تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 05 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ب.ظ

شاه مرد کنکوری داداش
تهران ببینمت امسال ان شا الله
آقا من خیلی بیخیالم واقعا و اطمینان دارم نتیجه خوب میشه
بهتون قول میدم
توکل به خدا

ما دو پیاله ایم که لبریز باده ایم
این دو پیا له را به ملک هم نداده ایم
تا وقت میکنیم حسینیه می رویم
ما سالهاست شیعه ی گریان جاده ایم
با هر سلام صبح به آقای بی کفن
انگار روبروی حرم ایستاده ایم
با رعیتی خانه ی ارباب با وفا
احساس میکنیم که ارباب زاده ایم
شکر خدا که نان شب ما حسین شد
ممنون لطف مادر این خانواده ایم
بال ملا ئک است که ما را میاورد
یعنی سواره ایم اگر چه پیاده ایم
داریم با حسین حسین پیر میشویم
خوشحال از این جوانی از دست داده ایم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷ ب.ظ

باور داشته باش که پس از هر سختی آسانی است

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *tarannom* - 06 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۶ ب.ظ

فردا این موقع داریم کنکور میدیم چه با نمکBig Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali.majed.ha - 06 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ

فقط جهت یاد آوری:

"شروع فرآیند برگزاری آزمون صبحها از ساعت ۷:۳۰ (هفت و سی) و بعدازظهرها از ساعت ۱۴:۳۰ (دو و نیم بعدازظهر) می‌باشد. درب حوزه‌های امتحانی صبح ها راس ساعت ۷:۰۰ (هفت صبح) و بعد از ظهرها راس ساعت ۱۴:۰۰ (دو بعدازظهر) بسته خواهد شد. لذا پس از بسته شدن در سالنهای امتحانی از ورود داوطلبان به حوزه امتحانی، ممانعت بعمل خواهد آمد."

کارت ملی فراموش نشه!

ان شاالله موفق باشید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ

« وَ مَن یَتَوَکل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ إنَّ اللهَ بالِغُ أمرِه »
و هر کس بر خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را (به انجام ) می رساند.

بچه های آیتی که فردا کنکور دارین... ایشالا که همتون عالی امتحان می دین و راضی از جلسه بیرون میاینHeart
امیدوارم که همگی نتیجه این چندماه تلاش و درس خوندنتون رو ببینینHeart
موفق باشینHeart

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۰ ب.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  « وَ مَن یَتَوَکل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسبُهُ إنَّ اللهَ بالِغُ أمرِه »
و هر کس بر خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را (به انجام ) می رساند.

بچه های آیتی که فردا کنکور دارین... ایشالا که همتون عالی امتحان می دین و راضی از جلسه بیرون میاینHeart
امیدوارم که همگی نتیجه این چندماه تلاش و درس خوندنتون رو ببینینHeart
موفق باشینHeart
ممنونیم
ان شا الله با آرامش مدیریت کنیم و خیر باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - antimonafeg - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ق.ظ

برای همه ی عزیزانی که کنکور ارشد دارن آرزوی موفقیت دارم Big GrinBig GrinBig Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim1395 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ

بچه ها امتحانو چی کار کردین؟
به نظرتون مشترکاش یکم سخت نبود؟؟؟؟
خیلی کم تونستم جواب بدم
تخصصیاش بهتر بود انگار
Big GrinUndecided Undecided

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷ ب.ظ

من آیتی هم شرکت کرده بودم.. صرف نظر از درسایی که نخونده بودم...
زبانش برای من سخت بود :|
ریتم سوالا عوض شده بود. سیستم عامل نه زمانبندی.. نه سمافور.. نه I/O
پایگاه و هوش خوب بود ولی به نظرم نه؟
معماری هم بدک نبود..

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۱ ب.ظ

بچه ها بگین معماری چطور بود؟سیستم عامل میگن سخت بود؟
از چه مباحثی بود؟ اگه حدودی سوالاش تو ذهنتونه تو رو خدا بگین؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۳ ب.ظ

کسی از دوستان کنکور علوم کامپیوتر نداده؟؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ

دروس معماری و سیستم عامل واقعا سخت بودن....ولی ساختمان داده و طراحی الگوریتم و پایگاه هوش مصنوعی معمولی بودن...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  دروس معماری و سیستم عامل واقعا سخت بودن....ولی ساختمان داده و طراحی الگوریتم و پایگاه هوش مصنوعی معمولی بودن...

از چه مباحثی بودن مخصوصا معماری

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - *ahoo - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ

سلام
بچه ها این جمله درسته یا غلط
در هرم کمینه kامین مینیمم در سطوح بیش از k+1 نمیتواند باشد

من که تا الان ۳تا غلطم در اومدSadSadSad

اینم چندتا نکته که دکتر یوسفی درمورد تستای ای تی امروز گذاشتن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  بچه ها بگین معماری چطور بود؟سیستم عامل میگن سخت بود؟
از چه مباحثی بود؟ اگه حدودی سوالاش تو ذهنتونه تو رو خدا بگین؟

سیستم عامل سخت نبود به نظرم چون جدید بود اذیت می کرد
یه سوال کارایی پردازنده بود..
دو تا نخ (البته توضیحی... چهارتا گزینه بود کدوم درسته کدوم غلط)
یه صفحه بندی
یه بن بست که واقعا راحت بود
یکیش یادم نیست

معماری هم ازین توضیحیا زیاد داشت. ۴ تا بود فکر کنم...

مثلا پایگاه داده دوتا سوال ER داشت.. معمولا اصن ازین سوال نمیاد حالا دوتا بود
یدونه نرمال فرم
یکی کلید کاندید
یکی جبررابطه ای
یکی هم sql
یکی هم assertion