تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ

ان شالله همه ی دوستان نتیجه ی زحمت هاشون رو به خوبی و شادی ببینند. به قول دوستمون در حق هم دعا کنیم تا مستجاب بشه
و یادمون باشه " و اذا سئلک عبادی انی فانی قریب " که خدا همین نزدیکی هاست و حواسش بهمون هست.

این کنکور خاصیت بزرگی که داشت این هست که دوستان بسیار خوب و بزرگواری پیدا کردم که از وقت خودشون گذاشتند تا به من کمک کنند و هر بار با حوصله ی بیشتری به سوالات پاسخ می دادند. از همتون بسیار سپاسگزارم.

انشاالله که موفق باشید همگی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ

بچه ها کسی پاسخ نامه مهندسی کامپیوتر رو داره؟
کلید دومی که سنجش گذاشته

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  بچه ها کسی پاسخ نامه مهندسی کامپیوتر رو داره؟
کلید دومی که سنجش گذاشته

تو سایت پارسه کامپبوتر ۹۵ هست
اما آی تی نیست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۲۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  بچه ها کسی پاسخ نامه مهندسی کامپیوتر رو داره؟
کلید دومی که سنجش گذاشته

تو سایت پارسه کامپبوتر ۹۵ هست
اما آی تی نیست

کلید نهایی سنجشو میگما....نبود تو پارسه....پاسخ تشریحی بود...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 29 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ

نمیدونم. کلا کسی از بچه ها کلید نهایی ای تی و کامپیوتر پارسال رو بذاره ممنون میشیمBlush

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ

سلام بچه ها پاسخ تشریحی شبکه سال ۹۰ تا ۹۴ از کجا میتونم پیدا کنم
اگه دارین ممنون میشم اینجا بذارین تا اوناییکه ندارن هم استفاده کنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - یه نفر - ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ق.ظ

آره دوستان. اگه کسی داره بذار من هم بهش نیاز دارم.
ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mzha - 30 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ب.ظ

اونی که واضحتره ای تی هس کامپیوتر زیاد واضح نیست

کامپیوتر

(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها پاسخ تشریحی شبکه سال ۹۰ تا ۹۴ از کجا میتونم پیدا کنم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 30 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ

ممنونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ

(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  اونی که واضحتره ای تی هس کامپیوتر زیاد واضح نیست

کامپیوتر

(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها پاسخ تشریحی شبکه سال ۹۰ تا ۹۴ از کجا میتونم پیدا کنم
خیلی ممنون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 30 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۳۳ ب.ظ

مرسی دوست عزیز....
میگم بچه ها سوال ۷۳ کامپیوتر همچنان گزینه ۳ هست که تو این پاسخ نامه هم.
پس چیو میگن سنجش عوضش کرده شده ۲؟!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 30 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ

دستتون درد نکنه . پاسخنامه هر کی هست خوب جواب داده.
فقط یه مشکلی که من با کلید نهایی سنجش دارم اینه که سنجش جدا برا داوطلبا کلیدنهایی میذاره و مینویسه داوطلب چه گزینه ای زده، چه گزینه ای درست بوده. اما خب سوالا کنکور چند سری هستن که جواباشون باهم فرق داره . بعد این سری همونه که تو دفترچه سوالاته؟ یعنی همرو میکنه یکی؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mzha - 30 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ

پاسخ نامه ها مربوط به دفترچهAهست توی هر دوتمام ایاتید با همین دفترچه جواب دادن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 30 فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ

(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۳۳ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  میگم بچه ها سوال ۷۳ کامپیوتر همچنان گزینه ۳ هست که تو این پاسخ نامه هم.
من فک می کنم این سوال درسته . چون بدون استفاده از اون فورموله، خیلی راحت میشه تشخیص داد که با ۴ تا منبع B احتمالش هست که بمبست بوجود بیاد ولی با ۵ تا نه. پس حداقل منبعی که لازم داریم ۵ تاس نه چهارتا.
در مورد منبع A هم همینطور. اگه کمتر از ۹ تا منبع باشه احتمال بمبست وجود داره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 30 فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۹ ب.ظ

(۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)chokolat نوشته شده توسط:  
(30 فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۳۳ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  میگم بچه ها سوال ۷۳ کامپیوتر همچنان گزینه ۳ هست که تو این پاسخ نامه هم.
من فک می کنم این سوال درسته . چون بدون استفاده از اون فورموله، خیلی راحت میشه تشخیص داد که با ۴ تا منبع B احتمالش هست که بمبست بوجود بیاد ولی با ۵ تا نه. پس حداقل منبعی که لازم داریم ۵ تاس نه چهارتا.
در مورد منبع A هم همینطور. اگه کمتر از ۹ تا منبع باشه احتمال بمبست وجود داره

اخه ما توسیستم خیلی از این سوالا داریم که همینطوری حل میشه .منطقشم مشخصه....ولی من منطق حل اینو نمیفهمم.عجیبه اصا....