تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - m.anije - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ

بچه ها اگر گروهی تشکیل دادین جهت اعتراض و تجمع جلوی سازمان سنجش اعلام کنید که بقیه هم بهشون بپیوندن.
حواسمون باشه دفعه پیشم هر چی که گذشت بین خودمون بود. اینکه بشینیم اینجا دو گروه بشیم و به هم حمله کنیم راه حلش نیست.
الانم تا فرصت هستش باید یه تصمیمی بگیریم.
دفعه قبل گفتن کاریتون نباشه تجمع نکنید، عجله نکنید، انتخابات ، مسائل سیاسی مطرح، خب نتیجش چی بود؟
چیزی بجز این بود زمان گذشت و چیزی عوض نشد؟ چند تا استاد بهمون جو دادن کلیپ درست کردن گفتن کاریتون نباشه درستش میکنیم. به به خیلی خوب درست شد من که حظ کردم. بماند همینا الان دارن تبلیغ کتاب و کلاس میکنن.
قطعا حرف یدونه ما تاثیر نداره ولی خواهش میکنم اگه واقعا معترضید بیایید بریم. کاری نداشته باشیم به کسی ، خودمون یبار تصمیم بگیریم که بریم .
هممون تقریبا یه سنی بین ۲۳ تا ۳۰ داریم بابا ما کاری نتونیم بکنیم خیلی باید به حالمون افسوس خورد.
همش دارن میزنن تو سرمون که ساکت باشید، صداتون در نیاد، حرف نباشه همینه که هست منابع عوض میکنیم همینه که هست ۶۰ دقیقتونو میگیریم همینه که هست منبع عوض میکنیم نمیگیم ، میتونیم سوالارو پخش میکنیم. کی اینجا میتونه با اطمینان کامل بگه که فقط سوالای هوش بوده که کپی بوده. از شانس سوالای هوش تو کتاب بود بقیه درسا چی؟ از صبح پشت سیستمیم. یبار غیرت بخرج بدید بیایید درست حسابی اعتراض کنیم حتی تویی هم که مخالف منی باز بیا اعتراض کنیم بخاطر خودت بخاطر اینکه فردا باز تکرار نشه . نذاریم بشه عادت.

اگر گروهی تشکیل دادید اطلاع بدید.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ب.ظ)morteza2020 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)morteza2020 نوشته شده توسط:  تا حالا هوش مصنوعی فیلی رو ندیدم ولی تونستم ۴ تا از تستای کنکورو بزنم.تونستم ۱۵ تا از ۲۰ تا سوال تخصصی رو بزنم.حالا گناه من چیه اگه بیان هوش رو حذف کنن یا ضریب تخصصی رو بیارن پایین.بهترین کاری که میتونن بکنن اینه که کنکور از اول برگزار کنن تا هیچکسی دچار ضرر نشه.هر کسی که واقعا خونده باشه ۱۰ تا کنکورم ازش بگیرن بازم یک نتیجه میگیره

آخه چه دلیلی داره که بخوان بلند بشن برن دوباره امتحان بدن ، این همه استرس رو متحمل بشن ؟ چرا ؟

شما به من یه توضیح بده ، مثلا کسی که خوب داده چرا باید اشتباه سنجش رو به دوش بکشه ، خب به اون بابا چه ربطی داره

این شما به من توضیح بده ، اگه توضیحت منطقی بود من قبول می کنم

اینکه شما میگین کسی که واقعا علمش بالا باشه از کنکور مجدد نمیترسه کاملا درسته ، ولی چرا باید بیاد خودش رو اذیت کنه ، چرا ؟
بنده با برگزاری مجدد کنکور موافق نیستم.ولی در بین گزینه موجود بهترین راه حله.شما چه راه حلی دارید که کسی ضرر نکنه؟؟

مگه من کمیته بحران های آموزشی هستم

اینو باید اون بزرگان آموزش ما خیر سرشون فکر می کردن از اول که همش به فکر جیبشون هستن و ما هم تغذیه می کنیم این اشخاص رو بعد هم میگیم چرا اینطوری میشه ، ما اینکار ها رو کردیم که کنکور ما بشه نخ بازی ، انقدر دو کردیم رفتیم این کلاس و اون کلاس پیش فلان استاد ، دو هزار سواد نداریم ، دو هزار

