تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroushsh - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  دوستان فکر کنم حق با شماست ، من یه نکته رو فراموش کرده بودم در مورد اسکنر تحلیل گر لغوی

ای وای ، ای خدا

تحلیگر لغوی هست ، قسمت اسکنر تشخیص میده که جز کلمات کلیدی هست و خطا میده که از روش panic mode هم میشه برای رفع خطا استفاده کرد

ای لغوی خدا لعنتت کنه ، وای

حق با mmm1374 ، عجب اشتباه بدی کردم

دوستان ممنون که اشاره کردن به اسکنر

ای وای ، چه سوالی رو غلط زدم
من که برای کنکور چیزی نخوندم ولی جستجو کردم داخل گوگل خطای نحوی یک سایت نوشته بود کلمات کلیدی!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  یعینی هیشکی اینجا جواب برف پاکن رو نمیدونه !! من فکر میکردم سوال ساده ای هست من روش گیر کردم !
هر چ
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  یعینی هیشکی اینجا جواب برف پاکن رو نمیدونه !! من فکر میکردم سوال ساده ای هست من روش گیر کردم !

هر چی سوالات تخصصی هوش هوش مصنوعی آسون بودن هوش نرم افزار سخت بود

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ

آخرین سوال مدار منطقی بچه ها که یک XOR ی بود که Not شده بود ( XNOR ) تابعش ماکسترم میشده پس خود به خود دو تا گزینه رد میشده که به صورت مینترم بود ، بعد میموند دو تا گزینه ماکسترم که الان یادم نیست اون دو تا گزینه ها چی بودن

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۹ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  یعینی هیشکی اینجا جواب برف پاکن رو نمیدونه !! من فکر میکردم سوال ساده ای هست من روش گیر کردم !
هر چ

هر چی سوالات تخصصی هوش هوش مصنوعی آسون بودن هوش نرم افزار سخت بود

من سوالات هوش گرایش هوش مصنوعی و رباتیک رو زدم ، فقط هوشش رو ، چون برای گرایش هوش نرفته بودم ولی چون سوالات دروس دیگه گرایش هوش سخته اکثر بچه ها نمیزنن مدار الکتریکی و ریاضیاتش رو و بیشتر همون هوشش رو میزنن منم فقط هوشش رو زدم ، اون سوال حرص هرس آلفا بتا آسون بود ، میشد آخرین گزینه که خیلی طول دراز بود ، گزینه چهارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ

اون سوال کلید کاندید پایگاه داده میشه هر دوتا.. AB و AD
چون AB اول C رو تولید می کرد پس کلیده. بعد D هم B رو تولید می کرد. پس می تونه جایگزین B بشه.
میشه هردوتاش

اون سوال هوش هم من زدم واکنشی ساده با این استدلال که برف پاک کن احتیاح به حالت درونی نداره. یه سنسور داره که وقتی شیشه خیس شد پاکش می کنه. احتیاجی به دونستن حالت قبلی محیط نداره. نمی دونم درست فکر کردم یا نهHuh

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ

ساختمان گسسته اون سوال اعداد اول رو نزدید ؟؟ بی نهایت میشد یا متناهی ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  اون سوال کلید کاندید پایگاه داده میشه هر دوتا.. AB و AD
چون AB اول C رو تولید می کرد پس کلیده. بعد D هم B رو تولید می کرد. پس می تونه جایگزین B بشه.
میشه هردوتاش

اون سوال هوش هم من زدم واکنشی ساده با این استدلال که برف پاک کن احتیاح به حالت درونی نداره. یه سنسور داره که وقتی شیشه خیس شد پاکش می کنه. احتیاجی به دونستن حالت قبلی محیط نداره. نمی دونم درست فکر کردم یا نهHuh

