تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۶ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  بچه هااااا، سوالای شبکه ۲ (راس) رو فقط از سال ۹۱ به بعد باید بزنیم؟یعنی قبلش که از راس طرح نمیشده رو نمیخواد بزنیم؟
من فقط روی کراس تمرکز میکنم این یک ماهه رو

تستای کنکورو از چه سالی میزنید؟همون ۹۱ به بعد؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  تستای کنکورو از چه سالی میزنید؟همون ۹۱ به بعد؟
۱۰ سال اخیر

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ ب.ظ

خب مرجع شبکه ۲ از ۹۱ به بعد از راااااسه قبلش مرجع فرق میکرده Dodgy
شما تستای شبکه قبل از ۹۱ رو زدید؟؟؟با راس همخوانی داره؟!!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۳۰ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۲۲ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  خب مرجع شبکه ۲ از ۹۱ به بعد از راااااسه قبلش مرجع فرق میکرده Dodgy
شما تستای شبکه قبل از ۹۱ رو زدید؟؟؟با راس همخوانی داره؟!!!
عرض به حضور شما که از تغییر مرجع مطلع هستم
ولی تست های ۱۰ سال اخیر رو کلا مد نظر دارم
تازه امروز رسیدم به تست های ۹۰
و برای کراس پرسش های مروری خوبه
کلا روی لایه های پایین وقت نذاشتم و نمیزارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ ب.ظ

خب تا ۹۰ که زدید چطور بوده؟تونسید حل کنید تستای شبکه ۲ رو ؟
من یه دوتا سوالو چک کردم با راس ،مثلا یه نمودار کلااا تو سوال یه چیزای اضافه داشت که تو راس نداشت.و خیلی ساده بود.
نمیدونم از رو چه مرجعی کشیده بودن اینو

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ

کنکور زبان دهه ۸۰ خیلی آسون بود

از سال ۹۰ سوالات به طور عجیبی تغییر میکنه کلمات خیلی سخت و نا آشنا میشن
کاش از اول کنکور های ۹۰ را میزدم و اینقدر زبان را دست کم نمیگرفتم با وجود اینکه روی زبان حساب میکردم الان نمی دونم چی میشه ؟
باید چه کار کنم؟
//چه قدر بده دقیقه ۹۰ اشکالات کارمون را میفهمیم زمانی که یا کاری ازدستت بر نمیاد یا دیر شده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۰۱ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کنکور زبان دهه ۸۰ خیلی آسون بود

کاش از اول کنکور های ۹۰ را میزدم و اینقدر زبان را دست کم نمیگرفتم با وجود اینکه روی زبان حساب میکردم الان نمی دونم چی میشه ؟
باید چه کار کنم؟
//چه قدر بده دقیقه ۹۰ اشکالات کارمون را میفهمیم زمانی که یا کاری ازدستت بر نمیاد یا دیر شده

اگه ۲۵ روز روزی ۱۰ تا کلمه جدید حفظ کنید میشه ۲۵۰ تا کلمه.تا زه مینیمم ۱۰ تا.کلا تا کنکور میتونید حدود ۴۰۰ کلمه جدید حفظ کنید.
دیقه اخر یعنی یه روز مونده به کنکور نه ۳،۴ هفته....

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۳۹ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  خب تا ۹۰ که زدید چطور بوده؟تونسید حل کنید تستای شبکه ۲ رو ؟
من یه دوتا سوالو چک کردم با راس ،مثلا یه نمودار کلااا تو سوال یه چیزای اضافه داشت که تو راس نداشت.و خیلی ساده بود.
نمیدونم از رو چه مرجعی کشیده بودن اینو
توکل بخدا
میریم ببینیم چی میشه
تسلط کامل خیر ولی یه چیزایی بلدم

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کنکور زبان دهه ۸۰ خیلی آسون بود

باید چه کار کنم؟
توصیه میکنم تست های دکتری رو بزنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ب.ظ

خدا آخر عاقبت ما رو با این طراح سوالات شبکه ختم بخیر بفرماید.آمین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RASPINA - 12 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ

(۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۰۱ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  اگه ۲۵ روز روزی ۱۰ تا کلمه جدید حفظ کنید میشه ۲۵۰ تا کلمه.تا زه مینیمم ۱۰ تا.کلا تا کنکور میتونید حدود ۴۰۰ کلمه جدید حفظ کنید.
دیقه اخر یعنی یه روز مونده به کنکور نه ۳،۴ هفته....
عالی بود
چشم
حتما
انجامش میدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 13 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۱۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  سلام
میگم کسی خلاصه نویسی شده ی فصل ۴ راس رو داره؟
یا خودم دس به کار بشم Big Grin

بقیه فصلاشو کسی خلاصه کرده؟
من هفته دیگه میخوام راسو خلاصه کنم.....اگه هست که من دیگه ننویسم...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 13 فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ

ممنون میشم خلاصه شو بذارید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 13 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۰ ب.ظ

اگه دوستان کسی خلاصه برداری از شبکه ممنون میشم به اشتراک بزارن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - d_felfelak - 15 فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ ب.ظ

بچه ها یه مشکلی من دارمConfusedConfusedConfusedConfused
برای پاسخ تستای کنکور چند سال اخیر شبکه رشته ایتی که فقط از فصول اول کراس و کاربرد و انتفال اومدن چه پاسخنامه ای خوب هست؟ بین پاسخنامه ها یا کتابایی که قابل تهیه اند کدوم بهتر اند؟
من فقط همین سه فصل اول کراس رو میخوام جون باقی رو حذف کردم
سال ۹۵ رو دیدم دکتر حقیقت در کانالشون قرار دادن از دکتر حقیقت پرسیدم گفتند که من ندیدم کتابها رو و نمیدونم چطور اند و با کلاس نکته و تست مشکلت رفع میشه اما خب من که تهران زندگی نمیکنمExclamation
اقای خلیلی فرد از ۹۲ تا ۹۴ رو در کانالشون گذاشتند اما واقعا نمیدونم تا چه حد قابل اعتماد هستHuh
دوستان شبکه و ایتی خواهشا کمک کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 15 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ب.ظ

لایه ۷ شبکه رو کسی داره لطفا بذاره