تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ)hasanmousavi نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  سوال ضرب بوث معماری تاثیر مثبت میشه؟
اصولا باید تاثیر مثبت بشه چون دو تا از گزینه ها درست بود و یه عده ای یکی رو زدند ، اما سوال کش به نظر من باید حذف بشه چون توی گزینه ها نبود که البته استاد یوسفی گفتند حدس میزنن سوال کش هم تاثیر مثبت بشه
من این سوال بین همین دو گزینه مونده بودم ولی از ترس اینکه منفی نشه نزدم!
وقتی سوالی دو گزینه ش صحیحه بنظرم حذف شه تا حق افرادی مثل منم ضایع نشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hasanmousavi - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۷ ب.ظ)hasanmousavi نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  سوال ضرب بوث معماری تاثیر مثبت میشه؟
اصولا باید تاثیر مثبت بشه چون دو تا از گزینه ها درست بود و یه عده ای یکی رو زدند ، اما سوال کش به نظر من باید حذف بشه چون توی گزینه ها نبود که البته استاد یوسفی گفتند حدس میزنن سوال کش هم تاثیر مثبت بشه
من این سوال بین همین دو گزینه مونده بودم ولی از ترس اینکه منفی نشه نزدم!
وقتی سوالی دو گزینه ش صحیحه بنظرم حذف شه تا حق افرادی مثل منم ضایع نشه
انشاله که حق هیشکی ضایع نشه ولی اینایی که گفتم بر اساس تجارب کنکورهای قبلی بوده ، باید صبر کرد ببینیم چی پیش میاد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  اگر بچه های هوش ریاضی و مشترک رو بالا بزنن تو رتبه نرم افزاری ها هم تاثیر میذاره؟
چرا که نه
مشترک ضریب ۴ هست! ریاضی ضریب ۲ وقتی با حوصله نشستن زدن چرا ازما بهتر نشن؟!!

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ)hasanmousavi نوشته شده توسط:  یعنی اونایی که اشتباه زدن نمره منفی براشون لحاظ نمیشه
چرا آخه!!!
من بین گزینه ۱و۲ نتونستم هیچ کدومو حذف کنم نزدم گناه ما چیه الکی نزدیم یه گزینه رو!!!!
بازم میگم خدا ازشون نگذره اون از درس اعلام کردنشون اون از وقت دادنشون این از سوال گرفتنشون (در آینده نزدیک میگم اینم از کلید سوالاشون)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۱ ب.ظ

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۵۲ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۶ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  اگر بچه های هوش ریاضی و مشترک رو بالا بزنن تو رتبه نرم افزاری ها هم تاثیر میذاره؟
چرا که نه
مشترک ضریب ۴ هست! ریاضی ضریب ۲ وقتی با حوصله نشستن زدن چرا ازما بهتر نشن؟!!

(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ)hasanmousavi نوشته شده توسط:  یعنی اونایی که اشتباه زدن نمره منفی براشون لحاظ نمیشه
چرا آخه!!!
من بین گزینه ۱و۲ نتونستم هیچ کدومو حذف کنم نزدم گناه ما چیه الکی نزدیم یه گزینه رو!!!!
بازم میگم خدا ازشون نگذره اون از درس اعلام کردنشون اون از وقت دادنشون این از سوال گرفتنشون (در آینده نزدیک میگم اینم از کلید سوالاشون)

دقیقا .من میترسم تو کلید ها سورپرایز بشیم..اونم یه ذره ای هم که زدیم به فنا بره...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - freidoony - 11 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۶ ب.ظ

دکتر حقیقت | پر:
خبر خوب اینکه از طریق مجلس هم داریم به جاهای خوبی می رسیم تا در صحن مجلس این تخلف مطرح بشه

دکتر حقیقت | پر:
بجه ها میگن دوستان می خواهند بروند سنجش
خواهش می کنم قضیه صنفی رو در این ایام سیاسی نکنید.
من قول می دهم به کمک رسانه ها و یا به روش حقوقی و یا از طریق رایزنی مسئله رو حل کنم.
ممنونم

دکتر حقیقت | پر:
بچه ها دوستان مطلع می گویند لطفا نامه های شکایت خود را به وزیر علوم، سازمان سنجش، نمایندگان مجلس، رییس دانشگاه شریف، رییس دانشگاه تهران و حراست دانشگاه های تهران و شریف بفرستید. تا می توانید به خبرگزاری ها این تخلفات را گزارش کنید.

آخرین صحبت های دکتر حقیقت

کانال تلگرام دکنر حفبقت @computerazmoon

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۱ ب.ظ

دوستان ای تی یکی از سوالای سیستم عامل داده هاش کم بود این واسه ۱۰۰ مین باره دارم میگم .

بخدا فقط حیف اون وقتم میاد که براش گذاشتم. آخرشم هیچ
اگه حذف بشه به نفع همس لطفا اعتراض بدید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahar95 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ق.ظ

سلام
دوستان خواهش میکنم اگر کسی اینجا هست که دفترچه کامپیوتر کد E امتحان داشته به من اطلاع بده، من در مورد ۲ تا تست فقط شماره گزینه هایی که انتخاب کردم یادمه و محتوای گزینه ها یادم نیست تا با دفترچه C چک کنم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ

SNN.ir | اخبار دانشگاهی:
? مشکل سیستمی در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر وجود ندارد/ تصمیم نهایی سازمان سنجش به نفع داوطلبان خواهدبود

