تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ

من پارسال ساختمان داده مقسمی خوندم، خوب بود
مخصوصا اینکه تست هم زیاد داره و مفصل جواب داده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  من پارسال ساختمان داده مقسمی خوندم، خوب بود
مخصوصا اینکه تست هم زیاد داره و مفصل جواب داده
منم میگم اول یه دور مقسمی رو بخونم راه بیفتم بعدشم میرم سروقت پوران

اینطور بهتره مقسمی روون و ساده گفته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Bahr4M - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ

سلام،من میخوام منابعم رو خریداری کنم سوالی که برام پیش اومده این هستش که موسسات انتشارات سال جدید (۹۵) رو کی میدن بیرون ؟ همزمان میدن یا هرکدوم تاریخ خاص خودشو داره ؟ اخه همه ی کتابارو از یک موسسه نمیخام بخرم و سوال دیگه ای ک دارم چون من دسترسی مستقیم ندارم به نمایندگی ها باید همشون رو اینترنتی بخرم انگار،سایت همه رو دراوردم غیر از مقسمی،سوالم اینه ایا مقسمی همون انتشارات گسترش علوم هست یا چیز دیگه ؟ اگه این نیست ممنون میشم سایتش رو بدید،سپاس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Bahr4M نوشته شده توسط:  سلام،من میخوام منابعم رو خریداری کنم سوالی که برام پیش اومده این هستش که موسسات انتشارات سال جدید (۹۵) رو کی میدن بیرون ؟ همزمان میدن یا هرکدوم تاریخ خاص خودشو داره ؟ اخه همه ی کتابارو از یک موسسه نمیخام بخرم و سوال دیگه ای ک دارم چون من دسترسی مستقیم ندارم به نمایندگی ها باید همشون رو اینترنتی بخرم انگار،سایت همه رو دراوردم غیر از مقسمی،سوالم اینه ایا مقسمی همون انتشارات گسترش علوم هست یا چیز دیگه ؟ اگه این نیست ممنون میشم سایتش رو بدید،سپاس
مقسمی همون گسترش علومه .
سرچ کن اسم کتاباشو میاره سایتشو دیگه Big Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hirkaniboy - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ق.ظ

برا گسسته به جز کتاب+جزوه+ویس یوسفی و گریمالدی (که اصلا با بیانش نمیتونم کنار بیام) چه منبع دیگه ای رو پیشنهاد میدید ؟مثلا واسه مبحث سورها به نظرم هیچکدوم در سطح کنکور نیستند . مدرسان یا پارسه چطورند؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۹ ق.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ق.ظ)hirkaniboy نوشته شده توسط:  برا گسسته به جز کتاب+جزوه+ویس یوسفی و گریمالدی (که اصلا با بیانش نمیتونم کنار بیام) چه منبع دیگه ای رو پیشنهاد میدید ؟مثلا واسه مبحث سورها به نظرم هیچکدوم در سطح کنکور نیستند . مدرسان یا پارسه چطورند؟
نمیدونم شما همونید که تو گروه تلگرام سوال کردید و جوابتون رو دادم ؟ :-)

جفتشم خوبه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 15 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ق.ظ

دوستان زیر ۱۰۰ ارشد ۹۶ برای اینکه دسترسی و سوالات از همدیگه بهتر بشه یه پیشنهاد میدم خواهشا کسی نه نگه ، چون با این کار گروه نظم بهتری میگیره .

دوستان خواهشا همه این کار رو بکنند و به بقیه هم توصیه کنند .

*** همه برن تو قسمت پروفایلشون و از قسمت تغییر امضا :
همه دوستان امضاشونو به اینی که من میگم تغییر بدن
و از قسمت پایینش گزینه نمایش در همه پست ها رو انتخاب کنند
و گزینه بروزرسانی امضا رو بزنند .***

بجای امضا =====> منابع درسی رو بنویسید به این صورت

نام درس : منابع مورد استفاده
مثلا : ساختمان داده : کتاب مقسمی انتشارات گسترش علوم
گسسته : گریمالدی انتشارات فلان

اینجوری همه ما میدنیم کی چی میخونه و اگه سوالی رو از اون درس داشتیم میتونیم راحت تر از دوستمون که همون منبع رو داره می پرسیم .

