تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ

باور کنید این امضا ها و بقیه کارا تا الان فقط بین خودمون بوده

باید یکی بره اونجا جضوری دقیقا بگه چی شده

از زمان و سوالات و همه موارد پیش اومده ...

بابا رئیس سنجش چی میدونه دقیقا رشته کامپیوتر چی داره و چجوری برگزار باید بشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ

کاش مشخص بشه هر چه زودتر که تصمیم سازمان سنجش نسبت به اعتراضات چیه که تکلیف خودمون رو بدونیم
توی یه برزخ گیر افتادیم که نمیدونیم قراره چی بشه و استرس و تشنج به اوج خودش رسیده دیگه.. امیدوارم هرچی هم قراره بشه زودتر بهمون بگن که راحت شیم از این همه استرس و انتظار

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  باور کنید این امضا ها و بقیه کارا تا الان فقط بین خودمون بوده

باید یکی بره اونجا جضوری دقیقا بگه چی شده

از زمان و سوالات و همه موارد پیش اومده ...

بابا رئیس سنجش چی میدونه دقیقا رشته کامپیوتر چی داره و چجوری برگزار باید بشه

بایست یه نامه رسمی مکتوب بشه ، حالا میشه توش آدرس لینک اون امضای الکترونیکی هم درج بشه که بلکه آقایون مسئول زحمتی به اون چشمان مبارک خستشون که خیلی ناز هم داره بدن یه نگاهی بندازن ( منت بر سر ما بزارن که خیلی هم خسته میشه چشماشون )

زیر اون نامه هم حتما اشخاصی که ناراضی هستن به همراه شماره داوطلبی امضا بزنن

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  کاش مشخص بشه هر چه زودتر که تصمیم سازمان سنجش نسبت به اعتراضات چیه که تکلیف خودمون رو بدونیم
توی یه برزخ گیر افتادیم که نمیدونیم قراره چی بشه و استرس و تشنج به اوج خودش رسیده دیگه.. امیدوارم هرچی هم قراره بشه زودتر بهمون بگن که راحت شیم از این همه استرس و انتظار

باور کنید هیچ کاری نمیکنن خودشون خانم innocence

جز همین راهی که دوستمون گفت یکی از دانشجوها به نمایندگی بره سازمان سنجش

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ

کنکور که اینطور بوده
واویلا وا مصیبتا برا کلیدا که فردا منتشر میشن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  باور کنید هیچ کاری نمیکنن خودشون خانم innocence

چی بگم والا
یعنی امضای هزار نفر سندیت نداره؟ خب اگه اینجور باشه بچه های تهران و کرج و ... که نزدیک هستن یه روز قرار بزارن حضوری برن خیلی خوب میشه

در هر حال من میگم اگر هم قرار باشه به قول شما کاری نکنن و سرکاریم لااقل زودتر بگن و اعلام کنن تصمیمشون رو که ما هم بریم به درد خودمون بمیریم

خسته شدیم از این بلاتکلیفی
صد در صد حضور در صحنه تاثیرش بیشتر از امضای الکترونیکی هس
چند تا از این دوستان تهرانی بروند سنجش خوب اونا رو ملتفت کنن گر چه بنده با تجربه ای که در اعتراض به دروس اضافی که به کنکور دادن امید چندانی ندارم ولی پناه بر خدا
خدا جای حقه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  باور کنید هیچ کاری نمیکنن خودشون خانم innocence

چی بگم والا
یعنی امضای هزار نفر سندیت نداره؟ خب اگه اینجور باشه بچه های تهران و کرج و ... که نزدیک هستن یه روز قرار بزارن حضوری برن خیلی خوب میشه

در هر حال من میگم اگر هم قرار باشه به قول شما کاری نکنن و سرکاریم لااقل زودتر بگن و اعلام کنن تصمیمشون رو که ما هم بریم به درد خودمون بمیریم

خسته شدیم از این بلاتکلیفی

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۴ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  کنکور که اینطور بوده
واویلا وا مصیبتا برا کلیدا که فردا منتشر میشن

اوهوم واقعا.. راستی کلیدها فردا چه ساعتی روی سایت میاد؟

اگه بخوان کاری نکنن که دیگه اعلام نمی کنن ما میخوایم کاری نکنیم خخخخخ :-)

