تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 28 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ق.ظ

[attachment=21433]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 28 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ

بچه ها کسی حل تشریحیه سوالات شبکه ۲(راس) از سال ۹۱ تا ۹۴ رو داره؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 29 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ب.ظ

دوستان همگی عیدتون پیشاپیش مبارک

آرزوی موفقیت در کنکور رو برای همتون دارم

سال خوبی داشته باشین ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 30 اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان
ده سال کنکور سال قبل رو دارید بفروشید ؟ ممنون میشم .
برای آی تی .
هنوز شروع نکردم تست ها ی ده سال کنکور رو .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - niu7475 - 02 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ

سلام دوستان کسی کتاب نظریه زبان های شاپوری ویراست دوم رو داره؟سوال داشتم ازش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 03 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ب.ظ

سلام دوستان سال نو مبااااااااااارک
ایشالا که یه سال خیلی خیلی خوب باشه برای همه
یه سوال کتاب کنکور ده سال اخیر برای آی تی چی بگیرم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmdsharifi - 03 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ

کتاب مشکی "آزمون های جامع فناوری اطلاعات" پوران پژوهش از سایت خودش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مث اینکه نداره البته !

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Perfect_Dream_Man - 04 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳ ق.ظ

سلام به همگی
بچه ها من از سه روز پیش تا حالا همین تاپیک رو از صفحه یک تا الان یکسره خوندم تازه تموم شد رسیدم به صفحه ۱۰۹ پدرم در اومد هاهاهاخخخخ
ولی خیلی جیز میز گیرم اومد
دست همگی درد نکنه من دیگه هرچی میخواستم رو یاد داشت کردم ( مثل منابع، برنامه ریزی، نکات مهم و... )
حالا دیگه وقت درسه
از حالا تا سال دیگه یکسره میخونم تا به چیزی که میخوام برسم
ممنون همگی
خدانگهدارتون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 05 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۶ ق.ظ

سلام و خدا قوت :دی
دوستان من پاسخ سوالات ای تی ۹۵ و پاسخ زبان تخصصی ای تی ۹۰ رو میخوام.
تو پارسه گشتم چیزی پیدا نکردم...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ

سلام بچه برا لایه شبکه تست دارین؟
اگه داریم میشه اینجا بذارین ما هم استفاده کنیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Perfect_Dream_Man - 08 فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ

بچه ها میدونم الان همه درگیر خوندنید چون کنکور نزدیکه
ولی من الان واسه خوندن به مشکل خوردم
یعنی برای برنامه ریزی همفکری میخوام
طبق حرف هایی که زده شد فهمیدم هرکسی برنامه خاصی لازم داره
یعنی برنامه شما به درد من نمیخوره اما میتونم از اون کمک بگیرم تا برنامه خودمو طراحی کنم
حالا خواهشی که دارم اینه برنامه ای که درحال استفاده از اون هستید رو بذارید تا یه ایده بگیرم
البته من برنامه روزانه دقیق واسه خودم نوشتم خیلی هم عالی جواب میده
درس خوندن هم تو سه پارت در اون قرار داره
الان همه چی خوبه فقط واسه خود درس خوندن برنامه (ایده) میخوام
نوع خوندنم هم به صورت ۴۵ دقیقه مطالعه + ۵ دقیقه مرور + ۱۰ دقیقه استراحت هست. (کل این پروسه ۲ بار واسه هر درس)
خواهشا بگید شما در طول هفته چجوری درس میخونید
چه درسایی رو باهم میخونید و چه روزایی؟!
ممنون میشم

(البته منم بعدش یه سورپرایز براتون میذارم)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 08 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۷ ب.ظ

سلام دوستان
تو درس معماری بخش حافظه ها هر چقدر هم تست حل می کنم بازم مشکل دارم . قسمت tag,index ,set , ... تشخیص اینا رو .
راهنمایی و کمکی به نظرتون می رسه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۷ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
تو درس معماری بخش حافظه ها هر چقدر هم تست حل می کنم بازم مشکل دارم . قسمت tag,index ,set , ... تشخیص اینا رو .
راهنمایی و کمکی به نظرتون می رسه؟
کتاب مدرسان خوب باز کرده این قضیه رو میتونید ازش استفاده کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ

بچه هااااا، سوالای شبکه ۲ (راس) رو فقط از سال ۹۱ به بعد باید بزنیم؟یعنی قبلش که از راس طرح نمیشده رو نمیخواد بزنیم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  بچه هااااا، سوالای شبکه ۲ (راس) رو فقط از سال ۹۱ به بعد باید بزنیم؟یعنی قبلش که از راس طرح نمیشده رو نمیخواد بزنیم؟
من فقط روی کراس تمرکز میکنم این یک ماهه رو