البته ( از ۲۵۵ کارکتر بیشتر نباشه ها )!!!!!!

موفق باشیم ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Iranian Wizard - 15 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ق.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ق.ظ)hirkaniboy نوشته شده توسط:  برا گسسته به جز کتاب+جزوه+ویس یوسفی و گریمالدی (که اصلا با بیانش نمیتونم کنار بیام) چه منبع دیگه ای رو پیشنهاد میدید ؟مثلا واسه مبحث سورها به نظرم هیچکدوم در سطح کنکور نیستند . مدرسان یا پارسه چطورند؟
کتاب گسسته پوران کتاب خیلی خوبیه.فقط مبحث سورهارو خوب و کامل نگفته.واسه یادگیری مبحث سورها میتونید از جلداول کتاب گریمالدی(اون انتشاراتی که ۴جلدیه)و کتاب پارسه استفاده کنید.کتاب پارسه این بخش رو بهتر و کاملتر از پوران توضیح داده.

ولی در کل اگه این تابستون جلد ۱ تا ۳ کتاب گریمالدی(۴جلدی) رو بخونید ،خیلی دیدتون نسبت به مسائل گسسته رو بازتر میکنه.
اگرم خواستید فقط از کتابهای تست استفاده کنید،بنظرم کتاب گسسته آبی پوران + گسسته نارنجی پوران مکمل های خوبی واسه هم هستند.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عباسم - ۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ

گریمالدی بیشتر حل تمریناتش مهمه تا خوندن متن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)fearless نوشته شده توسط:  خیلی وقته که فکر میکنم آیا لازمه این متنو بنویسم یا نه
ولی با شایعات اخیر و تبلیغات دروغین که میبینم واقعا تاسف میخورم و دلم میسوزه برای بچه هایی که با کلی امید میخوان خودشونو برای کنکور آماده کنن، درحالی که عده ای سودجو و به دلایل زیادی که توضیح میدم سعی در منحرف کردن ذهن کنکوری ها به سمتی که هدفشون هست (فقط سود شخصی) دارن.
من رتبم حدودا ۴۰۰ شد، نمی خوام توجیه کنم و بگم تقصیر کسی بوده چون اصلا درس نخوندم و چند سال بود که از درس دور بودم و مهمتر اینکه شاغل بودم و زمان زیادی برای کارم صرف میشد. فقط به قصد آزمایشی امسال شرکت کردم و از الان میخوام خودمو برای سال دیگه اماده کنم.
من یک نصیحت دارم برای تمام کسایی که اونقدر به خودشون اعتماد ندارن که با هر شایعه ای فکرشون بهم میریزه و منتظرن دیگران بگن که چه کار باید انجام بدن، اولین شرط موفقیت اعتماد به خود هست و به قول یکی از اساتید بزرگم از افراد موفق در اون زمینه ای که هدف دارید، راهنمایی بگیرید(مثلا در کنکور از افراد موفق همان سال) نه افراد ناموفق و افراد سودجو
اصلا هدفم تخریب استاد و یا آموزشگاه نیست. تنها دلیل نوشتن این متن تجربه ای بود که بدست اوردم و میخوام منتقل کنم.
من سال قبل فقط به دلیل اینکه درس ها رو فراموش کرده بودم و شاغل بودم و زمان کافی نداشتم، کلاس شرکت کردم چون میخواستم سرعتم برای خوندن بالاتر بره (فقط همین) با اینکه هیچ وقت اعتقاد به کلاس نداشتم و اگر مصاحبه های افراد موفق کنکور رو ببینید اکثرا با خوندن کتاب موفق شدن و کتاب کافیه مگر اینکه دلیل قابل توجیهی برای کلاس رفتن داشته باشید. متاسفانه به دلیل عدم آگاهی و تبلیغات اشتباهی که برای استادان میشد و حتی در همین سایت از سمت کاربران، در کلاس استادی ازجمله دکتر حقیقت و دکتر سید جوادی شرکت کردم ولی به جز تلف شدن زمان محدودی که داشتم هیچ نتیجه ای نداشت. البته نا گفته نماند که من چون دنبال بهترین ها بودم همزمان در یک آموزشگاه دیگر هم با اساتید بسیار خوبی کلاس داشتم و حتی در همین آموزشگاه، ولی به دلیل عدم تبلیغ اسم نمیبرم. وقتی دیدم یک فرد موفق با یک رتبه خوب که از شهری غیر از تهران فقط در یک کلاس استاد شرکت کرده اند و از خیلی اتفاقاتی که برای کنکوری های که در موسسه ای که این استاد حضور داشتند و مدیر گروه بودند، اطلاعی ندارن و برای کنکور آزمایشی ایشان توصیه میکنن خیلی متاسف شدم. ولی خیلی خوبه که این استاد محترم شخصیت خودشون با این بیانیه هایی که دادن معرفی کردن و از طرفی هم کنکوری موفق با این متن بخشی از این تردید ها رو برطرف کردن که جای تشکر داره.

