تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - energy1 - 15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  اینم درصدای من

اصلا راضی کننده نیست

مشترکارو بخاطر سهل انگاری خراب کردم

زبان ۱۰

مشترک ۲۸

مدیریت ۳۵

تخصصی ۶۰

واقعا حالم از خودم بهم خورد

دوستان بنظرتون سوال ۹۴ هوش ای تی درخت بازی جواب B نمیشه؟

مرد مومن تو چرا مینالی رتبه شما بین ۲۰تا۴۰ هستش حداکثر، ناسپاس نباش لطفا هرجا بخای قبولی دیگه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ)energy1 نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲ ب.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  اینم درصدای من

اصلا راضی کننده نیست

مشترکارو بخاطر سهل انگاری خراب کردم

زبان ۱۰

مشترک ۲۸

مدیریت ۳۵

تخصصی ۶۰

واقعا حالم از خودم بهم خورد

دوستان بنظرتون سوال ۹۴ هوش ای تی درخت بازی جواب B نمیشه؟

مرد مومن تو چرا مینالی رتبه شما بین ۲۰تا۴۰ هستش حداکثر، ناسپاس نباش لطفا هرجا بخای قبولی دیگه
دوست عزیز ممنون از انرژی مثبتت

ولی واقعیت اینه درصدام با درصدای سال قبل تفاوت چندانی نکرده
اگر در بدترین حالت آزمونا رو همسطح در نظر بگیریم من فقط یکسال وقت خودمو تلف کردم پارسال با این درصدا ۲۵۰ بودم

زبان سفید ،مشترک ۲۸ ، مدیریت ۴۵ ،تخصصی ۴۵

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۱ ق.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوست عزیز ممنون از انرژی مثبتت

ولی واقعیت اینه درصدام با درصدای سال قبل تفاوت چندانی نکرده
اگر در بدترین حالت آزمونا رو همسطح در نظر بگیریم من فقط یکسال وقت خودمو تلف کردم پارسال با این درصدا ۲۵۰ بودم

زبان سفید ،مشترک ۲۸ ، مدیریت ۴۵ ،تخصصی ۴۵
تبریک میگم بابت تلاشتون
سال دومتون بوده و زبان پیشرفت کردید
مدیریت دست من و شما نبود
نامردی بود
من خودم برای ۱۰۰ رفتم ولی ...
توکل بخدا
ان شا الله یکجای خوب قبول شیم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ق.ظ

دوستان طبق چیزی که دکتر رضوانی گفتن سوال ۵۱ آی تی( درس مهندسی نرم افزار) تو کتاب پرسمن نیست!
و طبق سر فصل های وزارت علوم منبع این درس" فقط" همین کتابه!
[تصویر:  436816_1.jpg]

اعتراض کنید که جزو سر فصل ها نیست.... قاعدتا اگه بخوان طبق قانون عمل کنن باید حذف بشه! .... سوالیه که خیلیا روش مشکل داشتن.
اینم متنشون:
داوطلبین عزیز کنکور ۹۶: فایل زیر حاوی حل تشریحی و دقیق سوالات کنکور امسال در درس مهندسی نرم افزار است. در سال ۱۳۹۲ برنامه بازنگری شده رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی در جلسه شماره ۸۰۸ شورای برنامه ریزی آموزش عالی به تصویب رسید. مطابق با این تغییرات، مرجع درس مهندسی نرم افزار از سوی وزارت علوم، کتاب روجر پرسمن، ویرایش ۲۰۱۱ اعلام شده است. متاسفانه طراح سوالات امسال در درس مهندسی نرم افزار مرتکب تخلف آیین نامه ای گردیده است. طراح باید شواهدی ارائه کند مبنی بر اینکه سوالات شماره ۴۹ و ۵۱ و ۵۳ از کتاب مذکور و ویرایش مذکور ارائه گردیده است. پیگیری این مساله بر عهده شما دانشجویان گرامی و البته حمایت اساتید خواهد بود در غیر این صورت، بدعت جدیدی در کنکور مهندسی نرم افزار نهاده خواهد شد که به نفع هیچ کس نخواهد بود! ضمنا تمام کلیدهای ارائه شده از سوی سازمان سنجش در خصوص سوالات این درس صحیح می باشد.
ارادتمند شما
دکتر محمد حسین رضوانی

[تصویر:  436816_p.png]

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - great.ocean - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان من در حال تکمیل مدارک سوالات مشکل دار برای اعتراض در سنجش هستم

البته فقط برای مهندسی نرم افزار

اینجا هم برای دوستان قرار میدم تا اگه خواستین شما هم اعتراض بزنید

موفق باشین ...

