تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ

دوستان سوالات هوش آی تی مشکلی نداشته؟؟ چون ندیدم کسی درموردش نظر بده!

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  دوستان سوالات هوش آی تی مشکلی نداشته؟؟ چون ندیدم کسی درموردش نظر بده!
نه هوش خداروشکر مشکل نداشت

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۵۰ ب.ظ

اعتراض به حذف سوال ۵۹ شبکه آی تی
دکتر حقیقت.
۵۹- گزینه صحیح وجود ندارد.
طراح در مورد Interface 3 اشتباه کرده است.
چون ۹ بیت مربوطه با Interface های ۱ و ۲ اشتراک دارد و باید به دلیل تطبیق طولانی ترین پیشوند،
۲^۱۶
۲^۲۲
از آن کم شود.
بنابراین گزینه درست نداریم.

[تصویر:  436857_Untitled.png]

اعتراض کنید تو سایت سازمان سنجش تا حذف بشه
( بازم مثل پارسال نابود کردن شبکه رو AngryAngryAngry )

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ

همه ی اشکالات کلید اولیه رشته آی تی به همراه منبع
بچه های آی تی لطفا این فایل رو به بقیه برسونین که همه اعتراض کنن سوالای مشکل دار حذف بشه.
تاثیر حذف شدن این سوالا اینه که مثلا اگه یه نفر اون سوال رو شانسی درست جواب داده باشه، ما که اون سوال رو جواب ندادیم از اون عقب تریم. اما اگه حذف بشه حداقل از اون عقب تر نیستیم.
من پیگیر هستم اگه چیزیش نیاز به کم و زیاد داشت ویرایشش می کنم. (آخرین ویرایش: ۱۸ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۷:۴۰)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ ب.ظ

سلام ، آقایون و خانم های محترم درصدهاتون رو بذارید ببینیم چه کردید
تعداد کمی درصد گذاشتن امسال

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۳ ب.ظ

چرا هیچکس راجع به ربات برف پاکن چیزی نمیگه؟ من هرجور تحلیل میکنم واکنشی ساده نمیشه...خودم داخلی رو زدم، نمیگم حتمن درسته ولی ساده نیست اخه.
برای ساده باید محیط قابل مشاهده ی کامل باشه که نیست.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  سلام ، آقایون و خانم های محترم درصدهاتون رو بذارید ببینیم چه کردید
تعداد کمی درصد گذاشتن امسال
سلام آقای جوکار
به به
سری زدی به ارشدی های ۹۶
خوش آمدی

زبان : ۴۵
مشترک : ۱۳
تخصصی : ۳۸
مدیریت : ۲۵
معماری : ۱۰

امیدی به شبانه تهران هست ؟
یا روزانه شهرستان ؟

ضمنا شاید مطلع نباشید
امسال منبع درس مدیریت بدون اطلاع ما عوض شد
متاسفانه خیلی از دوستان به نا انصافی منفی یا ۰ زدند
زبان آی تی هم به مراتب سخت تر بود نسبت به کامپ - طوری که من زبان کامپیوتر رو حدود ۷۵ درصد زدم

اینا رو گفتم اگر خواستید برای دوستان آی تی راهنمایی رتبه و دانشگاه کنید مطلع باشید
سپاس

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Hopegod - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۵۰ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  همه ی اشکالات کلید اولیه رشته آی تی به همراه منبع
بچه های آی تی لطفا این فایل رو به بقیه برسونین که همه اعتراض کنن سوالای مشکل دار حذف بشه.
تاثیر حذف شدن این سوالا اینه که مثلا اگه یه نفر اون سوال رو شانسی درست جواب داده باشه، ما که اون سوال رو جواب ندادیم از اون عقب تریم. اما اگه حذف بشه حداقل از اون عقب تر نیستیم.
من پیگیر هستم اگه چیزیش نیاز به کم و زیاد داشت ویرایشش می کنم.
قسمت آخر حل سوال ۹۴ را مطمئن نیستم. اگه کسی میدونه که اشکال داره بگه که درستش کنم.
در مورد سوال ۹۴ که گذاشتید فکر کنم قسمت آخر نباید جوابای b رو باهم جمع کنیم a هم باهم باید جدا بیشترینو انتخاب کردSad
تمام وجودم شد استرس دقیق یادم نیست a رو انتخاب کردم یا b. فقط یادمه همرو دونه دونه حساب کردمConfusedSad

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۳ ب.ظ)naghmeh70 نوشته شده توسط:  چرا هیچکس راجع به ربات برف پاکن چیزی نمیگه؟ من هرجور تحلیل میکنم واکنشی ساده نمیشه...خودم داخلی رو زدم، نمیگم حتمن درسته ولی ساده نیست اخه.
برای ساده باید محیط قابل مشاهده ی کامل باشه که نیست.

