تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ق.ظ

سلام
من دفترچه سوالات کامپیوتر E بودم سوال ۵۸ و ۴ زدم ولی محتوای گزینشو یادم نیست کسی می تونه بهم کمک کنه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ali680 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خسته امتحان نباشید
با جوابایی که اساتید کانال گذاشتن ریاضی ۵۰ مشترک ۳۰ و تخصصی سخت ۰ زدم حتی وقت نکردم سوالا رو ببینم خیلی بی انصافی شد خیلی خیلی روی مدار الکتریکی و وی ال اس آی وقت گذاشتم و الان هیچ فرقی با نخونده ها ندارم به نظر شما با این وضعیت رتبه ای میارم؟
حوزه ما به قدری دانشجویان سر و صدا کردن که تمرکز منو کامل بهم ریختن و مشترک پایین زدم از دست بچه ها بیشتر ناراحتم تا سنجش

سلام

بحرحال باید تخخصی هم بزنید ، صفر با سفید فرق میکنه ، صفر شدم یعنی چندتا سوال زدم که درست بوده و چند تا سوال دیگه زدم اشتباه بوده و مجموع شده صفر ، پس اگه کلا تست نزدید نگید صفر ، بگید سفید دادم

بحرحال شما با همین ۳۰ درصد دروس مشترک که تازه معلوم هم نیست واقعا ۳۰ درصد باشه که حالا امیدواریم باشه توی هر گرایشی با بچه های همون گرایش مقایسه میشین ،

به عنوان مثال اگر کسی مشترک ۲۰ درصد زده باشه و تخصصی فقط ۱۰ درصد زده باشه ( مثلا تخصصی نرم افزار ) اون توی گرایش خودش از شما بالاتر هست با اینکه مشترک ۱۰ درصد از شما کمتر زده

ولی اهمیت تخصصی خیلی زیاد هست ، معمولا بچه ها توجه ندارن ، بحرحال شما دارین کارشناسی ارشد امتحان میدین ، لیسانس که امتحان نمی دید باید تخصصی بزنید ، وگرنه معنی نداره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ

سلام. با این درصدا چه رتبه ای میشه آورد؟ زبان سفید، ریاضی ۱۱، مشترک ۲۲، تخصصی نرم بین ۵۰تا ۶۰

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali680 - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۷ ق.ظ)ali680 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
خسته امتحان نباشید
با جوابایی که اساتید کانال گذاشتن ریاضی ۵۰ مشترک ۳۰ و تخصصی سخت ۰ زدم حتی وقت نکردم سوالا رو ببینم خیلی بی انصافی شد خیلی خیلی روی مدار الکتریکی و وی ال اس آی وقت گذاشتم و الان هیچ فرقی با نخونده ها ندارم به نظر شما با این وضعیت رتبه ای میارم؟
حوزه ما به قدری دانشجویان سر و صدا کردن که تمرکز منو کامل بهم ریختن و مشترک پایین زدم از دست بچه ها بیشتر ناراحتم تا سنجش

سلام

بحرحال باید تخخصی هم بزنید ، صفر با سفید فرق میکنه ، صفر شدم یعنی چندتا سوال زدم که درست بوده و چند تا سوال دیگه زدم اشتباه بوده و مجموع شده صفر ، پس اگه کلا تست نزدید نگید صفر ، بگید سفید دادم

بحرحال شما با همین ۳۰ درصد دروس مشترک که تازه معلوم هم نیست واقعا ۳۰ درصد باشه که حالا امیدواریم باشه توی هر گرایشی با بچه های همون گرایش مقایسه میشین ،

به عنوان مثال اگر کسی مشترک ۲۰ درصد زده باشه و تخصصی فقط ۱۰ درصد زده باشه ( مثلا تخصصی نرم افزار ) اون توی گرایش خودش از شما بالاتر هست با اینکه مشترک ۱۰ درصد از شما کمتر زده

