تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۵ ق.ظ

یکی از دلایل اصلی که بعضی دوستان اصلا به اعتراضدر مورد زمان ازمون و هزار تا بحث دیگه اهمیتی نمیدادن همین بود دوست من

امسال خیلی ها از این اب گلالود ماهی گرفتن

درصدا به شدت بالا رفته به خاطر اسون بودن سوالات و بی نظمی در برگزاری ازمون امسال

اگر بد ازمون داده بودن خیلی از دوستان به اعتراضات خودشون بیشتر ادامه میدادند

حتما خوب شدن خیلی ها که بی خیال همه چیز شدن، میبینی الان دیگه هیچکی از تقلب و گند کاری سنجش حرفی نمیزنه

انگار نه انگار چیزی شده و این همه ظلم شد به بعضی ها

درصدا امسال خیلی بالاتر از سال قبله امیدوارم تهش اونایی که زحمت کشیدن نتیجه بگیرن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰ ق.ظ

(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  زبان ۵۳
ریاضی ۱۵
مشترک ۷
تخصصی نرم ۱۴
با اینا شبانه شهرستان میشه؟

زبان ۶۰
ریاضی۱۵
مشترک ۲۰
تخصصی نرم ۴۵
با اینا تهران میشه؟
با این اوضاع درهم امسال، این درصد ها نتیجه ش چیه بنظرتون؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ

اون سوال ۱۰۱ کامپایلر که مدرسان حل کرده کلا غلطه..خوده شاپوری گفت غلط حل کرده منکه به مدرسان اطمینان ندارم و اعتراض میکنم..همچنین سوال ۶۹ معماری....

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sahand.z - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵ ق.ظ

در مورد ۶۹ اساتید معماری هم ، نظر دادند که به طور کلی سوال نادرسته
در مورد سوال ۱۰۷ ،در این که گزینه ۳ و یک هر دو معادلند و هر دو صحیح شک ندارم،اما منتظر اشاره اساتید هستم ( از شما هم خواهش می کنم از طریق تلگرام ازشون بپرسید در این مورد)
در مورد ۱۱۳ مطمعن باشید که کلید درسته ( برای سوال شرایط خاصی مطرح نشده بود و از اونجایی که توی کتاب پایگاه داده روحانی رانکوهی به طور مستقیم به جواب اشاره شده ، من اعتراضی ندارم)

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M3hR@N - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ

دوستان کسی میدونه چرا جواب سوال ۵۶ آی تی میشه ۳۸۸ ؟
[تصویر:  436613_amfi_untitled.png]

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۴ ق.ظ

میانگین درصدها چقد بالا رفته امسال

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱ ق.ظ)۹۰۲۵۱۱۸۳ نوشته شده توسط:  فک کنم با توجه ب سختی سوالات امسال و مدیریت غیر منبع دوستتون رتبش زیر ۲۰۰شه
خیلی ممنون دوست عزیز
یکی از اساتید کنکوری دقیقا همین فرمایش شما رو گفت که زیر ۲۰۰ میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ

لینک گروه معترضین

لطفا همه معترضین بیان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از همه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۱ ب.ظ

دوستان میشه با کد ملی دیگری به سوالات اعتراض کرد؟؟چون من یادم رفته رمز عبور و ایمیلمو...با کد ملی هم که رمز عبور میخوام Okay_278@yahoo.com میگه به این ایمیل میفرستیم که نمیدونم چیه؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ)M3hR@N نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه چرا جواب سوال ۵۶ آی تی میشه ۳۸۸ ؟
[تصویر:  436613_amfi_untitled.png]

۲rtt+2rtt+زمان انتقال فایل و تصاویر

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ)۹۰۲۵۱۱۸۳ نوشته شده توسط:  ۲rtt+2rtt+زمان انتقال فایل و تصاویر
بله من هم ۳۸۸ زدم
درسته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ahmadjd6509 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ

سلام
احتمالا امسال مثل سال قبل که درس زبان تاثیر گذار شد، برای گرایش نرم افزار، دروس تخصصی تاثیرگذار باشه. و با توجه به سادگی سوالات، احتمالا میانگین بالای ۴۵ خواهد بود.
احتمالا میانگین زبان ۴۰ به بالاست
ریاضی ۳۰ به بالاست
دروس مشترک ۳۵ به بالاست
دروس تخصصی ۴۵ به بالاست
مثلا احتمالا رتبه یک نرم افزار زبان ۷۰ به بالا میزنه و ریاضی بالای ۴۰ و دروس مشترک حدود ۵۰ و تخصصی نرم افزار ۶۰ به بالا.
خودم هم که درصدهام در حد ۱۵۰۰ هست!
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۶
تخصصی نرم افزار ۳۲
این هم تجربه شخصی من
موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان
کلید بر اساس دفرچه c هست دفترچه من f بوده چجوری باید تصحیح کنم؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ

زبان ۵
مشترک ۲۵/۵۵
مدیریت ۸
تخصصی ۴۸/۳۳

امیدی هست؟؟؟؟
سال دومم بوده خیر سرمSad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  زبان ۵
مشترک ۲۵/۵۵
مدیریت ۸
تخصصی ۴۸/۳۳

امیدی هست؟؟؟؟
سال دومم بوده خیر سرمSad

آره فکر کنم قم بیاری

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کلید بر اساس دفرچه c هست دفترچه من f بوده چجوری باید تصحیح کنم؟

منم دفترچه f بودم خب اگه جوابات یادت هست بین گزینه ها اونی که زدی رو پیدا کن چون اگه بخوای فقط از روی گزینه تصحیح کنی فرق میکنه باهم
اشتباه میشه طبق جوابهایی ک دادی گزینه ها رو اول مشخص کن بعد با کلید تصحیح کن

چه حس بدیه این همه مدیریت بخونی برای صد بعد ۴۰ بزنی
اه از خودم ناامید شدم