تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  من چاپ ۷ راهیان رو دارم
تا امشب برای هر دوتون می فرستم عکسا رو
اینجا یا تلگرام هر طور که مایلید
خیلی خیلی ممنونم ازتون
لطف زیادی میکنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - justlive93 - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ

بچه ها نمیدونم چرا سوالم حذف شده
خواستم ببینم برای کنکورای ۱۰ سال اخیر با جواب تشریحی چه کتابی رو توصیه میکنین؟ هست اصن چنین کتابی؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۴۶ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  من چاپ ۷ راهیان رو دارم

میشه برای من هم لطف کنید بفرسین منم چاپ ۶ ام رو دارمSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من نمیدونم چرا وقتی مهندسی نرم افزار میخونم زود حواسم پرت میشه چیکار کنم؟
چون سه بار این درس رو از روی پرسمن و مدرسان و پوران خوندم بهتون توصیه میکنم مفاهیمش رو درک کنید پس از ادراک وقتی مطالب به جانتون نشست و تونستید باهاش ارتباط برقرار کنید دیگه حواستون پرت نمیشه؛ خلاصه نویسی نکات مهم هم میتونه خوب باشه
موفق باشید

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها اگه کسی هوش راهیان ویراست ۷ داره لطفا پاسخ سوالای کنکور ۹۵ اشو برام بفرسته پیلیزSad
منم مثل خیلی از بچه های دیگه این درخواست رو دارم
ممنون میشیم اگه کسی از دوستان این لطف رو کنه
چون ویرایش ۶ رو داشتم دیگه ۷ رو نگرفتم

من چاپ ۷ راهیان رو دارم
دوست عزیز بزرگواری کنید همینجا عکسا رو بفرستید
بنده هم داوطلبم سوالات کنکور ۹۵ هوش هستم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ ب.ظ

سلام بچه ها
من بعضی از تستارو اشکال دارم یه گیر کوچیک دارم رو حل تست طوری که برای حل بعضی از تستا مجبورم خیلی وقت بزارم و این باعث استرسم شده اگه کسی میتونه بهم کمک کنه بهم پیام بده مطمئنم برای شما هم یاداوری میشه و بهتون کمک میکنه و ثواب داره اجرتون با فاطمه زهراShy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(17 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من نمیدونم چرا وقتی مهندسی نرم افزار میخونم زود حواسم پرت میشه چیکار کنم؟
چون سه بار این درس رو از روی پرسمن و مدرسان و پوران خوندم بهتون توصیه میکنم مفاهیمش رو درک کنید پس از ادراک وقتی مطالب به جانتون نشست و تونستید باهاش ارتباط برقرار کنید دیگه حواستون پرت نمیشه؛ خلاصه نویسی نکات مهم هم میتونه خوب باشه
موفق باشید

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)atieh_es نوشته شده توسط:  بچه ها اگه کسی هوش راهیان ویراست ۷ داره لطفا پاسخ سوالای کنکور ۹۵ اشو برام بفرسته پیلیزSad
منم مثل خیلی از بچه های دیگه این درخواست رو دارم
ممنون میشیم اگه کسی از دوستان این لطف رو کنه
چون ویرایش ۶ رو داشتم دیگه ۷ رو نگرفتم

من چاپ ۷ راهیان رو دارم
وای چقدر خوبید شماHeart
من تلگرام ندارم اگه لطف کنید همینجا بفرستید برام ممنون میشم Smile

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ ب.ظ)fatemeh_Itt نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من بعضی از تستارو اشکال دارم یه گیر کوچیک دارم رو حل تست طوری که برای حل بعضی از تستا مجبورم خیلی وقت بزارم و این باعث استرسم شده اگه کسی میتونه بهم کمک کنه بهم پیام بده مطمئنم برای شما هم یاداوری میشه و بهتون کمک میکنه و ثواب داره اجرتون با فاطمه زهراShy

بپرسید سوالا رو اگه من بلد باشم کمک میکنمHeart

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۴۱ ب.ظ)justlive93 نوشته شده توسط:  بچه ها نمیدونم چرا سوالم حذف شده
خواستم ببینم برای کنکورای ۱۰ سال اخیر با جواب تشریحی چه کتابی رو توصیه میکنین؟ هست اصن چنین کتابی؟

آیتی که کتاب درستی نداره.....کامپیوترو نمیدونم.....

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ب.ظ

بچه ها این سوالات هوش مصنوعی ۹۵ به همراه پاسخ هاشون هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از فصلای عامل های هوشمند و منطق مرتبه اول هم سوالی نیومده کنکور ۹۵
دیگه سعی کردم تو مرتب ترین حالت باشن عکسا، برای همین فصل به فصل جدا گذاشتم
موفق باشید
Heart

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 19 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ق.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۰۹ ب.ظ)fatemeh_Itt نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
بپرسید اگه بچه ها بلدباشن کمک میکنن
مگه اینکه خیلی بدشانس باشین هیچکس بلد نباشه بازهم بعیده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 19 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۵۳ ب.ظ

خدا خدا میکردم بهار برسه هوا خوب شه برم پارک مثه کنکور کارشناسی قشنگ بشینم بخونم و جمع بندی کنم درسا رو
خوبه که بهمن نیست و بهار رو قبل کنکور داریم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 20 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ

درسای حفظیو منم تو فضای باز زودتر یاد میگیرم . اکسیژن مغزم زیاد میشه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 20 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ

بچه ها من نارنجی تست میزنم لازمه ۶۰۰ ام بزنم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 20 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ

نمیدونم اما طبق مصاحبه هایی ک خوندم ۶۰۰ مهمتره .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 20 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  نمیدونم اما طبق مصاحبه هایی ک خوندم ۶۰۰ مهمتره .

کاش یکی سوالا مهم ۶۰۰ میگفت همونارو میزدیمHuh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 20 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ

من اونایی که میفهممو میخونم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 21 اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵ ق.ظ

من تست های سخت و بدقلق رو رد میکنم باقی رو میخونم