تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  من پایه ی ساختمان داده والگوریتمم ضعیفه، میخونم و میفهمم ولی اصلا تست نمیتونم بزنم، برای شروع باید با چه کتابی شروع کنم؟ ساختار داده و ۶۰۰ مسئله ی دکترقدسی کافیه یا بایدبا کتاب ساده تری شروع کنم؟
سلام
کیه ک پایش ضعیف نباشه ؟
قرار نیست با چند روز خوندن بشه تست گسسته زد دوست عزیز
۶۰۰ دکتر قدسی برای زمانی هستش که تسلط کافی پیدا کردید یعنی چند ماه نزدیک کنکور

برای شروع گسسته پوران دوستان میگن خوبه هرچند من خودم پارسه گرفتم در صورت تمایل به مطالعه پایه ای کتاب گریمالدی سه جلد نخست ترجمه قلی زاده میشه گفت عالیه

فیلمهای گسسته دانشگاه شریف رو هم میتونید از مکتب خونه دنبال کنید

روی سر فصل های شمارش و گراف و درخت بیشتر از بقیه وقت بزارید

موفق باشید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sara 007 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۴ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  یعنی واقعا هیچکی نبود جواب من و بده؟
بار دومیه پست میذارم،دوستان من پایه ی ساختمان داده والگوریتمم ضعیفه، میخونم و میفهمم ولی اصلا تست نمیتونم بزنم، برای شروع باید با چه کتابی شروع کنم؟ ساختار داده و ۶۰۰ مسئله ی دکترقدسی کافیه یا بایدبا کتاب ساده تری شروع کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
کتاب ۶۰۰ مساله برای وقتیه که تسلط کافی پیدا کردید.برای شروع می تونید از کتابهای پوران استفاده کنید،جزوه و ویس اشم دوستان زحمت کشیدن اینجا قرار دادن می تونه کمکتون کنه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ

دوستان واسه شروع وویس و جزوه ی دکتر یوسفی که توی ماشنت هست برای الگوریتم و ساختمان و گسسته خوبه. چون حتی ۰ هم آدم باشه میتونه به یه حدی برسه. ولی به هیییییچ عنوان حتی ۵۰درصد هم کافی نیست. برای تسلط باید کارهای دیگه کرد. اما پیشنهاد میکنم اگه میخواید شروع کنید و پوران سختتون هست، پیش از هر فصل اون وویس و جزوه رو استفاده کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  برای تسلط باید کارهای دیگه کرد.
مثلا چی ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ق.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  یعنی واقعا هیچکی نبود جواب من و بده؟
بار دومیه پست میذارم،دوستان من پایه ی ساختمان داده والگوریتمم ضعیفه، میخونم و میفهمم ولی اصلا تست نمیتونم بزنم، برای شروع باید با چه کتابی شروع کنم؟ ساختار داده و ۶۰۰ مسئله ی دکترقدسی کافیه یا بایدبا کتاب ساده تری شروع کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
دوست من اول اول شما کتاب ساختمان داده گسترش علوم مقسمی رو گیر بیار و شروع کن خوندن و انتهای هر فصل تستا رو بزن ( فصل ۱ رو دفه اول زیاد به خودت سخت نگیر ) که باید راحت بتونی بزنی و درسنامشم که از آب روون تر گفته اینو که خوندی ساختمان مفهومی اومده دستت حالا برای الگوریتم پوران یا پارسه رو تهیه کن بخون از روش و تستای خود کتابو بزن اتفاقا این دوتا درس درسنامه های راحت و قابل هزمی داره کامل میاد دستت
بهترین کتاب برای ساختمان مقسمی گسترش علوم هست چه برای شروع چه برای مرور
الگوریتمم هم پارسه خوبه هم پوران سعی کن مفهومی بخونی تا بدونی چیه موضوع کامل بتونی دربارش صحبت کنی یبار برای همیشه و دفه های بعد فقط نیاز به مرور داری
همزمان با الگوریتم تستای ۶۰۰ مساله رو هم بزن البته من خودم کتاب ۶۰۰ مساله رو تا الان ندیدم قراره برسه دستم بر طبق گفته دوستان

