زمینه کنکور و دانشگاهی که می خواهیم برسیم , Angel تاریخ دقیق الام نتایج چه زمانی هستش خبرای دقیق دارید؟ البته تاپیکی پیدا نکردم که توش یه سلامی بدم و براتون آرزوی موفقیت کنم واسه همین اینجا این کار رو کردم , به هر حال همتون خسته نباشید و آرزومند بهترین آرزوهایتان.WinkWink

سپاس از شما ...
تاریخ دقیق رو فکر کنم خود سازمان سنجش هم نمیدونه احتمالا همون هفته سوم این ماه باید منتظر بود .

ممنون از پاسختان.

(۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۴ ب.ظ)ali_13 نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ)mostafa222 نوشته شده توسط:  با سلام
امیدوارم هممون به آرزوهامون مخصوصا در زمینه کنکور و دانشگاهی که می خواهیم برسیم , Angel تاریخ دقیق الام نتایج چه زمانی هستش خبرای دقیق دارید؟ البته تاپیکی پیدا نکردم که توش یه سلامی بدم و براتون آرزوی موفقیت کنم واسه همین اینجا این کار رو کردم , به هر حال همتون خسته نباشید و آرزومند بهترین آرزوهایتان.WinkWink

سلام دهه سوم خرداد

آی تی :
زبان ۶۴ یا ۶۸
مشترک ۲۱
مدیریت ۱۷
تخصصی ۷۰

ممنون از پاسختان.

جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ - moinm2 - 12 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ب.ظ

زبان ۸۳
مشترک ۳۵
تخصصی ۶۷
معماری ۷۵

جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ - satrap92 - 14 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ

زبان ۴۰
مشترک ۲۹
تخصصی ۵۰
مدیریت ۴۰

جمع بندی درصد های احتمالی کنکور مهندسی نرم افزار ۹۵ - سمیه ۴۰۷۱ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ

IT
زبان ۴۰
مشترک ۲۶
مدیریت ۲۶
تخصصی ۳۵
معدل ۱۴/۱۳