تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۰ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان اگه این بحث بی فایده رو تموم کنید خیلی خوبه اگه هم مشکلی دارین میتونید با پیام خصوصی دادن به هم مشکل رو حل کنید چرا تو گروه مطرحش میکنید . تا الان شاید حرفایی که زدین گاها هم مفید بوده باشه اما از این به بعدش دیگه داستان داره الکی کش میخوره .
خوبه که با تجربه هایی مثل شما هستن و ما بی تجربه ها رو راهنمایی میکنن

ممنونم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ

درود

دوستان ما اینجا دور هم جمع شدیم تا به هم کمک کنیم نه اینکه قدرت نمایی و خود نمایی کنیم، برای رضای خدا و همینطور کمک به خودمون باید تلاش کنیم، دوستانی که موفق شدن باید به کسانی که تازه می خوان کنکور بدن کمک کنن، از تجربیاتشون بگن، طبق قانون ملکت، آزادی بیان وجود داره، از هر کس و هر چیزی که انتقاد داشته باشین با حفظ ادب و احترام به اون فرد ، می تونید انتقاد تون رو مطرح کنید، اسم بردن از اساتید و کتاب هاشون مجازه مگر اینکه خلاف واقعیت باشه یا به قصد توهین باشه، لطفا نظم تاپیک رو بر هم نزنید، مسئله ای مشکلی هست در پیام خصوصی با هم حل کنید، دوستان نقل قول های کامل انجام ندید، میبینی ۴ صفحه فقط نقل قوله آخرش نیم خط پاسخ داده شده !
از همه عزیزان صمیمانه سپاسگذارم، عیدتون هم مبارک

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ

ببخشید من رو ، من قصد کمک داشتم و نه تبلیغ و بر هم زدن تاپیک
راستی عید همه تون هم مبارک. ایشااله با اومدن کارنامه هاتون عیدی بهتری از خودتون و تلاشتون بگیرید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  ببخشید من رو ، من قصد کمک داشتم و نه تبلیغ و بر هم زدن تاپیک
راستی عید همه تون هم مبارک. ایشااله با اومدن کارنامه هاتون عیدی بهتری از خودتون و تلاشتون بگیرید
ما دوست داریم از حضور شما رتبه برتر عزیز جهت مشاوره های درسی بهره ببریم و علاقه ای به بحث اساتید و .... نداریم

بازم ممنون که بچه های ارشد ۹۶ رو کمک می کنید موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - EhsanChess - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ

بچه ها نظرتون در مورد انتشارات نصیر چی هس؟
زنگ زدم گفتن که امسال تغییری در کتاب ایجاد نمیکنن. ولی شنیدم که مثلا طراحی الگ غلط داره.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - felorancelo - 15 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  طبق قانون ملکت، آزادی بیان وجود داره
چه جالب، من نمی دونستم!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 16 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ)felorancelo نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  طبق قانون ملکت، آزادی بیان وجود داره
چه جالب، من نمی دونستم!
شما فقط عضو شدی که بگی که نمیدونستی آزادی بیان وجود داره ؟ حالا بدون !

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ

بچه ها لطفا تمومش کنید
از شان ما به دوره
ما هدفهای مهمتری داریم و برای چیز دیگه ای اینجا جمع شدیم
اختلافات رو کنار بذارید و برای یک هدف مشترک که موفقیت تو ارشد امسال هست تلاش کنیم و جاده خاکی نریم
یکم صبور تر باشیم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - سعید آقامیری - ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ق.ظ

سلام

ببخشید من امسال نزدیک‌های کنکور ارشد با این‌جا آشنا شدم. الآن نمی‌دونم آیا کار درستی‌ه که بیام بگم مثلا رتبه‌م خوب شده و این هم مصاحبه‌ی من. یعنی یه حالت متکبرانه‌ای نداره آیا؟ و یه مورد دیگه هم اینه که دقیقا نمی‌دونم چجوری باید مصاحبه کنم. اگه جوابتون به سوال اولم مثبته (یعنی مصاحبه گذاشتن مغرورانه نیست و واقعا کمکی می‌کنه) به سوال دوم هم لطفا جواب بدید که چجوری باید این کار رو بکنم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 16 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ق.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ق.ظ)سعید آقامیری نوشته شده توسط:  سلام

