تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  من دارم از خوب یکمی فراتر [تصویر:  smile.gif] جواب داده واقعا ارزش داره بخری
جناب آقای سیگنال تایید کرد پس تهیه ش میکنم :-)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ

دوستان احتمال فصل توزیع فرمولهاش خیلی زیاد اند یه سریشون رو میشه با استدلال یا توجیه به خاطر سپرد اما یه تعداد زیادیشون....
چیکار میکنید؟
سیستم عامل رو چطور باید مرور کرد؟ خوندن هرباره ی درسنامه خیلی وقت میبره بدون خوندنش هم جزییات حفظی فراموش میشن
باقی درسها رو هم میخوام مرور کنم حتما یه دوره و مرور اجمالی هم شده روی درسنامه دارم. برای فصلایی که مسلط هستم یه ساعت نیم طول میکشه
نمیدونم اینکار اشتباهه یا نه HuhConfused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  دوستان احتمال فصل توزیع فرمولهاش خیلی زیاد اند یه سریشون رو میشه با استدلال یا توجیه به خاطر سپرد اما یه تعداد زیادیشون....
چیکار میکنید؟
سیستم عامل رو چطور باید مرور کرد؟ خوندن هرباره ی درسنامه خیلی وقت میبره بدون خوندنش هم جزییات حفظی فراموش میشن
باقی درسها رو هم میخوام مرور کنم حتما یه دوره و مرور اجمالی هم شده روی درسنامه دارم. برای فصلایی که مسلط هستم یه ساعت نیم طول میکشه

والا منم نتونستم سیستم عامل رو خلاصش کنم و چند بار تا حالا مرورش کردم اونم همینجوری به صورت بازخونی مجدد بوده
فراموشم میشه مطالب
جوری از سرم میپره اطلاعات که آب از شیر آب فرار نمیکنه اونجوری!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۳۹ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  سلام
دوستان کسی هست کتاب تست نصیر رو خریده باشه
کتاب جامع تستش که میگن دو جلد هست رو میگم
( بانک سوالات سراسری مهندسی کامپیوتر- جلد ۱و۲ )

راضی هستین؟ جوابا تشریحیه خوبه؟

پیشنهاد میدین یا نه
من دارم از خوب یکمی فراتر Smile جواب داده واقعا ارزش داره بخری
بخشید بعد تا چه سالی رو پوشش داده ؟ برای ایتی جدا داره واسه کامپیوتر هم جدا ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  واقعا کسی توی گروهای تلگرام کنکور عضو نبود؟
من چون دیدم بی فایده ست و وقت گیر سمتش نرفتم
بله بی فایده ست. فقط میخواستم بدونم کسی اونجا پیدا میشه کلاس نکته و تست نصیر رفته باشه یا نه.

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  بخشید بعد تا چه سالی رو پوشش داده ؟ برای ایتی جدا داره واسه کامپیوتر هم جدا ؟
۸۱ تا ۸۹ توی جلد اول
۹۰ تا ۹۲ توی جلد دوم
فقط واسه کامپیوتر داره انگار.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ

رسول خدا (صلّی‌ الله‌ علیه‌ وآله):

قَیِّدُوا العِلْمَ بِالکِتابَةِ.

علم را با نوشتن [آن] به بند بکشید.

Fetter knowledge by writing it down.

خواستم بگم خلاصه نویسی واقعا موثره

انگار مطلب رو مثل مهر توی ذهنت ممهور میکنی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  دوستان احتمال فصل توزیع فرمولهاش خیلی زیاد اند یه سریشون رو میشه با استدلال یا توجیه به خاطر سپرد اما یه تعداد زیادیشون....
چیکار میکنید؟
آمار ۸۰ یا ۹۰ درصد توزیعها اثبات میشن چند بار آدم اثباتشو یاد بگیره توذهنش میمونه(خیلیهاشونو حفظ میشی بقیه هم اثباتشون زیر ۳۰ ثانیه هست) البته یه سریشون اصلا نمیدونستم چیجوری اثبات میشه حفظ کردم همین الانم یادم رفتهSmile ولی خیلی مهم نیستن مثل کای و فیشر از ایناهم سوال نیومده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 03 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۳۹ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  کسی از بچه ها هست که زیرذره بین جلد سوم رو گرفته باشه ؟
جلد سوم که حاوی تست های کنکورهای سالهای پیش هست برای کسی که جلد ۱ رو خونده لازمه ؟