منظور من و دسوتمون که گفتن یکی حضوری به نمایندگی از دانشجوهای معترض بره سنجش این بود که تا کار از کار نگذشته و سنجش قضیه رو ماست مالی نکرده ما جدی تر بشیم و اعتراض خودمون رو با حضور فیزیکی و رسمی تر اعلام کنیم ، بلکه شاید سنجش تو فشار جدی تری قرار بگیره و بی تفاوت از کنار این قضیه رد نشه

من که فکر می کنم نه تنها سنجش بلکه اون شخص باید زحمت بکشه وزارت علوم هم یسر بره ، بعد کسایی که با مجلس هم ارتباط دارن میتونن از طریق مجلس شورای اسلامی سه پیچ بشن

به هر حال به نظر من ما تا الان دور خودمون چرخیدیم فقط ، همین

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  صد در صد حضور در صحنه تاثیرش بیشتر از امضای الکترونیکی هس
چند تا از این دوستان تهرانی بروند سنجش خوب اونا رو ملتفت کنن گر چه بنده با تجربه ای که در اعتراض به دروس اضافی که به کنکور دادن امید چندانی ندارم ولی پناه بر خدا
خدا جای حقه
آره خیلی فکر خوبیه
چون اگه چند تا از بچه ها بتونن برن دفتر دکتر خدایی و مستقیما با خودشون صحبت کنن و جزئیات اتفاقات پیش اومده رو بگن ممکنه تاثیرش بیشتر باشه
برای تغییر دروس و گرایش شبکه هم که بچه ها حضوری رفتن درسته تاثیر کاملی نداشت اما بازم به لطف همون بچه ها بود که پنجاه درصد گرایش شبکه امسال از آی تی پذیرش میشه همونم خوب بود

اونایی که براشون مقدوره احتمال زیاد میرن دیگه مابقیش توکل ب خدا
آره خدا کریمه
انشالله که حقی از دوستان خوبمون ضایع نشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۹ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  صد در صد حضور در صحنه تاثیرش بیشتر از امضای الکترونیکی هس
خدا جای حقه
آره خیلی فکر خوبیه
چون اگه چند تا از بچه ها بتونن برن دفتر دکتر خدایی و مستقیما با خودشون صحبت کنن و جزئیات اتفاقات پیش اومده رو بگن ممکنه تاثیرش بیشتر باشه
برای تغییر دروس و گرایش شبکه هم که بچه ها حضوری رفتن درسته تاثیر کاملی نداشت اما بازم به لطف همون بچه ها بود که پنجاه درصد گرایش شبکه امسال از آی تی پذیرش میشه همونم خوب بود

اونایی که براشون مقدوره احتمال زیاد میرن دیگه مابقیش توکل ب خدا

فقط یه چیزی باشه مکتوب ( نامه ) چون سند قانونی بحساب میاد و زیرش بایست امضای معترضین حتما باشه به همراه شماره داوطلبیشون

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ

تا الان کارایی که کردیم بی تاثیر نبوده اما نه اینکه خیلی موثر باشه حصور فیزیکی خیلی تاثیر بیشتری داره

البته حواستون باشه دم انتخابات سیاسی نکنید موضوع رو

فقط اعتراض درست و حساب شده نه اشوب چون کلا الان زمان حساسیه و از هر کاری برداشت سیاسی میشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ

سلام
بچه ها یه نفر یه کاغذ با چند تا امضا بگیره دستش بره سازمان سنجش، تاثیرش چندان با امضاهای الکترونیکی فرقی نمی کنه.
به نظرم باید با دکتر حقیقت صحبت کنیم و تحت حمایت ایشون همگی به صورت حضوری اعتراض کنیم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ)chokolat نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه نفر یه کاغذ با چند تا امضا بگیره دستش بره سازمان سنجش، تاثیرش چندان با امضاهای الکترونیکی فرقی نمی کنه.
به نظرم باید با دکتر حقیقت صحبت کنیم و تحت حمایت ایشون همگی به صورت حضوری اعتراض کنیم.

چرا تاثیرش قطعا با امضای الکترونیکی فرق داره به دو دلیل :

اولا امضای مکتوب با دست خط همراه هست و شکل مشخصی داره و معمولا منحصر بفرد هست ولی در امضای الکترونیکی فقط یک شمارنده وجود داره که میزان آرا رو شمارش میکنه

دوم اینکه امضای الکترونیکی وجود خارجی نداره یعنی اینکه فیزیکی نیست بلکه مجازی هست ، اما امضایی که درون نامه با جوهر ثبت میشه واقعی و فیزیکی هست پس قطعا خیلی فرق داره و اون شخص بابت امضایی که کرده مسئول هست

فرق امضای الکترونیکی با امضای مکتوب به همون اندازه هست که اثر انگشت با امضای مکتوب فرق داره

موفق باشید بچه ها

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۳ ق.ظ

دوستان من هنوز متوجه نشدم داوطلبان ای تی باید به چی اعتراض بدن؟

فکر نکنم آزمون رشته ای تی مشکلی داشته باشه!!!

