تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - maryam maleki - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ

سلام با درصد های زیر
مشترک ۱۵
مدیریت ۲۰
تخصصی ۳۸
امیدی به قبولی هست ،حدودی چه رتبه ای میشه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ

بچه ها با این درصدها امیدی به شبانه تهران هست ؟
شبانه شهرستان چطور ؟
واسه آی تی
زبان : ۴۵
مشترک : ۱۲
تخصصی : ۳۸
مدیریت : ۲۰

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ

کانال پشت کنکوری ها گذاشته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ)maryam maleki نوشته شده توسط:  سلام با درصد های زیر
مشترک ۱۵
مدیریت ۲۰
تخصصی ۳۸
امیدی به قبولی هست ،حدودی چه رتبه ای میشه
اگه زبان هم میزدی درصدامون میشد مثل هم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sunny - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ

[/quote]
دوست عزیز شما یه سال دیگه پشت کنکور بمون کامپایلر بخون تا درست یاد بگیری این هم بدون جواب کاملا واضحه چیزی که نوشته شده و اگر هم این توجیه درست نباشه سنجش کلید رو عوض نمیکنه مگه به تعداد نفرات اعتراض کنندس ؟ اگر میتونی با first follow حل کن و بگو LL2 نیس این حرفا غلطه چون با رشته که نمیشه راجب ll بودن نظر دادBlush
[/quote]

شاید کمبود سواد من با پشت کنکور موندن اصلاح شه اما یقینا کمبود شخصیتی شما با درس خوندن تو هیچ دانشگاه و مقطعی اصلاح نمیشه.
از لحن حرف زدنت مشخصه که سوادت هم در چه حدیه.سنگ شاپوری رو به سینه می زنید چون موافق جواب غلط شماست.در حالی که دکتر شاپوری پارسال سوال اول کامپایلرو غلط حل کرده بود.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  کانال پشت کنکوری ها گذاشته

یه قسمتی اقای خدایی میگن که برای سازمان سنجش ملاک این است که سوال استاندارد باشد، غلط نباشد، قبلا از سوی سازمان سنجش استفاده نشده باشد.

منظورشون از مورد اخر یعنی استفاده نشده باشد چیه؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ)sunny نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما یه سال دیگه پشت کنکور بمون کامپایلر بخون تا درست یاد بگیری این هم بدون جواب کاملا واضحه چیزی که نوشته شده و اگر هم این توجیه درست نباشه سنجش کلید رو عوض نمیکنه مگه به تعداد نفرات اعتراض کنندس ؟ اگر میتونی با first follow حل کن و بگو LL2 نیس این حرفا غلطه چون با رشته که نمیشه راجب ll بودن نظر دادBlush

شاید کمبود سواد من با پشت کنکور موندن اصلاح شه اما یقینا کمبود شخصیتی شما با درس خوندن تو هیچ دانشگاه و مقطعی اصلاح نمیشه.
از لحن حرف زدنت مشخصه که سوادت هم در چه حدیه.سنگ شاپوری رو به سینه می زنید چون موافق جواب غلط شماست.در حالی که دکتر شاپوری پارسال سوال اول کامپایلرو غلط حل کرده بود.
حالا لحن این دوستمون بد بود درست ولی اینکه شما پاسخ غلطتتون رو میخواید به ما القا کنید هم درست نیست...اینکه ما به نظر یه داوطلب مثل خودمون اعتماد کنیم یا یه استاد برتر کامپایلر ، کاملا معلومه باید به کی اعتماد کرد...با این حال نظر شما هم محترم ولی همون گزینه ی ۴ درسته و من اعتراض کردم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  سلام
به نظرتون با زبان ۲۵
مشترک ۱۴
و مدیریت ۱۰
و تخصصی ۶۰ درصد امید به قبولی هست؟ چه رتبه ای حدودا

نرم افزار هم زبان ۵۰
ریاضی ۰
مشترک ۱۰
و تخصصی نرم ۴۵ تا ۵۰ درصد

دوستان بنطرتون از یکی از اینها میشه امید به قبولی داشت؟
من بیشترین اشتباهم واسه مدیریت و زبان ای تی بود که ۳۰-۴۰ درصد رو بخاطر پافشاری رو اینکه من باید جواب بدم اینهمه مدیریت خوندم. یا زبانم قویه خراب کردم...Sad

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ق.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  دوستان بنطرتون از یکی از اینها میشه امید به قبولی داشت؟
من بیشترین اشتباهم واسه مدیریت و زبان ای تی بود که ۳۰-۴۰ درصد رو بخاطر پافشاری رو اینکه من باید جواب بدم اینهمه مدیریت خوندم. یا زبانم قویه خراب کردم...Sad

آره درصد تخصصیت خوبه حتما قبول میشی

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ق.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  بچه ها با این درصدها امیدی به شبانه تهران هست ؟
شبانه شهرستان چطور ؟
واسه آی تی
دوستان نظرتون چیه ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۴۰ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ق.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۰ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  بچه ها با این درصدها امیدی به شبانه تهران هست ؟
شبانه شهرستان چطور ؟
واسه آی تی
دوستان نظرتون چیه ؟

زبان و تخصصیت خوبه آفرین

زبان امسال مثل پارسال خیلی تعیین کننده س

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  به نظر من عمدا منبع مدیریت رو تغییر دادن
چون میدونستن خیلیا برای ۱۰۰ میخونن و اگه منبع مبانی مدیریت رابینز باشه اکثر بچه ها موفق میشن درصدهای بالایی بزنن
این کار قطعا عمدی بوده
منه بیچاره که مدیریت ۴۰ زدم
به قولی یکی از بچه ها حالم از خودم بهم خورد

بنظرم ۴۰ خوبه زیاد نگران نباشید چون تقریبا همه کم زدیم من رابینزو ۳ دور کامل کرده بودم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ق.ظ

دوستان برای اعتراض به سوالات ۱۱۵ و ۱۱۸ کسی متن نداره؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۵۴ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  دوستان برای اعتراض به سوالات ۱۱۵ و ۱۱۸ کسی متن نداره؟

من به دکتر حقیقت گفتم سوالات هوش رو بدن به استادا بررسی کنن..ایشون هم گفتن اگه اشکالی داشته باشه متن اعتراض رو در اختیارتون قرار میدیم..فعلا منتظر باشید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shobeir.shafiee - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ ق.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ)sunny نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما یه سال دیگه پشت کنکور بمون کامپایلر بخون تا درست یاد بگیری این هم بدون جواب کاملا واضحه چیزی که نوشته شده و اگر هم این توجیه درست نباشه سنجش کلید رو عوض نمیکنه مگه به تعداد نفرات اعتراض کنندس ؟ اگر میتونی با first follow حل کن و بگو LL2 نیس این حرفا غلطه چون با رشته که نمیشه راجب ll بودن نظر دادBlush

حالا لحن این دوستمون بد بود درست ولی اینکه شما پاسخ غلطتتون رو میخواید به ما القا کنید هم درست نیست...اینکه ما به نظر یه داوطلب مثل خودمون اعتماد کنیم یا یه استاد برتر کامپایلر ، کاملا معلومه باید به کی اعتماد کرد...با این حال نظر شما هم محترم ولی همون گزینه ی ۴ درسته و من اعتراض کردم.

قطعا گزینه ۴ صحیح هستش. من هم اعتراض زدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - freidoony - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ق.ظ

سوال ۳۲ آی تی واضحه که هر ترتیب کامل یک مشبکه است ولی هر ترتیب کامل خوش ترتیب است هم درسته پس چرا گزینه ۱ کلید اعلام شده کسی هست توضیح بده