تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  معماری هم ازین توضیحیا زیاد داشت. ۴ تا بود فکر کنم...

توضیحی سوال i/o بود؟
از حافظه نانو و و آدرسدهی کامپیوترها سوال نیومد؟ پایپ؟ مدیریت حافظه کش و...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۸ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  دروس معماری و سیستم عامل واقعا سخت بودن....ولی ساختمان داده و طراحی الگوریتم و پایگاه هوش مصنوعی معمولی بودن...

از چه مباحثی بودن مخصوصا معماری

معماری از پاپ لاین ۲ تا بود فکر کنم و از I/o و حافظه بودن.سیستم عامل هم از بن بست و حافظه و نخ هااا..

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۰ ب.ظ)*ahoo نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها این جمله درسته یا غلط
در هرم کمینه kامین مینیمم در سطوح بیش از k+1 نمیتواند باشد

من که تا الان ۳تا غلطم در اومدSadSadSad

اینم چندتا نکته که دکتر یوسفی درمورد تستای ای تی امروز گذاشتن

فکر کنم درسته K امین مینیمم حداکثر در سطح k میتونه قرار بگیره...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmbt - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۳ ب.ظ

زبان __ من همه سوال ها رو پاسخ دادم . گرچه احتمالا چندتا غلط خواهم داشت. زبان به نظرم وکبیولری سخت نبود، اما بعضی از تست های ریدینگ درک عمیق میخواست.

مشترک _ نظری ندارم چون زیاد نخونده بودم
البته شبکه بحث HTTP Non-persistent رو زدم ۳۸۸ ، امیدوارم درست باشه !
آهان راستی ، کسی اون سوال مربوط به GO BACK N و SR رو جوابش تو ذهنش هست ؟ اعصابم سر این سوال راحت خورد شد.

پایگاه : به نظرم خیلی راحت بود. شاید تنها چالش اش مربوط به ERD بود.

هوش: فصل های اولیه اش سوال های راحت تری بودند به نظرم ، مثلا سوال جستجوی آگاهانه اش ساده بود . در کل سخت نبود.

سیستم عامل : خیلی خونده بودم اما سوال هاش برام خیلی عجیب بود ! این همه زمان بندی خوندیم : یکی هم نبود !

پانوشت : یه پیشنهاد هم به دوستانی که سال بعد کنکور میدند از نظر خودم : اصلا نمیشه روی نحوه توزیع سوال های یک درس پیش بینی کرد: کلا سیستم رو دیدم، موندم . به نظرم همه فصل های یک درس، اهمیت یکسانی دارند حتی اگر از یک فصل ۵ سال متوالی سوال آمده باشد!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۳ ب.ظ)mmbt نوشته شده توسط:  پانوشت : یه پیشنهاد هم به دوستانی که سال بعد کنکور میدند از نظر خودم : اصلا نمیشه روی نحوه توزیع سوال های یک درس پیش کرد: کلا سیستم رو دیدم، موندم . به نظرم همه فصل های یک درس، اهمیت یکسانی دارند حتی اگر از یک فصل ۵ سال متوالی سوال آمده باشد!
طراح بی وجدان!!!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۳ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  معماری هم ازین توضیحیا زیاد داشت. ۴ تا بود فکر کنم...

توضیحی سوال i/o بود؟
از حافظه نانو و و آدرسدهی کامپیوترها سوال نیومد؟ پایپ؟ مدیریت حافظه کش و...

