تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ب.ظ)mmbt نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه این کتاب کنکوری هوش مصنوعی چی بوده که ازش سوال طرح کردن ؟
حتی اعدادش هم تغییر ندادن و از روی همون کتاببعضی از سوال های هوش رو کپی کردند تو کنکور ؟

آره میگن کتاب هوش فیلی بوده

بچه ها من الان رفتار سازمانی رو هم مو به مو نگاه کردم اما بازم حس میکنم سوالای مدیریت بازم متفاوته از رفتار سازمانی
حالا نمیدونم مشکل از کتاب منه یا مغز طراح مدیریت

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ ب.ظ)mmbt نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه این کتاب کنکوری هوش مصنوعی چی بوده که ازش سوال طرح کردن ؟
حتی اعدادش هم تغییر ندادن و از روی همون کتاببعضی از سوال های هوش رو کپی کردند تو کنکور ؟

آره میگن کتاب هوش فیلی بوده

بچه ها من الان رفتار سازمانی رو هم مو به مو نگاه کردم اما بازم حس میکنم سوالای مدیریت بازم متفاوته از رفتار سازمانی
حالا نمیدونم مشکل از کتاب منه یا مغز طراح مدیریت
شما مگه نرفتی کیش!؟
از کیش دنبال میکنی ماشت رو!WinkWink

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  شما مگه نرفتی کیش!؟

آره والا کوفتم شد مسافرت
همش فکرم اینجاست و درگیر نتایجه
همش دارم کتابهای مدیریت رو دانلود میکنم چک کنم ببینم اون سوالای عتیقه از کجا اومده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - delete4all - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  شما مگه نرفتی کیش!؟

آره والا کوفتم شد مسافرت
همش فکرم اینجاست و درگیر نتایجه
همش دارم کتابهای مدیریت رو دانلود میکنم چک کنم ببینم اون سوالای عتیقه از کجا اومده

ول کن بابا دلت خوشه از کنکور و چرتو پرتاش و هرچی آدم گند و مزخرف تو سازمان سنجشه!؟؟
نتیجه میاد خودش بیشتر درگیر نکن خودتو
اکثریت ناراضی هستن و مشکل داشتن با کنکور

خوش باش خوووووش میفهمیییییی؟؟؟؟Cool
ول کن بابا برو خوش بگزرون هرجور ک میتونی

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 10 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  ول کن بابا دلت خوشه از کنکور و چرتو پرتاش و هرچی آدم گند و مزخرف تو سازمان سنجشه!؟؟
نتیجه میاد خودش بیشتر درگیر نکن خودتو
اکثریت ناراضی هستن و مشکل داشتن با کنکور

خوش باش خوووووش میفهمیییییی؟؟؟؟Cool
ول کن بابا برو خوش بگزرون هرجور ک میتونی

اوهوم حق با شماست مرسی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - پرهوده - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ

بچه ها من از روز کنکور انقدر عصبیم که هر کاری می کنم نمی تونم خودمو آروم کنم
دایم سردرد دارم، اصلا از شدت سردرد چشام باز نمیشه
یه بار میگم بذار جوابا بیاد بابا همه مثل هم بودیم
یه بار کلا ناامید میشم
یه بار حرصم می گیره
از راه دور دستمم به جایی بند نیست.
یه بار میگم اصلا بی خیال ارشد... برو سر زندگیت... بعد فکر می کنم پس اون همه هدفایی که برای خودت در نظر گرفتی چی؟ می خوای انقدر زود جا بزنی؟
بعد دوباره فکر می کنم وقتی اینقدر راحت حقمونو ضایع می کنن و مام نمی تونیم چیزی بگیم چه هدف و آرزویی؟
یه بار می شینم گریه می کنم
یه بار سعی می کنم پیگیری کنم حداقل حرفمونو به گوش جایی برسونم
یه بار سوالا رو چک می کنم درصدامو حساب کنم..
دارم دیوونه میشم... من خیلی رو کنکور امسال حساب کرده بودم...