من اینجوری در مورد برف پاک کن استدلال کردم که فقط با توجه به وضعیت فعلی کار میکنه نه نیازی به حالت قبل داره نه هدفی داره نه هیچی...Sad

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ

وای من هم انقد همه چی شلوغ شد یادم نمیاد اون سوال هوش رو b زدم یا a
درصدهای من
زبان ۲۵
مشترک ۱۴
مدیریت حداکثر ۱۰
تخصصی ۶۰
هی. اون وقت مدیریت رو اگه معماری میخوندم الان اینطور استرس نداشتم
من مهتدسی نرم هم امتحان دادم
زبان ۵۰
مشترک ۱۰
ریاضی نزدم
تخصصی ۵۰
کلا مشترک رو خیلی خراب کردم متاسفانه

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  سلام آقای جوکار
به به
سری زدی به ارشدی های ۹۶
خوش آمدی
زبان : ۴۵
مشترک : ۱۳
تخصصی : ۳۸
مدیریت : ۲۵
معماری : ۱۰

امیدی به شبانه تهران هست ؟
یا روزانه شهرستان ؟

ضمنا شاید مطلع نباشید
امسال منبع درس مدیریت بدون اطلاع ما عوض شد
متاسفانه خیلی از دوستان به نا انصافی منفی یا ۰ زدند
زبان آی تی هم به مراتب سخت تر بود نسبت به کامپ - طوری که من زبان کامپیوتر رو حدود ۷۵ درصد زدم

اینا رو گفتم اگر خواستید برای دوستان آی تی راهنمایی رتبه و دانشگاه کنید مطلع باشید
سپاس
والا دانشگاه و کار وقتمون رو پر کرده

در مورد کنکور هم من خودم مشاور یکی از موسسات آموزشی کشور بودم و خب خیلی خوب در جریان همه چیز هستم
متاسفانه کاریش هم نمیشه کرد، سنجش هم تصمیمی نمیگیره که به ضرر خودش باشه
فعلا اعتراضاتتون رو یکه کنید و بفرستید هر چند حتما باید این اعتراضات از سوی یکی از اساتید مطرح به سنجش گوشزد بشه
امیدوارم حق به حق دار برسه هر چند که خیلی سخته

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmm1374 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۳۱ ب.ظ

زبان ۳۵
ریاضی سفید
مشترک ۱۳
تخصصی هوش ۲۰
تخصصی نرم ۵۲ (اگه اون دو تست ۱۰۷ و ۱۱۳ هم درست بشوند ) بدیهی است که درصد هم بالاتر میره
دوستان امیدی به قبولی داشته باشم ؟(روزانه چه تهران چه شهرستان)
هدفم که دانشگاه امام حسین هستش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Fariba071 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۳ ب.ظ

مدیریت چی میشه پس؟؟ من به امید ۳۰ و ۴۰ اومدم آخرش ۸ درصد زدم! Sad
کاری نمیتونیم برا مدیریت بکنیم؟؟؟؟؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - همیلا - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ

شما به امید ۴۰ رفته بودی من به امید بالای ۹۰ اون وقت ۲۳ درصد زدم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۲ ب.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  همه ی اشکالات کلید اولیه رشته آی تی به همراه منبع
من پیگیر هستم اگه چیزیش نیاز به کم و زیاد داشت ویرایشش می کنم.
قسمت آخر حل سوال ۹۴ را مطمئن نیستم. اگه کسی میدونه که اشکال داره بگه که درستش کنم.

سوال ۵۳ توی پرسمن هست الکی اعتراض اینو نزنید ضایع میشیم
واسه مهندسی نرم افزار فقط ۴۹ و ۵۱ جای اعتراض داره که ۴۹ هم من چون مطمئن نبودم اعتراض نزدم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ru95 - 16 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ

فک میکنم مهندسی نرم فقط ۵۱ مشکل داره
چون ۴۹ حتی تو کتاب پارسه هم بهش اشاره شده