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۴۶ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ق.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  من خودم کتاب ۶۰۰ مساله رو تا الان ندیدم قراره برسه دستم بر طبق گفته دوستان
کتابی ست دقیق و نه چندان حجیم
زمانی کارآمد هستش که تسلط داشته باشیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ashki0021 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ

بچه ها اینم مقایسه ظرفیت های پنج سال گذشته ... فقط روزانه و شبانه محاسبه شده ... امیدوارم مفید باشه و روحیه بگیرید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sniazvand - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  دوستان واسه شروع وویس و جزوه ی دکتر یوسفی که توی ماشنت هست برای الگوریتم و ساختمان و گسسته خوبه. چون حتی ۰ هم آدم باشه میتونه به یه حدی برسه. ولی به هیییییچ عنوان حتی ۵۰درصد هم کافی نیست. برای تسلط باید کارهای دیگه کرد. اما پیشنهاد میکنم اگه میخواید شروع کنید و پوران سختتون هست، پیش از هر فصل اون وویس و جزوه رو استفاده کنید.
لطف میکنبد لینک ویس رو بزارید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  بچه ها اینم مقایسه ظرفیت های پنج سال گذشته ... فقط روزانه و شبانه محاسبه شده ... امیدوارم مفید باشه و روحیه بگیرید
سپاس فراوان دوست عزیز

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ق.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  برای تسلط باید کارهای دیگه کرد.
مثلا چی ؟
مثلا مصاحبه ها رو بخونید. :) پوران+جزوه و وویس => 600مساله+نارنجی پوران البته فیلمای مکتبخونه هم هست. همین طور اگه کتاب ساختمان داده ی مهندس طورانی چاپ بشه حتما خیلی خوب هست.

پی نوشت: وویس در تاپیک ساختمان داده و گسسته هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهندس آیدا۹۱ - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ

با سلام وخداقوت
دوستانی که لینک گروه کنکوری ها در تلگرام رو دارند میشه بذارند
گروه کنکوری ها و یا منابع را اگر داشته باشید بی زحمت بذارید
#ضروری

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fearless - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  من دومین پستی هست که تو این تاپیک میذارم، این چند روز درگیر جواب دادن به پیام خصوصی دوستان و همینطور پرسیدن سوال از بعضی از دوستای خوبم بودم و وقت نشد اینجا رو ببینم
ببینید خدایی میگم با همین منابعی که من خوندم اگه فقط یه خورده اعتماد به نفس تو زدن گزینه داشتم میتونستم شگفت انگیزترین درصدها رو امسال بیارم
من خودم کسی که اینجور جمله ای رو گفته که منابع عوض شده رو خیلی دوست دارم، ولی از این جمله ش بدم اومد و دلمو زد، دانشجوی پشت کنکوری استرس و درگیری های زیادی داره، نباید با اینجور جمله های احمقانه و فرصت طلبانه وضعیت اونا رو بدتر کرد. اصلا خوشم نیومد

تضمین میکنم که نه منابع عوض شده و نه کتابای جدید موسسه ایشون جز اضافه شدن چند تا تست کنکور جدید چیز دیگه ای داشته باشند
همون کتابای پارسال برای امسال کافیست
برای شبکه هم راس کراس ملکیان رو بخونید + همون کتاب قبلی حقیقت.
کتابای من اکثرا برای سال ۹۱ و ۹۲ بودن و کنکور هم موفق بودم. خدایی طراحی الگوریتم و ساختمان و پایگاه و هوش من برای سال ۹۰ و ۹۱ بودند. فقط چند تا از کتابایی که بانک تست بودن جدید بودند + گسسته. حالا این رو هم توصیه نمیکنم کتابای خیــلـــی قدیمی رو بخونید ولی دیگه نمیخواد اگه کتابای سال پیش رو دارید برید کتابای امسال رو هم بخرید