ببخشید من امسال نزدیک‌های کنکور ارشد با این‌جا آشنا شدم. الآن نمی‌دونم آیا کار درستی‌ه که بیام بگم مثلا رتبه‌م خوب شده و این هم مصاحبه‌ی من. یعنی یه حالت متکبرانه‌ای نداره آیا؟ و یه مورد دیگه هم اینه که دقیقا نمی‌دونم چجوری باید مصاحبه کنم. اگه جوابتون به سوال اولم مثبته (یعنی مصاحبه گذاشتن مغرورانه نیست و واقعا کمکی می‌کنه) به سوال دوم هم لطفا جواب بدید که چجوری باید این کار رو بکنم.

مغرورانه؟؟؟؟؟!!!!!!!! اولا کسی شما رو نمیشناسه که و اگر هم بشناسن مهم نیست. خود من پارسال مصاحبه های دوستان سال پیش خیلی خیلی کمکم کرد، من جمله تو تهیه منابع و برنامه ریزی. اگه مصاحبه رو بذارید کمک بزرگی به بقیه میشه

برای گذاشتن مصاحبه کافیه به یکی از مصاحبه هایی که توی لینک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شده (مثلا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مصاحبه خودم هست)، برید و سوالات اون رو کپی کنید و جوابها رو پاک کنید و خودتون به سوالات پاسخ بدید بعد کافیه از
یه موضوع جدید درست کنید و عنوان مصاحبه تون رو مثلا بذارید "مصاحبه با رتبه ۹ هوش". همین. سوال دیگه ای بود تو پیغام خصوصی بپرسید ازم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - smasoud62 - 16 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ب.ظ

مغرورانه؟؟؟؟؟!!!!!!!! اولا کسی شما رو نمیشناسه که و اگر هم بشناسن مهم نیست. خود من پارسال مصاحبه های دوستان سال پیش خیلی خیلی کمکم کرد، من جمله تو تهیه منابع و برنامه ریزی. اگه مصاحبه رو بذارید کمک بزرگی به بقیه میشه

برای گذاشتن مصاحبه کافیه به یکی از مصاحبه هایی که توی لینک
شده (مثلا
مصاحبه خودم هست)، برید و سوالات اون رو کپی کنید و جوابها رو پاک کنید و خودتون به سوالات پاسخ بدید بعد کافیه از
یه موضوع جدید درست کنید و عنوان مصاحبه تون رو مثلا بذارید "مصاحبه با رتبه ۹ هوش". همین. سوال دیگه ای بود تو پیغام خصوصی بپرسید ازم.
[/quote]

درود بر آقای جوکار عزیز و دوستانی که متواضعانه وقتشون رو برایرکمک به دوستان کنکوری اختصاص میدن
خییییییییلی ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeed.r - 16 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۱ ب.ظ

(۱۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ)saeed.r نوشته شده توسط:  سلام.
اقا یه سوال...
من الان بودجه بندی پارسه برای ازمون هاشو دانلود کردم.
مشکل اینجاست که اون فصلهایی که اونا نوشتن تو کتابهایی که من خریدم نیست .Huh
الن من چه جوری پیش برم؟؟؟؟؟؟Exclamation
میشه دوستان با تجربه راهنمابی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Blush
سلام
هست. شاید جا به جا باشه. یه نگاهی کنید دوباره. Smile اگه نبود بیاید بگید کدوم مبحث پارسه توی کدوم کتاب نیست.
سلام مرسی که وقتتون رو در اختیار من گذاشتینWink
البته بگم که بعضی هاشون هست ولی اون یکی ها کلا باهم فرق دارن.
این بودجه بندیه پارسه برای هوش مصنوعیه...

