تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - shahraz - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۲۳ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  مهلت اعتراض تا کی بچه ها؟

تا ۱۸ اردیبهشت

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  دوم اینکه کی مشخص میشه کدوم سوالا حذف شدن و اعلام میکنه سازمان سنجش؟

همون موقع که نتایج رو اعلام می کنن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۰۹ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  واقعا سوال ۸۹ خیلی واضحه که ۴ نیست، خواهش میکنم کمی دقت کنید
در جستجوی اولین انتخاب ما نحوه انتخاب رو تصادفی میکنیم که توی ذوبِ فلزات این تصادفی شدن با بالا رفتنِ دما رخ میده،
توی یکی توپ رو قِل میدادیم که مسیر پیوسته طی میکرد
توی یکی سطح رو تکون دادیم که مسیر رو تصادفی میکرد
حالا تکون دادن سطح با بالا رفتن دما بودش
و قل خوردن توپ با پایین اومدن دما
خب پس خواهش میکنم شما هم پس اعتراض کنید حتمن.
تعدادمون زیاد بشه خیلی بهتره.
عکس راسل هم بذارین تو اعتراضتون.

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ق.ظ

دوستان هرنفر چند بار حق اعتراض داره؟
من فراموش کردم سوال ۹۴ رو اعتراض بدم شما لطفا این کارو بکنید اگه شکی در درست بودن B ندارید

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۴ ق.ظ

(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ب.ظ)ru95 نوشته شده توسط:  فک میکنم مهندسی نرم فقط ۵۱ مشکل داره
چون ۴۹ حتی تو کتاب پارسه هم بهش اشاره شده

سوال ۵۱ که ۱۰۰% خارج از سرفصل هست. اعتراض بذارین. سوال ۴۹ هم امروز از دکتر خلیلی فر پرسیدم گفتن سوال ۴۹ خارج از سرفصل هست و گفتن اعتراض بذارین

سوال ۹۴ هم مطمئنم B میشه. حتما اعتراض بذارین بچه ها

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - ali hjt - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان هرنفر چند بار حق اعتراض داره؟
من فراموش کردم سوال ۹۴ رو اعتراض بدم شما لطفا این کارو بکنید اگه شکی در درست بودن B ندارید

محدودیتی فکر نکنم داشته باشه.... من خودم ۱۰ تا سوال اعتراض دادم

واسه اعتراض سوال ۹۴ این راه حل درسته بفرستیم تو سایت؟
[تصویر:  436930_photo_2017_05_07_02_52_53.jpg]

[تصویر:  436930_94.jpg]

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Sorushi - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان هرنفر چند بار حق اعتراض داره؟

مرسی. آره فکر می کنم درسته. الان رفتم pdf رو ویرایش کردم. ممنون

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - مهران ۱۲۱ - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۳ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ق.ظ)Sorushi نوشته شده توسط:  بچه های آی تی حتما روی این سوالای مدیریت اعتراض بذارین که خارج از سرفصل بوده

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۵۷ ق.ظ)ali hjt نوشته شده توسط:  
(17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۳۸ ق.ظ)مهران ۱۲۱ نوشته شده توسط:  دوستان هرنفر چند بار حق اعتراض داره؟

مرسی. آره فکر می کنم درسته. الان رفتم pdf رو ویرایش کردم. ممنون
دقیقا منم همین کارو کردم ...فکر نمیکنم بجز این نکته خاصی داشته باشه و B درسته

اقای سروشی ممنون از همه زحماتتون ولی لطف کنید در PDF برای سوال ۴۶ قید بفرمایید که دوگزینه ایست یعنی گزینه ۳ نیز میتونه درست باشه طبق گفته دکتر یوسفی
بنظرم جواب ایشون مشکلی نداره

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - naghmeh70 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹ ق.ظ

مواردی که باید اعتراض بشه رو کلی بفرمایید که اعتراض کنم.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ

بچه ها من خودم سوال ۴۹ رو غلط زدم ولی تو خود کتاب مدرسان و خلیلی فر و پارسه هستش

سوال ۵۳ هم همینطور
درون فصل xp وجود داره

از یکی از اساتید راجع به سوال ۸۹ هوش آی تی پرسیدم گفتند صحیح است پاسخ سنجش

طبق گفته ایشون گویا دانشجوهای رضوانی شاکی و ناراحت بودند ایشون هم چاره ای جز خارج از سرفصل بودن سوالات نداشتند که عنوان کنند

باز راجع به سوال هوش آی تی اطلاع رسانی دقیق میشه

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroush_a - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ)Mohammad.1993 نوشته شده توسط:  بچه ها من خودم سوال ۴۹ رو غلط زدم ولی تو خود کتاب مدرسان و خلیلی فر و پارسه هستش

سوال ۵۳ هم همینطور
درون فصل xp وجود داره

از یکی از اساتید راجع به سوال ۸۹ هوش آی تی پرسیدم گفتند صحیح است پاسخ سنجش

طبق گفته ایشون گویا دانشجوهای رضوانی شاکی و ناراحت بودند ایشون هم چاره ای جز خارج از سرفصل بودن سوالات نداشتند که عنوان کنند

باز راجع به سوال هوش آی تی اطلاع رسانی دقیق میشه

سوال ۵۳ کدوم موردش غلطه؟

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ

سوال ۵۳ چیزیش غلط نیست
بعضی ها جو دادن خارج از سر فصله بعضی از بچه ها هم افتادن دنبال طرف

XP رفتار بیرونی کد را اصلاح نمیکند

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۸ ب.ظ

من که بعید میدونم همون ۵۱ رو هم حذف کنن بعضیا چه دل خوشی دارن از ۵۳ و حذفش حرف میزنن

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵ ب.ظ

میدونید چیه سرکار خانم
سنجش مغرور و قد هستش
خیلی علاقه نداره به اینکه بگه من غلطم
ولی بعضی سوالات قطعا غلط یا مورد دار هستند
مثل سوالات ۵۷ و ۵۹ آی تی شبکه
مثل سوال ۹۹ سیستم عامل که داده اش کم بود
اینها صد در صد حذفی هستند و به نفع ماست

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Innocence - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۳۵ ب.ظ

والا من از خدامه سوالای داغون حذف بشه
اما راستش ته دلم قرص نیس و امیدی ندارم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - soroush_a - 17 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۴۱ ب.ظ

من از یوسفی پرسیدم سوال ۵۳ کامپیوتر کدوم موردش غلطه گفت مورد اول. ولی هنوز برای هیچکدوم از ۳ مورد ، مثال نقضی پیدا نکردم. اگه کسی مثال نقضی داره ممنون میشم بگید.