ببخشید من نمیدونم منظورتون از اینکه یه دانشجوی غیرتهرانی که فقط در یک کلاس استاد شرکت کرده اند من هستم یا خیر؟؟ مسلما منظورتون من بودم، چون موضوع من رو ریپلای کردید
من در هیچ کلاسی شرکت نکردم، نه کلاس ایشون و نه کلاس هیچ استاد یا شخص دیگه ای. اگه مصاحبه رو میخوندید من این موضوع رو نوشتم.
به هر حال دوست عزیز ، از من به کرات تو پ.خ خواستند مصاحبه قرار بدم. من هم نزدیک به ۴ ۵ ساعت برای مصاحبه وقت گذاشتم و سعی کردم به بهترین نحو راهنمایی کنم دوستانم رو (البته به اندازه توان و سواد خودم)، همینطور من سعی کردم به تمامی پ.خ ها به صورت مفصل پاسخ بدم و کسی رو بی جواب نذارم، منتی نیست، خیلی هم خوشحالم، چرا که خودم هم همین الان دارم از دوستای خوب مانشتی مثل Densike ویا RAMT1N و یا Amir V کمک میگیرم، خدایی هم خیلی خوب و از صمیم قلب به من پاسخ دادن. برای نیم خط سوال من ۱۰ خط پاسخ میدنHeart، من هم همین تصمیم رو گرفتم که کمک کنم تا کمکم کنند

مطمئنا هر کسی درس خوندنش رو با یه سری کتابا شروع کرده که اگه بخواد اونا رو بگه میشه تبلیغ ولی میشه این رو نگفت؟. ما که از طرف خدا دروس بهم وحی نمیشه که. اگه موسسه دیگری رو هم پیشنهاد میکردم باز هم شما میگفتید مبلغ آن شدید
هر موسسه دیگه رو معرفی میکردم ، مدعی میشدید چرا این؟!

همچنین شما نوشتید "خیلی وقته که فکر میکنم آیا لازمه این متنو بنویسم یا نه"!!!! شما دیروز عضو شدید و امروز هم این متن رو در پست دومتون نوشتید. خیلی وقت دقیقا میشه چقدر؟!!!!
--------
به هر حال من این استاد رو قبول دارم و نباید کلام اشتباه ایشون رو مبنی بر حذف کلی ایشون و کتابهاشون از کنکور گذاشت، چون به ضرر خودمون هست
توی محیط زندگیمون هم چیزهای خوب هست و هم بد. ما باید از عقلمون استفاده کنیم و خوبیها رو انتخاب کنیم و از بدی ها فرار کنیم. از کتابای ایشون استفاده کنید و کلاسهاشون و حرفاشون رو خیلی آروم رد کنید (البته من کلاساشون نبودم و نمیدونم خوب هست یا بد)

اگه بنا به این باشه که شما به طور غیرمستقیم و از طریق تاسف خوردن برای من، بخواید من رو با نزدیک به ۴۰۰ تا پستی که گذاشتم، مبلغ ایشون فرا بخونید، فکر میکنم خود شما با دو پستی که گذاشتید و ثبت نامی که دیروز داشتید، برای تخریب این استاد و بالا کشیدن استاد یا اساتید رقیب ایشون شایسته ترید.

من همچنان کتاب شبکه قدیمی حقیقت (جدیدش لازم نیست) + سیستم عامل ایشون و همینطور تستهای تالیفی ایشون رو که توی مصاحبه قرار دادم به دوستان توصیه میکنم، تستهای تالیفی هم کاملا رایگان هست نیازی به خریدشون نیست که بخوام تبلیغشون کنم.

