تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - foroOzan68 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۹ ب.ظ

به سلامتی امسالم خراب کردم Sad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سوال ۱۰۱ کامپایلر رو که دکتر شاپوری گفته گزینه ی ۴ چرا اینا زدن گزینه ۳؟؟؟؟؟تو معماری و هوش هم چندتا سوال دوتا گزینه درسته...بچه ها اعتراض هاتون رو تو سایت سنجش بکنید..

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - comcoral - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۳ ب.ظ

سوال ۱۱۷ هوش مصنوعی گرایش نرم افزار چرا شده SADEBFCG ، مگه جستجوی یکنواخت هزینه ریشه تا گره مورد نظر رو حساب نمیکنه نباید بشه SADEFG

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۰۵ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۱ کامپایلر رو که دکتر شاپوری گفته گزینه ی ۴ چرا اینا زدن گزینه ۳؟؟؟؟؟تو معماری و هوش هم چندتا سوال دوتا گزینه درسته...بچه ها اعتراض هاتون رو تو سایت سنجش بکنید..

آره منم با سوال کامپایلر موافقم کلید اشتباس باید اعتراض بزنیم . فقط معماری سوال ۶۹ اشتبا نکنم ۲ گزینه درست داره ما بقی مشکلی نداره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۲ ب.ظ

۱۱۸ گزینه ۳ نمیشه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ب.ظ

سوال ۱۰۷ مهندسی کامپیوتر درس پایگاه داده

کاملا اشتباه گزینه درست ۳ هست
که زده گزینه ۱

گزینه ۱ که معلومه مشکل داره Smile)

سوال ۱۱۳ هم گزینه ۳ باید درست باشه قاعدتا

اما زده گزینه ۲

تو کتاب کیوان پور هم گفته شده

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نوشین غلامی - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ

علوم کامپیوتری ها درصداتون چطوره؟ من حس میکنم خیلی خراب کردم ????
زبان حدودا ۳۰
پایه۶
تخصصی ۲۴

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ ب.ظ

خدا لعنت کنه طراح سوالای مدیریت رو که خونه خرابم کرد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۲۷ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  سوال ۱۰۷ مهندسی کامپیوتر درس پایگاه داده

کاملا اشتباه گزینه درست ۳ هست
که زده گزینه ۱

گزینه ۱ که معلومه مشکل داره Smile)

سوال ۱۱۳ هم گزینه ۳ باید درست باشه قاعدتا

اما زده گزینه ۲

تو کتاب کیوان پور هم گفته شده
آره دقیقا همینطوره دوست عزیز

سوال کامپایلر
دوستانی که میخوان اعتراض کنن به این سوال در اعتراض به سنجش بنویسند این رو دو گزینه جواب یا با تاثیر مثبت اعلام کنند بخاطر اینکه بسیاری از جمله بنده کتاب مدرسان رو خوندیم
[تصویر:  436534_7777.jpg]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - theshatoonak - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ

بچه های تخصصی نرم افزار لطف کنن درصداشونو بگن تا ببینیم با وجود این افتضاحی که سازمان سنجش بارآوورد میانگین مثل سالای قبله یا پایینتر

من خودم
زبان صفر
ریاض ۱۶
مشترک ۳۰
تخصصی ۵۵
بنظرتون رتبم چند بشه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷ ب.ظ

ایا میشه درصدهای امسال رو با پارسال مقایسه کرد تا حدود رتبه رو بتونیم حدس بزنیم؟ یا نه تو رتبه هم قراره سورپرایز بشیم؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷ ب.ظ

دوستان نرم افزاری عزیز حتما برای تستای شماره ۱۰۷ و ۱۱۳ اعتراض بزنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Soldier's life - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ

سلام به همگی
بچه ها کسی سیستم عامل چه برای ایتی وچه برای کامپیوتر بالای ۷۰ تونسته بزنه ؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali680 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۱ ب.ظ

سلام دوستان
من همونطوری که درصدام حساب کرده بودم:
زبان سفید
ریاضی ۵۰
مشترک ۳۱/۱۱
تخصصی سفید
من از اول مطمئن بودم هیچ آزمون مجددی در کار نیست میرم تهران نمایشگاه کتاب ی دو تا کتاب بگیرم و آماده میشم انشالله برای سال بعد یجورایی کم اوردم هر چند تنها فرصتم همین امسال بود ولی نمیخوام تلاشام نصفه نیمه رها بشه
همگی موفق باشید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali680 - 13 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ ب.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام به همگی
بچه ها کسی سیستم عامل چه برای ایتی وچه برای کامپیوتر بالای ۷۰ تونسته بزنه ؟
سلام
من سه سوالش درست پاسخ دادم