تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  بهترین کار واسه این چند روز.مونده.
توکل
دیگه هر چی خوندی بسه.
مطمئن باش با یه روز هیچ چیز عوض نمیشه جز اینکه به خودت استرس میدی.

توصیه من.بیخیال بشین.
بهتره این فیلم رو دانلود کنید و لذیت ببرید.
The Great Wall 2016

وضع خرابتر ازین حرفاس خانوم سارا Sleepy بنظرم خییلی خرابتر

وضع چی خرابتره؟Sad

بچه هایی که تجربه دارید یه سری راهکار برای سر جلسه کنکور اراءه بدید ، چیکار کنیم بهتر نتیجه میگیریم .....Huh

فردا کارت میدن؟ چه مدادی بخرم بچه ها. یه چیز بگید که ۴ روز دیگه سنجش نگه مدادت خوب نبود نگرفت زیر دستگاه؛ بیچاره شم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  فردا کارت میدن؟
سلام خیلی استرس دارم(البته نشون نمیدم از داخله)
خبر دارین تو کارت میگن امتحان دو نوبته هست یا یه نوبته؟ اول ریاضی میاد؟ بعد مشترک بعد تخصصی؟ سوال زبان رو بدن وقتشو بذاریم برای ریاضی و اون سیستم عامل کوفتی؟ یانه زبان باید بزنی بعد جمع میکنن دفترچه دیگه رو میدن؟ تخصصی فرداست یا نه؟ همون روز باشه که میترکیم کی میتونه بعد این همه درس با سوالهای الکتریکی vlsi سروکله بزنه؟ یکم این نقشه کشیدنها استرس میده
خدا کنه فردا تو کارت اینا معلوم شه

بچه ها اگه میشه این جا بهم کمک کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ب.ظ

دوستان بیاین گرایشتون رو بگید و اینکه چه دانشگاهی دوست دارین برین؟
یکم سرگرم بشیم دم کنکوری :دی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - یه نفر - ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ق.ظ

آره عالیه. من موافقم.
من گرایش هوش میخوام امتحان بدم. کارشناسی برق خوندم. از وسط های بهمن به طور جدی شروع کردم به خوندن. زورم خیلی به درس های طراحی الگوریتم و ساختمان داده و بعضی از تخصصی ها نرسید. به خاطر همین بیشتر تمرکزم روی درس های ریاضی و حل کردنی هست.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  فردا کارت میدن؟
خبر دارین تو کارت میگن امتحان دو نوبته هست یا یه نوبته؟ اول ریاضی میاد؟ بعد مشترک بعد تخصصی؟ سوال زبان رو بدن وقتشو بذاریم برای ریاضی و اون سیستم عامل کوفتی؟ یانه زبان باید بزنی بعد جمع میکنن دفترچه دیگه رو میدن؟ تخصصی فرداست یا نه؟ همون روز باشه که میترکیم کی میتونه بعد این همه درس با سوالهای الکتریکی vlsi سروکله بزنه؟ یکم این نقشه کشیدنها استرس میده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام...استرس مال نخونده هاست نه شما که خوندین....
من رشتم ایتیه نمیدونم واسه شما چطوری دفترچه میدن Sad انشااله فردا یه سری چیزا مشخص شه همه به یه ارامش نسبی برسن.....
من الان یه استرس خنده دار گرفتم که نکنه عکسم تو کارت درست نیفته منو راه ندن سر جلسه.....خخخSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  

من رشتم ایتیه نمیدونم واسه شما چطوری دفترچه میدن Sad انشااله فردا یه سری چیزا مشخص شه همه به یه ارامش نسبی برسن.....
من الان یه استرس خنده دار گرفتم که نکنه عکسم تو کارت درست نیفته منو راه ندن سر جلسه.....خخخSmile
خخخخ
من استرس اینو دارم که هنوز ساختمان داده مرور نشده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ

منم شبکه و داده الگوریتم هنوز مرور نکردم....تا کنکور خیلی وقته میرسیمTongue

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ق.ظ

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  

دوست من
به نطر من اصلا از وقت زبان نزنید، ۱۵ سوال اول زبان رو می شه در کمتر از ۱۰ دقیقه بزنید، یعنی ۵۰% زبان. بسیار اهمیت داره. و در نظر داشته باشید سوال های قسمت درک مطلب، برای تست های نظر سنجی (مثلا سوال گفته کدام عنوان برای متن بهتر است) خیلی احتیاط کنید؛ این سوال ها سلیقه ای هست و شما از سلیقه ی طراح آگاه نیستید ! من خودم به هیچ وجه این سوال ها رو نمی زنم. به نظرم ۴۰ دقیقه برای زبان لازم هست

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sara27 نوشته شده توسط:  بهترین کار واسه این چند روز.مونده.
توکل
دیگه هر چی خوندی بسه.

توصیه من.بیخیال بشین.
The Great Wall 2016

وضع چی خرابتره؟Sad

بچه هایی که تجربه دارید یه سری راهکار برای سر جلسه کنکور اراءه بدید ، چیکار کنیم بهتر نتیجه میگیریم .....Huh

فردا کارت میدن؟ چه مدادی بخرم بچه ها. یه چیز بگید که ۴ روز دیگه سنجش نگه مدادت خوب نبود نگرفت زیر دستگاه؛ بیچاره شم

من با "اتود" سوال ها رو جواب میدم، خیلی راحت تره، نیاز به تراش هم نیست. توی آزمون های آزمایشی هم خدا رو شکر به مشکل بر نخوردم.
تازه یه قانون هست که می گه ۹۹ درصد چیز هایی که نگرانشون هستید، هیچ وقت اتفاق نمی افتند. نگران نباش Smile

بچه ها استرس نداشته باشید
من خودم قبلا داشتم، ولی دیدم من تلاشم رو در حد توانم کردم. اگر نتیجه ی دلخواه نشد، حتما صلاح نبوده و قسمتم چیز بهتری هست. به خدا توکل کنید.

