تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۹ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید خدمت همه اعضای مانشت با توجه به سوالات امسال برای درس سیتم عامل به نظرعزیزانی که کنکور کامپیوتر گرایش نرم وشبکه وکنکور ایتی شرکت کردندمطالعه کدام یک از این دو منبع برای درس سیستم عامل برای کنکور ۹۷ توصیه میشود
۱- کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت + ویس ها +مطالبی که در کانالشون قرار میگیرد مثل تست های تالیفی
۲- جزوات سیستم عامل اقای ارسطو خلیلی فر که درون سایتشان قرار دارد + ویس های ایشان
ممنون میشوم اگه نظراتتان را با توجه به سطح سوالات امسال بیان کنید

کتاب دکتر حقیقت خیلی جامع هست و ساده هم توضیح داده ولی اگه سولا سخت باشه مثل امسال لزوما دلیلی بر جواب دادن به همشون نیست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ

منم برای سوال tlb خیلی وقت گذاشتم. با اینکه اون قسمت رو خونده بودمو میدونستم چیکار کنم اما سوال رو با اون داده هاش نمی شد هندل کرد.
یک سوال دیگه هم پایگاه بود کلید کاندید ینی فقط AB میشد؟؟؟؟

اخه یکی نبود به طراح مدیریت بگه چه ارزشی علمی داره تو سوال بپرسین کدام کشور به چی اهمیت می ده
فقط مدیریت رابینز رو خوندم عجله ای. اصلا به اون موارد و مثال هاش نگاه نمی کرد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  منم برای سوال tlb خیلی وقت گذاشتم. با اینکه اون قسمت رو خونده بودمو میدونستم چیکار کنم اما سوال رو با اون داده هاش نمی شد هندل کرد.

اخه یکی نبود به طراح مدیریت بگه چه ارزشی علمی داره تو سوال بپرسین کدام کشور به چی اهمیت می ده

کلید کاندید میشه ABو AD

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  [quote='ru95' pid='435746' dateline='1493385026']
منم برای سوال tlb خیلی وقت گذاشتم. با اینکه اون قسمت رو خونده بودمو میدونستم چیکار کنم اما سوال رو با اون داده هاش نمی شد هندل کرد.

کلید کاندید میشه AB, AD

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۰ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  منم برای سوال tlb خیلی وقت گذاشتم. با اینکه اون قسمت رو خونده بودمو میدونستم چیکار کنم اما سوال رو با اون داده هاش نمی شد هندل کرد.

کلید کاندید میشه AB, AD

لطفا در مورد سوال TLB اطلاع رسانی کنید ممنونم

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  [quote='ru95' pid='435746' dateline='1493385026']

کلید کاندید میشه ABو AD

میشه لطفا توضیحش بدین
آخه منم شک داشتم بین اینکه ab و ad هست یا فقط ab
متاسفانه زدم ab چون نتونستم استدلال کنم
اگه لطف کنید توضیحش بدین ممنون میشم

اول سمت راست وابستگی ها رو ببینیم A حتما عضو کلید کاندید هست بعد از طریق هم B و هم,ِD ِمیتونیم بقیه متغیرها رو بدست بیاریم

من اون گزینه رو زدم چند نفر دیگه هم تایید کردن دیگه خدا میدونهSmile

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ

من هم زدم AB AD
راستش من زده بودم ژاپن. اما باز شک کردم. یه جا تو کتاب رابینز گفته بود امریکا به عملکرد توجه میکنه اما فرانسه به مدرک
اصن اون اخرا به همه چی شک میکردم...

راستی اون سوالی پایگاهی که می گفت کدام درسته. درمورد فرم های نرمال . یا ترکیب دو جدول کدوم میشد؟
سوال سیستم عامل هم بگین. تابعی که نخ های همروند داره چطور ایمن میشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  من هم زدم AB AD
راستش من زده بودم ژاپن. اما باز شک کردم. یه جا تو کتاب رابینز گفته بود امریکا به عملکرد توجه میکنه اما فرانسه به مدرک
اصن اون اخرا به همه چی شک میکردم...

راستی اون سوالی پایگاهی که می گفت کدام درسته. درمورد فرم های نرمال . یا ترکیب دو جدول کدوم میشد؟
سوال سیستم عامل هم بگین. تابعی که نخ های همروند داره چطور ایمن میشه

سوال سیستم عامل رو جواب ندادم چون شک داشتم
پایگاه میشه ۱NF
اون سوال دیگشو یادم نیست
ولی مطمئانم که یک رابطه درجه ۳ میتونه به چندتا رابطه درجه ۲ تبدیل بشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ

خیلی عجیب هستن بعضی دوستان

یا نرم افزار / معماری و ... نبودین یا اگه بودن نمیفهمند که حقشون خورده شده

بابا کو یکم غیرت

۴ تا مرد پیدا نمیشه بره خاک این سنجش رو به توبره بکشه

حیف که هرمزگانی ام حیف ...

