تالار گفتمان مانشت
رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - setare_kz - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۶ ب.ظ

با رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار آیا شبانه قبول میشم ؟

RE: رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - setare_kz - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۶ ق.ظ

دوستان کسی هست راهنمایی کنه ؟

رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - davood_2016 - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ق.ظ

سلام. تبریک می گم.
پارسال با رتبه های حدود رتبه شما روزانه ها و شبانه های شهرستان (البته فکر کنم غیر از اصفهان و شیراز) شانس داشتند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - roodantnt - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ق.ظ

گروه ۹۶ راه اندازی شد برای بچه های موفق ۹۶

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - setare_kz - 30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ق.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ق.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  سلام. تبریک می گم.
پارسال با رتبه های حدود رتبه شما روزانه ها و شبانه های شهرستان (البته فکر کنم غیر از اصفهان و شیراز) شانس داشتند:

ممنون از شما

رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - setare_kz - 31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۳ ب.ظ

اگر شما باشید این گزینه ها را چطور انتخاب می کنید ؟
روزانه : یزد ، صنعتی شاهرود ،‌ سمنان
شبانه:‌ یزد ، صنعتی شاهرود ،‌ سمنان

رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - نازین - ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ

منم مثل شما زدم
همین خوبه
شک نکن
فقط به قول یزدیا هواش خیلی(خاره)

رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - afshin71 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ

سلام من رتبه هوش ۸۵۰ و نرم افزار ۱۵۰۰ امیدی به قبولی در شبانه هست ؟ با شاگرد اولی چطور ؟

RE: رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - snskn - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)afshin71 نوشته شده توسط:  سلام من رتبه هوش ۸۵۰ و نرم افزار ۱۵۰۰ امیدی به قبولی در شبانه هست ؟ با شاگرد اولی چطور ؟
سلام
تا جایی که میدونم پارسال با ۱۰۰۰ و شاگرد اولی هوش خواجه نصیر قبول شدن.بخش قبولی ها رو ببینید

RE: رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - afshin71 - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)afshin71 نوشته شده توسط:  سلام من رتبه هوش ۸۵۰ و نرم افزار ۱۵۰۰ امیدی به قبولی در شبانه هست ؟ با شاگرد اولی چطور ؟
سلام
تا جایی که میدونم پارسال با ۱۰۰۰ و شاگرد اولی هوش خواجه نصیر قبول شدن.بخش قبولی ها رو ببینید

ممنون بابت پاسختون. بدون سهمیه چی ؟ امیدی به قبولی هست ؟

RE: رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - snskn - 02 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ق.ظ)afshin71 نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ)afshin71 نوشته شده توسط:  سلام من رتبه هوش ۸۵۰ و نرم افزار ۱۵۰۰ امیدی به قبولی در شبانه هست ؟ با شاگرد اولی چطور ؟
سلام

ممنون بابت پاسختون. بدون سهمیه چی ؟ امیدی به قبولی هست ؟
اگه تهران بخواید باید شانستون رو برای خوارزمی و رجایی و مالک امتحان کنید که البته به نظر من دانشگاه سمنان وشاهرود و یزد شاید از اینا بهتر باشه که احتمال قبولیش شاید باشه

RE: رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار - amfallahi73 - 02 بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ق.ظ)davood_2016 نوشته شده توسط:  سلام. تبریک می گم.

سلام و خسته نباشید.

ایشون برای قبولی توی نرم افزار آزاد های خوب تهران چقدر شانس دارن؟؟ (علوم تحقیقات، تهران شمال، جنوب، مرکز)

ممنون از اینکه راهنمایی میکنید

(۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ)snskn نوشته شده توسط:  
سلام

سلام و خسته نباشید.

ایشون برای قبولی توی نرم افزار آزاد های خوب تهران چقدر شانس دارن؟؟ (علوم تحقیقات، تهران شمال، جنوب، مرکز)

ممنون از اینکه راهنمایی میکنید