حالا هم همه رو مقصر میدونیم غیر از خودمون ، مقصر اصلی خودمونیم و اون پول تو جیبمون که همه چیز رو کردیم اسکناس ، در واقع اصل باند بازی رو ما بابش کردیم حالا هم دنبال راه حلیم

بخدا دیگه خستم

فقط میگم دیگه این گند رو زیاد چوب نزنیم بوش بیشتر در نیاد که هی میگم دوباره کنکور دوباره کنکور

تموم بشه بره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ)na_shakiba_what نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سکوت اقای هادی یوسفی هم جای سواله برام...باز دکتر حقیقت صدای ما شدن اما من فکر نمیکردم مهندس یوسفی تا الان سکوت کنن
این آقا نه تنها سواد نداره بلکه جرات هم نداره،
هر چی دانشجو هم از طرف این قبول میشن با لو رفتن سوالاته

بعدش نگید پشت سر مردم حرف میزنه،
من سر کلاسش بودم
سوالی که با چهار تا shift و بدون محاسبه حل میشد این با ۵۰ دقیقه اومد سیم بندیش کرد
من بلدش بودم و براش نگفتم تا توو کفش بمونه
همون سکشن دو ساعته اول هم سر کلاسش موندم و در اومدم
چون واقعا هیچی بلد نبود
بعد سوالا رو هم بد حفظ کرده بود همش کج و کوله درس میداد

استاد یوسفی فقط یک استاد متقلب با کتابهای پر از اشتباه و کپی شده از اساتید دیگره
چه انتظارایی دارید از این روباه مکار
الان دیگه جیباش پر شده ما رو یادش نمیاد فقط مهره هایی که به عنوان تبلیغ سال دیگه ازشون استفاده میکنه رو فراموش نمیکنه
واقعا در تعجبم چطور اینقدر راحت به استاد اعتماد کردم ووو تابستونم رو از دست دادم
من هم دقیقا در برخی کلاس ها ی استاد شرکت کردم ولی این قدر سطح تدریس پایین بود بقیه کلاسهاشون رو نرفتم و استادم رو تغییر دادم
الان هم اگر توجه کرده باشیدحل سوالا رو قرار نداده و گفته سوالا رو باچشم حل کردم و کلید گذاشتم که اگر غلط گفت ضایع نشه
واقعا براش متاسفم که کتاب نارنجی کپی شده کتاب ۶۰۰ مساله هست و کتاب الگوریتم کپی کتاب دکتر ظهیری، در کتاب منطقی جواب های کتاب دکتر اجلالی رو کپی کردن و خیلی مسائل بی اخلاقیه دیگه. الان هم که شاگردشون به الگوی استاد خود جوابای سوالای دکتر فیلی رو به نام خودشون در کانال گذاشتن و جالبه در جوابا گفتن کتاب مرجع!!!!! انگار ما نمیدونیم از کدوم کتاب اوردن
اخه یکی نیست بگه دیگه همه عالم و ادم فهمیدن دکتر فیلی تعداد کمی سوال تالیفی در کتاب داشتن و با تمام گزینه های مشابه در کنکور هوش اوردن و این یعنی ناعدالتی!
خدارو شکر که من زود یوسفی رو شناختم و منابع و کلاسمو تغییر دادم اگر نه مجبور بودم یک سال دوباره درس بخونم
با اینکه خودم برای هوش خوندم و امتحانم خوب شد و خداروشکر بدون تقلب به سوالای هوش جواب دادم، حاضرم باز کنکور بدم در یک رقابت جوانمردانه و به توانایی های خودم شک ندارم و متاسفم برای ادم های ترسو که جرات اعتراض هم ندارن
فقط امیدارم امسال کسایی که میان از این سایت منابع درسی را انتخاب میکنن با فریب یکسری رتبه های خوب که با پولی که از استاد یوسفی میگیرن برای تبلیغشون ، گمراه نشن چون برای این حرفم و همچنین فروش سوالاشون مدرک دارم که در فرصتی مناسب همه رو برملا میکنم
احسنت به شما دوست بزرگوار
متاسفانه مشکل از خود بعضی همین دانشجویان و داوطلبین کنکور هس که میدون دادن به امثال یوسفی و رضوی و حقیقت و ...
خودتون بشینید کتاب clrs و مدار مانو رو بخونید
دیگه چه نیاز به کلاس نکته و تست و تشریحی و امثالهم دارید
متاسفانه اینها فقط به فکر جیب خودشونن
از ماست که بر ماست
که این اقلیت پولدار میرن کلاساشون و این ها هم فردا ادعای خدایی میکنن
در انتها یه چیزی بگم و اون اینه که
هیچ رشته ای به اندازه کامپیوتر توی کنکور ارشدش اینقدر مافیا و باند و سیاه بازی و .... نیست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ب.ظ)na_shakiba_what نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  سکوت اقای هادی یوسفی هم جای سواله برام...باز دکتر حقیقت صدای ما شدن اما من فکر نمیکردم مهندس یوسفی تا الان سکوت کنن
این آقا نه تنها سواد نداره بلکه جرات هم نداره،
هر چی دانشجو هم از طرف این قبول میشن با لو رفتن سوالاته

