تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  این؟

گزینه ۳ صد در صد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  این؟

من گزینه ۱ زدم، ولی مطمئن نیستم که درسته یا نه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ

این چطور؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ

دوستان لطفا درصد هاتونو بزارید با تخمین

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  این چطور؟

سوال ۱۰۵ = گزینه ۳

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ

what???

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  what???

۱۰۲= گزینه ۲

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۵ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  توضیح هرس درخت ، هر دو هرس هرس نوع بتاست

این جواب شما وقتی درسته که بازه داشته باشیم
وگرنه الگوریتم که نمی دونه ۶ حداقل مقداره. اون به صورت عمقی درختو می سازه و تا به یه شاخه نرسه نمی تونه مقدارشو ببینه.
گره M مقدار ۶ رو اول می گیره. بعد با دیدن مقدار ۸ برای گره J چون این گره M دیگه بیشتر از ۶ رو نمی پذیره و گره J هم کمتر از ۸ رو نمی گیره، D هرس میشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  what???

۱۰۲= گزینه ۲
این چطور؟؟؟
گزینه ۱ ش که واقعا ضایع بود که نیس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  what???

۱۰۲= گزینه ۲
این چطور؟؟؟
گزینه ۱ ش که واقعا ضایع بود که نیس

۱۰۶ = گزینه ۲

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

سوال ۴۹ هم میشه رگرسیون؟
اگه به کتاب پارسه نگاه کنین نمودار توالی ترتیب موقتی بین پیغام ها رو نشون میده نه تعامل
نموادر همکاری تعامل بین اشیا رو نشون میده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ

اینم چطور؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۵ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  جواب؟

من گزینه ۱ زدم
من خودم هم ۱ زدم جمله اش منفیه
این سوال چطور؟

به نظرم ۴ درسته
منم شک بر ۳ و ۴ بود آخر ۳ رو زدم ولی احتمالا همون ۴ شما درست باشه
این چطور ؟
من ۲ رو زدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱ ب.ظ

نه همیلا خانم غلطه جوابتون
اون علامت مساوی که پیش بزرگتر زده ینی LL(1 هم هس در حالی که LL1 نیس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  اینم چطور؟

سوال ۱۰۹ = بین ۲ و ۴ شک داشتم ولی ۲ رو زدم