------------------------------------------------------------------
خیلی وقته که فکر میکنم آیا لازمه این متنو بنویسم یا نه
ولی با شایعات اخیر و تبلیغات دروغین که میبینم واقعا تاسف میخورم و دلم میسوزه برای بچه هایی که با کلی امید میخوان خودشونو برای کنکور آماده کنن، درحالی که عده ای سودجو و به دلایل زیادی که توضیح میدم سعی در منحرف کردن ذهن کنکوری ها به سمتی که هدفشون هست (فقط سود شخصی) دارن.
من رتبم حدودا ۴۰۰ شد، نمی خوام توجیه کنم و بگم تقصیر کسی بوده چون اصلا درس نخوندم و چند سال بود که از درس دور بودم و مهمتر اینکه شاغل بودم و زمان زیادی برای کارم صرف میشد. فقط به قصد آزمایشی امسال شرکت کردم و از الان میخوام خودمو برای سال دیگه اماده کنم.
من یک نصیحت دارم برای تمام کسایی که اونقدر به خودشون اعتماد ندارن که با هر شایعه ای فکرشون بهم میریزه و منتظرن دیگران بگن که چه کار باید انجام بدن، اولین شرط موفقیت اعتماد به خود هست و به قول یکی از اساتید بزرگم از افراد موفق در اون زمینه ای که هدف دارید، راهنمایی بگیرید(مثلا در کنکور از افراد موفق همان سال) نه افراد ناموفق و افراد سودجو
اصلا هدفم تخریب استاد و یا آموزشگاه نیست. تنها دلیل نوشتن این متن تجربه ای بود که بدست اوردم و میخوام منتقل کنم.
من سال قبل فقط به دلیل اینکه درس ها رو فراموش کرده بودم و شاغل بودم و زمان کافی نداشتم، کلاس شرکت کردم چون میخواستم سرعتم برای خوندن بالاتر بره (فقط همین) با اینکه هیچ وقت اعتقاد به کلاس نداشتم و اگر مصاحبه های افراد موفق کنکور رو ببینید اکثرا با خوندن کتاب موفق شدن و کتاب کافیه مگر اینکه دلیل قابل توجیهی برای کلاس رفتن داشته باشید. متاسفانه به دلیل عدم آگاهی و تبلیغات اشتباهی که برای استادان میشد و حتی در همین سایت از سمت کاربران، در کلاس استادی ازجمله دکتر حقیقت و دکتر سید جوادی شرکت کردم ولی به جز تلف شدن زمان محدودی که داشتم هیچ نتیجه ای نداشت. البته نا گفته نماند که من چون دنبال بهترین ها بودم همزمان در یک آموزشگاه دیگر هم با اساتید بسیار خوبی کلاس داشتم و حتی در همین آموزشگاه، ولی به دلیل عدم تبلیغ اسم نمیبرم. وقتی دیدم یک فرد موفق با یک رتبه خوب که از شهری غیر از تهران فقط در یک کلاس استاد شرکت کرده اند و از خیلی اتفاقاتی که برای کنکوری های که در موسسه ای که این استاد حضور داشتند و مدیر گروه بودند، اطلاعی ندارن و برای کنکور آزمایشی ایشان توصیه میکنن خیلی متاسف شدم. ولی خیلی خوبه که این استاد محترم شخصیت خودشون با این بیانیه هایی که دادن معرفی کردن و از طرفی هم کنکوری موفق با این متن بخشی از این تردید ها رو برطرف کردن که جای تشکر داره.
کلاس های کنکوری که توسط گروه آموزشی دکتر حقیقت برگزار شد متاسفانه بدترین کیفیت رو داشت و کلاس ایشون که همیشه پر از حاشیه و دعوا بود و وقت همه رو تلف میکردن و میتونستن به جای اینکه ۷۰ درصد کلاس بیهوده سپری بشه، تست حل کنن و تست هایی که ادعا میکنن تو کلاس تست و نکته حل کردن تو کلاس ترم تابستون یا پاییز حل کنن. دکتر سید جوادی که واقعا حرفی برای گفتن و شرح ایشون ندارم فقط همینو بدونید که ۵۰ درصد کلاسا رو تشکیل ندادن (کلاس گسسته و طراحی الگوریتم) و زمانیکه حضور داشتن از ۴ ساعت دو ساعت از روی جزوه های سال قبلشون درس میدادن و همیشه پر از حاشیه بود و به جای تمرکز برای درس دادن به حاشیه سازی و ... میپرداختند. استادی که همیشه تبلیغشون رو از دکتر حقیقت میشنیدیم. جالب هست که دکتر حقیقت همیشه آزمون های پارسه رو به شدت تبلیغ و توصیه میکردن در صورتی که الان از کانالشون صحبت های دیگه شنیده میشه.
این استاد محترم و برخی از اساتید به دلیل مشکلات شدیدی که با مسئولین پارسه و اساتید همکار داشتند از این موسسه رفتن و کلاس تست و نکته برگزار کردن و الان ادعا میکنن که ۷۰ درصد سوالای کنکور مشابه کلاساشون بوده!!!!!!! البته ناگفته نماند که موسسه پارسه هیچ گونه تعهدی نسبت به امر آموزش نداشته اند و دقیقا تا زمانیکه فرایند ثبت نام و پرداخت هزینه تمام نشده بود مورد احترام بودیم و بعد از آن ......
کنکورهای آزمایشی بی کفیت و...
و الان به دلیل رقابتی که بین دو آموزشگاه هست از سادگی دانشجویان سوء استفاده کردند و مانند گرگی در لباس گوسفند به دنبال فریب و وعده های دروغین و پر کردن جیب خود هستند.
جمله ایشون :
"کیفیت آزمون های ما را پیش بینی های ما در کنکور ۹۵ نشان می دهد که حدود ۷۰ درصد با سوالات کنکور مطابقت داشت. این ادعا فقط برای ما قابل استناد است! "
جواب من به ایشان:
پس رتبه های تک رقمی شما کجاست! با این حساب تمام رتبه های برتر باید از گروه شما بودند و همه درسها را ۷۰ درصد میزدند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمله ایشون :
"کیفیت آزمون های ما را پیش بینی های ما در کنکور ۹۵ نشان می دهد که حدود ۷۰ درصد با سوالات کنکور مطابقت داشت. اگر چه تمامی کلمات ما را دیگران کپی برداری می کنند ولی این ادعا فقط برای ما قابل استناد است.
خواهش می کنم کپی نکنید.
ثبت نام ۸ مرحله آزمون آزمایشی برای اولین بار در ایران با سوالات طراحی شده توسط اساتید دپارتمان تخصصی و اساتید دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، تربیت مدرس، شاهد، الزهرا و شهیدبهشتی با سابقه طراحی کنکورهای سراسری و آزاد"
جواب من به ایشان:
آیا این جمله شعار سال قبل شما نبوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الان که موسسه شما تغییر کرده است همه بد شدند و شما راستگو و خوب
سوال من از این استاد محترم این هست که آیا امکان این وجود نداشت که شما و اساتیدی که الان ادعای دلسوزی میکنید کلاس ها رو با کیفیت بالاتر برگزار میکردید که الان تنها نتیجه اون همه کلاس و ... بشود فقط چند رتبه دو رقمی و به اون افتخار کنید کسانی که یک سال تمام در کلاسها شرکت کردند و به دلیل کم کاری شما مجبور شدند در کلاس تست و نکته هم شرکت کنند تا بتوانند یک رتبه نه چندان عالی بیاورند.
چرا دکتر سیدجوادی که جزوه خود او گواه بر کم کاری ایشان هست الان ادعای این میکنند که منابع معتبر نمی باشد، پس سال قبل ایشان چه کار میکردند، آیا وظیفه ایشان چیزی جز درس دادن به طور کامل بود!؟اینجاست که یاد داستان چوپان دروغگو می افتم که در دبستان یاد گرفته ام و عبرت برای الان که دروغ گو همان دروغگو است.
این جمله از کانال ایشون هست و واقعا متاسف هستم که بدین شکل کم کاری خودشون رو به دیگران نسبت میدهند.
"با توجه به تغییر روند کنکور و سوالات، کلیه کتاب ها و جزوات موجود در بازار از نظر اساتید دپارتمان تخصصی از رده خارج شده و نیاز به بازآفرینی دارند. منظور از تغییر روند کنکور چیست؟تغییر شکل سوالات است و شدت سختی سوالات (نه سیلابس وزارت علوم) تا حدی که اساتید مختلف تو کانال هاشون زده بودند، امسال سوالات سخت بود و یعنی اگه با کتاب ها و کلاس های ما به نتیجه نرسیدید مشکل از طرف ما نبود و سوالات سخت بوده است!!!! البته این مورد در کلاس های نکته تست ما پیش بینی و تا حد مطلوبی بر طرف شده بود و امسال در شیوه مدرن کلاس های نکته تست محور و جزوات مربوطه ان شا الله بر طرف خواهد شد"

