تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  زبان ۵
مشترک ۲۵/۵۵
مدیریت ۸
تخصصی ۴۸/۳۳

امیدی هست؟؟؟؟
سال دومم بوده خیر سرمSad

آره فکر کنم قم بیاری

یعنی رتبم در چه حدودی هست؟؟ شیراز یا اصفهان نمیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  یعنی رتبم در چه حدودی هست؟؟ شیراز یا اصفهان نمیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستش درصد زبان و مدیریتت پایینه یکم، امسال هم انگار خیلی میانگین درصدها بالا رفته، اما ایشالا میاری
اصفهان و شیراز رو

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون شانسی بنده برای قبولی تو دانشگاه (صرفا روزانه ) دارم
زبان ۳۵ درصد
مشترک ۱۳ درصد
تخصصی هوش ۲۰ درصد
تخصصی نرم افزار ۵۲ درصد (اگه اون دو تست شماره های ۱۰۷ و ۱۱۳ ) درست بشه که بالاتر هم میرود
ان شا الله قبولید

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
مشترک ۲۵/۵۵
مدیریت ۸
تخصصی ۴۸/۳۳

امیدی هست؟؟؟؟
سال دومم بوده خیر سرمSad

آره فکر کنم قم بیاری

اگه کنارت بودم میزدمت
چرا زبان کم‌ زدی آخه
ایشالا قبولی نگران نباش
خوبه

زبان آی تی به مراتب سخت بود
۵ درصد هم ۵ درصده باز

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  یعنی رتبم در چه حدودی هست؟؟ شیراز یا اصفهان نمیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستش درصد زبان و مدیریتت پایینه یکم، امسال هم انگار خیلی میانگین درصدها بالا رفته، اما ایشالا میاری
اصفهان و شیراز رو

ممنون ان شاالله.. مدیریت که اصلا هیچی.. تمام امیدم به مدیریت بود که با این سوالایی که داده بودن گفتم نزنم بهتره تا منفی بزنم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ

سلام
به نظرتون با زبان ۲۵
مشترک ۱۴
و مدیریت ۱۰
و تخصصی ۶۰ درصد امید به قبولی هست؟ چه رتبه ای حدودا

نرم افزار هم زبان ۵۰
ریاضی ۰
مشترک ۱۰
و تخصصی نرم ۴۵ تا ۵۰ درصد

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۰ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون شانسی بنده برای قبولی تو دانشگاه (صرفا روزانه ) دارم
زبان ۳۵ درصد
مشترک ۱۳ درصد
تخصصی هوش ۲۰ درصد
تخصصی نرم افزار ۵۲ درصد (اگه اون دو تست شماره های ۱۰۷ و ۱۱۳ ) درست بشه که بالاتر هم میرود
ان شا الله قبولید

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Fariba071 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  
مشترک ۲۵/۵۵
مدیریت ۸
تخصصی ۴۸/۳۳

امیدی هست؟؟؟؟
سال دومم بوده خیر سرمSad

آره فکر کنم قم بیاری

اگه کنارت بودم میزدمت
چرا زبان کم‌ زدی آخه
ایشالا قبولی نگران نباش
خوبه

زبان آی تی به مراتب سخت بود
۵ درصد هم ۵ درصده باز

زبانم کلا خوب نیس. میخواستم با مدیریت جبران کنم که اونم اینطوری شدConfusedSad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ب.ظ

اساتید میگن که میانگین درصدها امسال پایینه..تو مانشت میگیم میانگین بالاست..خلاصه جریان چیه؟
به یه نتیجه ای برسیم من یه آرامشی بگیرم :|

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  اساتید میگن که میانگین درصدها امسال پایینه..تو مانشت میگیم میانگین بالاست..خلاصه جریان چیه؟
به یه نتیجه ای برسیم من یه آرامشی بگیرم :|
بین علمای کنکور اختلاف هس بالاخره
انشالله هر چی باشه آخرش به مصلحتمون ختم بشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - boshbosh - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ب.ظ

