تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - alireza01 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ

توی این خراب شده اصلا کسی به فکر مردم نیست چه برسه به دانشجو ...
کاری که امروز سنجش کرد میتونه ۲ دلیل داشته باشه.
دلیل اول اینه که تعداد بچه هایی که گرایش (معماری / نرم ، شبکه ، رایانش امن ) امتحان میدادن رو بخوان ببینن با کاهش زمان چه عکس العملی نشون میدن و از هم تمییز شون بدن که یه دلیل مضحک و بی منطقه بچه هایی که میخواستن فقط نرم امتحان بدن تو آتیش شبکه ها سوختن...

دلیل دو افتضاح بزرگ در کپی سوالات تخصصی ( به عمد یا غیر عمد ) است که عمرا سنجش زیر بار این مساله نمیره و قطعا یه جوابی تو آستینش داره .

به هر حال من سر جلسه فکر میکردم شاید مراقبان به اشتباه دارن دفترچه اول رو از ما میگیرن ولی مسول حوزه اومد و بخش نامه رو نشونم داد و گفت من کاره ای نیستم و باید تحویل بدید دفترچه

بچه ها (نرم/شبکه/رایانش امن) برای هر هر سوال ۱/۹۵ دقیقه زمان داشتن ( بدون آرامش فکری )
بچه های هوش برای هر سوال ۲/۲۵ دقیقه ( مهم اینه بچه های هوش با آرامش و حوصله به سوالای زبان ، ریاضی و مشترک ) پاسخ میدادن ...

حتی اگه از قبل سنجش یه اطلاعیه میزد و میگفت ماها یه برنامه ریزی براش میکردیم سر جلسه اما ....

بچه هایی که درس خونده بودن از هر جهت ضرر کردن ( حتی این نظریه که شرایط برابر بود هم باز به ضرر اونا هست ) و به نظر من این رتبه بندی به هیچ وجه معیار مناسبی برای گزینش داوطلبان نیست .

آزمون امروز مسخره ترین و بی رحم ترین آزمونی بود که تا حالا شرکت کرده بودم ...

و من الله توفیق !

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ)alireza01 نوشته شده توسط:  توی این خراب شده اصلا کسی به فکر مردم نیست چه برسه به دانشجو ...
کاری که امروز سنجش کرد میتونه ۲ دلیل داشته باشه.
دلیل اول اینه که تعداد بچه هایی که گرایش ( نرم ، شبکه ، رایانش امن ) امتحان میدادن رو بخوان ببینن با کاهش زمان چه عکس العملی نشون میدن و از هم تمییز شون بدن که یه دلیل مضحک و بی منطقه بچه هایی که میخواستن فقط نرم امتحان بدن تو آتیش شبکه ها سوختن...

دلیل دو افتضاح بزرگ در کپی سوالات تخصصی ( به عمد یا غیر عمد ) است که عمرا سنجش زیر بار این مساله نمیره و قطعا یه جوابی تو آستینش داره .

به هر حال من سر جلسه فکر میکردم شاید مراقبان به اشتباه دارن دفترچه اول رو از ما میگیرن ولی مسول حوزه اومد و بخش نامه رو نشونم داد و گفت من کاره ای نیستم و باید تحویل بدید دفترچه

بچه ها (نرم/شبکه/رایانش امن) برای هر هر سوال ۱/۹۵ دقیقه زمان داشتن ( بدون آرامش فکری )
بچه های هوش برای هر سوال ۲/۲۵ دقیقه ( مهم اینه بچه های هوش با آرامش و حوصله به سوالای زبان ، ریاضی و مشترک ) پاسخ میدادن ...

حتی اگه از قبل سنجش یه اطلاعیه میزد و میگفت ماها یه برنامه ریزی براش میکردیم سر جلسه اما ....

بچه هایی که درس خونده بودن از هر جهت ضرر کردن ( حتی این نظریه که شرایط برابر بود هم باز به ضرر اونا هست ) و به نظر من این رتبه بندی به هیچ وجه معیار مناسبی برای گزینش داوطلبان نیست .

آزمون امروز مسخره ترین و بی رحم ترین آزمونی بود که تا حالا شرکت کرده بودم ...

و من الله توفیق !
واقعا امروز چه فرقی بود بین من بدبخت و کسی که اصلا مدار و ریاضی مهندسی نخونده بود ؟ سوالای الکتریکی رو خوندم دیدم وقت کم میارم رفتم سیگنال زدم(خدا شاهده اصلا وقت برای فکر کردن به سوالات نبود) سیگنال تموم شد ۲تا سوال آمار دیدم خیلی گلابی بود زدم که بلندم کردن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - freidoony - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ

یعنی مزخرفترین کنکوری که تو عمرم دادم من خوش خیال ساده فکر می کردم وقت دفترچه اول زیاد شده با خیال راحت نشستم مشترکا رو زدم وقتی دفترچه دوم باز کردم دیدم سوالای نر مافزار توش نیست تازه فهمیدم چه رکبی خوردم از سنجش مستقیم هولمون دادن تو هوش مجبور شدم سوالای هوشو بزنم. نرم افزاری که رو بالای ۶۰ حساب کرده بودم ۰ شد به همین سادگی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ

