تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 20 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ

دوستان امسال مصاحبه هم نکردن چه انتظاری داریم ما ... آنالیز !!!!
دوستان لینک پی دی اف رو اگه امکان داره بذارید

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - EhsanChess - 21 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ق.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  فصل Heap

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - αɾια - ۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ

سلامـــ دوستان
وقت بخیـــر
به نظرتــون برای کنکور ارشد فناوری اطلاعات از چه منابعی استفاده کنمــ؟
و اینکه برنـامه ریزیمــ چجوری باشه؟
ممنـون میشمـ راهنماییمـ کنین

(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ب.ظ)alihajqani نوشته شده توسط:  سلام به همگی!

بچه ها من ی گروه توی memrise زدم و دوره های زیر رو توش در نظر گرفتم :
۱)
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲)

ب نظرم اگر تو ی گروه باشیم حس ی رقابت خوب و سالم بینمون بوجود میادSmile!
کسایی ک دوس دارن تو این گروه باشن میتونن
کلیک کنن یا ایمیلشون رو برام تو خصوصی یا تلگرام بفرستن.
@alihajqani
---------------------------------
سه تا نکته رو باید بگم :
۱) اگر کسی توی این دوره ها هست وقتی بیاد توی گروه، ادامه همون دوره رو ادامه میده و از اول شروع نمیکنه.
۲) هر کس می تونه درس های گروه رو به اختیار انتخاب کنه. یعنی مثلا توی این گروه شما نمیخوای توی دوره ۵۰۴ شرکت کنی می تونی فقط توی دوره ۲۰۱۶ لغت شرکت کنی. این نکته رو هم در نظر داشته باشید که توی گروه رتبه بندی به تفکیک دوره انجام می گیره.
۳) اگر دوره ی دیگه ای هست ک فکر میکنین مفیده بهم اطلاع بدین اون رو هم بذارم.

---------------------------------
ببخشید پر حرفی کردم با آرزوی موفیت برای هممون!!
A.H

سلام
من توی سایت ثبت نام کردم ولی نمیدونم چجوریه و چیکار باید بکنم

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 21 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ق.ظ

سلام
من توی سایت ثبت نام کردم ولی نمیدونم چجوریه و چیکار باید بکنم
[/quote]

هیچی با بچه های زیر ۱۰۰ باش تا کنکور

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mmirzay - 21 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ب.ظ)alihajqani نوشته شده توسط:  بچه ها من ی گروه توی memrise زدم و دوره های زیر رو توش در نظر گرفتم :
۱)

۲)

ب نظرم اگر تو ی گروه باشیم حس ی رقابت خوب و سالم بینمون بوجود میادSmile!
کسایی ک دوس دارن تو این گروه باشن میتونن
کلیک کنن یا ایمیلشون رو برام تو خصوصی یا تلگرام بفرستن.
@alihajqani

A.H

سلام ۲۰۱۶ لغت ضروری رو از چه منابعی انتخاب کردید؟
اصلن نگران نباشین بابته منابع،‌باور کنید بیشتر از ۶ ماه وقت برد تا اون لغتا جمع‌آوری شد، این لغتارو برای خودم جمع کردم و قبله کنکور روزی ۴۵ دقیقه می خوندم از طریق سایت memrise ،
کسانی که سورس لغتارو می خوان به صورت پی دی اف یا اکسل ایمیل بزنن

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - smasoud62 - 21 تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ

سلام دوستان
دیدین دکتر حقیقت چه بازارگرمیایی میکنه البته بخاطر منافع خودش داره استرس به جونه داوطلبا میندازه تو کانالش نوشته آی تی برادزیر ۱۰۰ باید میانگین ۶۰ درصد بزنید Exclamation
متاسفم چقد منافعشون مهمه براشون...

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - hosein 94 - 21 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۱۷ ب.ظ

سلام
خوبید؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 21 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ

بازار گرمی نیست مسعود جان، کارنامه بچه هارو ببین متوجه میشی، درصدها رفته بالا، تلاشمون رو باید چند برابر کنیم

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - Happiness.72 - 21 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ

درصد شصتم آرزوست :-)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - edward71 - 21 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۴ ب.ظ

(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۱ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  درصد شصتم آرزوست :-)
سیستم عامل رو فول شو، هوش رو از روی یه کتاب پدر مادر دار بخون، پایگاه رو هم بخور تاکید می کنم بخورش

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - sixsixsix - 21 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۴ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  بازار گرمی نیست مسعود جان، کارنامه بچه هارو ببین متوجه میشی، درصدها رفته بالا، تلاشمون رو باید چند برابر کنیم

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

دوست عزیز کسانی که کارنامشون تو کانال اومده، درصد مشترکشون ۳۰ نـــشده!!!! مشترک ضریب ۴ هست
کسی که درصد مشترکش ۳۰ نشده، باید تخصصی رو ۶۰ بزنه تا زیر ۱۰۰ بشه - شما ۳۵ درصد مشترک بزن با ۴۵ تا ۵۰ درصد و حتی کمتر تخصصی زیر ۱۰۰ هستی

نمیدونم چرا دکتر حقیقت اینجوری شده، ازش بعید بود، هواخواهانش رو داره از دست میده، ۱۰۰ رحمت به موسسات کنکوری، لااقل با جبهه تخریب نمیان جلو، خیلی قشنگ داره جنگ روانی راه میندازه (حداقل تاثیرش رو روی بعضی شماها که دارم میبینم)

بالا رفتن درصدها هم خیلی ناچیز بوده، اونم به نظرم بخاطر عقب افتادن کنکور بود، به شخصه تو زمانی قبلی کنکور حتی نرسیده بودم همه کتابارو تموم کنم

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - roodantnt - 21 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ

دوستان خیلی جالبه لااقل واسه من که برخی دوستان اخبار جار و جنجال اساتید رو منعکس میکنن تو این گروه
بیخیال بابا هر چی میخوان بگن خوب بگن
زیاد توجه نکنید و کار خودتون انجام بدین
دوستان طرف صحبت من با شخص خاصی نیست پس ناراحت نشین لطفا .
فقط سعی کنید تاپیکی رو بگذارید که دردی رو دوا کنه
نه نگرانی ها رو بیشتر
ضمنا امضای خودتون رو به منابع تغییر بدین لطفا

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - عزیز دادخواه - ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ

سلام. یه سوال در مورد جزوه معماری دکتر اجلالی. جزوه ای که توی سایت هست مال سال نود هست.آیا جزوه ی جدیدی از ایشون هست یا همون قدیمیه کافیه؟.

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - mehdid86 - 22 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۴ ق.ظ

سلام به همه دوستان ، دو تا سوال :
۱- برای گسسته کدوم جلدها و چند فصل از گریمالدی باید خونده بشه تا همه سرفصل های آزمون رو پوشش بده ؟
۲- واسه ساختمان داده و الگوریتم چند فصل از CLRS رو باید خوند ؟

RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶ - αɾια - ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ق.ظ

(۲۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  دوستان خیلی جالبه لااقل واسه من که برخی دوستان اخبار جار و جنجال اساتید رو منعکس میکنن تو این گروه
بیخیال بابا هر چی میخوان بگن خوب بگن
زیاد توجه نکنید و کار خودتون انجام بدین
دوستان طرف صحبت من با شخص خاصی نیست پس ناراحت نشین لطفا .
فقط سعی کنید تاپیکی رو بگذارید که دردی رو دوا کنه
نه نگرانی ها رو بیشتر
ضمنا امضای خودتون رو به منابع تغییر بدین لطفا

من منبع ندارم چیکار کنم؟