اگرچه واضحه به عده ای از دوستان مجموعه کامپیوتر ظلم شده اونم نه بدلیل سختی یا راحتی سوالات فقط به دلیل ندادن اطلاعیه قبلی در مورد اصلاحات دفترچه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mardaniparisa - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۰۸ ق.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  تا الان کارایی که کردیم بی تاثیر نبوده اما نه اینکه خیلی موثر باشه حصور فیزیکی خیلی تاثیر بیشتری داره

البته حواستون باشه دم انتخابات سیاسی نکنید موضوع رو

فقط اعتراض درست و حساب شده نه اشوب چون کلا الان زمان حساسیه و از هر کاری برداشت سیاسی میشه

حالا به نظر من چون دم انتخاباته شاید رسیدگی بیشتر باشه ولی با رفتن یه نفر درست نمیشه یه جمع بزرگ تر لازمه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۶ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  بنظر منکه اگه واقعا حوزه هایی باشن که تو ۱۹۵ دقیقه دفترچه ی اول رو نگرفته باشن عدالتی تو این ازمون وجود ندارد...احتمال اینم که سنجش دوباره ازمون هم بگیره خیلی کمه شاید ۱ درصد...ولی شاید با اون حوزه ها برخورد کنه و اونا رو کان لم یکن کنه...

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)morteza2020 نوشته شده توسط:  تا حالا هوش مصنوعی فیلی رو ندیدم ولی تونستم ۴ تا از تستای کنکورو بزنم.تونستم ۱۵ تا از ۲۰ تا سوال تخصصی رو بزنم.حالا گناه من چیه اگه بیان هوش رو حذف کنن یا ضریب تخصصی رو بیارن پایین.بهترین کاری که میتونن بکنن اینه که کنکور از اول برگزار کنن تا هیچکسی دچار ضرر نشه.هر کسی که واقعا خونده باشه ۱۰ تا کنکورم ازش بگیرن بازم یک نتیجه میگیره

آخه چه دلیلی داره که بخوان بلند بشن برن دوباره امتحان بدن ، این همه استرس رو متحمل بشن ؟ چرا ؟

شما به من یه توضیح بده ، مثلا کسی که خوب داده چرا باید اشتباه سنجش رو به دوش بکشه ، خب به اون بابا چه ربطی داره

این شما به من توضیح بده ، اگه توضیحت منطقی بود من قبول می کنم

اینکه شما میگین کسی که واقعا علمش بالا باشه از کنکور مجدد نمیترسه کاملا درسته ، ولی چرا باید بیاد خودش رو اذیت کنه ، چرا ؟

لازمه به همه اون دوستانی که فکر میکنن با جواب دادن به ۴ تا سوال واقعا مسخره امتحانو خوب دادن بگم که خواب دیدین خیر باشه لابد توهم رتبه دورقمی هم زدین ... دوستان با میانگین ۵۰ و ۶۰ هم بعیده کسی امسال رتبه نرم افزارش ۱۰۰ هم بشه چون سوالاااا آسوون بوده بچه های ضعیف همرو جواب دادن چرا متوجه نیستین توی کل این امتحان حتی یه سوال قشنگ نبود که فرق آدمای قوی و ضعیف رو معلوم کنه.. حالا هی بگید ما خوب دادیم کنکور رو برگزار نکنیم دوباره Dodgy
اتفاقا امسال میانگین بدجوری میاد پایین...چون رتبه های تک رقمی پارسال میانگین ۴ درس زبان و ریاضی مشترک و تخصصی میشد ۵۰ ولی امسال بخاطر وقت کم همه ی داوطلبان حداقل یکی از این ۴ تا رو مجبور شدن حذف کنن...شاید درصد تک تک شون بخاطر اسونی بالا بره ولی میانگین کل دروس کمتر از پارساله..اینو مطمئنم چون اصلا سرعت هر کسی هر چقدر هم بالا باشه نمیتونست همه ی سوالات رو روخوانی کنه و مجبور بود حذف کنه...
من تهرانم حداقل ۳۰ ۴۰ نفر از هم کلاسی هام مشترکو تخصصی رو بالای ۵۰ زدن خیلی راضی بودن در حدی که میگفتن به کلید نیازی نیست خودمون جوابارو مطمئن هستیم حالا شما حساب کل تهران و سایر شهر ها رو هم بکنید . هم چین کنکور ساده ای سابقه نداشته تا پارسال رتبه ۱ ۶۰٪ بود میانگینش .

