تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  من دیروز ثبت کردم اعتراضم رو ، اون هم فقط بخاطر بی نظمی های سازمان سیاه سنجش و سو مدیریت ، و اینکه سوالات رو کپی کردن

اما باز هم اینو میگم که گرفتن آزمون مجدد صرفا بهانه ای بیش نیست ، در شان و شخصیت ما هم نیست ، بچه هایی که خوب دادن نوکر سازمان سنجش یا امثال اینا و هر شخص دیگه ای نیستن که دوباره پا بشن برن سر آزمون ، این یه بی احترامی بزرگ هست

فقط به خاطر بی نظمی و کپی سوالات نیس
بحث زمان هست
بحث تغییر مرجع سوالای مدیریت هست
دوست عزیز انگار اصن اینجا نیستی هااا

بهانه چیه آخه؟؟ مثلا کسی ک نخونده حالا دوباره آزمون بده که تاثیری براش نداره یهو رتبه برتر که نمیشه
شما چرا غیرمنطقی داری حرف میزنی
خیلی از اونایی که دارن امضا میکنن و اعتراض دارن همونایی هستن که اتفاقا خوندن و نسبتا خوب هم دادن
شما فکر میکنی اونایی که خوب دادن اعتراض ندارن در حالیکه اونایی ک از دید شما خوب دادن اونایی هستن ک از آزمون دوباره میترسن اونایی هستن که شانسی و طبق سوالای لو رفته از آب گل آلود ماهی گرفتن و الان خوش خوشانشونه
اونایی که واقعا تلاش کردن و زحمت کشیدن و حقشون پایمال شده در مقایسه با یه عده هستن که با نامردی و کپی شدن سوالا و تحویل ندادن دفترچه تا پایان وقت و اینا درصد خوب زدن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  من دیروز ثبت کردم اعتراضم رو ، اون هم فقط بخاطر بی نظمی های سازمان سیاه سنجش و سو مدیریت ، و اینکه سوالات رو کپی کردن

اما باز هم اینو میگم که گرفتن آزمون مجدد صرفا بهانه ای بیش نیست ، در شان و شخصیت ما هم نیست ، بچه هایی که خوب دادن نوکر سازمان سنجش یا امثال اینا و هر شخص دیگه ای نیستن که دوباره پا بشن برن سر آزمون ، این یه بی احترامی بزرگ هست

بحث زمان هست

بهانه چیه آخه؟؟ مثلا کسی ک نخونده حالا دوباره آزمون بده که تاثیری براش نداره یهو رتبه برتر که نمیشه
خیلی از اونایی که دارن امضا میکنن و اعتراض دارن همونایی هستن که اتفاقا خوندن و نسبتا خوب هم دادن
شما فکر میکنی اونایی که خوب دادن اعتراض ندارن در حالیکه اونایی ک از دید شما خوب دادن اونایی هستن ک از آزمون دوباره میترسن اونایی هستن که شانسی و طبق سوالای لو رفته از آب گل آلود ماهی گرفتن و الان خوش خوشانشونه
اونایی که واقعا تلاش کردن و زحمت کشیدن و حقشون پایمال شده در مقایسه با یه عده هستن که با نامردی و کپی شدن سوالا و تحویل ندادن دفترچه تا پایان وقت و اینا درصد خوب زدن
همون موقع که طراحی الگوریتم رو بردن تو مشترکا و هوش مصنوعی آوردن تو دروس تخصصی نرم افزار باید شک میبردیم به اینکه دارن با پنبه سرمون میبرن
خدا ازشون نگذره که این طور با آینده ی جوونای مملکت بازی میکنن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۰ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  من دیروز ثبت کردم اعتراضم رو ، اون هم فقط بخاطر بی نظمی های سازمان سیاه سنجش و سو مدیریت ، و اینکه سوالات رو کپی کردن

بحث زمان هست

همون موقع که طراحی الگوریتم رو بردن تو مشترکا و هوش مصنوعی آوردن تو دروس تخصصی نرم افزار باید شک میبردیم به اینکه دارن با پنبه سرمون میبرن
خدا ازشون نگذره که این طور با آینده ی جوونای مملکت بازی میکنن

من همون موقع کلی زنگ زدم وزارت علوم ، به قسمت برنامه ریزی وزارت علوم زنگ زدم صحبت کردم ، گفتن ما اصلا از چیزی خبر نداریم !!!

