تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  اینم درصدای من

اصلا راضی کننده نیست

مشترکارو بخاطر سهل انگاری خراب کردم

زبان ۱۰

مشترک ۲۸

مدیریت ۳۵

تخصصی ۶۰

واقعا حالم از خودم بهم خورد

دوستان بنظرتون سوال ۹۴ هوش ای تی درخت بازی جواب B نمیشه؟
درصداتون تقریبا نرماله آفرین منم تقریبا باید اینجوری می شد ولی چون خودموباختم بخاطر مدیریت نتونستم اونطوری که باید جواب بدم اومدم خونه تازه فهمیدم کدوم سوال چه جوری حل می شدConfused

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - esmaeil414 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۰۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۱ ب.ظ)esmaeil414 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۴ که مربوط به رنگ آمیزی هستش هم غلطه چون میشه اون گراف رو اینجوری رنگ آمیزی کرد(رنگ سوم رو blue بگیرید):
V=Q=WA=green
NT=NSW=T=red
SA=blue
اینجوری همه فرض های صورت سوال رو داره و هیچ ناسازگاری هم نداره یعنی هیچ دوتایی که همسایه هستند رنگشون یکی نیست و کلا هم چون ناسازگاری نداریم پس با هیچ الگوریتمی هم نمیشه ناسازگاری رو شناسایی کرد! سوالش غلطه و گزینه صحیحی نداره
من حوصلم نمیگیره این تاپیک رو بخونم ولی چندتا سوال رو الکی دارین بهش گیر میدین یکیش هم این سوالیه که شما گفتید.
دوست عزیز ناسازگاری به این نمیگن که دوتا شهر کنار هم همرنگ شده باشند , ناسازگاری یعنی اینکه با مقداردهی هایی که تا الآن صورت گرفته مقداردهی های آینده زیرسوال بره.
Path Consistency میگه اگر ۳ تاگره برداریم و به دوتا از اون گره ها هر مقدار دلخواهی بدیم بتونیم به گره سوم یه مقدار معتبر بدیم . الآن شما رنگهایی که توی صورت مساله گفته شده رو اعمال کن . تنها مقدار معتبری کهه برای SA میمونه b هست (رنگ سوم) پس اگه اون ۳ تا شهر رو Q و NSW و SA در نظر بگیرید و مثلا به Qرنگ b و به NSW رنگ r رو بدید برای SA رنگ معتبری نمیمونه پس Path Consistency وقوع ناسازگاری رو کشف میکنه .
سوالای دیگه ای هم الکی دارید سرش بحث میکنین در صورتی که درسته
--------------------
سوال ۱۰۱ کامپایلر هم درسته , قانون اول با دوتا توکن مشخص نمیکنه چطور باید تجزیه بشه
دوست عزیز قسمت اول حرفتون که گفتید: «ناسازگاری یعنی اینکه با مقداردهی هایی که تا الآن صورت گرفته مقداردهی های آینده زیرسوال بره» حرف درستیه (البته باید میگفتید «همه رنگ آمیزی های آینده زیر سوال بره» ) و نکته هم همینه که توی این سوال با رنگ آمیزی گفته شده ی NT=red وV=green رنگ آمیزی های آینده زیر سوال نمیره، چون که مثالی که زدم یه رنگ آمیزی صحیح هستش که مشکل هم رنگ بودن همسایه ها رو نداره
اون مثالی که شما در ادامه حرفتون زدید و به مشکل خورده هم صرفا یک مثال هستش که خب به مشکل میخوره با مثال که نمیتونید اثبات کنید همه رنگ آمیزی های آینده به مشکل میخورن، من یه مثالی از رنگ آمیزی های آینده زدم که به هیچ مشکلی نمیخوره، باز ممنون میشم که بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - yas701 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۲۶ ب.ظ)esmaeil414 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ)yas701 نوشته شده توسط:  بچه ها اگر نیاز به استناد برای سوال ۱۰۷ داشتید از عکسایی که ضمیمه کردم استفاده کنید.

زمانی تنها گزینه اول درست است که Distinct بودن نتایج مدنظر باشه. در غیر این صورت هر دو گزینه ی اول و سوم صحیح هستند.

به سوال نهم توو این لینک هم می تونید ارجاع بدید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظرم گزینه اول مشکل داره چون اونجایی که گفته R.bid=B.bid خطای syntax باید بده به خاطر تعریف نشدن B در این محدوده، آخه B توی دستور قبلی (قبل از exept) تعریف شده و اینجا دیگه اعتباری نخواهد داشت

حرفتون درسته. از اونجایی که تووی mysql دستور except وجود نداره من از NOT IN استفاده کردم که پاسخ برابری رو میده اما Except به in-bound و out-bound بودن حساسه و توو این گزینه B حساسیت ایجاد میکنه. گزینه ۱ غلطه... من عکسارو ویرایش کردم میتونید استفاده کنید گرچه نیازی نیست و حالا با همین استدلال میتونید گزینه ۱ رو هم رد کنید. صرفن گزینه ۳ درسته.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ب.ظ

اینجا هرکس هر گزینه ای رو زده میگه درسته،یکی دیگه میگه من اون گزینه رو زدم درسته پس باید دو گزینه ای بشه! یادم میاد سر جلسه رو سوال هوش بین دو گزینه مونده بودم بخاطر اینکه منفی نشه نزدم! خو همچین سوالی باید حذف شه دیگه :| حالا بگذریم انشاالله که کسی ضرر نکنه این وسط، هر چند بعید با این بی تدبیریه سازمان سنجش!