دوستان خیلی ضد حال بود بیاین کلا صحبت نکنیم درمورد اینکه پاسخ اون سوال چی میشه و بعدی چی میشه جز استرس چیزی نداره.
من کلا ۳۵ تا تونستم بزنم
اونم با سوالای عجیب غریب که دادن ادم چی بگه، گفتم حتما از زمانبندی میاد و اونقدر خوندم و خلاصه نویسی کردم اخرش ۱ دونه سوالم نیومد یعنی گند زدن به بودجه بندی
بعدشم اون مدل هایی که یه نخ میتونه اجرا بشه رو از کجا اورده بودن بخدا، آماده به اجرا، آماده به انتظار اینارو من هیچ جای سیستم عامل ندیدم ولی گزینه ۱ رو زدم که میدونم اشتباهه به احتمال زیاد. (این موردا رو تحقیق کنید اگه واقعا نیست همه اعتراض بنویسیم)
همچنان در حال حل کردن بودم که یهو محبت کردن دفترچه رو جمع کردن!

فقط از سوالای تخصصی اونم پایگاه راضی هستم ، زبانم بد نبود

یه نصیحت به اقایونی که میخوان پشت کنکور ارشد بمونن فقط به قصد خوندن: وقتو اتلاف نکنید، اگه میخوای بری سربازی برو، اگه میخوای بری دنبال کار برو..
اخر سر یه کاری می کنن که واقعا حرص ادم میگیره
از تمام تست های ده سال قبل که زده بودم سخت تر بود
کلا جای ما که همه زودی رفتن هنگ کرده بودن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ

سلام و خسته نباشید
نظرتون در مورد کنکور علوم کامپیوتر چی بود؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ

شاید خنده دار باشه ولی انگار تو چاپ کردن دفترچه ها اشتباه کردن ، اخه هوش چه فرقی با بقیه گرایش ها داشته که حالا بیان یه دفترچه جدا براش بزنن ، سنجش هیچ رقمه زیر بار این اشتباه نمیره و فقط بچه های نرم و معماری ، شبکه این وسط ضرر کردن . کاش نخونده بودیم ، سوالای تخصصی خیلی خوب بود ، هوش و پایگاه دروس امنی هستن که از دست دادیم ، بماند که کامپایلر هم سوالای اسونی بود

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - MBe - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ

بنظر من بچه هایی که سال دیگه می خوان امتحان بدن حتما فهرست دفترچه رو نگاه کن. یک کار ساده ای بود که می گفتن جلوی هر درس بنویسید مثلا می چقدر می خواید واسش وقت بزارید مثلا زبان از ۸ تا ۸/۳۰ و ....... . حتما سال دیگه اینکار رو بکن یک وقتی دیدید الهیاتی چیزی سال دیگه به معماری و هوش مثلا اضاف شد یا مثلا جای نظریه زبان ها ، زبان سانسکریت گذاشتن تنظیم کنید که مثلا چطور جواب بدید . یک هو مثل من شوکه نشدید ورق بزنید بگید خوب این تخصصی معماری اینم تخصصی نرم اههههههههه پس تخصصی هوش کو ؟ نکنه از دفترچه جدا شده ؟ رو زمین دنبال تخصصی هوش بگردید. Smile .

علاوه بر اینا چند تا درس اضافه هم از رشته های دیگه بخونید مثلا اقتصاد هم بخونید که برج ۱۰ یه وقتی به دفترچه اضافه شد دیگه گیر نکنید تو ۴ ماه بخواید اقتصاد هم جمع کنید. کلا بخونید هر چی دستتون رسید بخونید.

