تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ

اون سوالی که گفته بود یک برنامه با نخ های مربوطه اش چطور اجرا بشه که ایمن باشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ

به بچه هایی که میخوان کنکور ۹۷ شرکت کنن توصیه میکنم اصلا به بودجه بندی اکتفا نکنن
خیلی غیر منتظره تر از اون چیزی که فکرشو بکنید سوال میدن.. همه ی فصلها به یه اندازه مهم هستن

واسه مدیریت هم اونایی که میخوان تجارت یا آی تی شرکت کنن توصیه میکنم علاوه بر مبانی مدیریت رابینز کتاب رفتار سازمانیشم بخونید چون امسال ۲۰ تا سوال مدیریت شاید ۷ یا ۸ تاش توی رابینز بود

خلاصه اینکه واسه زبان هم حتما اسنشال تافل رو بخونید محشره فقط حواستون باشه مترادف هاشم بخونید چون علاوه بر خود کلماتش من زیاد دیدم که مترادف هاشم اومده مثل concise توی همین کنکور دیروز و خیلی کلمات دیگه اکثرشون مترادف کلمات تافل بودن اینم یه نکته بود که حس کردم شاید بدردتون بخوره بچه های سال بعد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ

[quote='مهران ۱۲۱' pid='435722' dateline='1493380324']
من امروز کنکور نداشتم دیروز ای تی شرکت کردم ولی واقعا از صحبتای دوستان کامپیوتر ناراحت شدم خیلی بی انصافیه حسابی غافلگیر شدید.

دوستان ای تی به نظرتون سطح سوالات ای تی نسبت به پارسال چطور بود ؟

میانگین احتمالا چقدر خوبه؟

من زبان خیلی کم زدم.

مدیریت فقط رابینز خونده بودم ۸ سوال زدم

روی هم تقریبا ۵۰ سوال جواب دادم.

چرا کسی جواب منو نمیده؟!!:DodgyBlush

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  به بچه هایی که میخوان کنکور ۹۷ شرکت کنن توصیه میکنم اصلا به بودجه بندی اکتفا نکنن
خیلی غیر منتظره تر از اون چیزی که فکرشو بکنید سوال میدن.. همه ی فصلها به یه اندازه مهم هستن

واسه مدیریت هم اونایی که میخوان تجارت یا آی تی شرکت کنن توصیه میکنم علاوه بر مبانی مدیریت رابینز کتاب رفتار سازمانیشم بخونید چون امسال ۲۰ تا سوال مدیریت شاید ۷ یا ۸ تاش توی رابینز بود

خلاصه اینکه واسه زبان هم حتما اسنشال تافل رو بخونید محشره فقط حواستون باشه مترادف هاشم بخونید چون علاوه بر خود کلماتش من زیاد دیدم که مترادف هاشم اومده مثل concise توی همین کنکور دیروز و خیلی کلمات دیگه اکثرشون مترادف کلمات تافل بودن اینم یه نکته بود که حس کردم شاید بدردتون بخوره بچه های سال بعد
اون سوال تحصلدار بانک و حسابدار مالیاتی رو شما چی زدین؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  به بچه هایی که میخوان کنکور ۹۷ شرکت کنن توصیه میکنم اصلا به بودجه بندی اکتفا نکنن

اون سوال تحصلدار بانک و حسابدار مالیاتی رو شما چی زدین؟
من نزدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ

۵۰ تست درست زده باشین که دیگه زیر ۱۰۰ میشین

آقا این معماری از کجا اومده بود؟
مگه حذف نشده بود!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۷ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  ۵۰ تست درست زده باشین که دیگه زیر ۱۰۰ میشین

آقا این معماری از کجا اومده بود؟
مگه حذف نشده بود!

نه خوب مسلما چند سوال رومطمئن نیستم که درست زده باشم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۰ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۳ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ)نوشین غلامی نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید
نظرتون در مورد کنکور علوم کامپیوتر چی بود؟
سلام
کنکور علوم من دادم خوب بود راضی کننده بود

سوالای زبانش بنظرتون سخت نبود؟
چرا زبانش سخت بود
ولی دروس تخصصی ۱ و ۲ ش زیاد سخت نبود
ولی چون تعداد سوالاتشون زیادن همون ۲۰ درصد بزنیم قبولیمون حتمیه انشالله

پایه و تخصصی هر دو ۲۰؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ

نمی دونم چرا همچیم اشتباهی کردم.
نمی تونستم از کنار سوالایی روی ۲تا گزینه شک داشتم بگذرم. فک می کنم نمره منفی خیلی داشته باشم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ

دوستان ای تی به نظرتون اون سوال TLB سیستم عامل داده هاش کم نبود ؟ زمان دسترسی به حافظه رو نداده بود.
من خیلی فکر کردم به نتیجه نرسیدم.

اگه شما هم فکر میکنید داده هاش کم بوده بیایید با هم اعتراض بدیم .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۳ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا همچیم اشتباهی کردم.
نمی تونستم از کنار سوالایی روی ۲تا گزینه شک داشتم بگذرم. فک می کنم نمره منفی خیلی داشته باشم

منم تو زبان خیلی این کارو کردم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا همچیم اشتباهی کردم.

خب مسلما همون شکهاس که آدم رو تو وسواس قرار میده
اما فقط شما اینطور نبودین همه یه جورایی سوال شک دار رو زدن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان ای تی به نظرتون اون سوال TLB سیستم عامل داده هاش کم نبود ؟ زمان دسترسی به حافظه رو نداده بود.

اره اون سوال ناقص هستش ، احتمالا" باید اعتراض کنید تا حذف بشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۹ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان ای تی به نظرتون اون سوال TLB سیستم عامل داده هاش کم نبود ؟ زمان دسترسی به حافظه رو نداده بود.

اره اون سوال ناقص هستش ، احتمالا" باید اعتراض کنید تا حذف بشه

تروخدا به همه اطلاع رسانی کنید دیروز من خیلی وقتم واسه اون سوال گرفته شد.
کجا باید بریم اعتراض بدیم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۹ ب.ظ

با سلام وخسته نباشید خدمت همه اعضای مانشت با توجه به سوالات امسال برای درس سیتم عامل به نظرعزیزانی که کنکور کامپیوتر گرایش نرم وشبکه وکنکور ایتی شرکت کردندمطالعه کدام یک از این دو منبع برای درس سیستم عامل برای کنکور ۹۷ توصیه میشود
۱- کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت + ویس ها +مطالبی که در کانالشون قرار میگیرد مثل تست های تالیفی
۲- جزوات سیستم عامل اقای ارسطو خلیلی فر که درون سایتشان قرار دارد + ویس های ایشان
ممنون میشوم اگه نظراتتان را با توجه به سطح سوالات امسال بیان کنید