من تعجب کردم ، گفتم چطور ممکن هست ، شما دفتر برنامه ریزی تحصیلات تکمیلی هستین ، مگه میشه مطلع نباشین در ثانی این موضوع تو خبرگزاری ها هم پیچید ، خلاصه آخرش هم من رو پاس دادن به این واحد و اون واحد و آخرش هم گفتن بررسی می کنیم به شما اصلاع میدیم

این هست مملکت ما

حالا بچه ها چی دارن میگن ( خودشون رو خسته می کنن ) ، برام خنده داره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  حالا بچه ها چی دارن میگن ( خودشون رو خسته می کنن ) ، برام خنده داره

ببین اگه فکر کردی میتونی با این حرفها بچه ها رو دلسرد کنی و یه جوری تلقین کنی به همه که تلاششون بی فایدست و تخلفات آزمون پیگیری نمیشه بدون در اشتباهی
ما خسته هم بشیم یا اعتراضمون هم نتیجه نداشته باشه بازم تلاش خودمون رو میکنیم که بعدها حسرت نخوریم که چرا کم کاری کردیم و از حقمون دفاع نکردیم
تو نگران خستگی ما نباش دوست عزیز
ما دوس داریم خسته بشیم

آره بایدم بخندی خب.. منم بودم میخندیدم فعلا که همه چی به نفع امثال تو شده و خوشحالید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  حالا بچه ها چی دارن میگن ( خودشون رو خسته می کنن ) ، برام خنده داره

ببین اگه فکر کردی میتونی با این حرفها بچه ها رو دلسرد کنی و یه جوری تلقین کنی به همه که تلاششون بی فایدست و تخلفات آزمون پیگیری نمیشه بدون در اشتباهی
ما خسته هم بشیم یا اعتراضمون هم نتیجه نداشته باشه بازم تلاش خودمون رو میکنیم که بعدها حسرت نخوریم که چرا کم کاری کردیم و از حقمون دفاع نکردیم
تو نگران خستگی ما نباش دوست عزیز
ما دوس داریم خسته بشیم

آره بایدم بخندی خب.. منم بودم میخندیدم فعلا که همه چی به نفع امثال تو شده و خوشحالید

بخدا این پاراگراف آخرتون خوندم بیشتر خندم گرفت خانوم innocence

ولی من تلاشتون رو تحسین می کنم ، درست مثل همون موقع که خودم تلاش می کردم برای زنگ زدن به وزارت علوم و خیلی خیلی نتیجه گرفتمBig Grin

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ب.ظ

دوستان عزیز
بجا اینکه با هم گلاویز بشیم و بحث کنیم بیاید متحد باشید
یه دست صدا نداره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - RangiRangi - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۵ ب.ظ

تو رو خدا هی نگید سوالای هوش حذف شه .. : ((( من چهارتاشو جواب دادم اخه : (( راسل خوندم خیلیییی هم برام سخت بود سوالای هوش امسال ولی بالاخره زدم. اینا حذف شه من مدار سیگنال جمعا دو تا هم نزدم که!! بیچاره تر از الان میشم که!! : (((
تکرار دوباره کنکور بهتره، نه حذف سوالات.هرچند دروغ چرا خیلییی بعید میدونم سنجش این کار رو کنه ولی باز هم تلاش برا راضی کردن سنجش به تکرار ازمون بهتر از کاری نکردنه.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ

اتحاد اتحاد اتحاد

مهم نیست ما الان داریم با خودمون بحث میکنیم

مهم اینه میتونیم صدامونو به گوش اونی که باید برسه برسونیم یا نه

نزارید فریب بخوریم و خودمون همه چی رو بین خودمون شروع و تموم کنیم

الان سازمان هیچ اظهار نظر درستی نکرده دوستان تهرانی پیگیری کنید ما شهرستانی ها چشم به تلاش شما دوختیم

عدالت عدالت عدالت

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ

هر چقد تعداد معترضین بیشتر باشه، احتماله اینکه دوباره امتحان بگیرن بیشتر میشه دوستان.
لطفا کسایی که معترضن این لینک رو امضا کنن و هم تو مجازی و هم تو واقعی اطلاع رسانی کنن. چون خیلیا از این لینک خبر ندارن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تعداد معترضین تا الان: ۵۵۷ نفر.( امروز صبح ۳۵۰ نفر بود)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ ب.ظ)omidelf نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ)chokolat نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  من فقط اینو میدونم که راه احقاق ، حق از دست رفته کسانی که معترض هستن ، برگزاری دوباره کنکور نیست ، این صرفا بهانه هست

باید موردی برخورد بشه و نه کلی
اتفاقا راه احقاق حق ار دست رفته معترض برگزاری دوباره آزمون می باشد.