طرح مشاور ایشان واقعا جای تاسف دارد:
"طرح مشاوره VIP:هر ماه یک جلسه مشاوره اختصاصی با دکتر حقیقت، شرکت در چند جلسه مشاوره گروهی انگیزشی توسط مشاوران ویژه امر کنکور و نیز مشاوره همگام (گام به گام) با یک رتبه برتر در رشته مربوطه
VIP 1,000,000 تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
آیا بابت همین دروغ ها این مبلغ دریافت میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما که سر کلاس به جز مسخره کردن اساتید دیگر و پایین آوردن اعتماد به نفس شاگردان کار مفید دیگری انجام نمیدادید چگونه میخواهید مشاوره انگیزشی داشته باشید!!! آیا با این نحوه بیان لیاقت امر مشاوره را دارید. شما حتی قدرت شناخت درجه هوش شاگردان را نداشتید و با مسخره کردن، شخصیت شاگردان را تخریب میکردید و افراد خاصی که مورد توجه و تشویق شما قرار گرفتند چه شدند!؟ آیا جز رتبه های برتر بودند!؟ به جز اینکه پست منشی گرفتند در اموزشگاه جدید شما!!!!!!!!!!!!
از شما استاد محترم و افراد شبیه شما خواهشمندم به حرمت اسم دکتری که در کنار نامتان است، دست از شایعه پراکنی و تخریب اساتید بردارید، و بگذارید کنکوری ها ی امسال با آرامش درس بخوانند به شیوه افراد موفق نه آن روش تهاجمی که مدنظر شماست.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeed.r - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ق.ظ)ashki0021 نوشته شده توسط:  بچه ها اینم مقایسه ظرفیت های پنج سال گذشته ... فقط روزانه و شبانه محاسبه شده ... امیدوارم مفید باشه و روحیه بگیرید
سلم .
مرسی، استفاده کردم.