۲۵درصد اول:
ﻋﺎﻣﻞ ﻫﺎی ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ - ﻣﺪل ﺳﺎزی ﻓﻀﺎی ﺣﺎﻟﺖ - روش ﻫﺎی ﺟﺴﺘﺠﻮی ﻏﯿﺮﻫﻮﺷﻤﻨﺪ
٢٥ ﺩﺭﺻﺪ دوم :
روش ﻫﺎی ﺟﺴﺘﺠﻮی ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ - ﺟﺴﺘﺠﻮی رﻗﺎﺑﺘﯽ
٢٥ ﺩﺭﺻﺪ سوم:
- ﻣﻨﻄﻖ ﮔﺰاره ﻫﺎ اول و ﻣﻨﻄﻖ ﻣﺮﺗﺒﻪ - ﺗﺒﺪیل ﮔﺰاره ﺑﻪ ﻓﺮم ﮐﻼز - ﯾﮑﺴﺎن ﺳﺎزی - اثبات ﺧﻮدﮐﺎر ﻗﻀﺎﯾﺎ
٢٥ ﺩﺭﺻﺪ چهارم:
- ﻣﺴﺎﺋﻞ ء ارﺿﺎ ﻣﺤﺪودﯾﺖ - ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی - ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺎور(ﺑﯿﺰﯾﻦ)- ﻣﻌﻨﺎﯾﯽ ﺷﺒﮑﻪ - زﺑﺎن ﭘﺮوﻟﻮگ

اینم اسم فصل های کتاب راهیان ارشد...
۱/مقدمه ای بر هوش مصنوعی
۲/عامل های هوشمند
۳/حل مسئله با جستوجو
۴/جستوجوی اگاهانه و اکتشاف
۵/مسئله های ارضای محدودیت
۶/جستوجوی خصمانه (بازیها)
۷/عاملهای منطقی
۸/منطق مرتبه اول
۹/استنتاج در منطق مرتبه اول
۱۰/نمایش دانش،برنامه ریزی و شبکه های باور بیزین
مرسی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - alihajqani - 16 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سلام بچه ها!
عیدتون مبارک!!

دوتا سوال :
۱) من رشتم آماره، گسسته چ منبعی پیشنهاد میکنین؟
۲) هوش راهیان ارشد چاپ ۵ ویرایش جدید رو دارم ک پارسال گرفتم. این کتاب با ویرایش ۶ ک بچه ها گفتن غلطاش گرفته شده خیلی فرق داره؟ میتونم همون کتاب رو بخونم بعد اشکالاش رو برم از ویرایش ۶ (از یگی قرض بگیرم) بخونم یا کلا چاپ ۵ رو نخونم؟

A.H

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hrouhizadeh - 16 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۰ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)alihajqani نوشته شده توسط:  سلام بچه ها!
عیدتون مبارک!!

دوتا سوال :
۱) من رشتم آماره، گسسته چ منبعی پیشنهاد میکنین؟
۲) هوش راهیان ارشد چاپ ۵ ویرایش جدید رو دارم ک پارسال گرفتم. این کتاب با ویرایش ۶ ک بچه ها گفتن غلطاش گرفته شده خیلی فرق داره؟ میتونم همون کتاب رو بخونم بعد اشکالاش رو برم از ویرایش ۶ (از یگی قرض بگیرم) بخونم یا کلا چاپ ۵ رو نخونم؟

A.H
سلام عید شما هم مبارک
گسسته یوسفی پوران پژوهش رو بخون سغی کن اخرین چاپ رو بگیری
ولی هوش راهیا . معمولا پر از غلط . هر سال میگن که امسال درستش میکنیم. من نظرم اینه که هوش متن راهیان خوبه ولی حل تستش پر از غلطه، حل تست پارسه رو بخون اونم غلط داره ولی خیلی بهتر از راهیانه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sahelzandi - 17 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۳ ب.ظ

سلام به دوستان باانگیزه
منم میخوام از امروز به جمع شما اضافه بشم تا باهم یه کنکور عالی رو بدیم
من میخام گرایش شبکه امتحان بدم نیازی هست تا معادلات و مدار الکتریکی وریاضی مهندسی بخونم چون این درسارو تو ی دانشگاه داشتم میپرسم