در ضمن نگران این نباشین که کسی که تو امتحان حتی یه تست نزده بتونه توی امتحان جدید یهویی از همه جلو بزنه و رتبه ۱ رو بیاره! کاملا مشخصه کسی که نخونده، حتی بعد از امتحان مجدد هم نمی تونه رتبه خوبی بیاره، چون به هر اندازه هم درس بخونه به همون اندازه هم بقیه شرکت کننده ها درس می خونن. و از این بابت امتحان مجدد نمی تونه نفعی برای بچه هایی که تلاش نکردن باشه

به جای مخالفت پوچ و بی هدف اعتراضتو اینجا ثبت کن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام

از بیانات شیوای شما استفاده کردیم

من دیروز ثبت کردم اعتراضم رو ، اون هم فقط بخاطر بی نظمی های سازمان سیاه سنجش و سو مدیریت ، و اینکه سوالات رو کپی کردن

اگه آزمون دوباره برگزار بشه تو چرت و مزخرف ترین کشور زندگی می کنیم

مثل اینکه سوالا رو به شما رسوندن حالا الان نگران شدی اگه دوباره کنکور بدی پیام نور قزوین هم قبول نمیشی Rolleyes

شما که امیر کبیر درس خوندی ، چرا ؟؟؟

چرا ؟ چرا ؟

واقعا آدم میمونه ، چطور یه دانشجوی دانشگاه امیر کبیر نمیتونه تشخیص بده طرفش کیه خخخخخ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - یه نفر - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  اتحاد اتحاد اتحاد

مهم نیست ما الان داریم با خودمون بحث میکنیم

مهم اینه میتونیم صدامونو به گوش اونی که باید برسه برسونیم یا نه

نزارید فریب بخوریم و خودمون همه چی رو بین خودمون شروع و تموم کنیم

الان سازمان هیچ اظهار نظر درستی نکرده دوستان تهرانی پیگیری کنید ما شهرستانی ها چشم به تلاش شما دوختیم

عدالت عدالت عدالت

احسنت بر شما. حق مطلب رو ادا کردید.
دوستان فقط باید الان اتحاد داشته باشیم.

به نظرم اگه سنجش یه آزمون دیگه بگیره و بین نتیجه دو آزمون اون که بهتره رو انتخاب کنه همه افراد راضی میشن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - morteza2020 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ

تا حالا هوش مصنوعی فیلی رو ندیدم ولی تونستم ۴ تا از تستای کنکورو بزنم.تونستم ۱۵ تا از ۲۰ تا سوال تخصصی رو بزنم.حالا گناه من چیه اگه بیان هوش رو حذف کنن یا ضریب تخصصی رو بیارن پایین.بهترین کاری که میتونن بکنن اینه که کنکور از اول برگزار کنن تا هیچکسی دچار ضرر نشه.هر کسی که واقعا خونده باشه ۱۰ تا کنکورم ازش بگیرن بازم یک نتیجه میگیره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)morteza2020 نوشته شده توسط:  تا حالا هوش مصنوعی فیلی رو ندیدم ولی تونستم ۴ تا از تستای کنکورو بزنم.تونستم ۱۵ تا از ۲۰ تا سوال تخصصی رو بزنم.حالا گناه من چیه اگه بیان هوش رو حذف کنن یا ضریب تخصصی رو بیارن پایین.بهترین کاری که میتونن بکنن اینه که کنکور از اول برگزار کنن تا هیچکسی دچار ضرر نشه.هر کسی که واقعا خونده باشه ۱۰ تا کنکورم ازش بگیرن بازم یک نتیجه میگیره

آخه چه دلیلی داره که بخوان بلند بشن برن دوباره امتحان بدن ، این همه استرس رو متحمل بشن ؟ چرا ؟

شما به من یه توضیح بده ، مثلا کسی که خوب داده چرا باید اشتباه سنجش رو به دوش بکشه ، خب به اون بابا چه ربطی داره

این شما به من توضیح بده ، اگه توضیحت منطقی بود من قبول می کنم

اینکه شما میگین کسی که واقعا علمش بالا باشه از کنکور مجدد نمیترسه کاملا درسته ، ولی چرا باید بیاد خودش رو اذیت کنه ، چرا ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - na_shakiba_what - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سکوت اقای هادی یوسفی هم جای سواله برام...باز دکتر حقیقت صدای ما شدن اما من فکر نمیکردم مهندس یوسفی تا الان سکوت کنن
این آقا نه تنها سواد نداره بلکه جرات هم نداره،
هر چی دانشجو هم از طرف این قبول میشن با لو رفتن سوالاته