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۶ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  بنظر منکه اگه واقعا حوزه هایی باشن که تو ۱۹۵ دقیقه دفترچه ی اول رو نگرفته باشن عدالتی تو این ازمون وجود ندارد...احتمال اینم که سنجش دوباره ازمون هم بگیره خیلی کمه شاید ۱ درصد...ولی شاید با اون حوزه ها برخورد کنه و اونا رو کان لم یکن کنه...

(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۴ ب.ظ)boshbosh نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)comcoral نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ ب.ظ)morteza2020 نوشته شده توسط:  تا حالا هوش مصنوعی فیلی رو ندیدم ولی تونستم ۴ تا از تستای کنکورو بزنم.تونستم ۱۵ تا از ۲۰ تا سوال تخصصی رو بزنم.حالا گناه من چیه اگه بیان هوش رو حذف کنن یا ضریب تخصصی رو بیارن پایین.بهترین کاری که میتونن بکنن اینه که کنکور از اول برگزار کنن تا هیچکسی دچار ضرر نشه.هر کسی که واقعا خونده باشه ۱۰ تا کنکورم ازش بگیرن بازم یک نتیجه میگیره

آخه چه دلیلی داره که بخوان بلند بشن برن دوباره امتحان بدن ، این همه استرس رو متحمل بشن ؟ چرا ؟

شما به من یه توضیح بده ، مثلا کسی که خوب داده چرا باید اشتباه سنجش رو به دوش بکشه ، خب به اون بابا چه ربطی داره

این شما به من توضیح بده ، اگه توضیحت منطقی بود من قبول می کنم

اینکه شما میگین کسی که واقعا علمش بالا باشه از کنکور مجدد نمیترسه کاملا درسته ، ولی چرا باید بیاد خودش رو اذیت کنه ، چرا ؟

لازمه به همه اون دوستانی که فکر میکنن با جواب دادن به ۴ تا سوال واقعا مسخره امتحانو خوب دادن بگم که خواب دیدین خیر باشه لابد توهم رتبه دورقمی هم زدین ... دوستان با میانگین ۵۰ و ۶۰ هم بعیده کسی امسال رتبه نرم افزارش ۱۰۰ هم بشه چون سوالاااا آسوون بوده بچه های ضعیف همرو جواب دادن چرا متوجه نیستین توی کل این امتحان حتی یه سوال قشنگ نبود که فرق آدمای قوی و ضعیف رو معلوم کنه.. حالا هی بگید ما خوب دادیم کنکور رو برگزار نکنیم دوباره Dodgy
اتفاقا امسال میانگین بدجوری میاد پایین...چون رتبه های تک رقمی پارسال میانگین ۴ درس زبان و ریاضی مشترک و تخصصی میشد ۵۰ ولی امسال بخاطر وقت کم همه ی داوطلبان حداقل یکی از این ۴ تا رو مجبور شدن حذف کنن...شاید درصد تک تک شون بخاطر اسونی بالا بره ولی میانگین کل دروس کمتر از پارساله..اینو مطمئنم چون اصلا سرعت هر کسی هر چقدر هم بالا باشه نمیتونست همه ی سوالات رو روخوانی کنه و مجبور بود حذف کنه...
من تهرانم حداقل ۳۰ ۴۰ نفر از هم کلاسی هام مشترکو تخصصی رو بالای ۵۰ زدن خیلی راضی بودن در حدی که میگفتن به کلید نیازی نیست خودمون جوابارو مطمئن هستیم حالا شما حساب کل تهران و سایر شهر ها رو هم بکنید . هم چین کنکور ساده ای سابقه نداشته تا پارسال رتبه ۱ ۶۰٪ بود میانگینش .
همون دوستات مطمئنن زبان و ریاضی رو خیلی کم زدن...چون اصلا نمیشد حتی سوالات رو روخوانی کرد.در کل نمیشه با قطعیت درباره ی رتبه ها گفت...