بچه ها واسه سوال ۱۰۱ کامپایلر اعتراض بزنید یادتون نره دوستان Shy اینم عکس جواب

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ب.ظ

دوستان اعتراض بزنید برای سوالات ۱۱۳ و ۱۰۷

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M3hR@N - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۰۱ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ)۹۰۲۵۱۱۸۳ نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ)M3hR@N نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه چرا جواب سوال ۵۶ آی تی میشه ۳۸۸ ؟
[تصویر:  436613_amfi_untitled.png]

۲rtt+2rtt+زمان انتقال فایل و تصاویر

ممنون بابت جوابت،
توی کتاب مدرسان نوشته که در روش non-persistent به ازای هر شی، تقریبا به ۲RTT به علاوه زمان انتقال فایل احتیاج داریم.
الان توی این سوال، اول از همه فایل پایه html که ۱۰ کیلوبایت هست منتقل میشه که به اندازه ۲RTT + زمان انتقال ۱۰ کیلوبایت زمان احتیاج داره

بعد از دریافت فایل پایه، مرورگر وب تشخیص میده که دو تا فایل ۱۵ کیلوبایت و ۲۰ کیلوبایتی رو از وب سرور بگیره. حالا وقتی امکان اتصال موازی وجود داشته باشه و از روش non-persistent استفاده کنیم، مرورگر وب برای هر فایل یک کانکشن TCP جداگانه ایجاد میکنه ؟
اگه دو تا کانکشن همزمان و موازی ایجاد کنه ، اون موقع تاخیر دریافت هر دو تا فایل به اندازه بیشینه تاخیر میشه یعنی انتقال فایل ۲۰ کیلوبایتی، که برابر هست با ۲RTT + زمان انتقال فایل ۲۰ کیلوبایتی، اشتباهه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Shade Black - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶ ب.ظ)ahmadjd6509 نوشته شده توسط:  سلام
احتمالا امسال مثل سال قبل که درس زبان تاثیر گذار شد، برای گرایش نرم افزار، دروس تخصصی تاثیرگذار باشه. و با توجه به سادگی سوالات، احتمالا میانگین بالای ۴۵ خواهد بود.
احتمالا میانگین زبان ۴۰ به بالاست
ریاضی ۳۰ به بالاست
دروس مشترک ۳۵ به بالاست
دروس تخصصی ۴۵ به بالاست
مثلا احتمالا رتبه یک نرم افزار زبان ۷۰ به بالا میزنه و ریاضی بالای ۴۰ و دروس مشترک حدود ۵۰ و تخصصی نرم افزار ۶۰ به بالا.
خودم هم که درصدهام در حد ۱۵۰۰ هست!
ریاضی ۲۰
مشترک ۲۶
تخصصی نرم افزار ۳۲
این هم تجربه شخصی من
موفق باشید

درسته که سوالا آسون بود اما مثلاً کسی که رسیده ۵۰ زبان ۴۰ ریاضی ۵۰ مشترک بزنه دیگه وقت تخصصی نداشته یا برعکس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ)۹۰۲۵۱۱۸۳ نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ق.ظ)M3hR@N نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه چرا جواب سوال ۵۶ آی تی میشه ۳۸۸ ؟

دوستان این سوال چون گفته موازی جواب میشه ۷۳ کلید اشتباه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - M3hR@N - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ)۹۰۲۵۱۱۸۳ نوشته شده توسط:  

دوستان این سوال چون گفته موازی جواب میشه ۷۳ کلید اشتباه

حتی اگه فقط تاخیر ارسال فایل پایه ۱۰ کیلوبایتی رو در نظر بگیریم، تاخیرش میشه ۸۰ میلی ثانیه و عملا گزینه های ۳ و ۴ حذف ان !

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ

اینم درصدای من

اصلا راضی کننده نیست

مشترکارو بخاطر سهل انگاری خراب کردم

زبان ۱۰

مشترک ۲۸

مدیریت ۳۵

تخصصی ۶۰

واقعا حالم از خودم بهم خورد

دوستان بنظرتون سوال ۹۴ هوش ای تی درخت بازی جواب B نمیشه؟