تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۶ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان این گرافه گزینه چند میشد؟

SADEFG

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  جواب؟

۱

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - oceanic_sky - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۸ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)oceanic_sky نوشته شده توسط:  ساختمان داده و الگوریتم که خوب بود.گسسته کنکور آی تی کمی مفهومی بود ولی همه بچه هایی که کتابهای آبی و نارنجی پوران رو خونده بودن داده الگوریتم رو جواب داده بودن.

ببخشید داده الگوریتم کدوم گروه ؟ ای تی یا نرم افزار

هردوگروه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۸ ب.ظ

سوال ۹۸ رو چی زدید دوستان؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  جواب؟

من گزینه ۱ زدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  جواب؟

من گزینه ۱ زدم
من خودم هم ۱ زدم جمله اش منفیه
این سوال چطور؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  

من گزینه ۱ زدم
این سوال چطور؟

به نظرم ۴ درسته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ

تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

سوال ۴۹ هم میشه رگرسیون؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

آره توالی میشد

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

سوال ۴۹ هم میشه رگرسیون؟

بتا

یعنی هیشکی پیدا نمیشه مدیریت ها رو بزاره اینجا چک کنیم ای خدا دارم خل میشم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  

من گزینه ۱ زدم
این سوال چطور؟

به نظرم ۴ درسته
منم شک بر ۳ و ۴ بود آخر ۳ رو زدم ولی احتمالا همون ۴ شما درست باشه
این چطور ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۰ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

آره توالی میشد

سوال ۴۹ هم میشه رگرسیون؟

بتا

بتا رو من هیچ جای کتاب ندیدم Confused Huh Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

آره توالی میشد

سوال ۴۹ هم میشه رگرسیون؟

بتا

اون سوال فکر کنم میشه پذیرش چون بتا زیر مجموغه پذیرشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  منم شک بر ۳ و ۴ بود آخر ۳ رو زدم ولی احتمالا همون ۴ شما درست باشه
این چطور ؟

سوال ۱۱۳ = گزینه ۴

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ

این؟[attachment=21758]

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmbt - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  توضیح هرس درخت ، هر دو هرس هرس نوع بتاست

من با این جواب مخالفم ، دلیلش هم اینه گره I وقتی اطلاعاتش رو برای گره پدرش یعنی M میفرسته که دو تا فرزندش رو دیده باشه و به خواد برگشت کنه . نه با دیدن مقدار ۶ از A .