تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ

دوستان این گرافه گزینه چند میشد؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  راستی اون سوال پایگاه... نگاشت E/C
اون چی بود اصلا؟
من نخونده بودم در موردش تا حالا

۳ درست هستش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroushsh - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ

۶۵ میشه گزینه ۴؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  سوال هرس آلفا بتا

نه اشتباهه
از اون سمت فقط D هرس میشه
ولی از شاخه سمت راست GHL
میشه گزینه ۲

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  کلید ABDE

ABE صحیح هستش. D مولفه اضافی هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  راستی اون سوال پایگاه... نگاشت E/C
اون چی بود اصلا؟

۳ درست هستش

اصلا مربوط به کدوم مبحثه؟
تو کدوم کتاب در موردش توضیح داده؟
تو پارسه که نبودSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۹ ب.ظ

نه اشتباهه
میشه گزینه ۲

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ)soroushsh نوشته شده توسط:  ۶۵ میشه گزینه ۴؟

به نظرم ۳ صحیحه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  کلید ABDE

ABE صحیح هستش. D مولفه اضافی هستش

آره اینم D اضافه ست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۳ ب.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  راستی اون سوال پایگاه... نگاشت E/C
اون چی بود اصلا؟

۳ درست هستش

تو پارسه که نبودSad
گزینه ۱ که اصلا اشتباهه به دلیل اینکه جلوی group by باید نام ستونی بیاد که توی select ه س
گزینه ۲ هم که اصلا شرط نداره
گزینه ۴ هم که sum دومی توی جای نامناسبی اومده
پس میمونه گزینه ۳ خودم هم ۳ زدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۲ ب.ظ

تو پارسه که نبودSad
[/quote]

مبحث خاصی نیستش
شما گزینه ها رو اگر نگاه کنید، متوجه میشید که ۱، ۲ و ۴ دستور sql ای که نوشتند کاملا اشتباه هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ

ABE

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ

جواب؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ

توضیح هرس درخت ، هر دو هرس هرس نوع بتاست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ ب.ظ

سوال ۸۷ رو چی زدین؟