خدایی، رئیس سازمان سنجش پیرامون اعتراضات داوطلبان ارشد مهندسی کامپیوتر:
?امسال نیز دو دفتر چه به داوطلبین داده شده که محتوای دفترچه دوم در دفترچه اول آمده‌است و صرفا سوالات تخصصی گرایش هوش مصنوعی به شکل دفترچه‌ای جداگانه در اختیار داوطلبین قرار داده شد.
?در دفترچه پنج سرفصل، و ۱۹۵ دقیقه زمان برای پاسخگویی به آنها وجود داشت. داوطلبین قطعا با سرفصل های دروس خود آشنا هستند. تنها نکته ی مورد بحث، زمان بیشتری است، که در اختیار داوطلبین گرایش سوم(هوش مصنوعی) قرار داده شده؛ که به دلیل اینکه رقابت بین افراد این گرایش و سایر گرایش ها رخ نمی دهد تغییری در نتیجه آزمون ایجاد نمی کند.
?از دید سازمان سنجش در آزمون، از لحاظ سیستمی مشکلی وجود ندارد، منتهی پس از مطالعه پاسخنامه‌ها، باید بررسی شود چند نفر به شکل مشترک و چند نفر صرفا در گرایش سوم آزمون داده اند، بعد از بررسی نتایج و شواهد مدعای تاثیرگذاری این تفاوت زمانی بر نتیجه ی آزمون و اینکه آیا به اصل رقابت صدمه ای وارد خواهد شد یا خیر تصمیم نهایی خود را به گونه ای خواهیم گرفت که به داوطلبین باشد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ق.ظ

سکوت اقای هادی یوسفی هم جای سواله برام...باز دکتر حقیقت صدای ما شدن اما من فکر نمیکردم مهندس یوسفی تا الان سکوت کنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ق.ظ

تو رو خدا دوباره کنکوز نگیرن اصلا حوصله ندارم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  تو رو خدا دوباره کنکوز نگیرن اصلا حوصله ندارم
من حاضرم دوباره کنکور بدم حتی اگه نتیجه ی بدتری بگیرم اما شرایط برابر و عادلانه باشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ

گرفتن آزمون دوباره چیزی نیست که فقط یه عده ای که امتحان خوب ندادن بتونن در موردش تصمیم بگیرن

اگه این اتفاق پیش بیاد مزخرف ترین مملکت و قانون رو داریم و به نظر من دیگه تو این مملکت علم هم شده تاس دست چندتا بچه که با اون تاس ور میرن و هر از گاهی که دلشون بخواد میندازنش بالا ، انقدر میندازن تا جفت شش بیاد

اگه سنجش بخواد همچین کاری رو انجام بده واقعا آبروی خودش و آبروی تمام وزارت علوم و هر چی هیئت علمی برجسته هست رو برده و این واقعا خیلی خیلی بیشتر جای تاسف داره حتی بیشتر از اتفاق و اشتباهات قبلی

واقعا برای این کشور متاسفم

واقعا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ب.ظ

من کاری ندارم که ابروی کسی بره سجش یا هر شخص دیگه ای

من به این کار دارم که حقی از داوطلبی ضایع نشه

بهترین کار برگزاری دوباره ازمونه هر چند بعید میدونم

نه به خاطر خودم بلکه به خاطر بقیه که زحمت کشیدن البته این رو هم بگم که من با همون زمان ۱۹۵ دقیقه خیلی خوب به سوالات زبان و ریاضی و مشترک و تخصصی جواب دادم

فقط دلم برا همه اونایی که زحمت کشیدن میسوزه

من حاظرم باز کنکور بدم تا حقی از کسی سلب نشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - یه نفر - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ

آره باید کنکور دوباره برگزار بشه.
منم موافقم و میشینم سفت و سخت از همین الان شروع میکنم .
هیچ مشکلی هم نیست.
خیلی نامردیه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  گرفتن آزمون دوباره چیزی نیست که فقط یه عده ای که امتحان خوب ندادن بتونن در موردش تصمیم بگیرن

اگه این اتفاق پیش بیاد مزخرف ترین مملکت و قانون رو داریم و به نظر من دیگه تو این مملکت علم هم شده تاس دست چندتا بچه که با اون تاس ور میرن و هر از گاهی که دلشون بخواد میندازنش بالا ، انقدر میندازن تا جفت شش بیاد

از شما بعیده

منظورتون از چند تا بچه چیه دقیقا؟
فکر میکنید ما اگه تلاش نکرده بودیم یا از اون دسته از آدمایی که شما فکر میکنید بودیم الان اینقد دلمون میسوخت؟
من خودم زبانم و چند تا دیگه از درسامو عالی زدم چه ربطی داره ک شما میگین چون ما بد دادیم میخوایم اعتراض کنیم
چی باعث شده یکی مثل من و خیلیای دیگه نتونن مدیریتی که روش سرمایه گذاری کردن واسه صد رو مثلا در حد ۳۰ و ۴۰ بزنن؟؟؟؟
چی باعث شده کسی که هوش فیلی رو خونده صد بزنه اما یه بنده خدایی ک کتابهای دیگه رو خونده کمتر بزنه؟؟
اینا اگه بی عدالتی نیس پس چیه
اینا دلیل نمیشه که آدم اعتراض کنه؟؟؟؟ فکر کنم شما از اون دسته از افراد هستین که هوش فیلی خوندین و توی این آزمون ضربه ای نخوردین

خب معلومه کسی ک این اتفاقات براش تاثیر بد نداشته این حرفها رو بزنه
اونوقت ۴۰۰ نفر که ناراحتن درس نخوندن فقط شما خوندی
ما کارمون اشتباهه شما کارت درسته