الان به طور قطعی سوال ۱۰۷ فقط گزینه سه جوابه و یک کلا مشکل داره و حتی نباید دو گزینه ای بشه
سوال ۱۱۳ هم مشکل داره، همچنین سوال۱۱۸ هوش مشکل داره و گزینه سه جوابه ولی هیچ استادی نظر نداده نمیدونم چرا!
چون گزینه ۲ درسته اگر پایگاه دانش یکنواخت باشه kb^B=>a ولی اگر یکنواخت نباشه ممکنه این نتیجه رو نده این تو کتاب راسل هم هست.دو و ۴ هم قضیه هست فقط میمونه ۳
بچه خواهش میکنم برای این سوالا از استادا بپرسین، منم یه متن اماده میکنم که با دلیل درست اعتراض بزنیم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ق.ظ

بچه ها من دو تا سوال داشتم
اول اینکه اگه یه سوال رو نزده باشی بعد اون سوال حذف بشه مثلا برای دروس مشترک که ۳۰ تاس درصدمون از ۲۹ تا سوال حساب میشه؟
دوم اینکه کی مشخص میشه کدوم سوالا حذف شدن و اعلام میکنه سازمان سنجش؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ق.ظ

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۴ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۲ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۷ ب.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  وقت کنکور!دلیل قانع کننده ای واسه نزدن تست نیست.
چه حرف سبکی تو مانشت دیدم
شما یا نخبه ای که درس خوندی و زیر ۱ دقیقه تست میزنی یا اینکه خیر
سوالات وقت گیره
زبان با اینکه من بالای ۷۰ درصد زدم وقتم رو گرفت تو کامپیوتر
تو آی تی به مراتب سخت تر و وقت گرفته شد
سوالات مدیریت گنگ بود و مرجع تعویض شد میفهمی شما ؟ متوجه هستی تعویض منبع بعد از پنج دور مطالعه کتاب واسه ۱۰۰ زدن یعنی چی ؟ اینجا با اضافه شدن ۵ سوال شبکه وقت ما گرفته شد
سوال سیستم غلط بود متوجه میشی ؟ وقتی Teffort موجود نبود و وقت گرفته شد
میدونی خوندن ریدینگ زبان وسلیقه ای بودن طرح سوال یعنی چی ؟ وقتی جواب تو ریدینگ نیست ؟ اینجا وقت گرفته شد
باز میگی وقت بهانه است ؟
میدونی سوال شبکه غلط باشه تو کنکور وقتی چند بار کراس خونده باشی یعنی چی ؟
حرف رو مزه مزه کن مرد حسابی بعد بگو

سوالات مدار رو دیدی تو هوش ؟
وقت بهانه است ؟
میشد تو یک دقیقه تست زد ؟
اگر آدمی که تحصیل نکرده بود این حرفو میزد زورم نمیآمد
آقا شماها خودتون رو ناراحت نکنید ، این اومده سخنرانی کنه خدایی.

من سوال شبکه آی تی رو ۵ بار حل کردم و هر ۵ بار جوابی که دکتر حقیقت داده رو در آوردم، افسوس که جوابش توی گزینه های طراح بی شرف نبود. این یعنی زمانی که من و امثال من از دست میدیدم
نه دلمون میاد سوالی رو که بلدیم رد کنیم نه میشه اینقدر اعتماد داشت که ما کاملیم و حتما پاسخ رو درست در میاریم.
این به کنار، استرس سوالی که بار ها خوندیش و ۵ بار حلش میکنی و پاسخت درسته اما توو گزینه ها نیست رو کجای دلمون بذاریم.

این توهم زده. حیف که دستمون توو مدیریتم بسته س وگرنه میزنم مسدودش میکنمSmile چون دقیقا حرفاش داغونه

خدایا مرگ ، همین و بس

که دور دورِ بی سوادا شده که به ما خرده بگیرن . . .

