تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ

دوستان کسی شار بیشنیه رو یادش هست چه مقداری بود ؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ب.ظ

دوستان شما رو نمیدونم ولی من دو روزه اصلا حالم خوب نیست.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mahsa72 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۲ ب.ظ

این یک جور حق خوری برید اعتراض من کنکور ندادم ولی برااام باورش سخت اینقدر زمان کمConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان کسی شار بیشنیه رو یادش هست چه مقداری بود ؟؟؟؟

فکر کنم ۲ باشه.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - oceanic_sky - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ

ساختمان داده و الگوریتم که خوب بود.گسسته کنکور آی تی کمی مفهومی بود ولی همه بچه هایی که کتابهای آبی و نارنجی پوران رو خونده بودن داده الگوریتم رو جواب داده بودن.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  ساختمان داده و الگوریتم که خوب بود.گسسته کنکور آی تی کمی مفهومی بود ولی همه بچه هایی که کتابهای آبی و نارنجی پوران رو خونده بودن داده الگوریتم رو جواب داده بودن.

ببخشید داده الگوریتم کدوم گروه ؟ ای تی یا نرم افزار

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fireghostea - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ

میشه انقدر بی بخار نباشید
فردا بریم سازمان سنجش اعتراض کنیم
واقعا یاید بریم
اینجوری گرایش هوش واسه درس هاسی مشترک ۲ برابر گرایش نرم وقت داشته
نمیدونم چرا دسن رو دست میذارید
بعد هم میتونیم از طریق خبرگذاری ها اقدام کنیم

نمیهم با این که کاملا واضحه دفترچه ها اشتباه چاپ شده و زمان ها درست نبوده
چرا انقدر واسه خیلی ها مهم نیست
کسانی بودند که ۱ سال درس خوندن واسه این کنکور
اگر قبول نشن باید برن سربازی
توروخدا یکم هماهنگ باشید
این چه وضعیه آخه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - reza_bg_57 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ

دوستان کسی شار بیشنیه رو یادش هست چه مقداری بود ؟؟؟؟

قبل کنکور این شار بیشینه دکتریوسفی تو کانالش گذاشته بود چقد تاکیدکرد بخونید من نخوندم یه سوال راحت از دست رفتSadSad

ببخشید داده الگوریتم کدوم گروه ؟ ای تی یا نرم افزار

به نظرمن ساختمان و الگوریتم هردوگرایش خوب بود.ولی گسسته امروز خیلی راحتتر از دیروز بود.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ب.ظ

دکتر خدایی ، آیا شما بی خدایید ؟!!!

ما شما را نخواهیم بخشید ! خدا میداند آه هزاران نفر پشت شما و همه مسببین این کار زشت است .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  من سر مدیریت و سیستمو شبکه میخندیدم فقط ...چون معلوم بود یه مشت روانی زنجیری نشستن طرح کردن سوالاشونو.مشخص بود یه نوع مریضی خاصی داشتن که به جای اینکه مداواشون کنن سوالا رو میدن اینا طرح کنن.
خوش بحالتون شما می خندیدین من گریه میکردمSad
من مدیریتو برا ۱۰۰ خونده بودم و به خودم اطمینان داشتم تا دقیقه ۹۰ طوری که زبانو گذاشتم کنار بخاطر مدیریت وسرجلسه باورم نمی شد همش زور میزدم از طریق رد گزینه ها به جواب برسم و کلی وقت گذاشتم براش دیدم واقعا نمیشه زد وقتم الکی هدر رفتSleepy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دکتر خدایی ، آیا شما بی خدایید ؟!!!

ما شما را نخواهیم بخشید ! خدا میداند آه هزاران نفر پشت شما و همه مسببین این کار زشت است .
دلت خوشه
اصلا عین خیالشون هم نیست والا من انتظار هر چیزی رو میدادم بغیر از این حرکت سنجش
یه عالمه سوالو بین ۲گزینه موندم علامت زدم دوباره بررسی کنم دوباره درکار نبود

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mostafaheydar1370 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ب.ظ

برا هوش هم بد شد مثلا خیلیا بودن که هرچی مشترک بود رو زده بودن ودیگه چیزی نداشتن بزنن و بیخود باید یک ساعت که بر نرمافزاریا درنظر گرفتن رو بشینن بیکار من خودم که از بس نشستم خشک شدم اون قدر که اصلا نتونستم سوالای رو جواب بدم اخرش هم هیچی به هیچی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ب.ظ

با این وضع یک سوال
من زبان کامپیوتر رو در بازه ۷۰ تا ۸۰ درصد زدم و از ۱۰ لغت ۹ صحیح داشتم واقعا زبانش آسون بود و ریدینگ هاش سخت نبود البته من چون برای تافل آماده میشدم شاید راحت بوده برام
حالا کارنامه بیاد دقیق مشخص میشه
اصلا زبان با ضریب ۱ تاثیری داره؟
تو ای تی که سخت تر بود این درصد بین ۵۰ تا ۶۰ هستش
شنیدم ضریب ۱ زیاد تاثیری نداره

البته شنیدم تاثیر زیادی نداره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mostafaheydar1370 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۱ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  رفتم سر جلسه یادم رفت ساعت ببرم!!!!!!
ماهم که برده بودیم سرجلسه خوابید Confused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroush_a - 08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ

دوستان معماری و نرم افزار
به نظر من ما باید اعتراض کنیم چون نه تنها حقمونه بلکه وظیفه هم هست. سکوت در مقابل این ناحقی آشکار، کار درستی نیست.

آیه ۱۶۵ سوره اعراف:
"فَلَمَّا نَسُوا۟ مَا ذُکِّرُوا۟ بِهِۦٓ أَنجَیْنَا ٱلَّذِینَ یَنْهَوْنَ عَنِ ٱلسُّوٓءِ" سکوت در برابر فسق و فساد و عدم قطع رابطه با ستمگران، شرکت در فسق و ظلم و موجب اشتراک با ظالمین در عذاب است.
یامبر صلی الله علیه و آله:
انَّ النّاسَ اِذا رَاَوُا الظّالِمَ فَلَمْ یَاْخُذوا عَلى یَدَیْهِ اَوْشَکَ اَنْ یَعُمَّهُمُ اللّه ُ بِعِقابٍ مِنْهُ؛
مردم آنگاه که ظالم را ببینند و او را باز ندارند، انتظار مى رود که خداوند همه را به عذاب خود گرفتار سازد.
احتمالا تو عکس های اعتراض به رییس جمهور شدن ترامپ تو آمریکا دیدین که از این عبارات استفاده کرده بودن.

کلا میخوام بگم این وظیفه انسانی ما هست. چون شاید به احتمال زیاد برای من که یک سال وقت گذاشتم برای رتبه آووردن، سودی نداشته باشه ولی برای آیندگان شاید سودی داشته باشه. من که از حق خودم نمیگذرم, حالا اگه خواستید میتونیم یه کمپین یا اعتراض دسته جمعی راه بندازیم