دیگه نصیحتی برای سال آینده ندارم Smile

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ب.ظ

خیلی حرص داره بخدا . من سال اولمه کنکور میدم و فکر کنم خیلی هم بد نشده باشم هرچند شاید جایی که میخوام قبول نشم ولی کسی که رتبه ی ۱۰۰ یا ۲۰۰ پارسال خودشو گذاشته کنار و گفته که یه سال میمونم و الآن این وضع کنکوره چی کنه ؟ من زیاد مطالعه نداشتم و حدود دو ماه با ساعت مطالعه کم توی آزمون شرکت کردم ولی اون بنده خدایی که یه سال از همه تفریحات و وقتای اضافه اش زده که توی کنکور رتبه ی خوب بیاره و الآن نرسیده بعضی سوالا رو بخونه چی کنه؟ مسابقه ی دو سرعت نیست که بگیم هرکی سریع تره پیروز میشه ! بعضیا هستن سرعت عملشون کمه ولی طبق برنامه ریزی که کردن و زمان هایی که قبلا بوده خودشون رو رسوندن و انتظار رتبه خوب داشتن ! من ریاضی نخوندم و سوالاش رو به جز یکی دوتا نگاه هم نکردم ولی باز وقتم زیاد نیومد ولی اون بنده خدایی که همه دروس ریاضی رو خونده بوده الآن چی کنه وقتش نرسیده ؟
واقعا به دور از انصاف بود این آزمون . من قبل کنکور هم گفتم کسایی تصمیم گیری میکنن که براشون حتی یه درصد هم ارزش نداره که کی قبول بشه کی نشه . یه درصد هم اهمیت نداره که آزمون استاندارد هست تا کسی که لیاقتش رو داره واقعا قبول بشه یا نه . اینکه بگیم برای همه شرایط یکسان بوده چیزی جز گول زدن خودمون نیست . یکی میتونه توی مدت کم سوالو حل کنه ولی یکی نمیتونه و فقط میتونه سوال رو توی زمانی که براش منطقیه و همیشه هم همین بوده حل کنه حیف که هیچ کس به فکر قشر دانشجو نیست و همه انتظار پیشرفت الکی دارن. توی کشوری که به دانشجو اهمیتی دادده نمیشه چطور میشه انتظار پیشرفت داشت ؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ)MBe نوشته شده توسط:  بنظر من بچه هایی که سال دیگه می خوان امتحان بدن حتما فهرست دفترچه رو نگاه کن. یک کار ساده ای بود که می گفتن جلوی هر درس بنویسید مثلا می چقدر می خواید واسش وقت بزارید مثلا زبان از ۸ تا ۸/۳۰ و ....... . حتما سال دیگه اینکار رو بکن یک وقتی دیدید الهیاتی چیزی سال دیگه به معماری و هوش مثلا اضاف شد یا مثلا جای نظریه زبان ها ، زبان سانسکریت گذاشتن تنظیم کنید که مثلا چطور جواب بدید . یک هو مثل من شوکه نشدید ورق بزنید بگید خوب این تخصصی معماری اینم تخصصی نرم اههههههههه پس تخصصی هوش کو ؟ نکنه از دفترچه جدا شده ؟ رو زمین دنبال تخصصی هوش بگردید. Smile .

علاوه بر اینا چند تا درس اضافه هم از رشته های دیگه بخونید مثلا اقتصاد هم بخونید که برج ۱۰ یه وقتی به دفترچه اضافه شد دیگه گیر نکنید تو ۴ ماه بخواید اقتصاد هم جمع کنید. کلا بخونید هر چی دستتون رسید بخونید.

دیگه نصیحتی برای سال آینده ندارم Smile
شما فکر کردی باهوشتر از سنجشیBig Grin سال بعد احتمالا محدودیت سنی ،میزان قد و وزن رنگ مو و چشم هم تاثیر داره(فکر کنم کسایی که چشمای سبز یا آبی دارن رو قاطی بچه های هوش کننBig Grin)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
سلام
کنکور علوم من دادم خوب بود راضی کننده بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ

من امروز کنکور نداشتم دیروز ای تی شرکت کردم ولی واقعا از صحبتای دوستان کامپیوتر ناراحت شدم خیلی بی انصافیه حسابی غافلگیر شدید.

دوستان ای تی به نظرتون سطح سوالات ای تی نسبت به پارسال چطور بود ؟

میانگین احتمالا چقدر خوبه؟

من زبان خیلی کم زدم.

مدیریت فقط رابینز خونده بودم ۸ سوال زدم

روی هم تقریبا ۵۰ سوال جواب دادم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ

میشه بپرسم ای تی اون سوال سیستم عامل که درباره همروندی نخ ها بود چی میشد؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۵ ب.ظ

همون ااماده به انتظار؟

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  میشه بپرسم ای تی اون سوال سیستم عامل که درباره همروندی نخ ها بود چی میشد؟

همون آماده به انتظار؟

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  من امروز کنکور نداشتم دیروز ای تی شرکت کردم ولی واقعا از صحبتای دوستان کامپیوتر ناراحت شدم خیلی بی انصافیه حسابی غافلگیر شدید.

دوستان ای تی به نظرتون سطح سوالات ای تی نسبت به پارسال چطور بود ؟

میانگین احتمالا چقدر خوبه؟

من زبان خیلی کم زدم.

مدیریت فقط رابینز خونده بودم ۸ سوال زدم

روی هم تقریبا ۵۰ سوال جواب دادم.

ای تی سخت تر از نرم افزار بود.
زبان نرم افزار و پایگاهش خیلی راحت بود یا سیستم عامل کسی که خوب زیر و رو کرده بود عالی بود ولی تو ای تی نه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
سلام

سوالای زبانش بنظرتون سخت نبود؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
سلام

سوالای زبانش بنظرتون سخت نبود؟
چرا زبانش سخت بود
ولی دروس تخصصی ۱ و ۲ ش زیاد سخت نبود
ولی چون تعداد سوالاتشون زیادن همون ۲۰ درصد بزنیم قبولیمون حتمیه انشالله