من گرفتم...اصا به نطر من آدم جلد یکو نخونه ولی تستا جلد ۳ رو بزنهSmile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 03 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
کسی هست که پارسال کلاسای نکته و تست نصیر رو رفته باشه یا خبر داشته باشه چطوره؟
کسی لینک گروه های کنکور تلگرامو داره لطف کنه پیام خصوصی بده؟ توی اینجا ممنوعه.
ممنون میشم جواب بدید.
من میخوام ساختمان و الگوریتم رو شرکت کنم(نکته و تست ۳روزه) میخوام یه مروری بشه چون خیلی دیر شروع کردم(مطالب هم تقریبا یادم رفته) شما میخوایین چی شرکت کنینSmileهمه رو بلدی کهSmile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 03 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
ممنون میشم جواب بدید.
من میخوام ساختمان و الگوریتم رو شرکت کنم(نکته و تست ۳روزه) میخوام یه مروری بشه چون خیلی دیر شروع کردم(مطالب هم تقریبا یادم رفته) شما میخوایین چی شرکت کنینSmileهمه رو بلدی کهSmile
فعلا که میخوام ببینم که کسی رفته و راضی بوده یا نه. شما نمیشناسید کسی رو؟
دیروقت هم هست کلاساش.
نه بابا کجا بلدم من...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 03 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  نه بابا کجا بلدم من...
چقدر شکسته بندی میفرماییدBig Grin
من نرفتم ولی مطمئنم برای منی که یکم ضعیفم خوبه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - justlive93 - 03 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۱۶ ب.ظ)Kubo نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ)faridnoz نوشته شده توسط:  سلام
دوستان نظرتون در رابطه با کتاب مدرسان برای درس سیستم عامل و با تغییر کردن نحوه سوالات در درس شبکه
شبکه مدرسان چطوره؟(فرض بر این بذارین من دنبال کتاب خلاصه در عین حال کامل)
با تشکر از جوابهاتو
سلام
سیستم عامل : پارسه
شبکه : کراس + تست های تالیفی دکتر حقیقت

تست های تالیفیه دکتر حقیقت رو از کجا بیاریم بخونیم؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 03 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۰۳ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
ممنون میشم جواب بدید.
فعلا که میخوام ببینم که کسی رفته و راضی بوده یا نه. شما نمیشناسید کسی رو؟
دیروقت هم هست کلاساش.
نه بابا کجا بلدم من...
لازمه آدم بره؟! چه درساییو؟ اگه لازمه تا منم یه فکری به حال خودم کنمSad
----------
بچه ها کسی هوش غیر از راهیان خونده؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mlma - 04 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۹ ق.ظ

سلام
بچه ها دروس ارشد ۹۶ چرا تغییر کردن؟؟؟SadSadSad
کی تغییر دادن؟؟؟؟؟
چرا طراحی الگوریتم جز دروس مشترک شده؟!!!!!!!!!!!!!
شبکه کامپیوتری که جز دروس مشترک نبود!!!!!!!!!
دروس تخصصی هوش مصنوعی و رباتیکز (مدارهای الکتریکی، هوش مصنوعی، سیگنال ها و سیستم ها)
دروس تخصصی نرم افزار ،شبکه های کامپیوتری، رایانش امن (کامپایلر،پایگاه داده ها، هوش مصنوعی)
دروس تخصصی معماری سیستمهای کامپیوتری (مدارهای الکتریکی، VLSI،الکترونیک دیجیتال و سیگنال ها و سیستم ها)
با این وضعیت چه میشه کرد؟؟تکلیفمون چیه؟؟
Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 04 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۱۵ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  بخشید بعد تا چه سالی رو پوشش داده ؟ برای ایتی جدا داره واسه کامپیوتر هم جدا ؟
۸۱ تا ۸۹ توی جلد اول
۹۰ تا ۹۲ توی جلد دوم
فقط واسه کامپیوتر داره انگار.

خب برای بعد از ۹۲ از چه کتابی استفاده میکنید؟

(۰۲ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۱۱ ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط:  دوستان احتمال فصل توزیع فرمولهاش خیلی زیاد اند یه سریشون رو میشه با استدلال یا توجیه به خاطر سپرد اما یه تعداد زیادیشون....
چیکار میکنید؟
آمار ۸۰ یا ۹۰ درصد توزیعها اثبات میشن چند بار آدم اثباتشو یاد بگیره توذهنش میمونه(خیلیهاشونو حفظ میشی بقیه هم اثباتشون زیر ۳۰ ثانیه هست) البته یه سریشون اصلا نمیدونستم چیجوری اثبات میشه حفظ کردم همین الانم یادم رفتهSmile ولی خیلی مهم نیستن مثل کای و فیشر از ایناهم سوال نیومده

شما از چه کتابی میخونید؟
نه پارسه نه مدرسان هیچکدوم اثبات نکفتن اثباتهایی که مشکل دارین رو چیکار میکنید؟
پاسه فرمول کمتر گفته یا مدرسان؟