تالار گفتمان مانشت
۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم - ~FatemE~ - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ

شریف یا تهران؟ مسئله این استExclamation

۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - Leoeuler - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ

امسال ظرفیتا رو برای همه ی
رشته ها حداکثر ۲۰ تا کردن
پارسال رتبه۳۱ شریف قبول نشد
که ظرفیت ۲۲ نفر بود.
تو این شرایط فقط ناپلئون می تونه کمکت کنه

۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - RangiRangi - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۱۳ ب.ظ)Leoeuler نوشته شده توسط:  تو این شرایط فقط ناپلئون می تونه کمکت کنه
نیازی به ناپلئون نیست ایشون قبل از اینکه رتبه ۲۸ هوش باشند، رتبه ۲ علوم هستند!

---------------------------------------------------------------------
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  شریف یا تهران؟ مسئله این است
تبریک میگم
شریف ; )

۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - Leoeuler - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ

علوم که نمی خواد بره
هوش میخواد بزنه

درست تر اینه که مینوشتید رتبه ۲ مهندسی دانش

۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - admin - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ

هوش شریف رو احتمال زیاد قبول می‌شید.

RE: 28 هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - Imankhani - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  شریف یا تهران؟ مسئله این استExclamation

بسیار تبریک میگم. امیدوارم در ادامه که انتخاب رشته و دانشگاهتون هست، موفق باشین. سعی کنین به دور از حواشی، عاقلانه تصمیم بگیرین.

۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - alisahaf70 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ

تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
سوالی بود که منم پارسال داشتم و شریف رو انتخاب کردم و کاملا از انتخابم راضی ام
البته رتبتون هم کاملا لب مرز هستش پارسال همونطور که دوستمون گفتن رتبه ۳۱ قبول نشد در صورتی که ۶ نفر از کسانی که جلوی من بودن(نفر ۱۵) شریف رو نزده بودن و من نفر ۹ ام قبولی بودم

۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - Jooybari - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ

سلام. تبریک میگم.
به نظرم انتخاب اولتون برای هوش مصنوعی قبول می‌شید. چه شریف چه تهران.
نکته جالب برای من معدلتونه. Smile

RE: 28 هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - ~FatemE~ - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
البته رتبتون هم کاملا لب مرز هستش پارسال همونطور که دوستمون گفتن رتبه ۳۱ قبول نشد در صورتی که ۶ نفر از کسانی که جلوی من بودن(نفر ۱۵) شریف رو نزده بودن و من نفر ۹ ام قبولی بودم
ممنون Blush اساتید خوب اونجا کیان و فیلدشون چیه؟ من به سیگنال علاقه ای ندارم و تمایلم به learning و social network هست.
اساتید واسه دانشجوهاشون تا چه حد supporter هستن؟ اصلا استادای خوب دانشجویی که شریفی نبوده رو قبول می کنن؟
راستی به نظرتون سختگیری شریف افراطی نیست؟

۲۸ هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - d_felfelak - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ

بهتون تبریک میگم انشاالله در باقی مراحل هم موفق باشین
ببخشین شما معدل اصلی و رشته ی کارشناسیتون چی بوده؟ اختلاف بین معدل موثر در علوم و مهندسی در کارنامتون زیاد هست
شما مدار الکتریکی هم خونده بودین؟ در کنکوری چطوری زدین؟

RE: 28 هوش- ۲ علوم - ۵۱ الگوریتم - alisahaf70 - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۳ ب.ظ)~FatemE~ نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)
ممنون Blush اساتید خوب اونجا کیان و فیلدشون چیه؟ من به سیگنال علاقه ای ندارم و تمایلم به learning و social network هست.
اساتید واسه دانشجوهاشون تا چه حد supporter هستن؟ اصلا استادای خوب دانشجویی که شریفی نبوده رو قبول می کنن؟
راستی به نظرتون سختگیری شریف افراطی نیست؟

اساتید رو برید توی سایت گروه هوش همه رو با زمینه کاریشون نوشته در این دو زمینه که گفتید شریف اوضاع بهتری داره به خصوص لرنینگ توی زمینه سوشال تهران هم قویه
سخت گیری شریف زیاد هست ولی واقعا به چیزی که یاد میگیرید ارزش داره دوران پرفشاری داره ولی ارزش داره
استادها بستگی داره استادایی داریم که ساعت ۹ شب میان دنبال دانشجو که حتما پروپوزالش برسه و نمره ازش کم نشه و اساتیدی هم هستن که اسم شما رو هم یادشون نمیمونه. اگر رزومه و به خصوص معدل خوبی داشته باشید به راحتی قبولتون میکنن

۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم - davood_2016 - 26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ق.ظ

خیلی تبریک می گم! ایشالا شریف رو می یارید. موفق باشید Smile

۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم - Mahsash - 26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ

تبریک می‌گمSmile
اگر به مباحث کاگنیتیو ساینس علاقه دارید تهران گزینه‌ی مناسبیه.(دکتر نیلی)
در زمینه‌ی سوشال نتورک تو تهران کار میشه. شریف رو نمیدونم.
در غیر این موارد به نظرم شریف شاید انتخاب بهتری باشه.
من خودم قبل از کنکور میخواستم هوش تهران بزنم. ولی بعدا نظرم عوض شد. ولی خب رتبه‌ی هوشم به شریف نمی‌رسید. (الان نرم افزار میخونم)
البته نظر اساتیدمون این نبود. حتی تعجب میکردن که کسی بین هوش تهران و شریف به سمت شریف متمایل باشه.
ولی خب هوش تهران چون درساش و استاداش با برق کنترل مشترکن، خیلی سخت می‌گذره به آدم. ولی نمی‌دونم خروجیش چطور درمیاد.
درهرحال امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشیدSmile

RE: ۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم - gunnersregister - 26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ق.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)

بستگی داره. در کل مزایا و معایب خودش رو داره.

RE: ۲۸ هوش، ۲ علوم و ۵۱ الگوریتم - alisahaf70 - 26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۶ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۴۸ ب.ظ)alisahaf70 نوشته شده توسط:  تبریک میگم شک نکنید شریف (البته بازم به زمینه کاریتون برمیگرده ولی در اکثر گرایشهای رشته هوش، شریف بهتره)

بستگی داره. در کل مزایا و معایب خودش رو داره.

برزان چطوری Big Grin
درسته کاملا مزایا و معایب خودشو داره ولی به صورت برآیندی نگاه کنی بهتر میشه هیچ جا صد در صد نیست Big Grin