سلام
اقا یه سوال؟؟؟؟
برای گسسته ۲ جلد گریمالدی کافیه یا باید ۳ تاشو بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۳ ب.ظ)مهندس آیدا۹۱ نوشته شده توسط:  با سلام وخداقوت
دوستانی که لینک گروه کنکوری ها در تلگرام رو دارند میشه بذارند
گروه کنکوری ها و یا منابع را اگر داشته باشید بی زحمت بذارید
#ضروری
سلام.
nasircomputerit@
konkorcomputer@
لینک گروه ساختمان داده و الگوریتم و گسسته:

گروه معماری:

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  مثلا مصاحبه ها رو بخونید. Smile پوران+جزوه و وویس => 600مساله+نارنجی پوران البته فیلمای مکتبخونه هم هست. همین طور اگه کتاب ساختمان داده ی مهندس طورانی چاپ بشه حتما خیلی خوب هست.
ممنون بابت توصیه های خوب

مصاحبه رو هر از گاهی می خونم فعلا پارسه گرفتم در ادامه پوران هم موازی کار میکنم برای تسلط بیشتر - فیلمای مکتب خون هم خوبه - ساختمان فعلا جزوه پارسه رو میخونم ولی احتمال زیاد پوران بگیرم اطلاعی از ساختمان پارسه طورانی ندارم ۶۰۰ مساله رو گذاشتم وقتی خوب تسلط پیدا کردم