بعدش نگید پشت سر مردم حرف میزنه،
من سر کلاسش بودم
سوالی که با چهار تا shift و بدون محاسبه حل میشد این با ۵۰ دقیقه اومد سیم بندیش کرد
من بلدش بودم و براش نگفتم تا توو کفش بمونه
همون سکشن دو ساعته اول هم سر کلاسش موندم و در اومدم
چون واقعا هیچی بلد نبود
بعد سوالا رو هم بد حفظ کرده بود همش کج و کوله درس میداد

استاد یوسفی فقط یک استاد متقلب با کتابهای پر از اشتباه و کپی شده از اساتید دیگره
چه انتظارایی دارید از این روباه مکار
الان دیگه جیباش پر شده ما رو یادش نمیاد فقط مهره هایی که به عنوان تبلیغ سال دیگه ازشون استفاده میکنه رو فراموش نمیکنه
واقعا در تعجبم چطور اینقدر راحت به استاد اعتماد کردم ووو تابستونم رو از دست دادم
من هم دقیقا در برخی کلاس ها ی استاد شرکت کردم ولی این قدر سطح تدریس پایین بود بقیه کلاسهاشون رو نرفتم و استادم رو تغییر دادم
الان هم اگر توجه کرده باشیدحل سوالا رو قرار نداده و گفته سوالا رو باچشم حل کردم و کلید گذاشتم که اگر غلط گفت ضایع نشه
واقعا براش متاسفم که کتاب نارنجی کپی شده کتاب ۶۰۰ مساله هست و کتاب الگوریتم کپی کتاب دکتر ظهیری، در کتاب منطقی جواب های کتاب دکتر اجلالی رو کپی کردن و خیلی مسائل بی اخلاقیه دیگه. الان هم که شاگردشون به الگوی استاد خود جوابای سوالای دکتر فیلی رو به نام خودشون در کانال گذاشتن و جالبه در جوابا گفتن کتاب مرجع!!!!! انگار ما نمیدونیم از کدوم کتاب اوردن
اخه یکی نیست بگه دیگه همه عالم و ادم فهمیدن دکتر فیلی تعداد کمی سوال تالیفی در کتاب داشتن و با تمام گزینه های مشابه در کنکور هوش اوردن و این یعنی ناعدالتی!
خدارو شکر که من زود یوسفی رو شناختم و منابع و کلاسمو تغییر دادم اگر نه مجبور بودم یک سال دوباره درس بخونم
با اینکه خودم برای هوش خوندم و امتحانم خوب شد و خداروشکر بدون تقلب به سوالای هوش جواب دادم، حاضرم باز کنکور بدم در یک رقابت جوانمردانه و به توانایی های خودم شک ندارم و متاسفم برای ادم های ترسو که جرات اعتراض هم ندارن
فقط امیدارم امسال کسایی که میان از این سایت منابع درسی را انتخاب میکنن با فریب یکسری رتبه های خوب که با پولی که از استاد یوسفی میگیرن برای تبلیغشون ، گمراه نشن چون برای این حرفم و همچنین فروش سوالاشون مدرک دارم که در فرصتی مناسب همه رو برملا میکنم
احسنت به شما دوست بزرگوار
متاسفانه مشکل از خود بعضی همین دانشجویان و داوطلبین کنکور هس که میدون دادن به امثال یوسفی و رضوی و حقیقت و ...
خودتون بشینید کتاب clrs و مدار مانو رو بخونید
دیگه چه نیاز به کلاس نکته و تست و تشریحی و امثالهم دارید
متاسفانه اینها فقط به فکر جیب خودشونن
از ماست که بر ماست
که این اقلیت پولدار میرن کلاساشون و این ها هم فردا ادعای خدایی میکنن
در انتها یه چیزی بگم و اون اینه که
هیچ رشته ای به اندازه کامپیوتر توی کنکور ارشدش اینقدر مافیا و باند و سیاه بازی و .... نیست

