تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ب.ظ

توکل در کنار تلاش امید و انگیزه رو حفظ میکنه
تلاش کنید و توکل داشته باشید
خدا تلاش هیچ کس رو بی نتیجه نمیزاره

موفق باشید ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - abolfazlsaadatjo@gmail.com - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ

آقا یه سوال
توکنکور ارشد نمره منفی به چه شکله؟
مثلا من تو درس شبکه ۲ تاسوال منفی میزنم بعد دردرس گسسته ام ۲تا ودر درس طراحی ام ۲تا
اون وقت کلا ۲ تا از سوالام میپره یاهر درس نمره منفی خودش راداره
مثلا براشبکه باید حتما یکی دیگه اشتباه جواب بدم تا نمره منفی بگیرم یا کلا در تست ها نباید ۳تا اشتباه جواب بدی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ

فرقی نمیکنه جفتش یکیه. اگر دو تا غلط بزنیم دو سوم از یک سوال میره . تو درس دیگه ام یکی غلط بزنیم میشه یک سوم . بعد چون آخر سر درصد مثلا تخصصیا جمع میشه در کل یکی غلط میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - abolfazlsaadatjo@gmail.com - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۶ ب.ظ

براماپبام نوری ها خیلی سخته نمره منفی چون اصلا چیزی به عنوان نمره منفی نیست توپیام نور

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۲۷ ب.ظ

پیام نوریا که قوی ترن بقیه هستن
البته من طبق کارنامه که دیدم مثلا مشترکا یکی هستن گفتم شایدم جدا باشن!!!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - abolfazlsaadatjo@gmail.com - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ب.ظ

چون ما جزوه هایی قوی نمیگند براهمین مجبوریم کتاب را حتما مطالعه کنیم
ولی پایه ضعیفه توبعضی ازدروس

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ

دیر نیست دوست عزیز
۲ ۳ سال اخیر لغتا ی زبان تخصصیو می خوام

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  دیر نیست دوست عزیز

سلام
لطفا پیام خصوصی خود رو بررسی کنید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)bahar95 نوشته شده توسط:  دیر نیست دوست عزیز
تست های سال های اخیر رو بررس کنید
هیچ وقت دیر نیست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  درود
برای تک تک عزیزان ارزوی موفقیت دارم

Sent from my iPad using Tapatalk
شماهم موفق باشیدShy
چقدر امادگی دارین؟ چه درسایا مباحثی رو اصلا نخوندین؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ب.ظ

من نظریه و محاسبات عددی رو کلا نخوندم، شبکه و ریاضی مهندسی ۲۰ درصد و بقیه درس ها هم کم و بیش خوندم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ب.ظ

بچه ها میگم هر سال از درس طراحی الگوریتم چندتاش جدیده که خودمون باید ایده بدیم حل کنیم مگه نه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۶ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  بچه ها میگم هر سال از درس طراحی الگوریتم چندتاش جدیده که خودمون باید ایده بدیم حل کنیم مگه نه؟

بیشترش تو نارنجیو قدسی....

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ

زین سفر (کنکور) گر به سلامت به وطن بازرسم
نذر کردم که هم از راه به میخانه روم

*** (ولی قول می دم چیزی نخورم :-) )***

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ

همه در حد خودمون تلاشمونو کردیم و به امید خدا نتیجشو هم می بینیم
هیچ تلاشی بی نتیجه نمی مونه
امیدوارم که بدون استرس بتونیم به تموم سوالایی که خوندیم و بلدیم جواب بدیم و بعدش افسوسشو نخوریم
میگن دعا در حق بقیه زود مستجاب میشه، برای همدیگه دعا کنیم که ایشالا هفته دیگه همه راضی باشیم
موفق باشیم همگی...