اون کلید پایگاه داده درسته ، برف پاک کن کلا سوال اشتباهی بوده ، درسته که عامل واکنشی نیاز به حالت داخلی نداره اینکه حتما درسته ولی کجا برف پاک کن سنسورش احساس برف میکنه و خود به خود کار میکنه ، برف پاک کن هم انسان میزنه که کار کنه ، اصلا نگفته برف پاک کن چطوری کار میکنه ، سوالش مورد داره ، بهتره که اصلا کسی بهش جواب نمیداد این سوال خیلی منفی میزنن به صعود کسایی میشه که جواب ندادن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۴ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  اون سوال کلید کاندید پایگاه داده میشه هر دوتا.. AB و AD
میشه هردوتاش

برف پاکن ماشین که به صورت اتومات پاک نمیکنه( مثلا ترموستات ابگرمکن اتومات عمل میکنه ).بعد برای اینکه واکنشی ساده باشه باید مشاهده پذیر کامل باشه ..به این دلایل من ساده نزدم... حالا شاید جواب ساده باشه نمیدونم

بعد برف پاکن ماشین با ربات برف پاکن بنظرم فرق میکنه ! ربات برف پاکن میتونه یه دستکاهی باشه رو زمین !

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroushsh - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ

در مورد خطای لغوی!!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ

بچه ها اون سوال سیستم عامل

یکی مونده به آخرین سوال ، turnaround time زمان برگشت کار میشد ۷/۲ ، که کلا اون دو تا گزینه دیگه که ۶/۲ بودن رد میشد بعد هم میومند زمان انتظار ( Awaiting time ) که الان یادم نیست ۱۶ میشد یا ۱۷ ولی من گزینه یک رو زدم و یادم نیست گزینه یک زمان انتظارش ۱۶ بود یا ۱۷ ولی زمان برگشت کار قطعا ۷/۲ میشد ، همون الگوریتم کوتاهترین زمان باقی مانده که به صورت غیر انحصاری هم داده شده بود ( Preemptive )

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۶ ب.ظ

من این طوری فکر کردم منظورش یه برف پاک کن هوشمند نصب شده روی ماشینه
وگرنه این برف پاک کنای عادی رو که خب معلومه آدم می زنه. اینا اصلا هوشمند نیستن!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)soroushsh نوشته شده توسط:  در مورد خطای لغوی!!!

این پاسخ کدوم کتاب هست ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال
اگر یادتونه خواهش میکنم جواب بدید
من تعداد سوالا ترتیبشو یادم رفته جوابامو باخودم اوردم میخوام ببینم چکار کردم اینقدر که وقت کم بود فقط تند تند زدم یادم نیست از هر درس چنتا بود
ریاضی ۲۰ تا هر کدوم ۵تا
داده ۵ الگوریتم ۵ نظریه ۴ منطقی ۵ معماری ۴ سیستم ۳ شبکه ۴
کامپایلر ؟ داده ؟ هوش
کامپایلر ۶ تا بود
پایگاه و هوش هر کدوم ۷ تا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)soroushsh نوشته شده توسط:  در مورد خطای لغوی!!!
عجب سوالی شد این
کلمات کلیدی جزو تحلیل لغوی است

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroushsh - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۶ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)soroushsh نوشته شده توسط:  در مورد خطای لغوی!!!

این پاسخ کدوم کتاب هست ؟
مدرسان شریف - ساختار کامپایلرها

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroushsh - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  بچه ها اون سوال سیستم عامل

یکی مونده به آخرین سوال ، turnaround time زمان برگشت کار میشد ۷/۲ ، که کلا اون دو تا گزینه دیگه که ۶/۲ بودن رد میشد بعد هم میومند زمان انتظار ( Awaiting time ) که الان یادم نیست ۱۶ میشد یا ۱۷ ولی من گزینه یک رو زدم و یادم نیست گزینه یک زمان انتظارش ۱۶ بود یا ۱۷ ولی زمان برگشت کار قطعا ۷/۲ میشد ، همون الگوریتم کوتاهترین زمان باقی مانده که به صورت غیر انحصاری هم داده شده بود ( Preemptive )
این فکر کنم بشه ۱۶ و ۷/۲ البته گزینه ۱۴ و ۷/۲ هم داشت فکر کنم درست یادم نیست