دقیقا از ماست که برماست

حقمونه ، حالا اعتراض هم داریم خیر سرمون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ

دوست عزیز تند نروید ما هم ضرر دیده ی کنکوریم فکر نکنید فقط خودتون ضرر دیدید
شما برید باید یقه اونایی که کلاس نکته و تست و ... بگیرید نه ما بدبختها مثه خودتون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)morteza2020 نوشته شده توسط:  تا حالا هوش مصنوعی فیلی رو ندیدم ولی تونستم ۴ تا از تستای کنکورو بزنم.تونستم ۱۵ تا از ۲۰ تا سوال تخصصی رو بزنم.حالا گناه من چیه اگه بیان هوش رو حذف کنن یا ضریب تخصصی رو بیارن پایین.بهترین کاری که میتونن بکنن اینه که کنکور از اول برگزار کنن تا هیچکسی دچار ضرر نشه.هر کسی که واقعا خونده باشه ۱۰ تا کنکورم ازش بگیرن بازم یک نتیجه میگیره

آخه چه دلیلی داره که بخوان بلند بشن برن دوباره امتحان بدن ، این همه استرس رو متحمل بشن ؟ چرا ؟

شما به من یه توضیح بده ، مثلا کسی که خوب داده چرا باید اشتباه سنجش رو به دوش بکشه ، خب به اون بابا چه ربطی داره

اینکه شما میگین کسی که واقعا علمش بالا باشه از کنکور مجدد نمیترسه کاملا درسته ، ولی چرا باید بیاد خودش رو اذیت کنه ، چرا ؟

لازمه به همه اون دوستانی که فکر میکنن با جواب دادن به ۴ تا سوال واقعا مسخره امتحانو خوب دادن بگم که خواب دیدین خیر باشه لابد توهم رتبه دورقمی هم زدین ... دوستان با میانگین ۵۰ و ۶۰ هم بعیده کسی امسال رتبه نرم افزارش ۱۰۰ هم بشه چون سوالاااا آسوون بوده بچه های ضعیف همرو جواب دادن چرا متوجه نیستین توی کل این امتحان حتی یه سوال قشنگ نبود که فرق آدمای قوی و ضعیف رو معلوم کنه.. حالا هی بگید ما خوب دادیم کنکور رو برگزار نکنیم دوباره Dodgy

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  

لازمه به همه اون دوستانی که فکر میکنن با جواب دادن به ۴ تا سوال واقعا مسخره امتحانو خوب دادن بگم که خواب دیدین خیر باشه لابد توهم رتبه دورقمی هم زدین ... دوستان با میانگین ۵۰ و ۶۰ هم بعیده کسی امسال رتبه نرم افزارش ۱۰۰ هم بشه چون سوالاااا آسوون بوده بچه های ضعیف همرو جواب دادن چرا متوجه نیستین توی کل این امتحان حتی یه سوال قشنگ نبود که فرق آدمای قوی و ضعیف رو معلوم کنه.. حالا هی بگید ما خوب دادیم کنکور رو برگزار نکنیم دوباره Dodgy

