تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ)soroushsh نوشته شده توسط:  سوال یک زبان می شد risk?

بله سوال بعدی هم میشد advent یعنی ظهور ، پیدایش

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  [تصویر:  435922_4755.png]
دوستان جواب این سوال رو چی زدید؟

من بین ۲ و ۴ شک داشتم، ولی ۲ رو زدم

به احتمالی گزینه ۲ هست ، چرا بخواد از پیوند طبیعی کامل استفاده کنه که هزینه خیلی بالایی هم داره ، از اونجایی که همه کتاب ها باید انتخاب بشن و فقط اونایی که مد نظر نیستن حذف بشن پس تقسیم داریم

پس گزینه هایی که تقسیم توشون نیست که قطعا حذف میشن ، و بین ۲ و ۴ به احتمال ۹۰ در ۱۰۰ گزینه ۲ درسته

همین سوالا ، سوال هایی بود که من فکر کنم علامت زدم تو دفترچه که آخر سر وارد پاسخنامه کنم ولی به دلیل اینکه وقتم تموم شد فراموش کردم واردش کنم

ای خدا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ)soroushsh نوشته شده توسط:  سوال یک زبان می شد risk?
کانال زیر ذره بین پاسخ زبان همه گرو ه ها رو گذاشتن

ادرسش؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۴ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
کانال زیر ذره بین پاسخ زبان همه گرو ه ها رو گذاشتن

ادرسش؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ ب.ظ

جواب سوالات نظریه:
۶۱ = ۴
۶۲ = ۴
۶۳ = ۳
۶۴ = ۴
نظرتون چیه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۵ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  

بله سوال بعدی هم میشد advent یعنی ظهور ، پیدایش

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  [تصویر:  435922_4755.png]
دوستان جواب این سوال رو چی زدید؟

من بین ۲ و ۴ شک داشتم، ولی ۲ رو زدم
اخه فعل سوال منفی
توسوال هایی که من بررسی کرده بودم همه سوال های دارای فعل منفی رو با تفریق حل میکرد
بازم دوستان بیان بگن چه گزینه ای زدن

به احتمالی گزینه ۲ هست ، چرا بخواد از پیوند طبیعی کامل استفاده کنه که هزینه خیلی بالایی هم داره ، از اونجایی که همه کتاب ها باید انتخاب بشن و فقط اونایی که مد نظر نیستن حذف بشن پس تقسیم داریم

پس گزینه هایی که تقسیم توشون نیست که قطعا حذف میشن ، و بین ۲ و ۴ به احتمال ۹۰ در ۱۰۰ گزینه ۲ درسته

همین سوالا ، سوال هایی بود که من فکر کنم علامت زدم تو دفترچه که آخر سر وارد پاسخنامه کنم ولی به دلیل اینکه وقتم تموم شد فراموش کردم واردش کنم

ای خدا
منم نظر شما رو دارم هر جا که حرف از نفی است عملگر تفاضل میدرخشد تو کتاب کیوانپور هم نوشته
ولی من گزینه ۴ رو زدم بین ۱ و۴ به نظرم ۴ کاملتر اومد زدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ

جواب سوال ۱۲۸ هوش ، گرایش هوش و رباتیک در پیوست زیر ، فکر کنم این درست باشه ، نظر شما چیه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ

[/quote]
اخه فعل سوال منفی هست و من تو همه سوال هایی که تا الان بررسی کردم همه افعال منفی رو با تفریق پاسخ داده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  جواب سوال ۱۲۸ هوش ، گرایش هوش و رباتیک در پیوست زیر ، فکر کنم این درست باشه ، نظر شما چیه ؟
من این سوال رو نزدم حقیقتش
ولی اون سوالاتی که در پستای قبلی گذاشتم کاملا تضمینی و درست هستند چون دقیقا تستای تالیفی دکتر فیلی توی کتاب نصیر بودن که کپی کپی اومدن تو کنکور

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ

دوستان سوالات هوش رو هم کاش بررسی کنیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ

جواب سوال ۱۰۶ به نظرم گزینه ۲ صحیح هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ

سوال هرس آلفا بتا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ

راستی اون سوال پایگاه... نگاشت E/C
اون چی بود اصلا؟
من نخونده بودم در موردش تا حالا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۵ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  سوال هرس آلفا بتا
گزینه ۲

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  راستی اون سوال پایگاه... نگاشت E/C
اون چی بود اصلا؟
من نخونده بودم در موردش تا حالا
منم نزدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ

کلید ABDE