ولی اهمیت تخصصی خیلی زیاد هست ، معمولا بچه ها توجه ندارن ، بحرحال شما دارین کارشناسی ارشد امتحان میدین ، لیسانس که امتحان نمی دید باید تخصصی بزنید ، وگرنه معنی نداره
بله سفید دادم چون به سوالات تخصصی نرسیدم و گرایش من سخت افزار بود و سوالاتشم راحت بودن و سوالات مدار الکتریکی هوش مصنوعی را پاسخ دادم. حق با شماست باید کلید بیاد بعد درصد دقیق را حساب کرد از توجه شما ممنونم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  سلام. با این درصدا چه رتبه ای میشه آورد؟ زبان سفید، ریاضی ۱۱، مشترک ۲۲، تخصصی نرم بین ۵۰تا ۶۰

بر اساس پارسال رتبه ای بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ البته با معدل ۱۷/
امسال رو نمیشه گفت...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasanmousavi - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  سلام. با این درصدا چه رتبه ای میشه آورد؟ زبان سفید، ریاضی ۱۱، مشترک ۲۲، تخصصی نرم بین ۵۰تا ۶۰

امسال رو نمیشه گفت...

چه جوری حساب کردید؟ که بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ میشه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ)hasanmousavi نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  سلام. با این درصدا چه رتبه ای میشه آورد؟ زبان سفید، ریاضی ۱۱، مشترک ۲۲، تخصصی نرم بین ۵۰تا ۶۰

امسال رو نمیشه گفت...

با کارنامه های موجود تو مانشت برای کنکور ۹۵/
مثلا این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasanmousavi - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۶ ب.ظ)hasanmousavi نوشته شده توسط:  

امسال رو نمیشه گفت...

مثلا این
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پارسال ضرایب فرق می کرد فکر می کنم بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بشن ، این تخمین میزنه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۱ ب.ظ)hasanmousavi نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  

امسال رو نمیشه گفت...

مثلا این

پارسال ضرایب فرق می کرد فکر می کنم بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ بشن ، این تخمین میزنه

منم دقیقا گفتم بر اساس پارسال...امسال کلا فرق داره خیلی ها تخصصی نتونستن بزنن و ...کلا شرایط فرق داره.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ب.ظ

اتفاقا من به علت کمبود وقت مشترک و ریاضی رو نیمه کاره ول کردم و تخصصی رو زدم، اونم چون بااسترس زدم ۴تاغلط الکی داشتم!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasanmousavi - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  

امسال رو نمیشه گفت...

مثلا این
دوست عزیز ۱ تا ۴ تو کارنامه که لینکشو گذاشتید به ترتیب مربوط به کدوم گرایش هاست؟
یعنی ایشون با میانگین حدود ۲۷ درصد ۲۶۹ نرم شدند!!!؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  اتفاقا من به علت کمبود وقت مشترک و ریاضی رو نیمه کاره ول کردم و تخصصی رو زدم، اونم چون بااسترس زدم ۴تاغلط الکی داشتم!
منم شرایطی مشابه شما داشتم...با استرس به اولین گزینه ای که میرسیدم میزدم و و قت تجزیه و تحلیل نداشتم،درحالی که کاملا اون سوال برام قابل حل بود اما عجله باعث خطا شد.
شاید باور نکنید اما من از ۲۰ سال تخصصی ۱۵ سوالش کاملا برام قابل حل بود اما سرجلسه وقت نکردم حتی یک دور صورت سوال رو بخونم.
تمام نقطه قوت من دروس تخصصی بود..اما یک ربع اخر متوجه شدم در دفترچه اول تخصصی هست که اونم پشت سریم گفت اخه چرا سوالای تخصصی رو اینجا گذاشتن! وگرنه همون یک ربع هم متوجه سوالات تخصصی نمیشدم...
چقدر صحبت کردم...کلا در این دل غوغاست و هیچ راه حلی براش نیست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۸ ب.ظ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ

سلام
ظاهرا سوالات هوش امسال از کتاب هوش اقای فیلی انتشارات نصیر بوده کسی از دوستان اینجا هست که این کتاب را خوانده باشه یعنی برای سال دیگه به جای راهیان کتاب نصیر رو باید بخوانیم ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ

من دیدم خیلی دوستان به ناعدالتی سنجش اعتراضی ندارن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نگو خیلی از دوستان اصلا به همین وضعیت راضی ان چون همه زدن تخصصی ها رو مث اینکه

بابا انصاف داشته باشین ، خودتون هم زدین به فکر اونایی باشین که زحمت کشیدن و سنجش نذاشت به نتیجه کارشون برسند