بازم من چیز منطقی تو صحبت های شما نمی بینم ، شما میگن بچه های ضعیف همه رو زدن خب اگه اونی که ضعیف هست تقریبا خوب زده اونکه قوی بوده که دیگه مشکلی نداشته همه رو تقریبا زده ، پس مشکلی نیست هر کس طبق رتبش میره بالا ، به ترتیب وقتی هم ظرفیت پر بشه دیگه اون ضعیفی که تقریبا خوب هم زده باشه کجا میخواد قبول بشه ؟!! اگه سر آزمون ارشد کل داوطلب ها خوب هم بزنن ، اصلا همشون جواب بدن سوال ها رو اونوقت چی میشه ؟ همه قرار هست برن دانشگاه ، بالاخره معدلی هست ، و به ترتیب رتبه و به اندازه ظرفیت پذیرش میشه

و باز این چه ارتباطی به برگزاری مجدد آزمون داره که کسی که خوب آزمون داده بخواد مجبور بشه برای اشتباه سنجش تشریف بیاره و دوباره امتحان بده

شما و یا هر شخص دیگه ای که نمیتونه برای کسایی که خوب امتحان دادن و درصد خوب آوردن تعیین تکلیف کنه ، میتونه ؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ

رییس سازمان سنجش تو سایت SNN گفته :
"تنها نکته ی مورد بحث، زمان بیشتری است، که در اختیار داوطلبین گرایش سوم(هوش مصنوعی) قرار داده شده؛ که به دلیل اینکه رقابت بین افراد این گرایش و سایر گرایش ها رخ نمی دهد تغییری در نتیجه آزمون ایجاد نمی کند."

!!!
خوب کسایی که اول آزمون متوجه شدن دروس تخصصی اشون تو دفترچه دیگه ای هست، مسلما وقت بیشتری روی دروس مشترک و ریاضی و زبان گذاشتن و این درسا رو بهتر از بچه های نرم افزار و معماری زدن. این یعنی اینکه علاوه بر اینکه در گرایش خودشون رتبه اشون خوب میشه، صندلی های اول گرایش نرم افزار و معماری رو هم اینا پر می کنن. کاملا مشخصه که نتیجه آزمون رو این مسئله تغییر میده!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)chokolat نوشته شده توسط:  رییس سازمان سنجش تو سایت SNN گفته :
"تنها نکته ی مورد بحث، زمان بیشتری است، که در اختیار داوطلبین گرایش سوم(هوش مصنوعی) قرار داده شده؛ که به دلیل اینکه رقابت بین افراد این گرایش و سایر گرایش ها رخ نمی دهد تغییری در نتیجه آزمون ایجاد نمی کند."

ایشون یا تحلیلشون ضعیفه یا خودشونو زدن به اون راه!!!
خوب کسایی که اول آزمون متوجه شدن دروس تخصصی اشون تو دفترچه دیگه ای هست، مسلما وقت بیشتری روی دروس مشترک گذاشتن و مشترکشون رو بهتر از بچه های نرم افزار و معماری زدن. این یعنی اینکه علاوه بر اینکه در گرایش خودشون رتبه اشون خوب میشه، صندلی های اول گرایش نرم افزار و معماری رو هم اینا پر می کنن. کاملا مشخصه که نتیجه آزمون رو این مسئله تغییر میده!!

در این حد ما رو به تمسخر گرفتن

حالا باز ادامه داره ، فردا هم میان میگن " چی شده ؟ " اصلا کی گفته که تقلب شده ؟؟ ( اینو فردا معاون رئیس میگه )

و شما همچنان به تلاش طلاییتون ادامه بدید ، بلکه در دقایق ۹۰ بتونین گل طلایی بزنین

تلاش کنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  

بازم من چیز منطقی تو صحبت های شما نمی بینم ، شما میگن بچه های ضعیف همه رو زدن خب اگه اونی که ضعیف هست تقریبا خوب زده اونکه قوی بوده که دیگه مشکلی نداشته همه رو تقریبا زده ، پس مشکلی نیست هر کس طبق رتبش میره بالا ، به ترتیب وقتی هم ظرفیت پر بشه دیگه اون ضعیفی که تقریبا خوب هم زده باشه کجا میخواد قبول بشه ؟!! اگه سر آزمون ارشد کل داوطلب ها خوب هم بزنن ، اصلا همشون جواب بدن سوال ها رو اونوقت چی میشه ؟ همه قرار هست برن دانشگاه ، بالاخره معدلی هست ، و به ترتیب رتبه و به اندازه ظرفیت پذیرش میشه

و باز این چه ارتباطی به برگزاری مجدد آزمون داره که کسی که خوب آزمون داده بخواد مجبور بشه برای اشتباه سنجش تشریف بیاره و دوباره امتحان بده

شما و یا هر شخص دیگه ای که نمیتونه برای کسایی که خوب امتحان دادن و درصد خوب آوردن تعیین تکلیف کنه ، میتونه ؟؟؟؟
ببینید شما امتحان ساده امسال رو در نظر بگیرید من مشترک ۶۰ زدم تخصصی نرم هم ۶۰ با وجود این وقت مقرر(اگه بیشتر بود ۸۰ میزدم) بعد دانشجو ضعیف چون خیلی سوالا ابکی بوده ۴۰ بعضا ۵۰ زده .اما اگه آزمون مثل سالای پیش استاندارد بود من نهایتا درصدام ۱۰ درصد افت میکرد اما آدم ضعیف قشنک ۲۰ ۳۰ درصد افت میکرد.. این اسمش ملاکه سنجشه چون تعداد داوطلب زیاده دیگه بخود بی جهت آدمی که کم خونده یا مفهومی بلد نیس نباید بیاد میانگین کشور و جا به جا کنه حتی شاید بعضی ها جز دسته افرادی بودن که دفترچه زیاد دستشون بوده یا سوالات کپی شدرو حفظ بودن! واقعا جانب انصافو رعایت کنید این امتحان فقط به ضرر بچه های قوی شده

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۰ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۵ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  

ببینید شما امتحان ساده امسال رو در نظر بگیرید من مشترک ۶۰ زدم تخصصی نرم هم ۶۰ با وجود این وقت مقرر(اگه بیشتر بود ۸۰ میزدم) بعد دانشجو ضعیف چون خیلی سوالا ابکی بوده ۴۰ بعضا ۵۰ زده .اما اگه آزمون مثل سالای پیش استاندارد بود من نهایتا درصدام ۱۰ درصد افت میکرد اما آدم ضعیف قشنک ۲۰ ۳۰ درصد افت میکرد.. این اسمش ملاکه سنجشه چون تعداد داوطلب زیاده دیگه بخود بی جهت آدمی که کم خونده یا مفهومی بلد نیس نباید بیاد میانگین کشور و جا به جا کنه حتی شاید بعضی ها جز دسته افرادی بودن که دفترچه زیاد دستشون بوده یا سوالات کپی شدرو حفظ بودن! واقعا جانب انصافو رعایت کنید این امتحان فقط به ضرر بچه های قوی شده

حرف شما درست ولی این باز کافی نیست برای اینکه ، بچه هایی که خوب امتحان دادن بخوان خودشون رو وارد این حواشی کنن و به چالش بندازن کلی فکر کلی استرس و دوباره بیان سر جلسه

اصلا ارزشش رو نداره

ملاک سنجش هم ارزونی سازمان سنجش ، میانگین درصد کشوری هم همینطور ، میدونی یه کنکور چقدر بار روانی داره ، بخصوص اگر سال آخر باشی

اگه پسر باشی خدمت داری

شما به اینا فکر می کنی ، چرا باید طرف حاضر بشه خودش رو انقدر به دردسر بندازه بخاطر اشتباه سنجش که میخوام سر به تنش نباشه

مگه فقط اونایی که بد دادن حق دارن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  شما همچنان به تلاش طلاییتون ادامه بدید ، بلکه در دقایق ۹۰ بتونین گل طلایی بزنین

تلاش کنید

دوست عزیز ما خودمون ناراحت و عصبی هستیم تو هم بیشتر با حرفات اعصاب ما رو بهم میریزی
میشه خواهش کنم لطف کنی اینقد حرفهای ساز مخالف نزنی و اعصاب ما رو خرد نکنی؟؟ چی بهت میرسه واقعا
من موندم هدفت چیه از این رفتارهای متناقض
انگار دوس داری موج منفی بدی فقط

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۵ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۱ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  شما همچنان به تلاش طلاییتون ادامه بدید ، بلکه در دقایق ۹۰ بتونین گل طلایی بزنین

تلاش کنید

دوست عزیز ما خودمون ناراحت و عصبی هستیم تو هم بیشتر با حرفات اعصاب ما رو بهم میریزی
میشه خواهش کنم لطف کنی اینقد حرفهای ساز مخالف نزنی و اعصاب ما رو خرد نکنی؟؟ چی بهت میرسه واقعا
من موندم هدفت چیه از این رفتارهای متناقض
انگار دوس داری موج منفی بدی فقط

من خودم از این همه بی تدبیری بیشتر عصبام خرده

فقط دارم واقعیت رو میگم نه موج منفی ، اینم نمونه بارزش ، که امروز خودتون دیدین ، که رئیس سازمان سنجش که یک مقام عالی هست تو سازمان ، وای وقتی رئیس میاد اینطوری حرف میزنه که انگار اصلا دفترچه رو ندیده ، میگه همه چی عالی بوده و مشکلی نیست

اجازه بدید این دفعه من از شما سوال کنم ، شما کجای کارین بچه ها ؟ واقعا کجا ؟ یکم فکر کنین

رسما به ما خندیدن ، ما رو ...... حساب کردن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۵ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  من خودم از این همه بی تدبیری بیشتر عصبام خرده

فقط دارم واقعیت رو میگم نه موج منفی ، اینم نمونه بارزش ، که امروز خودتون دیدین ، که رئیس سازمان سنجش که یک مقام عالی هست تو سازمان ، وای وقتی رئیس میاد اینطوری حرف میزنه که انگار اصلا دفترچه رو ندیده ، میگه همه چی عالی بوده و مشکلی نیست

اجازه بدید این دفعه من از شما سوال کنم ، شما کجای کارین بچه ها ؟ واقعا کجا ؟ یکم فکر کنین

رسما به ما خندیدن ، ما رو ...... حساب کردن
افرادی که خوب نتیجه میگیرن توی این آزمون به دو دسته تقسیم میشن :
۱ : واقعا لیاقتش رو داشتن و به همین خاطر اگه آزمون دوباره هم برگذار بشه به احتمال نزدیک به یک دوباره موفق میشن و این دسته ترسی هم ندارن چون به خودشون اعتماد دارن
۲ : لیاقتش رو ندارن و جای ی نفر دیگه رو پر کردن که بار علمیش شاید چند برابر این فرد باشه ولی نتونسته شرایط جلسه رو مدیریت کنه و از لحاظ روحی ضعیف عمل کرده . بچه ها قصد دارند با امتحان دوباره حقشونو ازین افراد بگیرن! آزمون استاندارد باید بیشتر تمرکزش روی صلاحیت علمی دانشجو باشه تا اینکه روی شرایط روحی و کنترلی جلسه تمرکز کنه
البته کاری که سنجش کرده باعث شده هر راهکاری که ارائه بشه ی عده ضرر کنن ولی هدف باید این باشه که تعداد افرادی که ضرر میکنن کم بشه. اینکه امتحان دوباره بگیرن و کسی که واقعا لیاقت داره این سری نتونه خوب عمل کنه احتمالش خیلی کمتر میشه از افرادی که لیاقتش رو داشتند و به خاطر بی تدبیری سنجش از حقشون محروم شدن!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ

خیلی دوستان از اینکه من و خیلی دوستان گفتیم کنکور دوباره برگزار بشه ناراحت شدن

سوالی از شما دارم ؟

اگر با کنکور دوباره مخالفید بگویید چه کنیم که حقوق از دست رفته این همه دانشجو با عدالت کامل به همه برگرده

داستان نگید فقط بگین الان سازمان باید چیکار کنه

من میگم برگزاری مجدد شما چه ایده ای دارین اونو بگین ؟

سوال سختی نیست فقط جوابش میتونه جالب باشه پس بگین !!!!!!!!!!!!!!!