تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 22 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)ACK نوشته شده توسط:  سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
داداش اسمو عوض کردیExclamation والا من هیچوقت سمانه نمی خوندمتSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahareh_a - 22 فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷ ب.ظ

سلام،وقت همگی بخیر؛دوستان دو سوال داشتم یکی اینکه چاپ کتاب های کنکوری باید جدید باشن حتما؟ واینکه توی هر درسی از کدام مباحث بیشتر سوال میدن رو چطوری متوجه بشم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.سپاسگزارم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 26 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ

سلام بچه ها نظریه P و NP برا کنکور IT مهمه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 26 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ

(۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷ ب.ظ)bahareh_a نوشته شده توسط:  سلام،وقت همگی بخیر؛دوستان دو سوال داشتم یکی اینکه چاپ کتاب های کنکوری باید جدید باشن حتما؟ واینکه توی هر درسی از کدام مباحث بیشتر سوال میدن رو چطوری متوجه بشم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.سپاسگزارم.

سلام

سوال اول: خیر نیاز نیست حتما جدید باشه

سوال دوم: دقیق تویه همین تاپیک بگردین دوستان گزاشتن سرفصل های پر سوال کنکور تا حالا رو بر حسب تعداد سوال کامل

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 27 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها نظریه P و NP برا کنکور IT مهمه؟

پارسال یه رخی نشون داد ،میترسم امسال سلام نکرده دختر خاله شه Big Grin یه نگاه بهش بنداز ....

میگم کسی نیست سوال شبکه جواب بده؟سوال من بی جواب موندهSad

بچه ها شما استرس ندارید؟ من روز کنکور دار فانیو وداع نکنم خیلیه....خیلی استرس گرفتمConfused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 27 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها نظریه P و NP برا کنکور IT مهمه؟

پارسال یه رخی نشون داد ،میترسم امسال سلام نکرده دختر خاله شه Big Grin یه نگاه بهش بنداز ....

بچه ها شما استرس ندارید؟ من روز کنکور دار فانیو وداع نکنم خیلیه....خیلی استرس گرفتمConfused

من مشکل بیخوابی گرفتم. مرسی دوستم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 27 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۶ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(27 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  سلام بچه ها نظریه P و NP برا کنکور IT مهمه؟

من مشکل بیخوابی گرفتم. مرسی دوستم
فدای تو....
گل گاو زبون بخور قبل خواب،ریلکس میشی میخوابی....

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ب.ظ

همین که هوا تاریک میشه یه استرسی به من غلبه می کنه ناجووورConfused
تو طول روز خیلی خوبم، پر امید.. ولی شبا... Smile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ

شما ها که کلی خوندین استرس دارین.
بنده که چند کتابم حذف کردم دیگه حساب کنید
هوش، معماری، منطقی ..

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ ق.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  شما ها که کلی خوندین استرس دارین.
هوش، معماری، منطقی ..

کاش کلی خونده بودمBig Grin
منم چندتارو حذف کردم
خیلیامون مثل همیم. نگران نباشین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ

آقا منم یه چیزایی حذف کردم حالا دیگه اسمشونو نمیارم شبم خراب بشهTongue

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ANGEL* - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ق.ظ

سلااااام
من میشه گفت همه رو حذف کردم یکی دو تا رو گذاشتم گفتم زشته کنکور ناراحت میشهTongue

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ق.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ق.ظ)angel* نوشته شده توسط:  سلااااام
من میشه گفت همه رو حذف کردم یکی دو تا رو گذاشتم گفتم زشته کنکور ناراحت میشهTongue

(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ق.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  شما ها که کلی خوندین استرس دارین.
هوش، معماری، منطقی ..

(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  آقا منم یه چیزایی حذف کردم حالا دیگه اسمشونو نمیارم شبم خراب بشهTongue

اا پس من تنها نیستم Big Grin
هیشکی از حذف کردنش چیزی نمیگفت کم کم داشتم فک میکردم خودمم و خودم فقط
پس هستن عزیزانی در طرف منWink

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ

بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااHeart
تروخدا سوال ۵ سیستم عامل سال ۹۰ رشته ای تی رو یکی برای من توضیح میده Huh
من کلا با این tlb ها مشکل دارم هر بار از یه فرمول استفاده شده
خواهشSad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ ب.ظ

[attachment=21618]