حالا که همه اهل فن هستید بگید چرا سوال ۱۱۶ هوش گرایش نرم گزینه ۲ شده؟ چرا ۱ نباشه؟ تحلیلتون واسه گزینه دو چیه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۹ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  اینجا هرکس هر گزینه ای رو زده میگه درسته،یکی دیگه میگه من اون گزینه رو زدم درسته پس باید دو گزینه ای بشه! یادم میاد سر جلسه رو سوال هوش بین دو گزینه مونده بودم بخاطر اینکه منفی نشه نزدم! خو همچین سوالی باید حذف شه دیگه :| حالا بگذریم انشاالله که کسی ضرر نکنه این وسط، هر چند بعید با این بی تدبیریه سازمان سنجش!

حالا که همه اهل فن هستید بگید چرا سوال ۱۱۶ هوش گرایش نرم گزینه ۲ شده؟ چرا ۱ نباشه؟ تحلیلتون واسه گزینه دو چیه؟

واقعا ...ولی شما به نظر اساتید توجه کن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ

ببینید دوستان
سوال ۵۷ شبکه خالی از اشکال نیست و مساله داره
سوال ۱۰۷ و ۱۱۳ پایگاه داده هم مورد داره
سوال ۹۹ سیستم عامل آی تی کاملا غلطه چون داده اش کمه

اینها قطعا باید اعتراض زده بشه

بزرگترین بی مهری در حق بچه های آی تی شد که منبع مدیریت تعویض شد
چه شبها و روزها که براش وقت گذاشتیم به امید ۱۰۰
اما حقیقت چیز دیگری بود...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - parisa.d1200 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ

سلام
زبان ۳۰
ریاضی ۳
مشترک ۱۷
تخصصی نرم افزار ۲۵
امیدی هست قبول شم !؟ ???

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ)parisa.d1200 نوشته شده توسط:  سلام
زبان ۳۰
ریاضی ۳
مشترک ۱۷
تخصصی نرم افزار ۲۵
امیدی هست قبول شم !؟ ???

قبولی که بله قبولید ولی منظورتون چیه؟ روزانه شبانه غیرانتفاعی تهران شهرهای دیگه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - kilookiloo - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۸ ب.ظ)esmaeil414 نوشته شده توسط:  دوست عزیز قسمت اول حرفتون که گفتید: «ناسازگاری یعنی اینکه با مقداردهی هایی که تا الآن صورت گرفته مقداردهی های آینده زیرسوال بره» حرف درستیه (البته باید میگفتید «همه رنگ آمیزی های آینده زیر سوال بره» ) و نکته هم همینه که توی این سوال با رنگ آمیزی گفته شده ی NT=red وV=green رنگ آمیزی های آینده زیر سوال نمیره، چون که مثالی که زدم یه رنگ آمیزی صحیح هستش که مشکل هم رنگ بودن همسایه ها رو نداره
اون مثالی که شما در ادامه حرفتون زدید و به مشکل خورده هم صرفا یک مثال هستش که خب به مشکل میخوره با مثال که نمیتونید اثبات کنید همه رنگ آمیزی های آینده به مشکل میخورن، من یه مثالی از رنگ آمیزی های آینده زدم که به هیچ مشکلی نمیخوره، باز ممنون میشم که بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن
اینکه به جوابی که من دادم نمره منفی داده شده خیلی با مزه است : )) اگه فکر میکنید اشتباه میگم جواب بدید نه منفی.

این مثالی که من زدم از خودم در نیاوردم که , تعریف Path Consistency میگه اگه ۳ گره برداریم باید به ازای هر مقدار معتبر که به ۲ تا ازون ها میشه داد حداقل یک مقدار معتبر برای سومی بمونه! به عبارت دیگه به ازای هر حالت اگه رنگ کردن دو گره اول به مشکل نخوره برای سومی مقدار معتبری بمونه.این مثالی که من زدم دوتا شهر اول رو تونستیم رنگ کنیم پس مقدم درسته ولی سومی رو نتونستیم پس غلطه!
شما میتونید قسمت K-Consistency کتاب راسل رو مطالعه کنید که تعریف کلی رو گفته و بعدش ذکر کرده ۳-Consistency اسم دیگه اش Path Consistency است . موفق باشید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ

به نظر من عمدا منبع مدیریت رو تغییر دادن
چون میدونستن خیلیا برای ۱۰۰ میخونن و اگه منبع مبانی مدیریت رابینز باشه اکثر بچه ها موفق میشن درصدهای بالایی بزنن
این کار قطعا عمدی بوده
منه بیچاره که مدیریت ۴۰ زدم
به قولی یکی از بچه ها حالم از خودم بهم خورد

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ

سوالای مشترک مهندسی کامپیوتر پارسال آسونتر نبود؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ ب.ظ)fatemeh_Itt نوشته شده توسط:  بچه های ای تی کجان پس HuhHuh
همش که داره در مورد نرم افزار صحبت میشهDodgy

هستیم
اما هیشکی صداش در نمیاد خخخخ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - parisa.d1200 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ)parisa.d1200 نوشته شده توسط:  سلام
زبان ۳۰
ریاضی ۳
مشترک ۱۷
تخصصی نرم افزار ۲۵
امیدی هست قبول شم !؟ ???

قبولی که بله قبولید ولی منظورتون چیه؟ روزانه شبانه غیرانتفاعی تهران شهرهای دیگه؟

روزانه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ)parisa.d1200 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷ ب.ظ)parisa.d1200 نوشته شده توسط:  سلام
زبان ۳۰
ریاضی ۳
مشترک ۱۷
تخصصی نرم افزار ۲۵
امیدی هست قبول شم !؟ ???

روزانه
روزانه رو نمیدونم ولی شبانه غیر تهران قبولید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۵ ب.ظ

جالبه اینجا گرایش معماری صحبتی نمیکنه...یعنی همه میخوان برن نرم افزار؟ :-D