تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۶ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ)mzi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با توجه به اینکه زمان کمی تا کنکور مونده و من وقت نمیکنم تمام فصل های درس سیتم عامل رو بخونم ، میخواستم ازتون خواهش کنم سه تا از مهمترین فصل های این درس رو که هر سال ازش سوال میاد بهم بگید تا بخونم
ممنون

سلام
از سه فصل حافظه مجازی - فرآیندها - انحصار متقابل بیشترین سوال اومده طی این سال ها
اصل کاریا هم همینان
باقی فصلا آب خوردنن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - energy1 - 15 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ)mzi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
با توجه به اینکه زمان کمی تا کنکور مونده و من وقت نمیکنم تمام فصل های درس سیتم عامل رو بخونم ، میخواستم ازتون خواهش کنم سه تا از مهمترین فصل های این درس رو که هر سال ازش سوال میاد بهم بگید تا بخونم
ممنون

اگر ایتی هستی طراحان عاشق حافظه و فرایند ها هستند
و اگر مهندسی هستی عاشق فرایند ها حافظه ها و سمافورها
البته یه سوال از سمافور ها رو تو ایتی هم داریم ولی در مهندسی ممکنه بیشتر هم از سمافور بیاد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ

دارم شاخ در میارم
واقعا فکر نمیکردم خلیلی فر تا این حد کپی کار محض باشه
واقعا اسکار کپی کاری رو باید بدن بهش ؛ اصلا حالت خوبی بهم تو مطالعه بهم دست نمیده وقتی مطلب کپی از سایت یا کتاب یا اسلاید دیگه ای رو بخونم ؛ وقتی کتابی مثل ۶۰۰ مساله رو می بینم که بر مبنای کتاب قدتمندی مثل CLRS نوشته شده بیشتر لذت میبرم
هر چی تو کتابای کنکوری نوشته الزاما درست نیست قبلش حتما یه سرچی تو منابع معتبر اینترنتی درباره اون موضوع داشته باشیم خیلی خوبه
منابع معتبر می تونه اسلایدها و پرزنتیشن های دانشگاه های معتبر باشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - MPS3C - 16 اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ

سلام خدمت دوستان عزیز

راستش من دارم تازه شروع میکنم برای خوندن از الان بخونم برای کنکور ۹۷ ارشد ولی واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم و کدوم کتابها رو باید بخونم برای مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار یا رایانش امن رو میخوام انتخاب کنم اگه مرجعی وجود داره ممنون میشم که بگید من یه سری از پست ها رو خوندم بیشتر گیج کننده بود برام جواب ها هم کامل نبودن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 17 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ

دوستان اگر کسی میتونه کمکی کنه در این سوالات لطفا راهنماییم کنه...من همه ش در ترتیب ملاقات دچار اشتباه میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 17 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ ب.ظ

(۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  واقعا فکر نمیکردم خلیلی فر تا این حد کپی کار محض باشه
واقعا اسکار کپی کاری رو باید بدن بهش ؛ اصلا حالت خوبی بهم تو مطالعه بهم دست نمیده
بچه های قدیمی اینجا زیاد ذکر خیرشو میکردن بعد چند ماه به این نتیجه رسیدی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 17 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ

سلام دوستان

ده سال کنکور ای تی و کامپیوتر نصیر بخرم خوبه ؟
طبق نتیجه ی بحث ها گفتم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 17 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ

سلام بچه ها من نمیدونم چرا وقتی مهندسی نرم افزار میخونم زود حواسم پرت میشه چیکار کنم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 17 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  ده سال کنکور ای تی
مگ آی تی هم داره ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ

بچه ها اگه کسی هوش راهیان ویراست ۷ داره لطفا پاسخ سوالای کنکور ۹۵ اشو برام بفرسته پیلیزSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ

(۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من نمیدونم چرا وقتی مهندسی نرم افزار میخونم زود حواسم پرت میشه چیکار کنم؟
چون سه بار این درس رو از روی پرسمن و مدرسان و پوران خوندم بهتون توصیه میکنم مفاهیمش رو درک کنید پس از ادراک وقتی مطالب به جانتون نشست و تونستید باهاش ارتباط برقرار کنید دیگه حواستون پرت نمیشه؛ خلاصه نویسی نکات مهم هم میتونه خوب باشه
موفق باشید

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها اگه کسی هوش راهیان ویراست ۷ داره لطفا پاسخ سوالای کنکور ۹۵ اشو برام بفرسته پیلیزSad
منم مثل خیلی از بچه های دیگه این درخواست رو دارم
ممنون میشیم اگه کسی از دوستان این لطف رو کنه
چون ویرایش ۶ رو داشتم دیگه ۷ رو نگرفتم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ

خیلی خیلی ممنونم.شماهم موفق باشید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim_70 - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من نمیدونم چرا وقتی مهندسی نرم افزار میخونم زود حواسم پرت میشه چیکار کنم؟
سلام
پیش خودت بلند بلند بخون...یا ی ماژیک فسفری یا مدادی دستت باشه خطوط رو باهاش پیش ببر

خوووووووووووووووب بخون تا یجای خووووووب قبول شی که ارشد گرفتنت ارزش داشته باشه

امیدوارم موفق باشیHeartBlush

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - justlive93 - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ب.ظ

سلام بچه ها
خواستم ببینم بخوایم کنکورای ۹، ۱۰ سال اخیرو با پاسخ تشریحی داشته باشیم چه منبعی خوبه یا پیشنهاد میکنین؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من نمیدونم چرا وقتی مهندسی نرم افزار میخونم زود حواسم پرت میشه چیکار کنم؟
چون سه بار این درس رو از روی پرسمن و مدرسان و پوران خوندم بهتون توصیه میکنم مفاهیمش رو درک کنید پس از ادراک وقتی مطالب به جانتون نشست و تونستید باهاش ارتباط برقرار کنید دیگه حواستون پرت نمیشه؛ خلاصه نویسی نکات مهم هم میتونه خوب باشه
موفق باشید

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها اگه کسی هوش راهیان ویراست ۷ داره لطفا پاسخ سوالای کنکور ۹۵ اشو برام بفرسته پیلیزSad
منم مثل خیلی از بچه های دیگه این درخواست رو دارم
ممنون میشیم اگه کسی از دوستان این لطف رو کنه
چون ویرایش ۶ رو داشتم دیگه ۷ رو نگرفتم

من چاپ ۷ راهیان رو دارم
تا امشب برای هر دوتون می فرستم عکسا رو
اینجا یا تلگرام هر طور که مایلید