در مورد آزمون هم گفتم به نظر من آزمونهای مدرسان یا آزمونهای موسسه ایشون. آزمونهای پارسه رو اصلا توصیه نمیکنم و سایر موسسات هم واقعا آزمونهای تخصصی برای رشته ما برگزار نمیکنن. مثلا سنجش یا اومده تست های سال پیش رو داده یا اومده متن کتاب رو به صورت جای خالی سوال کرده که افتضاحه، من حتی حاضر نمیشدم تستهای سنجش رو دانلود کنم که برسه به حل و یا دادن آزمونش. پس من انتخاب دیگه ای نداشتم.

در ضمن این استاد تا دیروز خوب بود و توی تمام تاپیک ها برای درس سیستم عامل نوشته شده فقط حقیقت، حالا با یه جمله بد شدن؟!

دوستان سعی کنید حتی از اساتید بد هم استفاده کنید، هدفتون قبولی در کنکور باشه و نه تعصب یا دشمنی با یه استاد

اگه کلامی گفتم صرفا دفاع از خودم بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeed.r - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ

سلام.
اقا یه سوال...
من الان بودجه بندی پارسه برای ازمون هاشو دانلود کردم.
مشکل اینجاست که اون فصلهایی که اونا نوشتن تو کتابهایی که من خریدم نیست .Huh
الن من چه جوری پیش برم؟؟؟؟؟؟Exclamation
میشه دوستان با تجربه راهنمابی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Blush

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Pure Liveliness - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ)saeed.r نوشته شده توسط:  سلام.
اقا یه سوال...
من الان بودجه بندی پارسه برای ازمون هاشو دانلود کردم.
مشکل اینجاست که اون فصلهایی که اونا نوشتن تو کتابهایی که من خریدم نیست .Huh
الن من چه جوری پیش برم؟؟؟؟؟؟Exclamation
میشه دوستان با تجربه راهنمابی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Blush
سلام
هست. شاید جا به جا باشه. یه نگاهی کنید دوباره. Smile اگه نبود بیاید بگید کدوم مبحث پارسه توی کدوم کتاب نیست.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fearless - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)fearless نوشته شده توسط:  خیلی وقته که فکر میکنم آیا لازمه این متنو بنویسم یا نه
ولی با شایعات اخیر و تبلیغات دروغین که میبینم واقعا تاسف میخورم و دلم میسوزه برای بچه هایی که با کلی امید میخوان خودشونو برای کنکور آماده کنن، درحالی که عده ای سودجو و به دلایل زیادی که توضیح میدم سعی در منحرف کردن ذهن کنکوری ها به سمتی که هدفشون هست (فقط سود شخصی) دارن.

ببخشید من نمیدونم منظورتون از اینکه یه دانشجوی غیرتهرانی که فقط در یک کلاس استاد شرکت کرده اند من هستم یا خیر؟؟ مسلما منظورتون من بودم، چون موضوع من رو ریپلای کردید
من در هیچ کلاسی شرکت نکردم، نه کلاس ایشون و نه کلاس هیچ استاد یا شخص دیگه ای. اگه مصاحبه رو میخوندید من این موضوع رو نوشتم.
به هر حال دوست عزیز ، از من به کرات تو پ.خ خواستند مصاحبه قرار بدم. من هم نزدیک به ۴ ۵ ساعت برای مصاحبه وقت گذاشتم و سعی کردم به بهترین نحو راهنمایی کنم دوستانم رو (البته به اندازه توان و سواد خودم)، همینطور من سعی کردم به تمامی پ.خ ها به صورت مفصل پاسخ بدم و کسی رو بی جواب نذارم، منتی نیست، خیلی هم خوشحالم، چرا که خودم هم همین الان دارم از دوستای خوب مانشتی مثل Densike ویا RAMT1N و یا Amir V کمک میگیرم، خدایی هم خیلی خوب و از صمیم قلب به من پاسخ دادن. برای نیم خط سوال من ۱۰ خط پاسخ میدنHeart، من هم همین تصمیم رو گرفتم که کمک کنم تا کمکم کنند

