تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۰ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  من ۱۰ سوال اول زبان رو جواب دادم حالا میبینم اشتباههه Sad

به نظرتون میانگین درصد چقدر خوبه واسه امسال

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ

من بعد ۶ سال دوری از درس کنکور شرکت کردم دیر هم شروع کردم
دروس مشترک رو بجز مهندسی نرم نتونستم اونقد بخونم.
ولی واسه مدیریت و تخصصی خوب خونده بود
در کل بگم واقعا نمیتونم نظر بدم در اینمورد. چون تو جو درس نبودم. بعد این همه دانشجویی که کنکور میدن....

دوستانیی که تلگرام دارن هیچکدوم از اساتید جواب ندادن تا حالا یکم مطمعن بشیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۵ ب.ظ

ان شا الله جبران نواقص کنیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - arash691 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام دوستان یک سوالی داشتم خواهشا افرادی که تجربه دارند جواب بدهند چون خیلی برام مهم هست ایا کسی تجربه استفاده از جزوات وویس های سیستم عامل اقای ارسطو خلیل فر را دارد ؟ اگر بله میشه روی ان حساب کرد
ممنون میشوم جوابم را بدهید.

قصد تخریب کسی و ندارم ، فقط از جنبه علمی میگم

ایشون از کتاب اساتید دیگه کپی میکنه ، کتاب هوش مصنوعی ایشون خیلی غلط علمی داره و تو پاسخ به سوالات فقط میخواد به کلید سنجش برسه که اون چی گفته یجوری بر همون اساس جواب بده

جزوات سیستم عامل و شبکه کپی کتاب های دیگه هستش

فقط ایشون خوب بلدن بنویسن ولی ارزش علمی نداره کاراشون

برای دروس سیستم عامل و پایگاه داده فقط پارسه خوبه

هوش مصنوعی هیچ کتاب خوبی نداریم ، البته تست های تالیفی دکتر فیلی که تو کتاب نصیر هستش و حتما" بخونید امسال بدون هیچگونه تغییری ازش سوال دادن ( فصل ارضای محدودیت ) و هرس الفا بتا

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ

دوستان به نظرم وایستید یا جواب سنجش بیاد یا اساتید دیگه جواب هارو اعلام کنن , چون من خودم با اینکه زیاد بلد نیستم میتونم بعضی از جواب هایی که دادید رو مثال نقض براش بیارم و رد کنم . اینجوری فقط استرستون بیشتر میشه و اعصابتون داغون میشه . فکر کنم تا فردا اساتید جواب هارو کم کم بزارن پس عجله نکنید Heart

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۳ ب.ظ

بله
ایشون حراف ماهری هستند
اطمینان بهش نکنید
من بخوام امسال کنکور شرکت کنم اطمینانی بهش نمیکنم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۹ ب.ظ

من کتاب تست های بانک اطلاعاتی ایشون رو داشتم خیلی خوب بود

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  دوستان به نظرم وایستید یا جواب سنجش بیاد یا اساتید دیگه جواب هارو اعلام کنن , چون من خودم با اینکه زیاد بلد نیستم میتونم بعضی از جواب هایی که دادید رو مثال نقض براش بیارم و رد کنم . اینجوری فقط استرستون بیشتر میشه و اعصابتون داغون میشه . فکر کنم تا فردا اساتید جواب هارو کم کم بزارن پس عجله نکنید Heart

موافقم...همه گزینه های خوشون رو اعلام میکنن و باعث میشه استرس بالا بره..

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ب.ظ

موافقم اما کاش فقط مدیریت رو یکی که به جواباش مطمئن بود میزاشت تا چهارشنبه از استرس دق میکنیم

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

سوال ۴۹ هم میشه رگرسیون؟
اگه به کتاب پارسه نگاه کنین نمودار توالی ترتیب موقتی بین پیغام ها رو نشون میده نه تعامل
نموادر همکاری تعامل بین اشیا رو نشون میده
توالی میشه عزیزم دیروز چک کردم
دقیقا توی متن کتاب پارسه زنجانی اومده نمودار توالی تعامل بین اشیا رو نشون میده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  موافقم اما کاش فقط مدیریت رو یکی که به جواباش مطمئن بود میزاشت تا چهارشنبه از استرس دق میکنیم

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۶ ب.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  تعامل اشیا در uml با نمودار توالی نشون داده میشه؟

سوال ۴۹ هم میشه رگرسیون؟
اگه به کتاب پارسه نگاه کنین نمودار توالی ترتیب موقتی بین پیغام ها رو نشون میده نه تعامل
نموادر همکاری تعامل بین اشیا رو نشون میده
توالی میشه عزیزم دیروز چک کردم
دقیقا توی متن کتاب پارسه زنجانی اومده نمودار توالی تعامل بین اشیا رو نشون میده

آخر فصل اوجایی که نمودارهای تعامل رو میگه گفته نمودار توالی تعامل بین اشیاست
دوستان اون سوال امکان سنجی چی هست جوابش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ب.ظ

کاش پارسال انتخاب رشته میکردم
واقعا دوستم عجب حرفی زد پارسال
گفت من حس میکنم سال دیگه خیلی بد میشه انتخاب رشته کن
به حس ششم و نبوغ سنجش شناسیش ایمان آوردم کاش به حرفش گوش میدادم
امسال دیگه همه چی خیلی پیچیده تر از سالهای قبل شد خدا کنه نتایج برای اونایی که واقعا تلاش کردن و زحمت کشیدن مطابق میلیشون باشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  کاش پارسال انتخاب رشته میکردم
واقعا دوستم عجب حرفی زد پارسال
گفت من حس میکنم سال دیگه خیلی بد میشه انتخاب رشته کن
به حس ششم و نبوغ سنجش شناسیش ایمان آوردم کاش به حرفش گوش میدادم
امسال دیگه همه چی خیلی پیچیده تر از سالهای قبل شد خدا کنه نتایج برای اونایی که واقعا تلاش کردن و زحمت کشیدن مطابق میلیشون باشه

به خدا من بیشتر از ناراحتی برای خودم دلم برای اونایی که واقعا تلاش کردن و درس خوندن می سوزه
با کلی امید و انگیزه بری سر جلسه با چشم گریون بیای بیرون خیییلی حرفه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)shobeir.shafiee نوشته شده توسط:  
(09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  what???

۱۰۲= گزینه ۲

معادلن مگه؟!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ

پاسخنامه قطعی کامپایلر از استاد شاپوری
۱۰۱- ۴
۱۰۲ - ۲
۱۰۳- ۱
۱۰۴ - ۴
۱۰۵ - ۳
۱۰۶ - ۲

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - یه نفر - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۰ ب.ظ

بچه ها امسال به نظرتون آن چه اتفاقی واسه ترازها میفته؟ کمتر میشه نسبت به پارسال؟ یا بیشتر؟
پارسال که ترازهای رتبه های برتر خیلی رفته بود بالا ( گرایش هوش رو من بررسی کردم)
امسال پیش بینی شما چیه؟