تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 24 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۸ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بچه ها حتما باید نارنجی طراحی الگوریتم تستاش بزنیم ؟
۶۰۰ مسیله کافی نیست؟

اگه ۶۰۰ میزنید که نارنجی نمیخواد دیگه.....
۶۰۰ کافیه... ولی من پاسخنامه یوسفی رو بیشتر درک میکنم.( البته بگم من هنوز نارنجی رو چک نکردم...بر اساس سوالات مشترکی که هم در آبی یوسفی و هم در ۶۰۰ بود عرض کردم)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  ۶۰۰ کافیه
راه حل های ۶۰۰ منو کشته والا
یک کلمه گفته از استقرا استفاده کنید یا گفته از برهان خلف بهره مند شید
یه کم کشش بده خو دکتر جان
همه که تاپ نیستن
باز یوسفی تشریح کرده
هر چند من تا حالا ۲۰ تا تستم از نارنجی نزدم
باید دست به کار شم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ

بچه هااااااااااااااااااااااااااHeartتروخدا این سوالمو جواب بدین
من مغزم نمیکشه دیگه:
یه بسته رو میخوایم به آدرس مقصد C4.6B.31.2E
و ماسک شبکه اینه FF.F.O.O
این دوتارو به باینری برام تبدیل کنین Sleepy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ)fatemeh_Itt نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااااااااااااااااHeartتروخدا این سوالمو جواب بدین
من مغزم نمیکشه دیگه:
یه بسته رو میخوایم به آدرس مقصد C4.6B.31.2E
و ماسک شبکه اینه FF.F.O.O
این دوتارو به باینری برام تبدیل کنین Sleepy

مقصد: ۱۱۰۰۰۱۰۰/۰۱۱۰۱۰۱۱/۰۰۱۱۰۰۰۱/۰۰۱۰۱۱۱۰
مسک: ۱۱۱۱۱۱۱۱/۱۱۱۱۰۰۰۰/۰۰۰۰۰۰۰۰/۰۰۰۰۰۰۰۰

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۴۵ ب.ظ

بچه ها لینکای هوش مصنوعی مثل اینکه مشکل داشتن
درستشون کردم الان می تونین دانلود کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ

سوالات طراحی زبان پوران خیلی کمه , کسی نمیدونه ی سری نمونه سوال از کجا میشه پیدا کرد ؟ مثلا این سوالات کلاس های نکته و تست موسسات رو نمیشه پیدا کرد ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۴۵ ب.ظ

سلام بچه ها من قصد نداشتم نارنجی پوران پژوهش ساختمانو بخونم یعنی شما میگین برا فهمیدن ۶۰۰ مساله نیازه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۴۵ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من قصد نداشتم نارنجی پوران پژوهش ساختمانو بخونم یعنی شما میگین برا فهمیدن ۶۰۰ مساله نیازه ؟

من اول اومدم ۶۰۰ بزنم یکم ترسیدم وقت کم بیارم یه دور به سوالاش نگاه کردم . بعد اومدم نارنجی زدم الان دو فصل دیگه دارم نارنجی تموم شه.
نظرم اینه:نارنجی خلاصه ی ۶۰۰ تقریبا .مهمای ۶۰۰ داره اسوناشو نداره. بعدم اینکه یوسفی خیییلی قشنگ جواب داده یعنی جواباش ذهنو خلاق میکنه. بعد سوالایی که تو ۶۰۰ هست وتو نارنجی نیستو که نگاه کنی راحت تر میتونی جواب بدی.
ولی خب یکی که ۶۰۰ میزنه نمیخواد نارنجی بزنه مگر اینکه با جواباش مشکل داشته باشه مثل من.....ولی یکی که نارنجی میزنه بهتره که ۶۰۰ ام نگاه کنه
این بود تجربیات منSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۸ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۴۵ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها من قصد نداشتم نارنجی پوران پژوهش ساختمانو بخونم یعنی شما میگین برا فهمیدن ۶۰۰ مساله نیازه ؟

من اول اومدم ۶۰۰ بزنم یکم ترسیدم وقت کم بیارم یه دور به سوالاش نگاه کردم . بعد اومدم نارنجی زدم الان دو فصل دیگه دارم نارنجی تموم شه.
نظرم اینه:نارنجی خلاصه ی ۶۰۰ تقریبا .مهمای ۶۰۰ داره اسوناشو نداره. بعدم اینکه یوسفی خیییلی قشنگ جواب داده یعنی جواباش ذهنو خلاق میکنه. بعد سوالایی که تو ۶۰۰ هست وتو نارنجی نیستو که نگاه کنی راحت تر میتونی جواب بدی.
ولی خب یکی که ۶۰۰ میزنه نمیخواد نارنجی بزنه مگر اینکه با جواباش مشکل داشته باشه مثل من.....ولی یکی که نارنجی میزنه بهتره که ۶۰۰ ام نگاه کنه
این بود تجربیات منSmile

خیلی ممنون دوستم. منم با ۶۰۰ یکم مشکل دارم. مرسیHeart

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  سوالات طراحی زبان پوران خیلی کمه , کسی نمیدونه ی سری نمونه سوال از کجا میشه پیدا کرد ؟ مثلا این سوالات کلاس های نکته و تست موسسات رو نمیشه پیدا کرد ؟

منظورتون طراحی پیاده سازی زبانه؟
اون حذف شد که..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 26 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  سوالات طراحی زبان پوران خیلی کمه , کسی نمیدونه ی سری نمونه سوال از کجا میشه پیدا کرد ؟ مثلا این سوالات کلاس های نکته و تست موسسات رو نمیشه پیدا کرد ؟

اون حذف شد که..
اشتباه گفتم , منظورم طراحی کامپایلر بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ب.ظ

(۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  سوالات طراحی زبان پوران خیلی کمه , کسی نمیدونه ی سری نمونه سوال از کجا میشه پیدا کرد ؟ مثلا این سوالات کلاس های نکته و تست موسسات رو نمیشه پیدا کرد ؟

اون حذف شد که..
اشتباه گفتم , منظورم طراحی کامپایلر بود

من پوران نارنجی و آبی رو دارم برای کامپایلر
خوبه به نظرم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 26 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ

بچه ها به نظرتون تعداد سوالات مشترک تفکیکی چند تان و کدوم درسا بیشترین سوالات میاد؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 27 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸ ق.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  حالا اینجا جو غیر درسیه من نمیخوام درسی ش کنم
از بچه های سالهای قبل آی تی کسی مجموعه تست رابینز سراغ داشت خبر بده خدا خیرش بده
سلام اگر منظورتون مدیریته تست مدرسان هست البته فقط تستاش که اونم من غلط تو جواباش زیاد دیدم.
اول اونطرف سوالتونو دیدم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 27 اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ

تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافریست.....
راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش......