تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  خیلی دوستان از اینکه من و خیلی دوستان گفتیم کنکور دوباره برگزار بشه ناراحت شدن

سوالی از شما دارم ؟

اگر با کنکور دوباره مخالفید بگویید چه کنیم که حقوق از دست رفته این همه دانشجو با عدالت کامل به همه برگرده

داستان نگید فقط بگین الان سازمان باید چیکار کنه

من میگم برگزاری مجدد شما چه ایده ای دارین اونو بگین ؟

سوال سختی نیست فقط جوابش میتونه جالب باشه پس بگین !!!!!!!!!!!!!!!
ضرایب دروس مشترک و تخصصی یکسان بشود

شما مطمئن هستی این کار به طور یکسان به نفع و یا به ضرر همه خواهد شد
تاکید میکنم ضرر یا سود به طور یکسان
خب دیگه اینطور تعادل میشه
کسی که مشترک زده سود میبره و کسی که تخصصی هم زده سود میبره

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - morteza2020 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۲ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۶ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  ضرایب دروس مشترک و تخصصی یکسان بشود
هر تغییری توی ضرایب و یا حذف هر درسی باعث بدتر شدن اوضاع میشه! یکی روی سوالات تخصصی سرمایه گذاری کرده بوده و یکی روی مشترک . یکی هم هر دورو خونده و اصلا معلوم نیست سرجلسه تصمیم گرفته با چه وزنی هر درسی رو بزنه! حذف درس ازون هم بدتره یکی اومده از ۳ تا درس تخصصی ۲ تاشو انتخاب کرده خونده حالا سنجش بیا یکی از اون ۲ تا هم حذف کنه خیلی وضع خراب میشه

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  سازمان سنجش میتونه به صورت موردی یعنی فقط درس هایی که مشکلاتی ایجاد کردن که قطعا دروس مشترک نیستن ، مثل این درس ها ؛

پایگاه داده

هوش مصنوعی

کامپایلر

این دو تا درس پایگاه داده و کامپایلر هم بخاطر اینکه خیلی ها مدعی هستن که آقا ما وقت کم آوردیم که حالا واقعا هم بعضی ها شاید نتونستن مدیریت کنن و وقت کم آوردن یا اصلا بعضی ها میگن مگه سنجش نگفت ۲۵۵ دقیقه چرا ۱۹۵ دقیقه وقت داد ؟؟!!! خب حق با شماست

پس کلا شد ۳ تا درس

این سه تا درس مشکل ایجاد کرده ، داوطلب هایی که واقعا فکر می کنن ، حقشون ضایع شده و میتونستن بهتر باشن و اما بخاطر تخلفات و بی نظمی های سازمان سنجش نتونستن ، خب اشکالی نداره بیان به صورت داوطلبانه تو امتحان مجدد که فقط از همین سه درس تخصصی برگزار میشه با همون ضریب شرکت کنند

اون دسته از داوطلب هایی هم که میل ندارند ، شرکت نکنند

اینطوری خوبه ، یعنی نهایتا شرکت در آزمون مجدد به صورت داوطلبانه باشه نه برای همه اجباری باشه ، اینو میشه باز باهاش کنار اومد ، هر چند که همین مسئله خودش مورد اعتباری و شخصیتی داره ، حالا ما میگیم این مسائل اعتبار و شخصیت و شان علمی به کنار

به نظر من این تنها راه کار موثر میتونه باشه برای اونایی که واقعا معترض هستن ، حالا اگه شما نظر بهتری دار بفرما ، فقط لطفا نفرما که آزمون برای همه اجباری برگزار بشه و از همه دروس

با این تصمیمات میتونید کاندید مناسبی برای گرفتن مسئولیت توی سازمان سنجش باشید , حتما مصاحبه شغلی انجام بدید

ما راه کار هم که به شما میدیم مسخره می کنید ، مشکل شما راه کار نیست ، مشکل جای دیگه هست ، مشکل اینه که از بنا مشکل دارید و دنبال بهانه

دقیقا.الان بیشتر دوستان دنبال بهانه هستن.و هر پیشنهادی که بدی باهاش مخالف هستن.به جز اون چیزی که به نفع خودشونه.یکی هوش نزده میگه هوش باید حذف کنن.یکی کلا تخصصی نرده میگه باید تخصصی ها حذف بشه.هرکی به فکر خودشه.ولی اخرش سنجش به هیچکدوم از این حرفهای ما کاری نداره و کاری میکنه که خودش دوست داره.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۷ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  خیلی دوستان از اینکه من و خیلی دوستان گفتیم کنکور دوباره برگزار بشه ناراحت شدن

سوالی از شما دارم ؟

اگر با کنکور دوباره مخالفید بگویید چه کنیم که حقوق از دست رفته این همه دانشجو با عدالت کامل به همه برگرده

کسی که فقط یکی رو زده چی
مثلا مشترک زده و تخصصی نزده چون نرسیده
یا تخصصی زده به خاطر ضرایبش زده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  

سوالی از شما دارم ؟

کسی که فقط یکی رو زده چی
تخصصی زده به خاطر ضریبش نمیتونه حرف زیاد معقولانه ای باشه بخاطر اینکه ضریب مشترک بیشتر از تخصصی اس
فک کنم بیشتر بچه ها هم احتمالا مورد ۱ رو رسیدن انجام بدن تا مورد ۲ رو

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۲ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۳ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  ضرایب دروس مشترک و تخصصی یکسان بشود

کسی که فقط یکی رو زده چی
تخصصی زده به خاطر ضریبش نمیتونه حرف زیاد معقولانه ای باشه بخاطر اینکه ضریب مشترک بیشتر از تخصصی اس
فک کنم بیشتر بچه ها هم احتمالا مورد ۱ رو رسیدن انجام بدن تا مورد ۲ رو
دوست عزیز ضریب تخصص ۳ به ۳ هست که میشه ۱
و دروس مشترک ۴ به ۷ هست پس تخصصی مهمتره و البته یه چیزی داریم به اسم تراز که اونم همه
پس تنها ضریب رو در نظر نگیرین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ

بچه ها من خیلی میترسم آخر چی میشه؟
چرا باید امسال این اتفاقا میوفتاد؟
چرا آدمای متقلب بازخواست نمیشن
آخه مگه چندتا ظرفیت هست که یه تعدادیش به ناحق پر بشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - bahman2000 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ب.ظ

فردا کلید سوالات منتشر میشه...بایستی زودتر تکلیف ما و خودشون رو مشخص کنن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - signal_micro - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ ب.ظ)یه نفر نوشته شده توسط:  شاید خیلی جاها ببری و حال خوب رو هیچوقت تجربه نخواهی کرد و در نهایت هم بازنده ی اصلی خودت خواهی بود. واقعا یه فکری به حال این نوع نگاه و مدل ذهنی خودت بکن.
اول اینکه جای تعجبه که بعضی ها حتی اگه برخلافشونم چیزی میگین بازم سپاس میزنن!!!
بعضی از دوستان بهتره قبل از اینکه دیگران رو قضاوت کنن و تلاششون رو کوچک بشمارن قبول کنن که فقط میخوان تو این آشفته بازار از آب گل آلود ماهی بگیرن
اینو تقریبا همه شاید بدونیم که کنکور اصلا متر و معیار خوبی برای سنجیدن افراد نیست اون از زبانشون(باز هم میگم ابدا قصد ندارم دوستانی که برای زبان خوندن زحمت کشیدن رو تخریب کنم یا خدای نکرده تلاششون رو پایین بشمارم ولی قبول کنیم که در مقابل آزمونهای بین المللی امتحان زبان ما فقط امتحان ردینگه که تمام کارشناسای زبان میگن باید هر چهار مهارت رو همزمان یاد بگیرین تا بگی یه زبان رو یاد گرفتیم) اون درسای تخصصی که بازهم خیلی معیار کاملا مناسبی برای سنجش افراد نیست حالا حساب کنین اینا اومدن این بلا رو سر بچه ها اوردن اونوقت بعضی دوستان میکن بیاین یه سری درسا ضریبشو دست بزنیم که در جواب اون افراد باید بگم در یه جمله بسیار سطحی نگر هستن که میگن فلان درس ضریبشو کم کنیم وفلان ضریبو بالا ببریم چون فقط خودشونو میبینن مثلا آقای یه نفر از برق اومدن امتحان دادن مطمئنا سیگنال و مدار و ریاضی ها رو خوب زدن حالا شما میگین این درسا رو حذف کنن(فرضا میگم) چرا چون شما که از نرم افزار اومدید و این درسا رو خوب بلد نیستید میگین حذف شه
در یه جمله بگم این کنکور کلا بی عدالتی بود با این شرایط افتضاح اصلا جایی برای گذشت اشتباهشون نیست مگر اینکه بعضی ها از این ابتکارهای مایکلی(تو فرار از زندان) بزنن!!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  

سوالی از شما دارم ؟

سازمان سنجش میتونه به صورت موردی یعنی فقط درس هایی که مشکلاتی ایجاد کردن که قطعا دروس مشترک نیستن ، مثل این درس ها ؛

پایگاه داده

هوش مصنوعی

کامپایلر

این دو تا درس پایگاه داده و کامپایلر هم بخاطر اینکه خیلی ها مدعی هستن که آقا ما وقت کم آوردیم که حالا واقعا هم بعضی ها شاید نتونستن مدیریت کنن و وقت کم آوردن یا اصلا بعضی ها میگن مگه سنجش نگفت ۲۵۵ دقیقه چرا ۱۹۵ دقیقه وقت داد ؟؟!!! خب حق با شماست

پس کلا شد ۳ تا درس

این سه تا درس مشکل ایجاد کرده ، داوطلب هایی که واقعا فکر می کنن ، حقشون ضایع شده و میتونستن بهتر باشن و اما بخاطر تخلفات و بی نظمی های سازمان سنجش نتونستن ، خب اشکالی نداره بیان به صورت داوطلبانه تو امتحان مجدد که فقط از همین سه درس تخصصی برگزار میشه با همون ضریب شرکت کنند

اینطوری خوبه ، یعنی نهایتا شرکت در آزمون مجدد به صورت داوطلبانه باشه نه برای همه اجباری باشه ، اینو میشه باز باهاش کنار اومد ، هر چند که همین مسئله خودش مورد اعتباری و شخصیتی داره ، حالا ما میگیم این مسائل اعتبار و شخصیت و شان علمی به کنار

به نظر من این تنها راه کار موثر میتونه باشه برای اونایی که واقعا معترض هستن ، حالا اگه شما نظر بهتری دار بفرما ، فقط لطفا نفرما که آزمون برای همه اجباری برگزار بشه و از همه دروس
اونوقت کسی که صفحه اول دفترچه رو دیده و از تخصصی ها شروع کرده و برای مشترک و ریاضی وقت کم آورده چه گناهی کرده؟!

سلام

اون آدم گناهی نکرده ، احساس زرنگی زیادی کرده

قطعا هم پشیمون نیست که اول رفته سراغ تخصصی ، پس دیگه مشکل چیه ؟ آدمی که خودش جدول اول صفحه رو دیده و میدونسته تخصصی هم قاطی دفترچه مشترک هست و با انتخاب و اختیار خودش رفته اول سر تخصصی پس خودش انتخاب کرده. ولی وقت به ترتیب لحاظ میشه یعنی معقولانه اینه که شما از عمومی و بعد مشترک شروع می کنی میری به سمت تخصصی حالا اونکه احساس کرده زرنگه پریده رفته سر تخصصی ، خب خودش انتخاب کرده

به نظر من همون برگزاری دواطلبانه آزمون برای کسایی که فکر می کنن تخصصی باعث ضررشون شده معقولانه هست

تقلب هم هر سال میشه تو کنکور ، ولی سال های قبل خیلی کمتر از امسال بوده ، نه اینکه اصلا تو کنکور ما تقلب نیست ، اجازه بده خودمون رو گول نزنیم ، خیلی چیزهای ما تقلبی هست ، کنکور یکیش هست

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ

من شک دارم نتیجه خاصی حاصل بشه . برای تغییر دروس چی کردیم ؟ فقط ریاضی ها برگشت که برای ورودی های ۹۲ که اصلا محاسبات عددی جزو دروسشون نبود خنده دار بود. الآنم همینه ی مدت میگذره ماست مالی میشه میره . نمیدونم این حق ها که خورده میشه چی میشه پس ؟ حالا سر بچه های خودشون هم دربیاد چی به من میرسه ؟ من که احتمالا رتبه ام لب مرزی میشه و از الآن معلوم نیست ی سال آیندم چطور خواهد شد ولی اون بنده خدایی که الآن باید دفترچه بفرسته برای اعزام چی میشه؟ به قول کاربر Hopegod مگه چندتا صندلی مناسب برای تحصیل توی ارشد هست که تعدادیش به ناحق پر بشه ؟ بعد ی عده وطن دوست میان میگن باید برای پیشرفت کشور تلاش کرد , باید موند و کشور رو ساخت و ... والا من اولین فرصتی که داشته باشم ی خداحافظی میکنم و میرم
الآن مسئول مربوطه نشسته داره بوقلمون میخوره و میگه دیدین چه اصطلاحی به کار بردم , مشکل سیستمی ! و به ریش هممون میخنده و ما فقط میتونیم بیایم اینجا و درد دل کنیم و چندماه دیگه شروع کنیم ی سری درس چرت و پرت رو به زور بخونیم که آینده سازی کنیم برا خودمون. والا اگه هر رشته ی دیگه ای جز کامپیوتر رفته بودم الآن ترک تحصیل کرده بودم . فقط چون علاقه مندم دارم ادامه میدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من شک دارم نتیجه خاصی حاصل بشه . برای تغییر دروس چی کردیم ؟ فقط ریاضی ها برگشت که برای ورودی های ۹۲ که اصلا محاسبات عددی جزو دروسشون نبود خنده دار بود. الآنم همینه ی مدت میگذره ماست مالی میشه میره . نمیدونم این حق ها که خورده میشه چی میشه پس ؟ حالا سر بچه های خودشون هم دربیاد چی به من میرسه ؟ من که احتمالا رتبه ام لب مرزی میشه و از الآن معلوم نیست ی سال آیندم چطور خواهد شد ولی اون بنده خدایی که الآن باید دفترچه بفرسته برای اعزام چی میشه؟ به قول کاربر Hopegod مگه چندتا صندلی مناسب برای تحصیل توی ارشد هست که تعدادیش به ناحق پر بشه ؟ بعد ی عده وطن دوست میان میگن باید برای پیشرفت کشور تلاش کرد , باید موند و کشور رو ساخت و ... والا من اولین فرصتی که داشته باشم ی خداحافظی میکنم و میرم
الآن مسئول مربوطه نشسته داره بوقلمون میخوره و میگه دیدین چه اصطلاحی به کار بردم , مشکل سیستمی ! و به ریش هممون میخنده و ما فقط میتونیم بیایم اینجا و درد دل کنیم و چندماه دیگه شروع کنیم ی سری درس چرت و پرت رو به زور بخونیم که آینده سازی کنیم برا خودمون. والا اگه هر رشته ی دیگه ای جز کامپیوتر رفته بودم الآن ترک تحصیل کرده بودم . فقط چون علاقه مندم دارم ادامه میدم

هر چی میگین حق دارین ، واقعا اینا همه درد هست ، من خودم سال آخری هست که پشت کنکور هستم و حرف های شما رو کاملا درک می کنم

متاسفانه همینه ، دیگه این امتحان رو نمیشه هیچ کاریش کرد ، چون مثل آبی هست که دیگه ریخته شده و نمیشه برش گردوند ، چون هر کاریش هم بکنن یه عده ضرر می کنن و این درست نیست ، باید کاری بشه که برای همه شرایط یکسان باشه و اگه برد هست برد برد باشه یا اگه باخت هست باخت باخت باشه ، ولی الان میبینیم که واقعا هیچ کاری نمیشه کرد

بایست مملکت ما انقدر قوی باشه که وزارت علوم همه کسایی که مسئول بودن رو بازخواست کنه و جرایم سنگین براشون صادر کنه ، که همونطور که گفتم فقط ما رو به تمسخر گرفتن ( اونوقت دوستان به من میگن که تو موج منفی میدی ) موج منفی چیه عزیز من ، میگن چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ، خودشون با چشم خودشون دیدن که رئیس سازمان سنجش امروز چی گفت که دیگه بدتر از این نمیشه ، باز بر می گردن به من میگن که تو داری موج منفی میدی ( ای بابا !!!! )

اصلا رئیس سازمان سنجش خودش رو زد به کوچه علی چپ ، اصلا در مورد تقلب صحبتی کرد ؟؟؟؟؟؟ نه خدایی ، صحبتی کرد ؟؟؟ یعنی خبر نداشت ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا به ما خندیدن

حتی یه عذر خواهی هم تا حالا که نکردن ، حتی یه عذر خواهی بابت وقت که ۲۵۵ دقیقه بوده ولی شده بود ۱۹۵ دقیقه ، اون وقت شما ها میگین آزمون دوباره بگیرن ، کجای کار هستین ؟ چند چندین واقعا ؟؟؟؟؟ چند چند ؟!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ب.ظ

دوستان به عنوان پیرمرد همه کنکوری ها با ۴ سال ازمون پشت سر هم در ارشد و تجربه ای که دارم تو موارد مشابه

