تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۴ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  اینم چطور؟

سوال ۱۰۹ = بین ۲ و ۴ شک داشتم ولی ۲ رو زدم
من نظرم اینه چون سوالش نفی هس پس باید عملگر تفاضل بکار ببریم و چون جمله ی گزینه ی ۴ کاملتر و پیوند داده شده گزینه ۴ بهتره اون رو زدم انشالله که درست باشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ

سوال ۵۱ ای تی چی میشه. اولین سوال مهندسی نرم افزار
و سوالی که گفته کاربرد ERD چیه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۰ ب.ظ

گزینه های دفترچه ای تی انگار جاب جا شده اینطور نیس؟؟؟؟؟؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ

وای مگه ازمون اعتبارسنجی آزمون پذیرش نمی شد؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sepideh96 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ب.ظ)soroush_a نوشته شده توسط:  چرا حتی بعد از شروع آزمون هم هیچ اطلاع درباره زمان ندادند؟!
افرادی مثل من نتونستن بفهمن که فقط زمان یک دفترچه رو دارن و زمان دفترچه دوم برای نرم افزاری ها نیست.
سنجش، زحمات یک سال خیلی از دانشجو ها رو نه از روی نادانی بلکه از قصد به هدر داد و از این ازمون هیچگونه رتبه بندی ای رو نمیشه عاقلانه دونست.
من نمیدونم جواب این دانشجوها رو میخوان چجوری بِدن و نمیدونم چه کسی پشت این تصمیم گیری ها هست و چرا هنوز هم همون فرد هست.
به هر حال اتفاقی است که افتاده (البته فقط تو ایران چنین اتفاقی میوفته). حال با توجه به اینکه اعتراض، منجر به سودی برای کنکوری های امسال نمیشه، بهترین گزینه پیش روی ما چیست؟ ایا اعتراض ما میتونه سودی برای آینده داشته باشه؟ یا کلا بیخیال کنکور امسال بشیم؟

زمانیکه حق تون رو میخورند اعتراض بدید. مهم نیست تاثیر داره یا نه فقط بگید تا بفهمن احمق نیستیم میفهمیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۹ ب.ظ

به جز گزینه ها که جابه جا هست. انگار ترتیب سوالات هم فرق می کنه درسته؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۳ ب.ظ

اره گزینه ها جا ب جا شده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ

میانگین درصدای من تقریبا ۳۰ شده

متاسفانه حالا که سولارو دیدم یه سری اشتباهات بزرگ داشتم
حق من از روزی ۱۰ ساعت خوندن این نبود خیلی ناامید شدم. تازه دومین سال هم بود کاش پارسال با همون رتبه انتخاب رشته میکردم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ

یعنی اون سوال کلید کاندید فقط AB میشه یا ab ad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ

اون سوال ۱۱۳ ضرب دکارتی مطمن هستید درست زدید چون خودم هم با شک همون گزینه ی۳ که شما زدید منم زدم
میخوام ببینم مطمن هستید شادی بعد از گل کنم خخخ
سوال ۱۱۳ رو دوستان کسی مطمن هست که کدوم گزینه میشه؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sepideh96 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۰ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۲ ب.ظ)great.ocean نوشته شده توسط:  
اون سوال ۱۱۳ ضرب دکارتی مطمن هستید درست زدید چون خودم هم با شک همون گزینه ی۳ که شما زدید منم زدم
میخوام ببینم مطمن هستید شادی بعد از گل کنم خخخ
سوال ۱۱۳ رو دوستان کسی مطمن هست که کدوم گزینه میشه؟؟؟

تو کتاب دکتر کیوان پور هست
که اگر اشتراک نداشته باشن میشه ضرب دکارتی درسته؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ ب.ظ

دوستان کسی میدونه جواب سوال سیستم عامل کارایی پردازنده چند میشه؟ گروه ای تی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ ب.ظ

سلام دوستان یک سوالی داشتم خواهشا افرادی که تجربه دارند جواب بدهند چون خیلی برام مهم هست ایا کسی تجربه استفاده از جزوات وویس های سیستم عامل اقای ارسطو خلیل فر را دارد ؟ اگر بله میشه روی ان حساب کرد
ممنون میشوم جوابم را بدهید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۰ ب.ظ

من ۱۰ سوال اول زبان رو جواب دادم حالا میبینم اشتباههه Sad