تالار گفتمان مانشت
راهنمایی در رابطه با اساتید، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی در رابطه با اساتید، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف - r68hacker - 26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ

با سلام
بنده از ورودی های سال قبل ۹۴ هوش شریف هستم. و تبریک عرض می کنم خدمت دوستانی که رتبه خوب کسب کردند و تمایل دارند که وارد دانشگاه شریف شوند و در این راستا نیازمند اطلاعات هستند.
گفتم بهتر هست که کمی از اطلاعات خود را در درمورد، دروس پیش نیاز واسه رشته هوش، راهنمایی در رابطه با اساتید و انتخاب استاد راهنما، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف خدمت دوستان قرار دهم.
پیام بفرستین در اولین زمان پاسخ خواهم داد.
با تشکر

RE: راهنمایی در رابطه با اساتید، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف - sssoheil - 26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ق.ظ

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)r68hacker نوشته شده توسط:  با سلام
بنده از ورودی های سال قبل ۹۴ هوش شریف هستم. و تبریک عرض می کنم خدمت دوستانی که رتبه خوب کسب کردند و تمایل دارند که وارد دانشگاه شریف شوند و در این راستا نیازمند اطلاعات هستند.
گفتم بهتر هست که کمی از اطلاعات خود را در درمورد، دروس پیش نیاز واسه رشته هوش، راهنمایی در رابطه با اساتید و انتخاب استاد راهنما، وضعیت تدریس و آزمایشگاههای تحقیقاتی دانشگاه صنعتی شریف خدمت دوستان قرار دهم.
پیام بفرستین در اولین زمان پاسخ خواهم داد.
با تشکر

سلام
لطفا میشه در مورد استادا و آزمایشگاه هاشون یک راهنمایی بکنین و مشخصا کدوما data mining کار می کنن
خیلی ممنون