توضیحیا یه I/O بود همون مبحث memory maped و اینا
یکی حافظه برگ برگ شده بود
یکی پایپلاین بود
ریزبرنامه ریزی هم توی گزینه های تستای توضیحی ازش اومده بود

** ولی بچه ها امشب یه دور تمام این نکاتو مرور کنین...
نخ ها.. فکر کن امروز هر کی یادش نبود دوتا تستو سر هیچ و پوچ از دست می داد
مرتبه اجرایی الگوریتمای هوش( از فصل ارضای محدودیت مرتبه اجراییاش اومده بود! )
حافظه برگ برگ شده
پایپلاین
یه سوالم معماری ازون SISD و MIMD و اینا هم بود(تو توضیحیا)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim1395 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ

آره واقعا زباناش جواباش خیلی درک عمیقی داشت اعصاب خورد کن بود
اما ساختمان و طراحی و گسسته اش خیلی سخت بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  آره واقعا زباناش جواباش خیلی درک عمیقی داشت اعصاب خورد کن بود
اما ساختمان و طراحی و گسسته اش خیلی سخت بود

این سه درس معمولا همیشه سختن
هیچ کدوممون با دید سوالای ساده نمی ریم سراغشون جوابشون بدیم
ولی باقی درسا که سخت میشن تموم تصورای آدمو به هم می ریزنBig Grin

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim1395 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ

بچه ها دکتتر حقیقت دارن جوابای سیستم عامل امروزو داخل کانالشون میذارن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ)shamim1395 نوشته شده توسط:  بچه ها دکتتر حقیقت دارن جوابای سیستم عامل امروزو داخل کانالشون میذارن
یعنی امشب!Smile
اگه آماده کردن آپلود کنین بیزحمت

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - nargessadeghi - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ

سلام
کلید سوالات و کارنامه اولیه چه زمانی منتشر میشه؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shamim1395 - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۱ ب.ظ

تا حالا دکترحقیقت سوال و جواب تشریحی سه تا از پرسش های امتحان امروز ۹۶ رو داخل کانالشون گذاشنن درس سیستم عاملش رو
حتما حتما ببینید احتمال تکرارش برای فردا هست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - freidoony - 07 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ

سوال ۹۶ سیستم عامل گفته سیستمی با صفحه بندی وارونه با ۱۲۸ مگا بایت حافظه
حالا دو جور مبشه برداشت کرد یکی حافظه اصلی ۱۲۸ مگابایت طرفیت داره که جواب میشه ۲ به توان ۱۶
یا اینکه جدول صفحه ۱۲۸ مگابایت ظرفیت داره که جواب میشه ۲ به توان ۲۳

سوال ۹۸ نوشته حالت اماده اجرا به انتظار
من نفهمیدم حالت اماده اجرا دیگه چه حالتیه نگو منظور طراح حالت اماده بعد اجرا بعد انتظار بوده من نمیدونم این طراح حال نداشته یه کاما بذاره
به خاطر همین سوال به این اسونیو حل نکردم سوال‌ ۹۶ هم اگه به جای حافظه می نوشت حافظه اصلی اون سوالم درست حل کرده بودم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ

اصول و مبانی مدیریت چرا سوالاش اینجوری بود؟ واقعا که؟Huh
انگار منبع عوض شده بودSad
سوالا نسبت به چند سال قبل خیلی تغییر داشت.
بچه ها من امشب خوابم نمیبره ترو خدا بگین اون سوال پایگاه که گفته بود کدام کلید کاندیده می شد فقطA , B ?
بعد اون سوال که گفته بود کدوم فرم نرماله کدوم می شد؟
بعد بن بست سیستم عامل می شد در بن بست قطعی قرار دارد یا احتمال بن بست؟
بعد اون سوال صفحه وارونه سیستم عامل من یه جوری حساب کردم به ۲ به توان ۱۶ رسیدم درسته؟
بعد اون سوال go back n من گزینه ۳ زدم به این نتیجه رسیدم که گفته چند تا Ack نه Nack چون هرکاری میکردم جور در نمیامد
بعد اون سوال مهندسی نرم افزار که مالی توش بود گزینه ۴ می شد؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - freidoony - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ق.ظ

پایگاه داده میشد ab و ad
نرمال هم ۱nf
سیستم عامل هم بن بست قطعی و ۲ به توان ۱۶

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ق.ظ

احتمال بن بست میشد در صورت درخواست
دو ب توان ۲۳
اماده اجرا ب انتظار
A,B
۳۳۸
gbn 16,15
Sr 11,10

میشد۳۸۸

اماده ب اجرا ب انتظار