تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ

سلام دوستان شما هم به سوال بن بست که چند ساله وقوع بن بست رو حتمی میدونم ولی امسال اومدن گفتن احتمال بن بست وجود داره اعتراض دارید؟
من به هوای سال های قبل گزینه ۱ رو زدم که سنجش امسال گزینه ۴ رو زده
چ کنم؟ دو تا سیستم جواب دادم که یکیش این شد یکیش عم سنجش اشتباه اعلام کرد
آخه با این کاراشون میخوان چی رو بسنجن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان شما هم به سوال بن بست که چند ساله وقوع بن بست رو حتمی میدونم ولی امسال اومدن گفتن احتمال بن بست وجود داره اعتراض دارید؟
اینا بیشتر میخوان روان رو بسنجن ! والا من دیگه فقط در حال تماشا هستم...موندم همه ی سوالا که الک شد ببینم چی تهش میمونه برام!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - wskf - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ ب.ظ

آخه اینجوری که نمیشه خودشون هنوز سواد کافی ندارن بعد اونوقت دارنما رو می سنجن
به کدوم سازشون باسد رقصید ؟
به اعتراض مگه جواب میدن اصلا بررسی می کنن؟
سال دوم بود مثلا
اینهمه غلط
دو سال هدر دادن عمر

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Skyrim - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ

دوستان سوال ۱۲۰ هوش بچه های نرم افزار.
گزینه ۴ هم جواب هست.
تو گزینه ۴ اومده: حافظه لازم برای جستجوی دو جهتی (bidirectional) بر حسب عمق، کم عمق ترین گره هدف نمایی است.

اون الگوریتم دو جهتی که توو کتاب اومده از BFS استفاده میکنه و مرتبه ش نمایی هست. [tex]O(b^{\frac{d}{2}})[/tex]
ولی اینجا گفته برحسب عمق، یعنی DFS. در اینصورت پیچیدگی مکانی یا حافظه ای خطی میشه. [tex]O(bm)[/tex]

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatemeh_Itt - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  سلام دوستان شما هم به سوال بن بست که چند ساله وقوع بن بست رو حتمی میدونم ولی امسال اومدن گفتن احتمال بن بست وجود داره اعتراض دارید؟
منم همین اشتباه رو کردم اخه یکی نیست بگه خاک تو سرتون یه گزینه رو می زاشتین ناامن راحت یه ساعت فکر کردم احتمال بن بست بزنم یا قطعی اخرشم قطعی زدم !

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ب.ظ

دوستان حالا این همه اعتراض به کلیدا زدیم
مشخص هس کی اصلاحیه کلیدا میاد ؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Skyrim - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان حالا این همه اعتراض به کلیدا زدیم
مشخص هس کی اصلاحیه کلیدا میاد ؟؟؟؟؟

تا ۱۸ که فرصت اعتراض به کلید هست. بعدش هم احتمالا چند روزی طول میکشه که بررسی سوالها رو قطعی کنن. هفته آخر اردیبشهت شاید ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۵ ب.ظ

منم به علت توصیه ی دکتر حقیقت که طراح ها اشتباه می کنند گزینه ی ۱ رو زدم ولی اینبار طراح عوض شده بود انگار...امسال سنجش هر کاری خواست کرد...Sad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ب.ظ

دوستان کلید سوال ۱۱۴ هم اشتباه است و گزینه ۴ نمیشه
گزینه ۳ یعنی path consistency میشه
اعتراض بزنید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان کلید سوال ۱۱۴ هم اشتباه است و گزینه ۴ نمیشه
اعتراض بزنید
خب سنجشم گفته گزینه ۳!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  دوستان کلید سوال ۱۱۴ هم اشتباه است و گزینه ۴ نمیشه
اعتراض بزنید
خب سنجشم گفته گزینه ۳!
بله درسته
حواسم نبود داشتم مال علوم رو چک میکردم خخخ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ب.ظ

سلام دوست عزیز تو الگوریتم بانکدار امن یا ناامن بودن بررسی میشه در سوال امسال هم وقوع بن بست حتمی نیست چون ممکنه در آینده منابع آزاد بشه و بتونه نیاز فرایند دیگری رو ارضا کنه.

رجوع کنید به حل تمرین ۲۵ آخر فصل بن بست در کتاب دکتر حقیقت

دوستان سوالای مورد دار ای تی فقط همینان؟ ۴۶ ۵۷ ۹۹ ۹۸ ۹۴

اگر سوال دیگری هست بگین تا اونارو هم اعتراض بزنم.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  سوالای شبکه کامپیوتر چهارتا بودن که دو تاش تا الان غلطه، سر آزمون میدونستم. اما بازم با این وجود گزینه نزدیک به نظر طراح بیشرف و بیشعور رو زدم
لعنت به این مملکتی که بی سواداش تا جایی رسیدن که میخوان با سوادا رو قضاوت کنن

=====
واقعا عوقم میگیره از این مملکت،هر راهی هم که رفتم و در تضاد با اندیشه وحشیانه ی اینا بوده دمم گرم و دستم درد نکنه.همچنان هم برنامه همینه تا رسیدن به هدفِ ساختن نسلی آزاد اندیش. ما که داریم میسوزیم، اما یادتون باشه و خوب بدونید که فرزندانتون حتی اگر شانس آوردیم و یکی بود، با ازاد اندیشی و حق انتخاب برای زندگیش بزرگ کنید، نه با ایدئولوژی داغون و تحمیل زور این کشور.
======
خدا شاهده از بعد کنکور یک روزم نه تونستم خوب بخوام و نه معده م اوضاع درست و درمونی داره!!!
جناب سامان نمیخوام شعاری حرف بزنم، ولی حتما در زندگیتون چیزهای ارزشمندتری دارید که این ازمون مسخره در مقابلشون هیچه! به ارزشمندهای زندگیتون فکر کنید.
من هم زحمت کشیدم،برنامه ریزی کردم، با امید و اراده پیش رفتم ولی در اخر نمیدونم چه نتیجه ای میخواد برام حاصل بشه با اوضاع امسال
امیدوارم امثال من و شما که گرفتار این بی برنامگی و هرج و مرج سنجش شدن حداقل
نتیجه ی مثبتی بگیرن.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نگینی - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۲۸ ب.ظ

به سوال سیستم عامل اعتراض بزنیم؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ

دوستان این هم توضیحات برای سوال ۱۱۳ پایگاه داده که هم گزینه ۲ میشه و هم گزینه ۳
با تشکر از مدیریت کانال پشت کنکوری ها بخاطر توضیح کامل و جامعشون
لطفا اعتراض بزنید برای دو گزینه ای کردن این سوال
[تصویر:  436765_wwww.jpg]