خونِ دل ها خوردیم واقعا. متاسفم برای این افکار داغون

ولی این ضعف تست زنی شما رو نشون میده...مثلا من در یه سوال که جوابش ۲۱ میشد من یه بار حل کردم دیدم تو گزینه ها نیست و ردش کردم در اخر یبار دیگه حل کردم دیدم بازم همون ۲۱ میشه و کلا نزدم...شما باید تو کنکور بتونی سوالاتی که بلد نیستی یا غلطن رو براحتی رد کنی..

دوستان سوال ۱۱۵ مهندسی نرم افزار هم سه گزینه درست هستن...همه اعتراض کنید...سنجش کلا مسخره کرده ما رو...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ

من سوال ۱۱۵ با رزولیشن حل کردم، همون ۴ رو زدم.
دیگه هرچی هم حل کردم با سنجشم یکی بود، داره یه بلایی سرش میاد.
این چه وضعشه...چرا سوال عین ادم طرح نمیکنن که بعدش این همه با اعصاب ما بازی نشه؟!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - AZ_AMIR - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ق.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  من سوال ۱۱۵ با رزولیشن حل کردم، همون ۴ رو زدم.
این چه وضعشه...چرا سوال عین ادم طرح نمیکنن که بعدش این همه با اعصاب ما بازی نشه؟!

گزینه ی ۴ هم درسته ولی گزینه های ۲و۳ هم درست هستند...دیگه طراح که سوالات رو کپی بزنه این میشه ...

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۱ ق.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  
(16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۱ ق.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  من سوال ۱۱۵ با رزولیشن حل کردم، همون ۴ رو زدم.

گزینه ی ۴ هم درسته ولی گزینه های ۲و۳ هم درست هستند...دیگه طراح که سوالات رو کپی بزنه این میشه ...

من هم همین که گزینه دو رو اثبات کردم زدم ۲
خدا کنهاشتباهاتشون رو تصحیح کنن .. منم سوال ۱۰۷ ، ۱۱۵ و ۱۱۸ رو با همین استدالاتی که اساتید و یا بچه های اینجا گفتن حل کردم . اگه تغییر نکنه درصدم خیلی میاد پایین
راستی سوال ۱۲۰ هیچ ابهامی نداره ؟
میشه ۲ گزینه آخر رو تفسیر کنین
من با خودم گفتن اونی که تو کتاب راهیان گفته نمایی هست بخاطر انتخاب روش bfs بود و اگه عمقی باشه شاید نیاز نباشه ..
چه کنیم ب این سوالاتHuh

سوال ۱۱۸ درصورتی جواب میشد که می گفت kb سازگار باشه ..!!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - fatima.sr68 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ

چرا این استادا سوال ۱۱۵ و ۱۱۸ رو بررسی نمیکنن! چه گناهی کردیم درست زدیم!

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ب.ظ

اتفاقا سوال ۱۱۵ اصلا نیازی به حل سایر گزینه ها نیست اگه با استفاده از اتصال دهنده اصلی گزینه ها رو بررسی کنیم همون گزینه ۴ درست میشه سه گزینه بعدی رد میشن

سوال ۱۱۳ رو هم استاد خلیلی فر تو کانالشون پاسخش رو گذاشتن لطفا بر اساس جواب هایی که زدید بیخودی اعتراض ندید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۰ ق.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  بچه ها من دو تا سوال داشتم
اول اینکه اگه یه سوال رو نزده باشی بعد اون سوال حذف بشه مثلا برای دروس مشترک که ۳۰ تاس درصدمون از ۲۹ تا سوال حساب میشه؟
دوم اینکه کی مشخص میشه کدوم سوالا حذف شدن و اعلام میکنه سازمان سنجش؟

یکی نیس جواب منو بدهHuh

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ب.ظ

سوالات اشکال دار گروه کامپیوتر -مهندسی نرم افزار برای اعتراض به سنجش دفترچه C

موفق باشین ...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۰ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  سوالات اشکال دار گروه کامپیوتر -مهندسی نرم افزار برای اعتراض به سنجش

موفق باشین ...
سوال ۱۱۸ هم باید اعتراض زنیم