واقعا چطور اینا شب خوابشون می بره؟ چطور انقدر بی خیالن؟ چطور خدا ساکت نشسته اینا انقدر راحت هر کاری دلشون می خواد می کنن؟
چطور امسالو یادمون بره؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ

تصویر سازی ذهنی مثبت
مثبت فکر کنیم
انرژی مثبت عالم رو تحت تاثیر قرار میده
این توصیه ای بود که برادر بزرگترم بهم کرد امشب
تنمون سالمه خدا رو شکر

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Computer92 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۲ ق.ظ

دو ضعف اطلاع رسانی سنجش موقع ثبت نام و توزیع دفترچه ها خیلی حرف داره. قبلا آزمون ۸۹ دو مرحله ای بود بازم دفترچه هوش جدا شده بود ولی نه اینکه بیان مشترکو با نرم افزار و معماری یکی کنن. روز اول زبان و ریاضی و مشترک. روز دوم هم دو دفترچه دادند: اول تخصصی نرم افزار و معماری بعدش که گرفتند، دفترچه تخصصی هوش رو دادند. یعنی به هر حال شرایط یکسان بود برای تمام گرایش ها.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mostafaheydar1370 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۳ ق.ظ

تو حوزه ی امتحانی ما هم دفترچه مشترک و تخصصی رو تا آخر ۲۲۵ دقیقه نگرفتن آخرش همش رو باهم جمع کردن !!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۴ ق.ظ

سلام دوستان
منابع امون دکتری نرم افزار تو کدوم قسمت هست اگه میشه کسی پیدا کرده لینک بده
میکردم پیدا نمی کنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  بچه ها من از روز کنکور انقدر عصبیم که هر کاری می کنم نمی تونم خودمو آروم کنم
یه بار کلا ناامید میشم
یه بار حرصم می گیره
یه بار میگم اصلا بی خیال ارشد... برو سر زندگیت... بعد فکر می کنم پس اون همه هدفایی که برای خودت در نظر گرفتی چی؟ می خوای انقدر زود جا بزنی؟
بعد دوباره فکر می کنم وقتی اینقدر راحت حقمونو ضایع می کنن و مام نمی تونیم چیزی بگیم چه هدف و آرزویی؟

واقعا چطور اینا شب خوابشون می بره؟ چطور انقدر بی خیالن؟ چطور خدا ساکت نشسته اینا انقدر راحت هر کاری دلشون می خواد می کنن؟
بنظر من تا جوابا نیاد ناامید نباش چون خیلی ها بد زدن و میانگین ها اومده پایین...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - saeedmihan - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  بچه ها من از روز کنکور انقدر عصبیم که هر کاری می کنم نمی تونم خودمو آروم کنم
یه بار کلا ناامید میشم
یه بار حرصم می گیره

بنظر من تا جوابا نیاد ناامید نباش چون خیلی ها بد زدن و میانگین ها اومده پایین...

در اشتباهی.. بنظرت طرفدارای دکتر فیلی هم بد زدن!!
اونا ۱۰۰% زدن و میانگین بقیه به باد رفته

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۴ ق.ظ)saeedmihan نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)پرهوده نوشته شده توسط:  بچه ها من از روز کنکور انقدر عصبیم که هر کاری می کنم نمی تونم خودمو آروم کنم
یه بار کلا ناامید میشم
یه بار حرصم می گیره

در اشتباهی.. بنظرت طرفدارای دکتر فیلی هم بد زدن!!
اونا ۱۰۰% زدن و میانگین بقیه به باد رفته
اولا خیلی ها اصلا به تخصصی نرسیدن که بزنن...درثانی سوالای هوش مهندسی کامپیوتر به نظر من بجز یکی(ربات برف پاک کن) تو همه ی کتابا مشابهش بود و اگه کسی خوب خونده بود میتونست بزنه .ثالثا ۷ تا فقط سوال هوش بود یعنی ۳۵ درصد... و تعداد کسایی که هوش فیلی خوندن فکر نکنم زیاد باشه.همه مثل من راهیان خوندن.
یه چیزی هم بگم که طبق اون فایلی که تو کانال استاد یوسفی درباره ی جوابای هوش مصنوعی منتشر شده ۲ تا سوالش غلطه و احتمالا حذف بشه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ

دوست عزیز که گفتی دو سوال ممکنه حذف بشه از هوش
اون دو سوال جز دروس تخصصی هوش ان یا جزو دروس تخصصی نرم افزار ؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ب.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
دوست عزیز که گفتی دو سوال ممکنه حذف بشه از هوش
اون دو سوال جز دروس تخصصی هوش ان یا جزو دروس تخصصی نرم افزار ؟؟؟؟

هوش نرم افزار.البته بخاطر جوابیه که همکارای دکتر یوسفی واسه هوش ارائه دادن.