از اینکه زحمت کشدید و وقت گذاشتید ابتدا تشکر میکنم
ولی چند نکته رو لازمه بگم
اول اینکه برای خوندن پست های منشت لازم نیست عضو باشید فقط برای دیدن لینک ها و داونلود فایل ها نیاز به عضو شدن هست.
و شما که به تاریخ عضویت هم نگاه کردید بدونید احتمال داره یک نفر نام کاربری و ... یادش بره و مجبور بشه دوباره عضو بشه البته که من عضو نبودم چون فقط یک بار سال قبل برای خوندن پست هایی که برای معرفی اساتید بود اومدم
من از طریق کانال دکتر که گفته بودن مصاحبه شما تو منشت هست بعد مدتها اومدم مصاحبه شما رو بخونم برای کمک به امسال خودم
و یادم اومد که پارسال خودم تو همین روزا وقتی اصلا منشت رو نمیشناختم برای کلاس خوب search کردم و منشت رو دیدم و نظرات دوستان رو
و چون از کلاس این تجربه ها رو به دست اوردم و دیدم این استاد با شایعه پراکنی میخوان به هدف های خودشون برسن و تشویش ایجاد کردن که کلیه کتاب بد هستن مصمم شدم که که همه چیز رو بگم. ایشون ابتدا گفتن کلیه کتاب بد هستن (حتی کتاب خودشون!) ولی بعد پیامشون رو پاک کردن که کتاب خودشون چاپ جدید نیاز داره.
دلیل اینکارو یکی از منشتی ها طبق لینک زیر توضیح دادن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در ضمن ایشون در کانالشون در قسمت معرفی رتبه های برتر که در کلاس تست و نکته حضور داشته اند، کارنامه شما رو هم گذاشته بودند و بعد هم که گفتند مصاحبه بخونید و ...
و این تصور بوجود اومد که شما کلاس ایشون رو در شیراز بودید.
ویک موضوع دیگه اینکه من اصلا نگفتم کتاب ایشون بده و برعکس گفتم طبق گفته های افراد موفق برای خوندن کتاب راهنمایی بگیرید. من گفتم کلاس درس ایشون بد بود (نه تست و نکته چون شرکت نکردم و ایشون وظیفه داشتن در همون کلاس درس تست حل کنن نه اینکه کم کاری کنن و دانشجو مجبور بشه تا لحظه اخر کلاس بره که جا نمونه!!!) و نه هیچ چیز دیگری و هیچ اسمی از اساتید خوب نیوردم که متهم به تبلیغ اساتید بشم و این متنم فقط بابت تشویشی بود که این استاد ایجاد کرده بودند که مانع بشن از خرید کتاب ها و یا هر هدف کثیف دیگری

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ

دوستان اگه این بحث بی فایده رو تموم کنید خیلی خوبه اگه هم مشکلی دارین میتونید با پیام خصوصی دادن به هم مشکل رو حل کنید چرا تو گروه مطرحش میکنید . تا الان شاید حرفایی که زدین گاها هم مفید بوده باشه اما از این به بعدش دیگه داستان داره الکی کش میخوره .

موفق باشیم ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fearless - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۴۱ ب.ظ)hrouhizadeh نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)sixsixsix م'۴۱۳۶۹۸ نوشته شده توسط: [quote='fearless' pid='413549' dateline='1467628642']
خیلی وقته که فکر میکنم آیا لازمه این متنو بنویسم یا نه
واقعا یکی از چرت ترین تحلیل ها رو در مورد امتحان ارشد امسال از شوا میشنوم شما یا معنی شباهت و تخمین رو نمیدون . یا سوالای کنکور امسال رو ندیدین.
اینکه میگین کلاس سیستم دکتر حقیقت خوب نبود چطور به این نتیجه رسیدین؟ شما سولای ایتی و کامپیوتر امسال رو دونه بع دونه بنویس من تک تک شباهت ها رو براش از کتاب یا جزوه ایشوپ تو کانال ریپلای میکنم
دکتر حقیقت اگه حتی از ۱۰ ساعت کلاس ۸ ساعتش رو درس نده همون ۲ ساعت به انداره ۲۰۰ ساعت اساتید و کتابای دیگه میارزه
ولی در مورد دکتر سیدجوادی. این موضوع رو همه میدونن نشستن سر کلاس ایشون یه پایهه فوی و البته هوش بالایی میخاد. ایشون کل تستا رو از سال ۸۱ به بعد حل کردن و شاید یکم یکی دوسال اخر وقت نشد که البته خیلی هم مهم بود من خودم سر کلاس ایشون بودم و سر جلسه حرفاشون تو گوشم بود. تونست . سر جلسه به ۳ تست الگوریتم درست جواب بدم