"جنگ [ با دشمن ] بر شما مقرّر و لازم شده ، و حال آنکه برایتان ناخوشایند است . و بسا چیزى را خوش ندارید و آن براى شما خیر است ، وبسا چیزى را دوست دارید و آن براى شما شر است ; وخدا [مصلحت شما را در همه امور] می داند و شما نمی دانید << آیه ۲۱۶ سوره ی بقره>> "

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ق.ظ

من دغدغه اصلیم تعداد سوالات کنکور هس که چند تا مشترکن چند تا تخصصی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ق.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  من دغدغه اصلیم تعداد سوالات کنکور هس که چند تا مشترکن چند تا تخصصی

دفترچه ی اول:
۳۰ تا زبان + ۱۶ ریاضی + ۲۷ تا مشترک = ۷۳ سوال * ۱۴۰ دقیقه

دفترچه ی دوم:
۱۶ تا تخصصی برای هر گرایش * ۱۰۰ دقیقه

منم دغدغه ی اصلیم مثل شما هست، روی دروس مشترک و اختصاصی؛ البته تعدادشون نه، روش حلشون Smile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  

من کجا خوندم....
معلوم نیست طراحا چجوریه سوال بدن خدا کنه باز مثل پارسال بدن بدترش نکننConfused

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ق.ظ)ali.majed.ha نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  من دغدغه اصلیم تعداد سوالات کنکور هس که چند تا مشترکن چند تا تخصصی

دفترچه ی اول:

دفترچه ی دوم:

منم دغدغه ی اصلیم مثل شما هست، روی دروس مشترک و اختصاصی؛ البته تعدادشون نه، روش حلشون Smile
دوست بزرگوار این برا زمانی که طراحی الگوریتم و شبکه توی مشترک نیومدن
در ثانی
دروس تخصصی نرم افزار دو درسش پریده و بجاش فقط هوش اومده
طراحی الگوریتم که رفته مشترک
طراحی پیاده سازی که کلا حذف شده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۳ ق.ظ)ali.majed.ha نوشته شده توسط:  
(04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ق.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  من دغدغه اصلیم تعداد سوالات کنکور هس که چند تا مشترکن چند تا تخصصی

دفترچه ی اول:

دفترچه ی دوم:

دوست بزرگوار این برا زمانی که طراحی الگوریتم و شبکه توی مشترک نیومدن
در ثانی
دروس تخصصی نرم افزار دو درسش پریده و بجاش فقط هوش اومده
طراحی الگوریتم که رفته مشترک
طراحی پیاده سازی که کلا حذف شده

چرا دوست من، این زمان ها برای آخرین تغییرات هست. این زمان از روی آزمون ازمایشی جامع مدرسان هست. شبکه و طراحی الگوریتم جز دروس مشترک آورده شده اند و دروس اختصاصی شامل سه درس هوش مصنوعی - کامپایلر و پایگاه داده(برای نرم افزار) است.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ق.ظ)ali.majed.ha نوشته شده توسط:  

دوست من
به نطر من اصلا از وقت زبان نزنید، ۱۵ سوال اول زبان رو می شه در کمتر از ۱۰ دقیقه بزنید، یعنی ۵۰% زبان. بسیار اهمیت داره. و در نظر داشته باشید سوال های قسمت درک مطلب، برای تست های نظر سنجی (مثلا سوال گفته کدام عنوان برای متن بهتر است) خیلی احتیاط کنید؛ این سوال ها سلیقه ای هست و شما از سلیقه ی طراح آگاه نیستید ! من خودم به هیچ وجه این سوال ها رو نمی زنم. به نظرم ۴۰ دقیقه برای زبان لازم هست

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  
توکل
دیگه هر چی خوندی بسه.

توصیه من.بیخیال بشین.
The Great Wall 2016

وضع چی خرابتره؟Sad

من با "اتود" سوال ها رو جواب میدم، خیلی راحت تره، نیاز به تراش هم نیست. توی آزمون های آزمایشی هم خدا رو شکر به مشکل بر نخوردم.
تازه یه قانون هست که می گه ۹۹ درصد چیز هایی که نگرانشون هستید، هیچ وقت اتفاق نمی افتند. نگران نباش Smile

بچه ها استرس نداشته باشید
من خودم قبلا داشتم، ولی دیدم من تلاشم رو در حد توانم کردم. اگر نتیجه ی دلخواه نشد، حتما صلاح نبوده و قسمتم چیز بهتری هست. به خدا توکل کنید.

"جنگ [ با دشمن ] بر شما مقرّر و لازم شده ، و حال آنکه برایتان ناخوشایند است . و بسا چیزى را خوش ندارید و آن براى شما خیر است ، وبسا چیزى را دوست دارید و آن براى شما شر است ; وخدا [مصلحت شما را در همه امور] می داند و شما نمی دانید << آیه ۲۱۶ سوره ی بقره>> "
برای زبان مسئله من تو واژه هاست، یه ۵۰۴ فقط خوندم
اما سوالاتشو میشه درک کرد خصوصا تخصصی

تاثیر معدل دقیقا چقدر هست دوستان؟
و چطور معدل موثر حساب میشه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 04 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۸ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  برای زبان مسئله من تو واژه هاست، یه ۵۰۴ فقط خوندم
اما سوالاتشو میشه درک کرد خصوصا تخصصی

تاثیر معدل دقیقا چقدر هست دوستان؟
و چطور معدل موثر حساب میشه؟

سلام
این نحوه ی محاسبه رو در سایت ۳گام دیدم، از صحتش اطمینان ندارم: