تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ب.ظ

من کلا خیلی خوب خوندم خیلی زحمت کشیدم احساس میکنم به موفقیت نزدیک شدم استرس دارم ولی استرسم مفیده مثل موقعی که خواستگار میادBig Grin
ولی اشکال دارم احساس میکنم همون جاهای هم که مشکل دارم احساس میکنم از همون هام میادSad
از دانشگاه رازی کرمانشاه اینجا کسی هست که بریم سوالارو باهم بررسی کنیم؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ب.ظ)fatemeh_Itt نوشته شده توسط:  من کلا خیلی خوب خوندم خیلی زحمت کشیدم احساس میکنم به موفقیت نزدیک شدم استرس دارم ولی استرسم مفیده مثل موقعی که خواستگار میادBig Grin
ولی اشکال دارم احساس میکنم همون جاهای هم که مشکل دارم احساس میکنم از همون هام میادSad
فکرت اشتباهه
بعدم با یکی دیگه بخونی که استرست بیشتر میشه

بچه ها کنکور IT پارسال عصر ساعت ۲:۳۰ شروع شد؟!!؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ب.ظ

بیخیال عالمم در بحث ارشد
والا با این نوناشون

رتبم بشه مثه رتبه تاریخ مانشتم راضیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ

سلام دوستان
من از کتاب قدسی دو فصل اول خوندم و الان می خوام ادامه بدم ولی خیلی از تستهای کتابای دیگه رو مرور نکردم . چکار کنم قدسی رو بیخیال بشم یا اینکه ادامه بدم . ؟؟ اخه سوالا بهش نزدیکه .
؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ

بچه ها سازمان سنجش اطلاعیه ی مربوط به کارت ورودی رو قرار داده، به سایت سنجش مراجعه کنید و اطلاعیه رو بخونید.

دوستانی که استرس دارند:
همون طور که ترنم خانم گفتند، گل گاو زبان خیلی مفیده + دمنوش بابونه و بهار نارنج هم می تونه کمکتون کنه استرس ازتون دور شه. از الان بخورید این دمنوش ها رو انشاالله که اثر می کنن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۶ ب.ظ)fatemeh_Itt نوشته شده توسط:  من کلا خیلی خوب خوندم خیلی زحمت کشیدم احساس میکنم به موفقیت نزدیک شدم استرس دارم ولی استرسم مفیده مثل موقعی که خواستگار میادBig Grin
فکرت اشتباهه
بعدم با یکی دیگه بخونی که استرست بیشتر میشه

بچه ها کنکور IT پارسال عصر ساعت ۲:۳۰ شروع شد؟!!؟؟
یعنی از اونا نمیاد خیالم راحت باشه؟!!!!Sad
نه استرسم زیاد نمیشه اشکالام رفع میشه دیگه با خیال راحت میرم سرجلسه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ

معلوم نیست چی میاد اما خب اگر چیزایی که بلدیم به اندازه کافی باشه قبول میشیم. طمع نکنید ای آخریا.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ

سلام
من پاسخ زبان تخصصی ۹۴ کامپیوترو ندارم پاسخی که یه کم تشریحی باشه
و این که اصلاً لغت حفظ نکردم اگه لغت زبان تخصصی چند سال اخیر و دارید برام بفرستید ممنون میشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  سلام
من پاسخ زبان تخصصی ۹۴ کامپیوترو ندارم پاسخی که یه کم تشریحی باشه
و این که اصلاً لغت حفظ نکردم اگه لغت زبان تخصصی چند سال اخیر و دارید برام بفرستید ممنون میشم
الان دیگه دیره برا لغت الکی وقت نذارید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ب.ظ

توقع زیاده تجارت امیرکبیر؟
نه واقعا زیاده ؟
اونم من ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ

جدای این حرفا دانشکده کامپیوتر امیرکبیر محیط پویایی داره
مخصوصا سایتش که اکثرا من دیدم یه عده ی کمی دارن بازی آنلاین میزنن تو رگ
ان شا الله هر کی به آرزوی دلش برسه
آرزوم سلامتی خانوادمه و سربلندی ایران و پیشرفت ما جوونا
دانشگاهم نه شرط لازمه برای موفقیت و نه شرط کافی
خدایا هر چی صلاح من هستش واسم رقم بزنم
من زحمتم رو تا جایی که تونستم و کلی واحد و پروژه تو دانشکده داشتم کشیدم
راضیم به رضای تو
ان شا لله کنکور به خوبی و خوشی تموم شه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 28 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ

خدایا دیگه خودت میدونی و بزرگیت و تلاش و توکل و اعتماد ماRolleyes

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ

درود
برای تک تک عزیزان ارزوی موفقیت دارم

Sent from my iPad using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ق.ظ

فقط سریع تر کنکور بیاد و تمام بشه..
اونچه که مصلحته انجام میشه دیگه قطعا هرکس تا تونسته تلاشش رو انجام داده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۰ ق.ظ

خخخAngelAngel پیج رفته به سمت دعا و سلام و صلوات و راز و نیاز با معبود (الو التماس کردن)

بشینین بخونین بینیم باااا

من هنوز ۳ روز از برنامم موندهDodgy