و در مورد ازمون شما مثلا تو درس سیستم یا شبکه کیو از دکتر حقیقت حرفه ای تر میدونین که سوال طرح میکنن ؟؟؟ یا ساختمان استاد طورانی ؟؟؟ اگه میشه بگید اسمشونو که. ماهم بدونیم ؟!!!

من خودم امسال رتبم ۱۲۵ هوش شد. کارنامه م رو هم توی مانشت گذاشتک
کتاب سیستم عامل مثل کتاب دکتر قطعا قطعا بهترین و کاملترین کتاب ممکن توی بازاره. ایشون مثالهایی سر کلاس میزنن که توی ذهن دانشجو بمونه. گیریم که سرکلاس هر بار بحث میکنن و حرفایی خارج از محدوده درسی میزنن. من ویس ایشون رو دارم ۷۲ ساعت سیستم درس میدن ایشون
به فرض که ۲۲ ساعتش هم حرف خارج درسی باشه. ولی حرف زدن از مولانا رو شما وقت تلف کردن میدونی ؟؟ یه کنکوری چقدر از وقتشو توی یه سال میزاره پای حرفای روزانه ای که شاید کمترین ارزش رو هم نداشته باشه ؟؟ به نظر من کسی که حرف زدن از مولانا و شمس رو اتلاف وقت میدونه شعور ارشد نداره و همون بهتر که نیاد سرکلاس ایشون
خودتون فضاوت کنید که ۲۰ ساعت حرف مولانا و ۵۰ ساعت حرف سیستم !!! کلاس ایشون از این دو با هم تشکیل شده بنظرم تو سیستم عاما حتی استادی تو ایران نزدیک به ایشونم نیست.

خواهش میکنم نخوندن خودتون رو به پای استادا نندارین این جوی که راه میفته فقط و فقط به ضرر بچه هاست. وگرنه همه این اساتید به اندازه ای پول. دارن که کمی. ریزش دانشجو تاثیری روی زندگیشون نداشته باشه

ابتدا به شما توصیه میکنم متن رو یک بار با دقت بخونید بعد جواب بدید.
اولا گفتم من درس نخوندم و کسی مقصر نیست و این به موضوعی که مطرح کردم و توضیح در مورد شایعه ایشون بود ارتباطی نداشت و فقط خواستم خودمو معرفی کنم
در ضمن اصلا اسمی از کتاب ایشون نیوردم که بگم بد هست و خودم اعتقاد دارم که خوبه پس لطفا نخونده جواب ندید.
کلاس کنکور فقط جای درس هست نه شعر وشاعری که به قول شما ۲۰ ساعت شعر بود !!!!!!!!! ولی در حقیقت ۷۰ درصد بود و ای کاش فقط مولانا بود!!!!!!!! گفتم حاشیه سازی و بماند که دعوای با دانشجویان و اخراج آنها و خیلی مسایل دیگر هم بود که صدای ایشون موجود هست.
و در مورد کلاس استاد سید جوادی که میگید هوش بالا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمیدونم شما در چه سطحی بودید ولی جزوه ایشون رو دارم فکر نمیکنم کسی وجود داشته باشه که جزوه ایشون رو نفهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!! حداقل که کلاس درسشون بدین شکل بود.
در ضمن من نامی از استاد طورانی و ... نزدم و ایشون یا هر استاد دیگری رو نمیشناسم چون نه کلاس ایشون رو بودم نه در مورد بقیه استادا نظر دادم یا تبلیغ و هر چیز دیگری لطفا اگر نظری میدهید قبل از آن بدقت مطالعه بفرمایید.
هدفم فقط این بود که از تشویشی که ایشون با هر هدفی ایجاد کردند جلوگیری کنم.