بعدش نگید پشت سر مردم حرف میزنه،
من سر کلاسش بودم
سوالی که با چهار تا shift و بدون محاسبه حل میشد این با ۵۰ دقیقه اومد سیم بندیش کرد
من بلدش بودم و براش نگفتم تا توو کفش بمونه
همون سکشن دو ساعته اول هم سر کلاسش موندم و در اومدم
چون واقعا هیچی بلد نبود
بعد سوالا رو هم بد حفظ کرده بود همش کج و کوله درس میداد

استاد یوسفی فقط یک استاد متقلب با کتابهای پر از اشتباه و کپی شده از اساتید دیگره
چه انتظارایی دارید از این روباه مکار
الان دیگه جیباش پر شده ما رو یادش نمیاد فقط مهره هایی که به عنوان تبلیغ سال دیگه ازشون استفاده میکنه رو فراموش نمیکنه
واقعا در تعجبم چطور اینقدر راحت به استاد اعتماد کردم ووو تابستونم رو از دست دادم
من هم دقیقا در برخی کلاس ها ی استاد شرکت کردم ولی این قدر سطح تدریس پایین بود بقیه کلاسهاشون رو نرفتم و استادم رو تغییر دادم
الان هم اگر توجه کرده باشیدحل سوالا رو قرار نداده و گفته سوالا رو باچشم حل کردم و کلید گذاشتم که اگر غلط گفت ضایع نشه
واقعا براش متاسفم که کتاب نارنجی کپی شده کتاب ۶۰۰ مساله هست و کتاب الگوریتم کپی کتاب دکتر ظهیری، در کتاب منطقی جواب های کتاب دکتر اجلالی رو کپی کردن و خیلی مسائل بی اخلاقیه دیگه. الان هم که شاگردشون به الگوی استاد خود جوابای سوالای دکتر فیلی رو به نام خودشون در کانال گذاشتن و جالبه در جوابا گفتن کتاب مرجع!!!!! انگار ما نمیدونیم از کدوم کتاب اوردن
اخه یکی نیست بگه دیگه همه عالم و ادم فهمیدن دکتر فیلی تعداد کمی سوال تالیفی در کتاب داشتن و با تمام گزینه های مشابه در کنکور هوش اوردن و این یعنی ناعدالتی!
خدارو شکر که من زود یوسفی رو شناختم و منابع و کلاسمو تغییر دادم اگر نه مجبور بودم یک سال دوباره درس بخونم
با اینکه خودم برای هوش خوندم و امتحانم خوب شد و خداروشکر بدون تقلب به سوالای هوش جواب دادم، حاضرم باز کنکور بدم در یک رقابت جوانمردانه و به توانایی های خودم شک ندارم و متاسفم برای ادم های ترسو که جرات اعتراض هم ندارن
فقط امیدارم امسال کسایی که میان از این سایت منابع درسی را انتخاب میکنن با فریب یکسری رتبه های خوب که با پولی که از استاد یوسفی میگیرن برای تبلیغشون ، گمراه نشن چون برای این حرفم و همچنین فروش سوالاشون مدرک دارم که در فرصتی مناسب همه رو برملا میکنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - morteza2020 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)morteza2020 نوشته شده توسط:  تا حالا هوش مصنوعی فیلی رو ندیدم ولی تونستم ۴ تا از تستای کنکورو بزنم.تونستم ۱۵ تا از ۲۰ تا سوال تخصصی رو بزنم.حالا گناه من چیه اگه بیان هوش رو حذف کنن یا ضریب تخصصی رو بیارن پایین.بهترین کاری که میتونن بکنن اینه که کنکور از اول برگزار کنن تا هیچکسی دچار ضرر نشه.هر کسی که واقعا خونده باشه ۱۰ تا کنکورم ازش بگیرن بازم یک نتیجه میگیره

آخه چه دلیلی داره که بخوان بلند بشن برن دوباره امتحان بدن ، این همه استرس رو متحمل بشن ؟ چرا ؟

شما به من یه توضیح بده ، مثلا کسی که خوب داده چرا باید اشتباه سنجش رو به دوش بکشه ، خب به اون بابا چه ربطی داره

این شما به من توضیح بده ، اگه توضیحت منطقی بود من قبول می کنم

اینکه شما میگین کسی که واقعا علمش بالا باشه از کنکور مجدد نمیترسه کاملا درسته ، ولی چرا باید بیاد خودش رو اذیت کنه ، چرا ؟
بنده با برگزاری مجدد کنکور موافق نیستم.ولی در بین گزینه موجود بهترین راه حله.شما چه راه حلی دارید که کسی ضرر نکنه؟؟