خواهش میکنم خواهش میکنم بحث رو تموم کنیم و بچسبیم به اصل کارمون

ما نسبت به موضوعی اشتراک نظر داریم اونم اینه که کنکور ناعادلانه بوده حالا به هر جهت

و باید این رو از مسئولین بخوایم که بهترین کار رو بکنن

ما تصمیم گیرنده نیستیم در نهایت اونان که تعیین می کنن چی بشه

این بحث رو تموم کنیم داریم به جون هم می افتیم

در حالی که باید به جون سنجش بیفتیم

فقط یکی لیدر بشه بشه بره با چند نفر خود سازمان سنجش و جواب گوی ما باشه

اینجا بین خودمون بحث کردن فایده ای نداره

داریم وقت رو تلف میکنیم و زمان رو از دست میدیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  

سوالی از شما دارم ؟

سازمان سنجش میتونه به صورت موردی یعنی فقط درس هایی که مشکلاتی ایجاد کردن که قطعا دروس مشترک نیستن ، مثل این درس ها ؛

پایگاه داده

هوش مصنوعی

کامپایلر

پس کلا شد ۳ تا درس

اونوقت کسی که صفحه اول دفترچه رو دیده و از تخصصی ها شروع کرده و برای مشترک و ریاضی وقت کم آورده چه گناهی کرده؟!

سلام

اون آدم گناهی نکرده ، احساس زرنگی زیادی کرده

قطعا هم پشیمون نیست که اول رفته سراغ تخصصی ، پس دیگه مشکل چیه ؟ آدمی که خودش جدول اول صفحه رو دیده و میدونسته تخصصی هم قاطی دفترچه مشترک هست و با انتخاب و اختیار خودش رفته اول سر تخصصی پس خودش انتخاب کرده. ولی وقت به ترتیب لحاظ میشه یعنی معقولانه اینه که شما از عمومی و بعد مشترک شروع می کنی میری به سمت تخصصی حالا اونکه احساس کرده زرنگه پریده رفته سر تخصصی ، خب خودش انتخاب کرده

به نظر من همون برگزاری دواطلبانه آزمون برای کسایی که فکر می کنن تخصصی باعث ضررشون شده معقولانه هست

تقلب هم هر سال میشه تو کنکور ، ولی سال های قبل خیلی کمتر از امسال بوده ، نه اینکه اصلا تو کنکور ما تقلب نیست ، اجازه بده خودمون رو گول نزنیم ، خیلی چیزهای ما تقلبی هست ، کنکور یکیش هست

معقولانه اینه که از درسی که مسلط هستی شروع کنی. دیگه سرجلسه به فکرمون نرسید سنجش ممکنه راهکار شمارو اجرا کنه وگرنه حتما از اول شروع میکردیم.
هیچ راهکار عادلانه ای وجود نداره!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ب.ظ

دوستان جنگ با خودمون رو تموم کنیم ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان به عنوان پیرمرد همه کنکوری ها با ۴ سال ازمون پشت سر هم در ارشد و تجربه ای که دارم تو موارد مشابه

خواهش میکنم خواهش میکنم بحث رو تموم کنیم و بچسبیم به اصل کارمون

ما نسبت به موضوعی اشتراک نظر داریم اونم اینه که کنکور ناعادلانه بوده حالا به هر جهت

و باید این رو از مسئولین بخوایم که بهترین کار رو بکنن

ما تصمیم گیرنده نیستیم در نهایت اونان که تعیین می کنن چی بشه

این بحث رو تموم کنیم داریم به جون هم می افتیم

در حالی که باید به جون سنجش بیفتیم

فقط یکی لیدر بشه بشه بره با چند نفر خود سازمان سنجش و جواب گوی ما باشه

اینجا بین خودمون بحث کردن فایده ای نداره

داریم وقت رو تلف میکنیم و زمان رو از دست میدیم

به نظر من هم یکی به نمایندگی همه کسانی که اعتراض دارن بره سنجش به صورت حضوری باز میتونه خیلی موثر تر از این امضای الکترونیکی باشه که اصلا ملاکی برای سنجش نیست و هر کس هم که راهکار امضای الکترونیکی رو پیش کشیده یا خوب دقت نداشته یا خواسته ما رو گمراه کنه که وقت تلف بشه ، هیچی بهتر از نامه مکتوب نیست که زیرش امضا باشه

منم با شما موافقم ، حرفتون منطقی هست