بخدا دلتون بسوزه برا همه اونایی که یه سال زحمت کشیدن / برا اونایی که امروز با دعوا و گریه از سر جلسه بلندشون کردن

مگه میشه تعداد سوالات زیاد بشه بعد وقت رو کم کنن اونم نه ۵ دقیقه ، ۶۰ دقیقه اخه داریم همچین چیزی

سال ۹۵ دفترچه اول :۱۴۰ دقیقه دفترچه دوم : ۱۰۰ دقیقه مجموع : ۲۴۰ دقیقه

چطور میشه برای نرم افزار ۹۶ دفترچه اول : ۱۹۵ دقیقه بعد هوش تنها دفترچه ۲ داره : ۶۰ دقیقه ( الان مجموع برای هوش : ۲۵۵ و مجموع نرم افزار : ۱۹۵ دقیقه ) پس چرا روی کارت ورورد زدن ۲۵۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه کمپین بزارین دوستان دغدغه دار فقط به حرمت اونایی که برا کنکور زحمت کشیدن ، برید سنجش برا اعتراض

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  خیلی عجیب هستن بعضی دوستان

یا نرم افزار نبودین یا اگه نرم افزار بودن نمیفهمند که حقشون خورده شده

بابا کو یکم غیرت

بخدا دلتون بسوزه برا همه اونایی که یه سال زحمت کشیدن / برا اونایی که امروز با دعوا و گریه از سر جلسه بلندشون کردن

مگه میشه تعداد سوالات زیاد بشه بعد وقت رو کم کنن اونم نه ۵ دقیقه ، ۶۰ دقیقه اخه داریم همچین چیزی

چطور میشه برای نرم افزار ۹۶ دفترچه اول : ۱۹۵ دقیقه بعد هوش تنها دفترچه ۲ داره : ۶۰ دقیقه ( الان مجموع برای هوش : ۲۵۵ و مجموع نرم افزار : ۱۹۵ دقیقه ) پس چرا روی کارت ورورد زدن ۲۵۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه کمپین بزارین دوستان دغدغه دار فقط به حرمت اونایی که برا کنکور زحمت کشیدن ، برید سنجش برا اعتراض

من نرم افزار نبودم ولی کاملا موافقم واقعا شک بزرگی به دوستان نرم افزار وارد شده ،خدا ازشون نگذره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - زهرا باباگلی - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ

اقا فقط نرم افزار براشون بد نشدا .معماری هم همین شرایط براشون پیش اومد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - reyhanehashkar - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۹ ب.ظ

سلام بچه ها من سوالارو نیم ساعت اخر دیدم.اصلا نمیدونم چی زدم.همه ی زحمتامون هدر رفت....ConfusedConfused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mardaniparisa - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۷ ب.ظ

خدا ازشون نگذره فقط همینو میتونم بگم
سازمان سنجش امسال هر کاری که میتونست انجام داد واسه اینکه بچه ها اذیت شن اون از اضافه کردن درسای جدید اینم از قاطی کردن دو دفترچه و اعلام نکردن این موضوع اول جلسه.
به نظرم اینکارارو کرد خیلی قبول نشن و تنها راهشون دانشگاه آزاد باشه و اینام پولشو بزنن به جیب
متاسفمHuh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۱ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  خیلی عجیب هستن بعضی دوستان

یا نرم افزار نبودین یا اگه نرم افزار بودن نمیفهمند که حقشون خورده شده

بابا کو یکم غیرت

من نرم افزار نبودم ولی کاملا موافقم واقعا شک بزرگی به دوستان نرم افزار وارد شده ،خدا ازشون نگذره

کمپین فایده نداره چون سر تغییر دروس هم یه تعدادی خیلی اندکی رفتن سنجش ولی هیچ نتیجه ای نداشت فقط اعتراض در حد همون فضای مجازی بود .

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ

بچه ها میشه لطفا نحوه محاسبه درصد ها رو بگین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Riemann - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  بچه ها میشه لطفا نحوه محاسبه درصد ها رو بگین

تعداد درستا ضرب در سه منهای تعداد غلط ها تقسیم بر تعداد کل سوال ها ضرب در سه.